Odpowiedz na ten temat

Początek Wieczności, Gomułeczki

• gość 2017.02.10 [22:57]
    Ogląda ktoś ten kanał??
    https://www.youtube.com/channel/UC6t3U_MVHFvH HMLmwHXfYoWed ług mnie są sympatyczni i JESZCZE nie zepsuci przez youtube, co będzie dalej się okaże smiech.gif
  • gość 2017.02.10 [22:58]
  • gość 2017.02.11 [13:17]
    Ja oglądam i ich uwielbiam usmiech.gif Są uroczy, przepełnieni miłością i ogólnie przyjemnie się ich ogląda usmiech.gif
  • gość 2017.03.24 [12:21]
    słabi są,.. ileż można się uśmiechać?
  • gość 2017.03.24 [12:25]
    Lubie bardzo za szczerość i naturalnośč.
  • gość 2017.03.24 [22:01]
    Skoro i jej i jemu odpowiada model męskiej dominacji to ja nie widzę problemu. Nie wszystkie kobiety chcą być heterami. Są też takie co świetnie czują się w domu.
  • gość 2017.03.25 [19:14]
    Ja nie zauważyłam, żeby ją dominował, moim zdaniem fajnie się wzajemnie uzupełniają usmiech.gif .
  • gość 2017.03.29 [19:09]
    facet sie musi dowartsociowac bo kobieta z bogatego domu a on marny facet z ubezpieczen, szybko sie nimi ludzie znudza pozatym ukradli komus nazwe bloga co jest obrzydliwe
  • gość 2017.03.30 [03:29]
    19.09 a masz jakieś dowody na swoje pomòwienia? Kradzież jest przestepstwem i nie sadzę by pani prawnik się na to zdecydowała.
  • gość 2017.03.30 [08:05]
    Nie rozumiem zachwytu nad nimi i te komentarze pod każdym filmem. Jakie ludzie musza miec smutne życie żeby się aż tak kimś zachwycać. Normalna para jak ich wiele. Robią z siebie ekspertów jak małżeństwo po 20 latach. Są razem kilka lat, zamieszkali ze sobą dopiero po ślubie,odrazu dziecko to i cieszą się sobą bo wszystko nowe. Ona się Zachowuje jak nastolatka, wiecznie się cieszy że to niby takie uroczo i co by nie powiedziała to patrzy na niego jakby on miał potwierdzić ze mówi dobrze.
  • gość 2017.03.30 [08:44]
    Jak ma się pieniądze od bogatych rodziców to się można uśmiechać bez końca.
  • gość 2017.04.02 [21:09]
    Moim zdaniem nawet dzieckiem nie potrafili się na wizji zająć usmiech.gif już pomijam fakt, że po znajomosci wszedzie sie dostajją usmiech.gif
  • gość 2017.04.03 [01:45]
    Po jakiej znajomości? To kim oni są? smiech.gif
  • gość 2017.04.05 [21:09]
    Mediatorka i ubezpieczyciel.
  • gość 2017.04.08 [18:18]
    Jak to łatwo być szczęśliwym i uśmiechać się gdy jest się zamożnym i nie ma się żadnych większych zmartwień i problemów. Wtedy można być takim idealnym. Zresztą ewidentnie widać parcie na popularność i na zarabianie na niej u tej pary. Już od momentu ślubu który sprawiał wrażenie wyreżyserowanego. Co powiecie Gomuleczki ludziom którzy nie mają na chleb i są zmuszeni tyle pracować ze się mijają tylko w domu. Co powiecie rodzinom które borykają się z chorobą lub uzależnieniem. Cukierków nie trzeba reklamować....Ważne jest by pokazać jak pić goryczke życia.
  • gość 2017.04.08 [18:23]
    Dla mnie to typowi blogerzy narcyzy nastawieni na zarabianiu na naiwności innych. Narcyzm bije po oczach.
