Odpowiedz na ten temat

Początek Wieczności, Gomułeczki

• gość 2017.05.19 [14:28]
    Mnie jeszcze trochę śmieszy to, co sprzedają - dzisiaj w sieci można znaleźć naprawdę całe masy t-shirtów ze świetnymi pomysłami, grafikami zapierającymi dech, oryginalnymi napisami. Ten różowo-czarny dizajn ich produktów i logo nadawałyby się na stronę "grafik płakał, jak poprawiał". Mogli do kompletu dorzucić jeszcze Comic Sans. smiech.gif Myślałam, że mają lepszy gust, ale wyłazi z nich właśnie taki brak zainteresowań i idące za tym obycie - także estetyczne.
    To pewnie typ ludzi, który na ścianach w domu wiesza sobie te wzruszające plakaty z tekstami "tu nie kłamiemy, ale się wspieramy i kochamy". smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [14:48]
    Ktoś napisał, że Marcin niby miał iść na księdza. Nie wydaje mi się to prawdziwa informacja bo nawet w jednym z filmików przyznał się, że jeszcze przed Moniką dużo pił, imprezowal i ogólnie prowadził hulaszczy tryb życia. Co do tego czy spali sobą czy nie. Pod ich ślubnym filmem ktoś pytał czy panna młoda była dziewicą skoro ma długi biały welon a Marcin odpisał, że tylko Bóg zna tak dobrze serce człowieka, a potem zmienił tą odpowiedź "na szczęście jest Ewangelia o tym jak Jezus wybacza jawnogrzesznicy" to chyba nie dochowali. Dlatego tak wzbraniaja się przed nagraniem filmiku o czystości przedmałżeńskie choć setka ludzi prosi ich o to już od pół roku. Ale co by mieli powiedzieć? W ogóle bije od nich pycha. W drugim filmiku gdzie chwalą się, że mają dwa miliony wyświetleń Monika mówi "stajemy się youtuberami". Bo nagrali dwa filmiki o niczym i wrzucili ślub?!
  • gość 2017.05.19 [14:54]
    A co ty myslisz, ze klerycy nie pija i nie imprezuja hahaha? Oni czesto rzucaja dziewczyny i ida do seminarium
  • gość 2017.05.19 [15:08]
    No tak, ale on w jednym z filmików powiedział, że był daleko od Kościoła i Boga, nie był tak wierząca osobą jak teraz i Monika chyba też nie była . To chciał iść na księdza jak był daleko od Kościoła?
  • gość 2017.05.19 [15:12]
    Ich najzagorzalsi fani też są jacyś psychiczni. Jakaś kobieta napisała im na insta "wasz synek jest najpiękniejszym dzieckiem, a na drugim miejscu mój". wtf?Postawiła ich syna wyżej niż swojego. Druga ponoć przestała się uczyć do matury bo oni coś wrzucili. Takie mają grono odbiorców.
  • gość 2017.05.19 [15:15]
    widzieliscie? znow maja gadac jakim sa z******tym malzenstwem, chyba 3.06 malenstwo na serio etc.
  • gość 2017.05.19 [15:17]
    on pisał, że fitmamuśki będą sławne, że on o tym wiedział za nim one weszły na rynek bo zna sie na marketingu haha. to teraz macie, zobaczył, ze popularnosć na bogu daje profity i tak jedzie.
  • gość 2017.05.19 [16:44]
    Jest coraz gorzej. Na blogu pojawił się w moim odczuciu szowinistyczny tekst o wyborze pierścionka zareczynowego, a przy okazji zareklamowNie japońskiej deski klozetowej...
  • gość 2017.05.19 [16:55]
    Mnie powalił blog-dlaczego Adaś ma na imię Adaś-pogubiłam się w tych jego tłumaczeniach,choć teologia nie jest mi obca
  • gość 2017.05.19 [18:26]
    Ja w ogole nie rozumiem o czym oni piszą bo chyba sami tego nie wiedzą.
  • gość 2017.05.19 [18:56]
    Ich syn rzeczywiscie pojawia się na prawie kazdym zdjęciu. Dziwi mnie że mowili że wahali się czy to brać do tv. Przeciez I tak wszyscy go widza na zdjęciach.
