Odpowiedz na ten temat

Otra Vida, czesc 3

• gość 2017.03.18 [15:34]
    Jak otra ma jelitówkę to mama i siostra mają z nią prze#rane..
  • gość 2017.03.18 [15:45]
    Magda stwierdza, że "dawno nie była na zwolnieniu". Mnie się wydaje, że ona średnio raz w miesiącu jest na chorobowym, ale mogę się mylić.
  • gość 2017.03.18 [16:23]
    gość dziś [14:52]
    nie wpadłaś na to że Tobie szkodzi wchodzenie tu ? usmiech.gif
    zaraz wezmą Cię w kaftanie do szpitala bo juz takie bzdury zaczynasz pisać ze az mi Cie szkoda usmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [17:33]
    No wisi no!Skandal no!
  • gość 2017.03.18 [17:37]
    gość dziś[16:23]Czyżbym miała nieprzyjemność z samą Otrą Vidą,czy jedną z jej psychofanek?Odwal się dziecino,bo tak Cię zj**ię,że Cię Twoja rodzona mamunia nie pozna smiech.gif
  • Tekka 2017.03.18 [17:45]
    A ja lubie kotki
  • gość 2017.03.18 [17:57]
    Wgl jak mozna koty w piwnicy trzymac?! Co sie stanie jak nasz swiat opanuje apokalipsa zombie i koty zmienia sie w bestie jedzace mozgi? W kazdym razie tutaj by umarly z glodu. To jedyne pocieszenie usmiech.gif pozdrawiam, ktos z mózgiem
  • Alekssaandra 2017.03.18 [18:04]
    gość dziś [17:37]
    Nie z Magdą, chociaż bardzo serdecznie Cię pozdrawia.
    Z Magdy moderatorką CBA CBŚ i te sprawy. Nie przypominam sobie dziecinko abyśmy przeszły na Ty. No dawaj dowalaj mi bo mama czeka. Chętnie reszta Modków się z Ciebie pośmieje usmiech.gif
    edytowano 2017.03.18 [18:05]
  • gość 2017.03.19 [15:28]
    Kolejny filmik i kolejne smęcenie. Jak włączam produkcje Otry to mam wrażenie, że słucham 80-letniej, schorowanej staruszki, która ma już wszystkiego dosyć i jojczy na cały świat. Kurczę, młoda kobieta, a taka beznadziejnie stara mentalnie smutas.gif
  • gość 2017.03.19 [15:34]
    gość dziś [15:28] czyli noc nowego smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [15:34]
    A moze tak pomyslisz,ze Madzia robi co moze,by Jej vlogi byly ciekawe ??
  • gość 2017.03.19 [16:38]
    E tam nie znacie sie
  • gość 2017.03.19 [18:38]
    gość dziś [15:34]
    A moze tak pomyslisz,ze Madzia robi co moze,by Jej vlogi byly ciekawe ??
    Pomyślałam. Cholernie jej to nie wychodzi.
    PS. Zaimki piszemy małą literą, chyba, że piszemy o Bogu, w liście do kogoś, kiedy się do niego zwracamy, lub gdy piszemy o czcigodnych zmarłych.
  • gość 2017.03.19 [19:00]
    gość dziś[18:38]Oczywiście że jej to nie wychodzi,ponieważ jest bezbarwna nudna szara i nijaka.
  • gość 2017.03.20 [10:21]
    Oglądałam wczoraj te jej dwa kolejne nudne vlogi.Ona ani wysłowić się porządnie nie umie,ani pokazywać nic ciekawie nie potrafi.A tyle było porad,żeby pokazała ciekawe miejsca w tej swojej Redzie. pechowiec.gif Nie dociera,bo dla niej ciekawe miejsce to: Rosman,Lidl,Biedronka,Auchan,Kaufland.Szkoda że jest aż taka pusta.