  • gość 2017.04.09 [08:44]
    Ja na początku oglądałam ale po jakimś czasie te ich filmy zaczęły mnie irytować. Ile można wałkować o Bogu. Nie to żebym nie była religijna bo jestem ale dla mnie to już podchodzi pod fanatyzm. Moim zdaniem za bardzo się obnażają a tego nie lubię. Poza tym strasznie się powtarzają jak by nie mieli już pomysłu na siebie. No bo ile razy można oglądać zdjęcia z wybitym czasem i podpisem: moje dziecko jeszcze nie śpi. Az chce się skomentować: ale to już było...
  • gość 2017.04.09 [12:01]
    Monia fajna dziewczyna, ale Marcin coś mi nie pasuje. Jakiś taki dla mnie jest nieszczery w tym wszystkim.
  • gość 2017.04.26 [00:24]
    Mam pytanie do Gomuleczkow: pięknie mówicie o pomocy bezdomnym.....a jak im pomagacie?? Bo filozofowanie to żadna pomoc. Jesteście przecież ludźmi zamożnymi moglibyście zaoferować jakąś pomoc. Wyidealizowane sesje też niczego nie zmienia....Piękni jesteście, macie pięknego synka i udało wam się trafić na piękną miłość. I to pokazujecie. A czemu ma to sluzyc?
  • gość 2017.04.29 [19:32]
    Skąd oni mieli pieniądze na dom niemal od razu po ślubie? Niektórzy ludzie przez lata się dorabiają. Trafiłam na ich filmy, obejrzałam ze trzy, weszłam na Instagrama. Bardzo rzuciło mi się w oczy że ta dziewczyna ciągle się uśmiecha.
  • gość 2017.05.17 [20:13]
    Jak to skąd? Od bogatych rodziców. Przecież sami nie pracują
  • gość 2017.05.17 [22:04]
    Ktoś napisał, że on ją dominuje. Po obejrzeniu ich filmików uważam odwrotnie. Ona od razu zaznaczyła, że mają mieszkać blisko jej rodziny. Ona i jej matka urabiaja tego chłopaka i lepią jak plastelinę. Teściowa załatwia mu różne rzeczy bo też jest właścicielka fundacji i pcha zięcia gdzie może. On przy nich robi karierę. To, że chcieli zarabiać widać od początku. Marcin w jednym filmiku sam się przyznał, że logo początek wieczności czcionkę itp. Wymyślił jeszcze zanim wzięli ślub, to chyba jasne, że od początku mieli taki plan, żeby zarabiać na naiwnych ludziach.
  • gość 2017.05.17 [22:27]
    Ale wy ludzie jesteście zawistni i zazdrośni... Piękna , uśmiechnięta , młoda dziewczyna. Fajny przystojny chłopak , który kocha swoja żonę nie pięćdziesiąt innych tylko tą jedną i jeszcze ją szanuje. Maja ślicznego synka. Najgorsze jest to ze ona ma bogatych rodzicow którzy kupili lub nie bo tego nie wiemy im dom , straszne jak oni tak mogli zrobic?? To chyba logiczne ze jezeli rodzice maja możliwości by pomoc swojemu dziecku zeby żyło mu sie lepiej to to zwyczajnie robią , co maja na ulicy rozdawac swoje pieniądze. No i ten Bóg to jest nie do pomyślenia , w czasach gdzie rządzi d**a i cycki mowić o wierze i o Bogu. Skandal! Order virtutti cebullati dla wszystkich zazdrosnych Polaczkow usmiech.gif
    A tak by the way Marcin mowil ze założyli stronę przed ślubem by pózniej moc wstawić tam zdjęcia dla gości z wesela , tak sie teraz robi w XXI wieku usmiech.gif
  • gość 2017.05.17 [23:13]
    No tak jak się nie zachwycasz Gomuleczkami to jesteś Polaczkiem Cebulaczkiem. Fani Gomułek nie pozwolą Ci mieć własnego zdania.
