Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.19 [20:38]
    20:35
    Moze naucz sie normalnie pisac najpierw
  • gość 2017.03.19 [20:54]
    Jeden wielki fałsz i tyle wam powiem. Z miesiąc temu miała pokazać nową torebkę z LV i guzik. Była wzmianka jedynie o tej z wymianki, a tak paradowała z reklamówkami po tarasach.
    Musza mieć z niej niezłą bekę w sklepie, jak robi zdjecia i nic nie kupuje.
    Kto zamożny robi tabelki w excell? Bierze kasę i kupuje co mu się podoba. Kupuje i pasek i portfel i głupi breloczek, a nie jakieś przymiarki do nie wiadomo czego.
  • gość 2017.03.19 [20:54]
    gość dziś [20:35]
    Tak ma przyjaciol od groms,zwlaszcza jak sama,twierdzi,se przyjazni nie zawiera.Znajomi na,potrzeby chwili,maja ja ciagnac w gore,czysta kalkulacja,brat owszem istnieje,mama rowniez i tyle.
    x
    To co pokazuje, a jak faktycznie jest to dwie różne rzeczy usmiech.gif Inteligentne osoby to wiedzą, a reszta bije pianę usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [21:08]
    Wie ktoś może czy kot samojed jedzie sam?
  • gość 2017.03.19 [21:10]
    Adolfa to jakieś jaja. Ile jej dajecie jeszcze na bycie sławna ?
  • gość 2017.03.19 [22:16]
    tabelki w excelu z zakupami ??? HAHAHAHAHAHAHAHAH boże co to za facet
  • gość 2017.03.19 [22:33]
    Jak to ca za facet nowy tyt meskosci czyli udacznik buahhhhha
  • gość 2017.03.19 [22:35]
    Olfa ma faceta udacznika, nie ma chaty,samochodu,ale maxtabelki w exelu w kwest Lv.To forum lepsze niz kabaret.
  • gość 2017.03.19 [23:12]
    Olfa ma faceta nieudacznika Lol
    Tak czułam Ze to koleś bez kasy o jakiej ofa marzy. Siedzą w małym mieszkaniu, z kotami i zasranym astonem. Nawet nosa nie wychyla nigdzie. Bez samochodu i śląskiego mieszkania. Bardzo musi być przedsiębiorczy ten jej chłopak.
  • gość 2017.03.19 [23:17]
    Ale co, ona napisała, że jej facet robi tabele?
  • gość 2017.03.19 [23:27]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
    Dlatego zakryła inicjały - pokazuje rzeczy brata
  • gość 2017.03.19 [23:29]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
  • gość 2017.03.19 [23:30]
    Olga ma faceta ...
    ...wyimaginowanego haha
  • gość 2017.03.19 [23:35]
    dziś [23:17]
    Ale co, ona napisała, że jej facet robi tabele?
    Nie,dzisiaj na snapie pokazywała przebitki do jutrzejszego "długo wyczekiwanego" vloga z męskimi gadżetami LV, który nagrala z Darkiem mężem Karoliny, pokazała portfel czy cos takiego z zaklejonymi inicjałami podobno jej faceta i było jak mowi,ze jej facet zanim cos kupi w LV robi tabelki w exelu, zeby porownać i zobaczyc.
  • gość 2017.03.19 [23:37]
    Ona nie ma faceta - to sa rzeczy jej brata - jak zrobicie pauze na snapie to widac inicjaly jej brata
    https://zapodaj.net/f46f5574c6fa3.png.html
  • gość 2017.03.20 [00:07]
    A Olfa mówiła coś kiedy będzie film z rzeczami LV? W tym roku jeszcze?
  • gość 2017.03.20 [00:15]
    [23:37] Akurat opis mnie zaciekawił usmiech.gif Tym razem przegrałam smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [00:15]
    Oh ta Olfa... w końcu ma pokazać coś z lv ale oczywiście filmu nie ma tylko zapowiedzi i zajawki na snapie. Śmieszne to budowanie napięcia usmiech.gif pokazała by normalnie a nie cyrki odstawia. Mnie już właściwie przestało interesować co tam ma.