  • gość 2017.03.20 [12:55]
    Magda ma kule cotton ball, czyli ma jedną bawełnianą świecącą kulkę (z papieru)
  • gość 2017.03.20 [13:00]
    Rozwalają mnie te bluzeczki i sweterki Magdy... Różowe w kwiatki, motylki, jakieś z poprzedniej epoki pompony. Wiem, że ma utrudniony dostęp do bardziej dorosłych ciuchów, ale wiele razy pokazywala w haulach neutralne rzeczy czy nawet ostatnio kupila sweterki rozpinane w lidlu calkiem fajne... Wię pytanie czemu oba tych ubrań nie nosi? Oszczędza czy jak? Po domu chodzę też w starszych ciuchach, których mi nie szkoda, ale nie ogląda mnie kilka tysięcy widzów.
  • gość 2017.03.20 [13:02]
    Pokazywanie się publicznie na youtube jest powodem do tego, żeby się chyba lepiej prezentować, czy nie?
  • gość 2017.03.20 [13:05]
    Powinna zacząć poważniej się ubierać,co nie oznacza wcale że ma nakładać na siebie zaraz czarne ciuchy,ale znowu jak grochem o ścianę pechowiec.gif
  • gość 2017.03.20 [14:12]
    Prawie trzydziestka na karku, a dziewucha próbuje udowodnić całemu światu, że żyje inaczej. Dojrzała baba kręci filmy o kotku, o ozdóbkach na szafeczce, przebitki z półkami sklepowymi typu Lidl i Biedronka. Całość dopełniają stroje rodem z lat 90 dla nastolatek czytających Bravo i głos będący połączeniem małej cnotki niewydymki i ciotki Lucyny. W swoich filmach nie ma żadnej merytorycznej treści. Otro Vido żyć inaczej nie zawsze oznacza lepiej. W Twoim przypadku sie to potwierdza..
  • gość 2017.03.20 [14:44]
    gość dziś [14:12] No
  • gość 2017.03.21 [07:45]
    Wisi?
  • gość 2017.03.21 [08:42]
    Zanim zaczniecie krytykować tę dziewczynę pomyślcie. To co dla osób zdrowych jest proste, oczywiste czy nudnawe, dla Otry może być wyzwaniem albo czymś ekscytującym. Każde wyjście z domu, spotkanie ze znajomymi itd. Pamiętajcie, że ona jest bardzo ograniczona ruchowo. Zależna od osób trzecich. Dla osób zdrowych wyjście do kina, knajpy to codzienność i naturalna sprawa. Dla Otry pewnie coś odświętnego.Poza tym żyje w małym mieście, które nie daje wielu możliwości osobom z ułomnościami. Jest jej dużo trudniej. Jeśli ten vlog jest dla niej jakąś odskocznią od monotonii życia, daje kontakt z ludźmi to dajcie się jej tym cieszyć. Zerknęłam na kilka jej vlogów i też uważam, że powinna robić je może rzadziej a próbować jakoś urozmaicać, żeby były ciekawsze, ale widać ma powód by robić je często. A skoro nie dzieje się u niej w życiu nic aż tak barwnego, co jest zrozumiałe, to wychodzi jak wychodzi. Bądźcie bardziej wyrozumiałe albo zachowujcie krytykę dla siebie, bo na pewno nie jest jej miło czytać o sobie takie rzeczy jakie tu nieraz wypisujecie.
  • gość 2017.03.21 [10:10]
    Ja tam się nie znam, ale ograniczenia ruchowe przeszkadzają jej czytać dobre książki? Oglądać wartościowe filmy? Uczyć się języków?
    Nie sądzę pechowiec.gif
  • gość 2017.03.21 [10:45]
    To akurat rzecz gustu. Jeden lubi czytać lekkie romanse, drugi biografie czy horrory. Jeden ogląda najchętniej filmy psychologiczne, inny melodramaty albo science fiction. To samo z muzyką. Ktoś uwielbia rocka, inna osoba jazz a jeszcze inna disco polo. Niezależnie od wieku czy sprawności albo niepełnosprawności. Dla Ciebie to co ona prezentuje jest niewartościowe, dla innego może być że przeciwnie, więc wiesz, nie kategoryzuj, bo to akurat kiepski argument.