    Nie irytuje Bóg i bogactwo tylko ich hipokryzja, bo tu niby Bóg o wiara a z kim się spotykają? Z innymi sławnymi vlogerkami, które poparły czarny protest i aborcję a ze zwykłymi szaraczkami, którzy są ich fanami i z chęcią porozmawiają o wierze nie chcą się już spotkać chociaż prośby były. To chyba mówi samo za siebie jakie mają priorytety. Spotykają się tylko z innymi, żeby się polansowac i jeszcze przyciągnąć więcej followerow.
  • gość 2017.05.18 [12:00]
    Chyba na tym polega nowoczesna wiara prawda ? Zeby kazdy miał swoje zdanie , ja na ten przykład nie jestem zagorzała katoliczka mozna wręcz powiedzieć ze do kościoła jest mi bardzo daleko , ale mimo to oglądam ich , bo kazdy moze miec swoje zdanie to ze spotykam sie z osoba która popiera homoseksualizm nie znaczy ze ja tez jestem zagorzała obrończynią praw mniejszości seksualnych. Prawda ? Prawda . Sama poparłam czarny protest mimo to moje przyjaciółki mocno wierzące katoliczki nie wyrzekly sie mnie usmiech.gif a to z kim sie spotykają to powiem ci ze mocno siedzę we blogosferze i kompletnie tych ludzi nie znam , wiec chyba to nie sa najjaśniejsze gwiazdy blogów i YouTube usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [12:58]
    To był od początku projekt biznesowy pod płaszczykiem słodkiej i wiecznej miłości. Amen
  • gość 2017.05.18 [13:11]
    Ten Marcin ma w sobie coś irytującego. Jego uśmiech wydaje mi się nieszczery. Biedni, tak się przejęli kilkoma negatywnymi komentarzami w stylu "bardzo was lubię, ale nie podoba mi się to że reklamujecie zegarki". Chyba hejtu nie widzieli.
    Na początku ich bardzo lubiłam. Myślałam że to naprawdę będzie jedyny, albo jeden z niewielu kanałów, który pozostanie amatorski, bez reklam. Monika wolała zrezygnować z pracy w areszcie (domyślam się że jako mediator) i zająć się na poważnie jutubem.
    Ich argument, że za coś trzeba żyć itd, że ludzie chcą żeby często coś nagrywali, niby się zgodzę, ale ja wolałabym żeby ich filmiki pojawiały się nawet raz na dwa tygodnie, ale bez tej biznesowej otoczki. A tu sklep, koszulki, kubeczki.
    Myślę że powoli tracą powiew świeżości i jeżeli nadal będą nagrywać te filmiki w tonie kazań w kościele, to sorry, pewnie niedługo znikną. Ja już praktycznie nie oglądam, bo nie ma co. Brak im dynamiki.
  • gość 2017.05.18 [13:16]
    co za dno.
  • gość 2017.05.18 [13:20]
    Zgadam się z wypowiedzią powyżej. Nie potrafią przyjmować krytyki, wszytsko teraz wydaje mi sie podszyte sztucznością i pieniądzem. Nie trafia do mnie argument, ze za cos trzeba żyć. Początkowy materiał mieli fajny, widać było zapał, teraz każdy filmik bedzie podyktowany chęcią zysku i zarobku. Moim zdaniem trochę sodówka im uderzyła do głowy, poczuli sie zauważeni, tu wywiad do lokalnej gazety, tam sesja, zaproszenia za spotkania, eventy. Nie wróżę przyszłości temu kanałowi, jeśli juz to bedzie miał bardzo ograniczona liczbę odbiorców, stad moi mili kokosów nie bedzie. Z Bogiem
  • gość 2017.05.18 [13:22]
    Jasne ze znajda sie obrońcy ich całej wytworzonej otoczki. Ale pachnie komerchą na kilometr... lansowanie przy Alissvlogchannel to był juz szczyt lansowania
  • gość 2017.05.18 [13:29]
    Haha ja ten kanał mogę podsumować jako zarabianie na naiwności innych, nie ma to jak chrzescijaknska etyka jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...