Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.19 [19:49]
    Koleś tworzy tabele w exelu przed zakupami
    Jezus co za dno. Oni chyba serio maja kasy tak na styk ze robią tabele itp jakieś jaja
  • gość 2017.03.19 [19:51]
    To właśnie nie jest luksus bo luksusem można nazywać osoby które zauważa rzecz, spodoba im się, idą i kupują a oni musza zbierać na te p*****ly i dlatego jakieś tabele itp
  • gość 2017.03.19 [19:53]
    Powiem Wam, że jakbym miała faceta, który robi tabele w excelu z produktami LV, to bym go chyba wyrzuciła z domu, nie mogłabym być z takim "facetem", bo dla mnie to nie facet tylko jakaś ciota... Mój nie odróżnia które to brwi a które rzęsy i czym się różni spódnica od sukienki, a jest przy tym i męski i zadbany smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [19:55]
    przytargala rzeczy jakiegoś gościa- może jakiegoś znajomego, albo pewniej brata. Temu tak zakrywa inicjaly.
    Ona nikogo nie ma.
    A jeżeli istnieje koles około 40stki, ktory nie ma własnego samochodu, ani własnego mieszkania/domu, ale ma kilka "dupereli" z LV i tworzy jakies cuda w exelu przed zakupami, Najpewniej jest tez feminista bo dnia kobiet z nią nie obchodził. nie było go tez stać na żaden "fancy" bal sylwestrowy, ani żeby zarezerwować stolik w jakiejś dobrej restauracji na Walentynki.
    nic dziwnego, ze ona sie go wstydzi.
  • gość 2017.03.19 [19:56]
    No dobra, ale na CHOLERĘ TABELA? Zobaczcie sobie na YT haul Jefree Stara - https://www.youtube.com/watch?v=R7Pk7aTA0Fg
    To są zakupy. Prawdopodobnie jednorazowe. Wątpię, że robił tabelę. smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [20:00]
    Tabele w exelu do zakupow,buahha alez taki facet musi byc denny.w sumie trafil swoj na swgo,narmalny ogarniety facet patrzylby na olfe jak na ufo,tak jak ogarnieta babka na takie tabele.
  • gość 2017.03.19 [20:03]
    Ale ona jest dziwna i na snapie mnie zablokowala, a podobno nie wie kto ja obserwujeoczko.gif
  • gość 2017.03.19 [20:17]
    W sumie mi nie przeszkadza, że 40-letni facet nie miałby samochodu ani prawka. Różnie w życiu bywa, są tacy którzy nie zrobili prawa jazdy z różnych powodów, nie ma obowiązku. ALE. Olfa jest luksusowa i co najważniejsze, ma z***biście wysokie wymagania co do facetów. Więc jej facet z definicji powinien być zamożny i mega ogarnięty. I wiecie co. Nawet nie musiałby mieć prawa jazdy. Bo prawdziwego bogacza byłoby stać na szofera. Taka prawda jezyk.gif
  • gość 2017.03.19 [20:18]
    Facet robiący tabelki przed zakupami Lol
    Zgniłam ze śmiechu
    gość dziś [12:23]
    Dajcie jej spokoj,to chora znerwicowana babka z DDA,szuka miejsca,w zuciu,nie ma,fundamentow,nikt jej jie wychowal,niczego jie nauczyl,nie miala zadnych wzorcow to sobie wymyslila postac Dorotki w krainie czarow i brnie w ta paranoje.Nie ma w nikim wdparcia,nie ma przyjaciol,ma tylko zwierzaczki,ktora szczerze pewnie kocha,to buedna osoba,mi jest jej szczerze zal,z pewnoscia nie jest to obiekt do hejtu,kpin z chorych ludzi szydzic po prostu jie wypada.
    x
    Dorota ma mamę, brata, partnera, przyjaciół i znajomych.
    Ta Hania bardzo kiepsko wyglada przy olfie w nowym filmiku :/ i troche irytujaca jest jak dla mnie
  • gość 2017.03.19 [20:25]
    Kojarzycie bloga Aniamaluje - Anka, która promuje Dorotę ;P
    Ania wysmarowała jakiś czas temu posta na temat zakupu torebki. I teraz pośmiejcie: "Już nawet abstrach*jąc od tego, że nie mam takich wolnych środków - nie kupiłabym torebki Louis Vuitton - bardzo do mnie nie pasuje, przy moim stylu ubierania wyglądałabym jak z podróbką. Również nie pasuje to do środowiska w którym się zawodowo obracam. Za to LV pasuje idealnie np. do Doroty - do takiej torebki trzeba mieć staranny makijaż i ułożone włosy usmiech.gif "
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Oczywiście chodzi o Olfę - pod imieniem jest link do recenzji LV u Olfy.
