Odpowiedz na ten temat

Otra Vida, czesc 3

• gość Wladywostok 2016.12.10 [03:55]
    Zapraszam stalych bywalcow do kulturalnej dysputy usmiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:06]
    O, ubiegłaś mnie! Ale dobrze, że jest nowy wątek, niezależnie od tego, kto założył. Tamten to już koszmar jakiś, nowe wątki na nowej stronie pokazywały się dopiero jak już chyba dobrze sześć nowych było... No nieważne. To zadaję pytanie zasadnicze - co z bratem Otry, o którym ktoś mowi na poprzednim wątku? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Aha i wzywam, kto jeszcze nie dał łapki z dół, bo mamy o trzy za mało pod filmikiem o aparacie do remisu smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:13]
    to jeszcze poprzenoszę aktualne kwestie, które rozstrząsano w poprzednim temacie, żeby żadnej nie zgubić - skąd wiadomo, że to staż a nie praca, ile zarabia Otra na stażu? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    jestem ogólnie w wielkiej uciesze, jaką schizofreniczną rozkminę musi mieć teraz Otra, że ojciu ojciu to już trzeci temat o mnie na Kafe założyli! (wiadomo, kilka tematów o sobie to mają tylko najbardziej kontrowersyjne smiech.gif ) a z drgiej strony to chyba lepiej zapaść się pod ziemię niż być pod takim ostrzałem i to jeszcze za takie głupoty robione na własny rachunek i z własnej nieprzymuszonej woli smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:15]
    Z nudow przejrzalam cale insta Maguni i w zdjeciach chyba 2013 jest zdjęcie harnasia na laptopie i podpis weekend z bratem smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:16]
    *wieczor nie weekend cool.gif
    A o stazu ona sama mowila.
  • gość 2016.12.10 [04:17]
    ach i jeszcze jedna WAŻNA SPRAWA LUDZI DOROSŁYCH smiech.gifsmiech.gif
    gość dziś [00:47]
    Otra pierwszego dnia vlogmasu w komentarzach: Nie chcę wprowadzać złych emocji do vlogmasu. Postanowiłam, że dyplom pojawi się w specjalnym filmiku w przyszłym tygodniu.
    Otra w tymże „przyszłym tygodniu” o dyplomie: Dyplom pokażę, jak mi się będzie nudzić. Zrobię to dlatego, że zawsze dotrzymuję słowa.
  • gość 2016.12.10 [04:21]
    podziwiam smiech.gif nie byłabym chyba w stanie przejrzeć całego insta pełnego takich pierdół smiech.gif tym bardziej, że to setki zdjęć do 2013 smiech.gif
    ciekawe, co z tym bratem, trzeba kogoś wysłać na lajwa żeby zapytali smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:26]
    A kiedy "lajw" smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:41]
    no właśnie nie wiadomo, ona tak z zaskoczenia robi smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [04:58]
    Aż znalazłam to zdjęcie z bratem i Harnasiem, Otrunia twierdzi, że Harnaś to jej ulubione piwo... Już nie komentuję, że to jedno z najgorszych i najmniej jakościowych piw, ale że Otra PIJE PIWO? smiech.gifsmiech.gif Skandal! smiech.gif Niepełnosprawna, katoliczka - a pije smiech.gifsmiech.gif
    Ale najbardziej to mi się podoba jedna z fotek wczesnych, gdzie Otra wypindrzyła się na imprezę i wygląda jak aktorki polskie z lat 80. w rolach wulgarnych hotelowych prostytutek smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [06:35]
    ciekawe, czy Otra już wstała... w końcu weekend, można odpocząć po ciężkim tygodniu pracy smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif się naharowała, time to party smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Otra dawaj vlogmasa! i dyplom!!!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.12.10 [08:48]
    Szkoda, że temat nie jest nazwany np. „Mała krętaczka Otra Vida” smiech.gif następnym razem proszę pamiętać! smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [09:05]
    vlogmas juz jest,otra nagrywa nowym aparatem a wyglada tak samo ohydnie jak zawsze,blada jak trup i sina
  • gość 2016.12.10 [09:13]
    to bardzo brzydkie z mojej strony ale odczuwam autentyczna satysfakcje jak ona mwoi o tej odmowie i jak jest zaiwiediozna......za glupote trzeba plalci a ona by sie zajel tym wczensiej i troche energieczniej,to by juz dawnomiala,a tak niech se siedzi na chacie na lajwach
  • gość 2016.12.10 [09:23]
    uwieliam te okrelsenia otry co bedzie roibla "ide na uwielbienie,bedziemy po prostu spiewac i uwielbiac pana boga" smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.12.10 [09:42]
    No tak, będzie PO PROSTU śpiewać, w przeciwieństwie do bardzo skomplikowanego śpiewania, którego nie ma ot tak po prostu. I będzie UWIELBIAĆ (nie: wielbić, prawidłowo, tylko uwielbiać, jak się uwielbia Justina Biebera!) Pana Boga - nic w tym dziwnego... Po prostu! smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [11:01]
    Odnoszę wrażenie, że w głowie Otry rozgrywa się teraz konflikt. Jest rozdarta między stylem życia dwóch bardziej znanych kobiet cierpiących na tę samą chorobę (Magda Buczek i Bogusia Siedlecka). Do tej pory dominowała u niej religijność, pielgrzymki, szukanie sensu cierpienia. Teraz jednak coraz bardziej przebija się konsumpcjonizm, roszczeniowość, prowokowanie skandali, przedmiotowe traktowanie innych ludzi. Słowem - Boguśka bis. Ciekawe co z tego wyjdzie.