  • gość 2017.05.19 [22:23]
    Ich blog przestaje przypominać blog.....zaczyna ją się wpisy reklamowe. Większość fotek to ich dziecko.....co oni chcą na tych fotkach ukręcic? Gomuleczki już wiemy OD WAS
    ze jestescie idealni i macie idealne małżeństwo/rodzinę. Tylko cóż Wy z takim stażem wiecie o mości i małżeństwie. Nawet nie wyobrażacie sobie jakie życie potrafi być przewrotne....więc nie chwalcie dnia przed zachodem słońca.
  • gość 2017.05.19 [22:54]
    Oni nic nie wiedzą i niczym się nie interesują poza zarabianiem kasy na naiwnych. Monika nawet nie wie do czego kosmetyki służą, a Marcina wpisy są tak drętwe i pisane na jedno kopyto, że aż oczy krwawią jak się próbuje to czytać. Ciągle gadają o tym samym (Adaś nie spi, Adaś drepta po podłodze, Adaś śpi, Adaś na spacerku, Adaś na huśtawce, Bóg jest wspaniały, wiara czyni cuda i inne rzucane w kółko hasla, które powracają jak bumerang i odbijaja się u mnie czkawka). Na początku nawet to było ciekawe bo wiadomo, że nowe ale tak jak i ja większość ludzi już się nasyciła tym ich lukrowanym życiem. Jak się nie ma pomysłu na bloga to może lepiej zamknąć zamiast ciągnąć na siłę byle było. Przynajmniej nie będzie płaczu i depresji bo ktoś odważył się coś u nich shejtowac.
  • gość 2017.05.20 [06:45]
    Gdyby Marcin tak znał się na marketingu jak twierdzi to by chyba miał jakiś plan, wizję bloga i jakoś inteligentnie wpłatal przy okazji artykuły sponsorowane. a na razie jest jeden post o płycie z muzyką, jeden o ramce na zdjęcia, jeden o wczasach, jeden o książkach itd. Po prostu o wszystkim i o niczym. Jakiej kategorii jest ten blog? Ni to małżeński, parentingowy, muzyczny, ksiazkowy, katolicki. Wspominali ze beda budowac dom. Czekam na wpis o cegłach. Owszem, nazwa niczego nie zamyka ale dla mnie za szeroką tematyką. Lepiej pisać na węższe tematy ale na takie na których się autor zna. Chyba się innych blogow nie czytało i nie uczyło od lepszych.
  • gość 2017.05.20 [09:44]
  • gość 2017.05.20 [10:11]
    Mnie denerwuje, jak Marcin nie potrafi przyjąc krytyki, tylko wszystkim opdowiada głupią ironizacją... jak szybko przyszli tak szybko pojdą.
  • gość 2017.05.20 [14:57]
    Skoro już teraz tak reagują na rzekomy hejt to ciekawe co się stanie jak kiedyś dzięki swojej "sławie" trafią na PUDELKA.
  • gość 2017.05.20 [16:39]
    Czy Wy też odnosicie wrażenie, że oni sami założyli ten temat na forum by zrobić sobie bezpłatną reklamę? Tylko nie przewidzieli, ze pojawią się tu hejty zamiast slodzenia jak na insta i blogu.
  • gość 2017.05.20 [17:02]
    Sadze, że zaraz będzie nagranie albo blog na temat tego tematu. Mało tego sadze, że sami sobie niektóre komentarze piszą.
  • gość 2017.05.20 [19:10]
    Smutne jest trochę to, że tak zamknęli usta ludziom, że boją się wypowiedzieć pod ich filmikami czy na instagramie czy nawet na blogu. To sprawia fałszywe wrażenie, że wszystkim się podobają. Tymczasem ludzie boją się coś skrytykować bo zostaną zasypani lawiną komentarzy "nie podoba Ci się to nie oglądaj i nie komentuj".