    MIESIĄC w życiu dorosłego człowieka to sporo i u mnie np sporo się wydarzyło. A Olfa cały miesiąc przeżywa kupno torebki. Żal.
  • hejterkax 2017.03.20 [00:28]
    Ona po prostu liczy, że wszyscy zapomną smiech.gif Albo, że jej 15 letnie fanki będą miesiąc codziennie myśleć cóż to ona kupiła.
    Napięcie to sobie może budować przez 2 dni, a nie miesiąc. Tylko znowu sie ośmiesza.
    Wczorajszego filmiku widziałam tylko urywki, bo pewnie nuda i nawet nie ma się z czego pośmiać. Ot, taka reklama sklepu Hanii. To na co zwróciłam uwagę to głos Olfy- mam wrażenie, że jeszcze bardziej rozedrgany i niespokojny niż zwykle.
  • gość 2017.03.20 [00:31]
    Ja tam nie planuje oglądać. Rozumiem że się Hania reklamuje, ale czemu Olfa?
    Olfa to nie ma chyba innych kosmetyków niż te od Hani, więc co ona się zna na kosmetykach.
  • gość 2017.03.20 [00:32]
    Aha o to chodzi z tabelkami jezyk.gif
    No jak ktoś napisał, zamożny idzie i kupuje, a nie robi tabele. Zresztą... kto normalny robi tabelę przed kupnem PORTFELA? :/ Rozumiem jeszcze, że przed kupnem domu, a nie, czekajcie... smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [00:33]
    Może to ma być jakieś ocieplenie wizerunku, może liczy że Hania coś jej odpali za to, że ją reklamuje.
    A jak nie chce- chociaż będzie miała płyny do sprzątania. Nie wiadomo ile ją jeszcze będzie stać na panią do sprzątania, o ile teraz jakąkolwiek ma.
  • gość 2017.03.20 [00:51]
    Oczywiście, że to są rzeczy jej brata, z którym MIESZKA (a raczej u którego wynajmuje pokój). Dlatego ma taki wielki korytarz w mieszkaniu, gdzie zawsze scisza głos kiedy bawi się z kotami. W innych pokojach mieszkają bowiem inni współlokatorzy. oczko.gif Ale to , że "jej facet" robi tabelki w excelu jak cos kupuje w LV to jest HIT! smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [00:57]
    Zaraz pewnie jakas kafetarianka wyczai ile osob mieszka w 'jej' mieszkaniu smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [01:08]
    Korytarz o którym mowa to klatka schodowa w jej bloku a nie mieszkanie jej brata
  • gość 2017.03.20 [01:08]
    Ale ten korytarz nie jest akurat w mieszkaniu, tylko na "klatce schodowej" jeśli można to tak nazwać oczko.gif A co do komentarza z [00:32] - o jakim ty domu mówisz, biedaku, przecież dom to żaden luksus, co innego oczywiście PORTFEL czy nie daj boże jakiś breloczek - w tym przypadku trzeba wszystko przeanalizować, przemyśleć, rozpisać, wybrać się kilkadziesiąt razy do butiku i oczywiście na bieżąco korygować dane w tabelkach i dopiero po wszelkich przeliczeniach taki breloczek sobie kupić. A ty mi z jakimś domem czy tam willą wyjeżdżasz, ech ta polska biedota... smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [01:09]
    Koleś robiący tabelki w exelu przed zakupem pie**oly z lv Lol nie wierze w to Haha
  • gość 2017.03.20 [01:13]
    Olfa z jej przeżywaniem zakupow jest tak samo smieszna jak wy z waszymi rozkminami o jej zyciu
  • gość 2017.03.20 [01:24]
    Olfa z jej przeżywaniem zakupow jest tak samo smieszna jak wy z waszymi rozkminami o jej zyciu
    x
    Tak, tak, napisz to jeszcze kilka razy, wszystkie bardzo się przejmujemy twoim nic nie wartym zdaniem smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [01:46]
    Napisze ile razy bede chciala usmiech.gif a wy i tak przeczytacie, zgorzkniale frustratki smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...