  • gość 2017.03.19 [20:35]
    Tak ma przyjaciol od groms,zwlaszcza jak sama,twierdzi,se przyjazni nie zawiera.Znajomi na,potrzeby chwili,maja ja ciagnac w gore,czysta kalkulacja,brat owszem istnieje,mama rowniez i tyle.
  • gość 2017.03.19 [20:38]
    20:35
    Moze naucz sie normalnie pisac najpierw
  • gość 2017.03.19 [20:54]
    Jeden wielki fałsz i tyle wam powiem. Z miesiąc temu miała pokazać nową torebkę z LV i guzik. Była wzmianka jedynie o tej z wymianki, a tak paradowała z reklamówkami po tarasach.
    Musza mieć z niej niezłą bekę w sklepie, jak robi zdjecia i nic nie kupuje.
    Kto zamożny robi tabelki w excell? Bierze kasę i kupuje co mu się podoba. Kupuje i pasek i portfel i głupi breloczek, a nie jakieś przymiarki do nie wiadomo czego.
  • gość 2017.03.19 [20:54]
    gość dziś [20:35]
    Tak ma przyjaciol od groms,zwlaszcza jak sama,twierdzi,se przyjazni nie zawiera.Znajomi na,potrzeby chwili,maja ja ciagnac w gore,czysta kalkulacja,brat owszem istnieje,mama rowniez i tyle.
    x
    To co pokazuje, a jak faktycznie jest to dwie różne rzeczy usmiech.gif Inteligentne osoby to wiedzą, a reszta bije pianę usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [21:08]
    Wie ktoś może czy kot samojed jedzie sam?
  • gość 2017.03.19 [21:10]
    Adolfa to jakieś jaja. Ile jej dajecie jeszcze na bycie sławna ?
  • gość 2017.03.19 [22:16]
    tabelki w excelu z zakupami ??? HAHAHAHAHAHAHAHAH boże co to za facet
  • gość 2017.03.19 [22:33]
    Jak to ca za facet nowy tyt meskosci czyli udacznik buahhhhha
  • gość 2017.03.19 [22:35]
    Olfa ma faceta udacznika, nie ma chaty,samochodu,ale maxtabelki w exelu w kwest Lv.To forum lepsze niz kabaret.
  • gość 2017.03.19 [23:12]
    Olfa ma faceta nieudacznika Lol
    Tak czułam Ze to koleś bez kasy o jakiej ofa marzy. Siedzą w małym mieszkaniu, z kotami i zasranym astonem. Nawet nosa nie wychyla nigdzie. Bez samochodu i śląskiego mieszkania. Bardzo musi być przedsiębiorczy ten jej chłopak.
  • gość 2017.03.19 [23:17]
    Ale co, ona napisała, że jej facet robi tabele?
  • gość 2017.03.19 [23:27]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
    Dlatego zakryła inicjały - pokazuje rzeczy brata
  • gość 2017.03.19 [23:29]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
  • gość 2017.03.19 [23:30]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
  • gość 2017.03.19 [23:35]
    dziś [23:17]
    Ale co, ona napisała, że jej facet robi tabele?
    Nie,dzisiaj na snapie pokazywała przebitki do jutrzejszego "długo wyczekiwanego" vloga z męskimi gadżetami LV, który nagrala z Darkiem mężem Karoliny, pokazała portfel czy cos takiego z zaklejonymi inicjałami podobno jej faceta i było jak mowi,ze jej facet zanim cos kupi w LV robi tabelki w exelu, zeby porownać i zobaczyc.
  • gość 2017.03.19 [23:37]
    Ona nie ma faceta - to sa rzeczy jej brata - jak zrobicie pauze na snapie to widac inicjaly jej brata
    https://zapodaj.net/f46f5574c6fa3.png.html
  • gość 2017.03.20 [00:07]
    A Olfa mówiła coś kiedy będzie film z rzeczami LV? W tym roku jeszcze?
  • gość 2017.03.20 [00:15]
    [23:37] Akurat opis mnie zaciekawił usmiech.gif Tym razem przegrałam smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...