  • gość 2017.03.21 [11:04]
    Bogusia jest bez porównania ciekawsza,ponieważ jej filmy są dobrze zmontowane,i nie ględzi monotonnie jak Magunia cytuję;,,wstałam o,, ,,zjadła suszi,, ,,poszłam do,,...pojechałam chyba kuurna... pechowiec.gif W tej dziewczynie nie ma chęci zmian tej nudy,zrobienia czegoś bardziej kreatywnego...nic!Zero!Null! pechowiec.gif Tak wiem Madziu,że to przeczytasz,a te wszystkie obrończynie,i siostry miłosierdzia niech się wypchają.Każdy ma praw wyrazić o Magdalenie swoją opinię.Nikt jej tutaj nie wyzywa,poza jednostkowymi kretynami,śmiejącymi się z jej budowy ciała na przykład.Jak ktoś uważa to co tu piszemy za ostry hejt,to niech poczyta topik o Bogusi.Tam to jest dopiero HEJT,z którym się swoją drogą wcale nie zgadzam.
  • gość 2017.03.21 [11:15]
    Ja nie jestem żadną obrończynią Otry, bo mnie ona ani ziębi ani grzeje mówiąc kolokwialnie. I też uważam, że robiąc vlogi powinno postarać się o to, by były urozmaicone i ciekawe dla widza. Irytuje mnie tylko czepialstwo bez powodu. A to ciuchy nie takie, a to czyta beznadziejne książki, ogląda słabe filmy. No w mojej estetyce też one nie są, ale szanuję jej gust. Jej się podoba, to niech sobie nosi sweterki w różowe serduszka i czyta albo ogląda romanse i cześćusmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:22]
    Gdyby vlogi Magdy były choć odrobinę ciekawsze, to dla mnie mogłaby nosić irokeza, baletową spódniczkę i sweterki z reniferem do kompletu. Ale jeśli nie ma kompletnie nic do powiedzenia na żaden temat, to choćby wyglądała jak Miss World - nie zainteresuje mnie.
  • gość 2017.03.21 [11:53]
    ktos tu porownal Magde do Bogusi. Bogusia ma ciekawsze vlogi bo prowadzi ciekawsze zycie, proste. Mieszka w duzym miescie, w ktorym jest wiele mozliwosci, duzo punktow do ktorych mozna sie udac w celach rozrywkowych czy rozwojowych i z racji stolicy na pewno zniwelowane sa do minimum bariery architektoniczne, wiec latwiej sie poruszac po miescie. Ponadto Bogusia ma meza, ktory ja prawie wszedzie eskortuje, a do tego widac golym okiem ze Bogusia jest zamozniejsza, co tez nie jest bez znaczenia. Ma ona tez inna osobowosc. Jest bardziej kontaktowa, radosna... ale to dlatego ze jest szczesliwa w zyciu osobistym. Ma kochajacego meza, wielu przyjaciol. Na to jak dzisiaj Bogusia zyje wplynelo zapewne wiele czynnikow w dziecinstwie. Rodzina, ktora na pewno dawala jej duzo wsparcia i wiare w siebie, w to ze zasluguje na milosc jak kazdy inny czlowiek, srodowisko ktorym sie otaczala. Nie kazdy ma tyle szczescia. Otra jest inna, ale widac ze probuje to swoje zycie uatrakcyjnic. Ten vlog to dla niej odskocznia od monotonii, mozliwosc poznania innych ludzi. Moze jej filmiki wychodza troche koslawo, ale pomyslcie ze dla niej to moze byc wazna rzecz w jej zyciu. Zajecie, dzieki ktoremu czuje sie lepiej, jest szczesliwsza.Po co jej to psuc? Troche wiecej zrozumienia i zyczliwosci, ludzie.
  • gość 2017.03.21 [12:39]
    gość dziś[11:53]Zgadzam się,ale tylko po części.Dlaczego na przykład Magdalena,nie chce pokazać swoim widzom ładnych miejsc w Redzie?Dlaczego z uporem maniaka,pokazuje Lidle, Biedronki,Kauflandy,Auchany? Dlaczego?!I od razu odpowiem dlaczego tak jest.Bo jej się NIE CHCE!Dla niej atrakcyjne jest pokazanie chodnika w mieście,i półek sklepowych!A nie wymagałoby go aż tak wielkiego wysiłku przecież.Smutne.Wygląda to tak,jakby w tej Redzie,były tylko ulice i sklepy.Żadnych parków,skwerów...NIC!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...