Odpowiedz na ten temat

PannaJoanna

• gość 2016.02.15 [12:39]
    Co sadzicie o niej? Lubicie ja? Ogladacie jej filmy?
  • gość 2016.02.15 [12:46]
    Szpanuje torebka Louis Vuiton za blisko 800 funtow :/
  • gość 2016.02.15 [12:47]
    Podobna do RGP - w filmikach miła i uśmiechnięta, w komentarzach chamska i opryskliwa.
  • gość 2016.02.15 [13:21]
    Już dawno przestałam ją oglądać. Oglądałam do momentu wyjazdu z Polski. Dlaczego przestałam? Nudyyyy, panie, nudyyyyyy pechowiec.gif
    Poza tym ma dziwną manierę mówienia, która strasznie mnie drażni.
  • gość 2016.02.15 [13:22]
    W komentarzach bardzo chamska i bezczelna. Odkąd ma nowy aparat ma się za gwiazdę YT, bo ją widać w lepszej jakości smiech.gif Niech się przyzna lepiej ile waży jezyk.gif
  • gość 2016.02.15 [16:10]
    Ogladam ja, ale zauwazylam pare rzeczy - zrobila sie bardzo pewna siebie i jest chamska w komentarzach. NIe oszukujmy sie - jest zadbana, ale wyglada jak ciocia klocia, ma sporo nadwage, ktora dosyc umiejetnie ukrywala, ale odkad ma nowy aparat, to widac jej prawdziwa pyzata twarz. Dostaje za darmo ciuchy od sheinside i nigdy o tym szczerze nie mowi. Kupuje sobie drogie torebki, a pracuje w sklepie zarabiajac najnizsza krajowa - wiec jest raczej na dole drabiny spolecznej. Ja zarabiam w Polsce wiecej niz ona w Irlandii i nie kupuje zadnych louis czy korsow, bo to dla mnie szczyt obciachu. Jest po studiach, a notorycznie popelnia bledy jezykowe (jej odwieczne "do zobaczenia ZA niedlugo"), ciagle mowi sukEnkE, dlugE. Oczywiscie 90% komentujacych jej filmiki jaka to ona sliczna to 12-15 letnie dzewczynki, ma chyba coraz mniej doroslych widzow. Niestety nie ma w sobie za grosz pokory i jest coraz bardziej chamska dla komentujacych, szczegolnie jak ktos sie nia nie zachwyca. Ogolnie chyba koncze z nia przygode, bo jej targetem sa male dziewczynki a nie dorosle kobiety. Aaa, zapomnialam, oczywiscie wszystko jest GENIALNEsmiech.gif
  • gość 2016.02.15 [21:11]
    Widzieliście jej pierwsze filmy? Tragicznie wyglądała jak stara ciotka klotka po 50 w wieku poprodukcyjnym
  • gość 2016.02.16 [02:51]
    Skad wiesz, ze pracuje w sklepie w Irlandii? Raczej nie wspomniala o swojej pracy nigdy...
  • gość 2016.02.16 [05:01]
    Pewnie jest jest zaprzyjaźniona znajoma i stąd wue usmiech.gif no i jakie studia mogła skończyć? Pewnie prywatną wyższa szkołę ... .. bla bla bla czegoś tam dlatego pięknie włada językiem polskimsmiech.gif
  • gość 2016.02.16 [07:14]
    Trafiłam kiedyś na jakieś jej filmy, napastliwy i chamski ton jej komentarzy pod nim skutecznie mnie zniechęcił do oglądania. Z jakiej okazji mam nabijac wejścia jakiejś niezbyt ciekawej, chamskiej kobiecie, która nawet nie reprezentuje sobą niczego wartego uwagi?
  • gość 2016.02.16 [08:28]
    Nie lubię jej, jest chamska, nudna, ma duzą nadwagę, brzydko się ubiera ii wygląda jak 40-latka.
  • gość 2016.02.16 [08:33]
    No a na początku swojej kariery wyglądała jak zadbana szesciesiatka usmiech.gif
  • gość 2016.02.16 [08:45]
    Przytyło jej się ostatnio. I wolałam ją za czasów mieszkania w PL...
  • gość 2016.02.16 [14:37]
    Przeciez ona sama mowila wielokrotnie, ze pracuje w sklepie (tu ma plusa, ze nie sciemnia, ze robi cos ambitniejszego)
  • gość 2016.02.16 [16:34]
    Wyglada jak chlopka obrabiajaca role
  • gość 2016.02.16 [21:54]
    Nie lubie jej ogladac. To jak "siorbie" powietrze mówiąc to aż mnie na wymioty bierze. Dodatkowo jest mega chamska. Pokazuje wiele rzeczy ze swojego zycia a wielki ma problem jak ktos pyta czy pokaże faceta. A co w tym dziwnego ze ludzi to ciekawi? Pewnie taki piekny jak ona to wstyd xD
    I jeszcze jej niekompetencja. Jak pokazywala jak robic hybrydy to smiech na sali... Mogla doczytac ze dostala ZA DARMO lampe Led dzieki ktorym nie musi siedziec 2 min z paluchami no ale po co przeciez ona lepiej wie
  • gość 2016.02.16 [22:01]
    To,że nie chce pokazać faceta nie znaczy,że jest chamska przecież to nie jej obowiązek.Chyba że miałaś na myśli sposób w jaki odpowiada ludziom jak pytaja o jej faceta?