  • gość 2016.12.10 [11:18]
    dziś [11:01]
    Bardzo dobrze powiedziane. Chyba masz sporo racji. Otra będzie się dobijała teraz do tego, co uważa za „prawdziwe życie”, stylowe i rozkoszne. Drogie alkohole, brylanty, bażanty, sprzęty elektroniczne, desery, dusery. W odstawkę pójdą pielgrzymki i szkoła biblijna. Natomiast mam niejasne wrażenie, że mieszanka tych dwóch entourages - starego moherowego i nowego glamour zaowocuje (jak to zwykle bywa) przejęciem najgorszych elementów obojga. Czyli typowo katolskie (nie mylić z tym, co katolickie!) podejście do życia - niezbyt otwarte na cokolwiek, podejrzliwe, smutne w sumie, agresywne w stosunku do jakiejkolwiek krytyki - z jednej strony, a z drugiej strony wulgarność i bezczelność tzw. typowej vlogerki ze ślepym uwielbieniem mody, centrów handlowych, marek, pieniędzy (coś jak Szusz). Zobaczymy. Na pewno będzie ciekawie.
  • gość 2016.12.10 [11:29]
    Nie stać ją na podjazd to niech dalej wydaje tysiące złotych rocznie na bzdury. Odłożyłaby część kasy na ten podjazd. Może stworzyć stronę na dotacje na pojazd, może zorganizować 1% podatku na podjazd, może zgłosić się do programu, który nagłośni sprawę, może zorganizować zbiórkę w tej swojej wspólnocie. Możliwości jest dużo ale kruchutka księżniczka w głębi duszy woli być noszona na rękach do końca życia
  • gość 2016.12.10 [11:47]
    Jak byłam dzieckiem próbowałam nagrywać audycje radiowe na magnetofon "Emilia" usmiech.gif Trochę o pogodzie, muzyce, ulubionym różowym kolorze, obiadku, na który wołają rodzice. Po dwóch, trzech podejściach znudziłam się tym. Jeśli uważacie, że w jej twórczości jest jakiś zamysł, moim zdaniem, nie macie racji. Otra zbyt wiele czasu spędziła w domu z misiami i Simsami. Rodzice odgradzali ją od stresorów, które uspołeczniają. Dziś nas traktuje jak misie. Zabawce można podłożyć głos, a nam trzeba dawać bany. Notabene, mam już trzy usmiech.gif Dlatego też Guziczek zniknął, bo był za mało "plastyczny".
  • gość 2016.12.10 [11:56]
    11:47
    jakim cudem zgromadziłaś trzy bany?? smiech.gif miałaś trzy konta na YT? smiech.gif za co dostałaś?
  • gość 2016.12.10 [12:25]
    Trzy konta trzy bany usmiech.gif
    1. Masz połowę twarzy zacienioną. Lampy nic nie dały. Nie widzisz, co wrzucasz?
    2. A jaki Ty masz pomysł na swój kanał? Wstałam, zjadłam, byłam w biedronce? Żyć inaczej? Przecież każdy to robi. Myślisz, że to ciekawe, o której się obudziłaś, jak wygląda rossmann w Redzie i parówki z makaronem? Komentarz bez miłości, ale życzliwy. Gdy widuję się z przyjaciółmi, żadne z nas nie opowiada o codziennych czynnościach samoobsługowych. Skoro więc bliskie osoby nie marudzą sobie, że wstały, umyły zęby, wypiły kawę, skąd pomysł, że obcych ludzi będzie to interesować?