  • gość 2017.05.20 [20:06]
    Nie kupuje tego argumentu "za coś musimy żyć i dlatego nachalnie reklamujemy Wellingtona i sprzedajemy kubki". Jest inne małżeństwo katolickie - Przyklejeni - nagrywają rzadziej bo każde z nich normalnie pracuje na etat. Da się? Da się. Poza tym Monika była prezesem fundacji więc chyba nikt jej z pracy nie wyrzucił.
  • gość 2017.05.20 [20:09]
    Po co pisać komentarze z konstruktywną krytyka skoro Marcin zaraz je chamsko skomentuje. Juz nawet nie można napisać grzecznie co ci się nie podoba bo zaraz udowodni ci ze jesteś nie dość inteligentny, by wdawać się w jakakolwiek rozmowę z nim. Jeśli istnieje się w sferze blogowej to trzeba niestety liczyć się z tym ze pojawią się komentarze od hejterów. trzeba jednak umieć pokazać klasę opisując na takie komentarze a ze strony Marcina niestety się tego nie doczekamy. Szkoda, bo bardzo lubiłam ich jako ludzi i jako blogerów ale pokazali jacy są naprawdę i ze mają swoich czytelników za nic.
  • gość 2017.05.20 [20:35]
    Mnie zastanawia, jak można komentarz o tym, że się sprzedali i że nie podoba się to komuś, podciągnąć pod hejt. To co będzie, jak ktoś ich zacznie naprawdę cisnąć?
  • gość 2017.05.20 [20:40]
    Marcin d początku wydawał mi się taki śliski. Nieprzyjemny, zarozumiały.
    Ich najlepsze filmiki były o tym, jak się poznali. Potem widać, że nie wiedzieli o czym gadać, to katolickie pitu-pitu też trzeba umieć przekazać, a oni nie mają charyzmy.
  • gość 2017.05.20 [21:28]
    Nie ufam ludziom którzy sie cały czas szczerzą. Ta laska wiecznie kły suszy i patrzy na niego jak w obrazek. Gadają a raczej bełkotaja jakby z sekty byli. Słodko pierdzace brednie, znawcy wielcy
  • gość 2017.05.20 [21:50]
    Laska 20 lat prezesem fundacji??? Dobry żart usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [22:29]
    Chcą być drugim ojcem Szustakiem na yt i czerpać z tego niezła kasę. ALE. Trzeba mieć wpierw ogromna charyzmę, mądrość, pokorę w sobie i takie doświadczenie życiowe. Należałoby również brać z niego przykład jeśli chodzi o kwestie czysto organizacyjne - różne tematy, serie, to wszystko ma ład, skład i jest uporządkowane a co najważniejsze, są regularnie wrzucane filmiki o bogatej zawartości tematycznej, ubarwione anegdotą, historią, czymś co można wziąć dzis do serca i przekazać dalej. U 'początków wieczności' - z resztkami sympatii dla nich, mimo ewidentnego kupczenia wiarą - muszę stwierdzić, ze ich materiał jest beztreściowy, miałki. Zaledwie pare ogólników ńiepopartych głębsza myślą. Był potencjał, ale źle zaczęli, obawiam sie ze szersza czesc odbiorców bedzie tym zniechęcona.
  • gość 2017.05.20 [22:53]
    Jak myślicie , w jakim celu Marcin w komentarzu na blogu napisał "w sobotę będziemy w Krakowie na święceniach kapłańskich u Dominikanów godz.10 " czyżby liczył na liczne przybycie maturzystek i młodych mam? domyślam się,że będzie to uroczystość czysto rodzinna-osobista,po co więc podaje takie dane co,gdzie,kiedy? brak mi tylko informacji w której ławce będzie siedziałusmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [22:56]
    Reklama na instagramie zegarków... czekam z niecierpliwością na product placement czegoś co dotyczy tematyki bloga, moze termometr dopochwowy w celu stosowania naturalnych metod planowania potomstwa? Albo kalendarzyk, ale końiecznie z logo początek wieczności.
  • gość 2017.05.20 [23:10]
    22:56 usmiech.gif Ty to się nadajesz do prowadzenia sklepu na " internetach" świetny pomysł jednym słowem strzał w sam środek dziesiątki,będę pierwsza do zakupu termometru nawet dwóch usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...