  • gość 2016.02.17 [09:02]
    o ile na poczatku nie wygladala za ciekawie, to byla skromna i bardzo sympatyczna, natomiast z czasem zaczela byc mocno zmanierowana. maluje sie, ubiera sie w rzeczy, ktore nie w zasiegu wielu polskch mlodych dziewczyn/kobiet, wiec po prostu jej juz nie ogladam, jesli bym moze zacisnela poslady to bym i odlozyla na torebke michaela korsa ;p ale po co jest duzo fajnych torebek zrobionych na ten wzor i nie potrzebuje tego logo. poza tym jest straszna materialistka w sensie... jesli kreci daily vloga, to jedyne co tam sie "dzieje" to zakupy ewentualnie jakis spacer, ale oczywiscie polaczony z pokazaniem stylizacji. ;p jak juz kupi buty nike czy conversy to przezywa przez pol roku. ostatnio wrzucila zdjecie conversow i o rety kiedy wiosna bo chce je nosic. dla mnie to zenada. usmiech.gif no i ma masakryczna maniere mowienia to prawda i co gorsza, nabrala jej z czasem. dziwnie wywija rekami i zatyka sie powietrzem jak mowi, przezywa a mowi o bzdetach. :/
  • gość 2016.02.17 [09:05]
    aha i tak - ma dziwny sposob odposywania na komentarze, taka niesympatyczna jest
  • gość 2016.02.17 [16:11]
    Sodowa uderzyla jej do glowy, ale moze to normalne skoro doslownie pod kazym filmikiem 12 letnie dziewczynki pisza jej jaka ona jest piekna, sliczna, cudowna, mimo iz jak na 25 latke jest otyla i ubiera sie jak niemodna 40latka. A torebka korsa jest dla mnie synonimem obciachu. Poza tym polskie youtuberki nie stac na Prade, gdzie najtansza torebka kosztuje 7000tys. zl, wiec jaraja sie korsem albo najtanszym louis vuittonem.
  • gość 2016.02.17 [23:01]
    Jak to najtańsza prada 7000, ostatnio koleżanka kupiła normalnie w sklepie prady za £300
  • gość 2016.02.19 [00:54]
    dla mnie ta dziewczyna pitoli jakby przeszla szkolen8e telemarketingu
    wlaczcie sobie jej starsze filmiki..byla fuzo normalniejsza a teraz zm8en8a 8ntonacje glosu tak ze nie wiadomo na jakiej glosnosci ja ogladac..i jej angielski mnie dobija.
    ciekawe gdzie pracuje. mowila ze musi ubierac sie ja czarno czy cos wiec obstawiam sklepoczko.gif abo knajpeoczko.gif
  • gość 2016.02.19 [13:24]
  • gość 2016.02.19 [16:03]
    gość dziś [00:54] skończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim i pracuje w sklepie Penneys. Oglądałam ją jak mieszkała w PL i chwile po tym jak wyjechała do Irlandii, później już nie dałam rady, ciągle to samo GRWM, zakupy, ciuchy, ulubieńcy... i tak w kółko. Teraz nie mam pojęcia co nagrywa bo już dawno poleciał unsub.
  • gość 2016.02.19 [16:24]
    Nigdy nie mowila gdzie pracuje, co Wy gadacie?
  • gość 2016.02.19 [19:34]
    Ona nie mowila ale ktos ja tam widzial
  • gość 2016.02.19 [19:53]
    Jakim cudem zatem ona i jej chłopak wynajmują sami mieszkanie ? W Dublinie sa one cholernie drogie i z pensji pani sprzedającej pracującej na cały etat to ledwo na sam czynsz wystarczy albo nawet i nie (tak samo jest w Londynie)
  • gość 2016.02.19 [20:31]
    Nie wiadomo gdzie pracuje jej chlopak, tym bardziej ile zarabia. On byl juz wczesniej w Irlandii, moze ma dobra prace i zarobki tego nie wiemy. Asia jak przyjechala do irl to tez od razu pracy nie szukala tylko urzadzala mieszkanie, wiec pewnie starczalo im na zycie. Nie wiem czy kojarzysz agi i dominika. Tez mieszkaja w irl, pracuja w jakiejs firmie meilingowej czy cos a ciagle sa na zakupach. Nalezy tez pamietac ze asia ma tez kase z youtuba, z reklam, filmow sponsorowanych.
  • gość 2016.02.19 [21:43]
    Agi/Aga i Dominik zyja sobie na dobrym poziomie...mieszkanie (chocby i wynajmowane to w Dublinie drooogo), wakacje, zakupy, samochod...
  • gość 2016.02.20 [08:33]
    Smiesza mnie te jej ciagle selfie. No i teksty w daily vlogach: musze rano.troche popracowac na kompie(czyt.odp na komentarzeusmiech.gif , a potem zobaczymy co sie bedzie dzialo. I to dzialo sie to prawie zawsze zakupy oczko.gif
  • gość 2016.03.11 [12:43]
    PannaJoanna to taka swojska dziołcha, ćwiczy z Chodakowską i nic jej to nie daje. Twierdzi, że każda kobieta w jej rodzinie była większa, więc tu ma usprawiedliwienie na swoją tusze. A potem w jakimś starym filmiku zobaczyłam jak je dwa obiady w jeden dzień, to juz wszystko wiedziałam. Najpierw gdzieś była na mieście i poszła na żarcie, a potem przyszła do domu i zaczęła rozkminiać co by tu na obiad zrobić. Myślałam, że nie uwierzę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...