    3. Nie zakładaj kotu dzwonka na szyję. Zwierzęta nie znoszą metalicznych dźwięków. Wywołują one reakcję "walcz - uciekaj". Koty uwielbiają skradać się, co uniemożliwia taka obroża. Słuch kota jest tak doskonały, jak węch psa. Kot potrafi usłyszeć mysz nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. Kot doskonale słyszy również dźwięki, których ucho człowieka w ogóle nie wychwytuje z otoczenia. Dzwoneczek uszkadza słuch mruczka. Zawieś sobie na cały dzień przy szyi. Szału można dostać. Myślenie tak boli?
  • gość 2016.12.10 [12:38]
    Boże oczko.gif Ale, że skopiowałaś sobie w przewidywaniu bana, to podziwiam smiech.gif
    I BARDZO mi się podoba drugi ban, tak trafny, jak tylko można smiech.gif Pjona! i ofc graty za trzy bany, na tym wątku to niebywaly honor! jezyk.gif
  • gość 2016.12.10 [12:40]
    a szczególne uznanie za: „jak wygląda rossmann w Redzie i parówki z makaronem” smiech.gif
    Czy ta zj**nica serio wiązała tej biednej kocinie dzwonek? smutas.gif Co za debilka. Z każdą nową informacją zaczynam sobie myśleć, że ta jej choroba to dana w adwansie kara za głupotę.
  • gość 2016.12.10 [12:44]
    Niech jej się znudzi i pokaże ten dyplom smiech.gif
  • gość 2016.12.10 [13:14]
    Nie oglądałam ostatnio jej vlogmasów, więc nie wiedziałam o tym dzwoneczku. To tak bezmyślne i okrutne zachowanie, że brak mi słów. To świetnie, że zwróciłaś na to uwagę, jednak przesadzona jak zwykle reakcja Otry nie wróży nadziei na to, że ona kiedykolwiek podejmie refleksję na temat swojego infantylnego zachowania.
    Zastanawia mnie jedno - czy w jej otoczeniu nie ma ludzi, którzy byliby w stanie wpłynąć na jej zachowanie, przemówić do rozsądku? Przecież ma matkę, siostrę - nie mogę uwierzyć w to, że jedyny cel matki to spełnianie każdego życzenia córki zanim ta zdoła je wypowiedzieć.
  • gość 2016.12.10 [13:40]
    A ja w to wierzę, bo też mam taką matkę, jej jedynym celem życia jest spełnianie życzeń mojego brata, nawet tych, których on nawet nie ma. Ja na szczęście byłam poza zainteresowaniem, więc mam normalne życie, brat jest po kilku próbach samobójczych i z depresją, kompletnie pozbawiony motywacji życiowej. Od kilku lat nie jest w stanie wyprowadzić się z domu (chociaż na studiach mieszkał daleko), tak jest zdemotywowany. Są takie matki.
  • gość 2016.12.10 [13:44]
    Na szczęście siostrze Otry udało się wyrwać, znaleźć pracę w innym mieście, zamieszkać tam z chłopakiem. Ma swoje życie i nie musi słychać pretensji Madzi, że za wcześnie zabiera ją na mszę, bo Magda w niedzielę chciałaby pospaćoczko.gif
  • gość 2016.12.10 [13:47]
    i siostra będzie normalna, jeśli się nie da zawłaszczyć, a pewnie się nie da, ma chłopaka, ma swoje życie, ale Otrze nie wróżę dobrze, widzę co się z moim bratem stało, wrak człowieka, a matka nadal jest przekonana, że czyni właściwie
  • gość 2016.12.10 [14:13]
    gość dziś [13:40]
    Przykro mi. To smutna historia.
    W przypadku Otry nie widzę jednak jakiegoś pędu do samodzielności, a na ogół do tego dążą ludzie. Jak można chcieć być od kogoś zależnym w takim stopniu? Wiem, że ona już zawsze w jakiś sposób będzie musiała polegać na innych, ale powinna chcieć wywalczyć dla siebie tyle niezależności ile się da. A tu tego nie dostrzegam. Widzę tylko dorosłą osobę o mentalności rozkapryszonego dziecka. Dziewczynę, która nie może przestać być małą księżniczką.
  • gość 2016.12.10 [14:16]
    to jest rodzaj współuzależnienia, jak przy alkoholizmie, jedna osoba tak otacza drugą kokonem, że stopniowo wytwarza się taka patologiczna symbioza

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...