Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.05.15 [08:02]
    Olfi ze slicznym noskiem oczko.gif
  • gość 2017.05.15 [12:36]
    Olfi dont vorry
  • gość 2017.05.15 [12:38]
    Nosek masz slicznyusmiech.gif , szkoda tylko ze oczka nie masz niebieskie bo by Ci pasowaly do wlosow! usmiech.gif
  • gość 2017.05.15 [12:54]
    Olfa i Milfa dwie beauty guru oczko.gif . Ile lat ma wlasciwie ta Olfa?? oczko.gif ...bo chyba mlodsza jest od Karoliny? I tak wole je niz Olciaka...ona jest taka nijaka. Niby ladna ale bez szyji i zeby prostowane, uszka musi sobie jeszcze poprawic to koszt jakies 2-4 tys. W Polanicy Zdroj sobie zrobi i bedzie mogla nosic koczki i konskie ogony oczko.gif .
  • gość 2017.05.16 [10:52]
    ja pierdziele, ma kupić prezent dla dziecka i od razu to musi być markowe... trochę chore
  • gość 2017.05.16 [19:39]
    O, widzę same negatywne komcie od pań domu vel kur domowych czy jak to teraz się MODNIE nazywa ... hałs menadżerek. Ludzie, dajcie żyć...
  • gość 2017.05.16 [21:59]
    buty dla niemowlaka od gucci... serio, ona wszystko musi mieć i kupować markowe? przecież to śmieszne. jeszcze jakby to była jej kasa, a ona bierze ją od partnera-sponsora.
  • gość 2017.05.17 [23:56]
    co ona wygaduje... zarabiała 5tys. jako kelnerka, ale poszła do sklepu za 1500zł.... To ja się pytam jak się utrzymała??? Nie chce tego pisać ale chyba wiadomo co robiłasmutas.gif No yak czy nie????????
  • gość 2017.05.18 [06:30]
    Czy ona pracowała jako kelnerka nago? Nie znam kelnerki, ktòra zarabia lub zarabiała( nawet w bardzo dobrej restauracji) 5 tyś.
  • gość 2017.05.18 [08:08]
    Napewno nie byl kelnerka....Chyba ze dla DG oczko.gifoczko.gifoczko.gif
  • gość 2017.05.18 [08:17]
    Ale ladne te butki od Gucci. Ciekawe Ile takie kosztuja?
  • gość 2017.05.18 [08:27]
    Nie wiem ile w Pl, ale w Stanach ok . 200 dol
  • gość 2017.05.18 [11:09]
    Jesteście wszystkie zazdrosne. Sądząc po języku jakiegoś używacie, większość to proste kobiety, bez klasy i kultury. Za to u innych widzicie doskonale każdą jedną, często zmyśloną wadę.
    Wstyd. Wychodzi z was żal ale każdy jest kawalem własnego losu. To nie wina Doroty, że wam w życiu nie wyszło.
  • gość 2017.05.18 [19:59]
    Olfa opowiada ciągle o luksusie, wawce, napiwkach 4 tysiace w restauracji (lol) a prawda taka, że to zwykła dziewczyna z wioski pod Opolem, która zaczynała w Warszawie jako tzw. "słoik". Jestem ciekawa co by się stało, gdyby zniknęły wszystkie jej torebki, pieniądze, "kariera" upadła, partner ją zostawił, co wtedy? Przecież blogerką nie można być całe życie. Mówi ciągle o byciu taką inteligentną i przedsiębiorczą a jedyne co robi to kręci snapy całe dnie, czasem napisze notkę i wrzuci Q&A. Jedną z cech osób inteligentnych jest to, że wiedza kiedy zamilknąć.. Także tej Pani już dziękujemy.
  • Bounty smak raju 2017.05.18 [20:09]
    Komu niby nie wyszło ???
    Wam uogólniając społeczeństwo i określając wszystkich HEJTREAMI Fala HEJTU w Wojsku swego czasu również była Fala i tylko silni z Wojska wychodzili jak ktoś był miękki jak papier Velvet cinko kończył
    Zatem jeszcze raz reasumując
    Każdy ma prawo do wypowiedzi, a jeśli ktoś ma zbyt wygórowane Mniemanie o sobie zazwyczaj źle kończy
    Nie pokazuje facetów bo ..... może któraś Widzka męża albo tatusia by odnalazła a tu ZONK smiech.gif
    Nie ma przyjaciół ja też bym takiej koleżanki nawet nie chciała mieć jezyk.gif
    Zresztą co zrobiła Łobuzom
    Darek z Karo nie chcieli mówić co będą Mieli dziecko bynajmniej i tyle by wystarczyło a tu pochwaliła się podnieciła niesamowicie że idzie szła do nich i płeć wypaplała szkoda takiej znajomości
    Sepuku we własną stopę strzeliła jezyk.gif
    Jak się dzidzia urodzi to też pokaże Foty u siebie jezyk.gif
  • gość 2017.05.19 [11:31]
    No I co z tego ze wygaladala plec? oczko.gif . Przeciez to ich znajoma! Dala drogi prezent i dzieki Karo nie byla sama w Sylwestra!!!
  • gość 2017.05.19 [11:33]
    I tak DG bardziej cieszy sie do Olciaka ...smutas.gif .
  • gość 2017.05.19 [17:21]
    Przez Olfe i DG to juz ciagle widze wszedzie tylko Louisy Vitouny oczko.gifoczko.gif
  • gość 2017.05.19 [17:36]
    Dziwne w filmiku z Darkiem mówi ze jej facet nazywa sie Przemek a na snapchacie pokazuje ze kupuje jedzenie na wynos do domu dla Janusza
  • gość 2017.05.19 [21:42]
    bo janusze to tak potocznie.......nie znasz sie na zartach?? oczko.gif janusze i grazyny.....lub mariany i mariolki oczko.gif
  • gość 2017.05.20 [23:52]
    Olfa i Milfa = beauty guru × 2
  • gość 2017.05.21 [19:29]
    A Wam sie nie snia po nocach Louisy Vitouny?? oczko.gif
  • gość 2017.05.21 [19:36]
    Olfi Olfi with her cat Lord oczko.gif
  • gość 2017.05.21 [19:50]
    Kilka razy robiłam podejście do Olfy i nie dałam rady. Łapię się na tym, że ciągle patrzę na jej usta i zastanawiam się czy to paraliż, czy źle wstrzyknięte wypełnienie. Poza tym jej sposób mówienia sprawia, że mam wrażenie, że jest znerwicowana i zaraz się nam rozpłacze.
    Olfo, wolniej mów, nikt cię nie goni oczko.gif
  • gość 2017.05.22 [16:16]
    Chyba usuneli watek.pechowiec.gif
    Olfa twierdzi,ze wydaje 300 zl dziennie na jedzenie co daje sumie 9 tys. na miesiac.
    Mysle,ze ona nawet tyle nie zarabia a co tu dopiero mowic o innych wydatkach haha.
  • gość 2017.05.22 [20:00]
    Masz racje ze usta ma lekko krzywe oczko.gif . Jest porownanie jej z Anna Slezak na YT przez Bracia Samcy i ja wole jednak Anne Slezak oczko.gif . A jak wy?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...