Odpowiedz na ten temat

Początek Wieczności, Gomułeczki

• gość 2017.10.02 [23:37]
    21.10
    A czy ja gdzieś napisałam ze ty się o mnie wyraziłas wieśniak ????????
    Czy gdzieś cie personalnie obraziłam ???????
    Czekam cały czas i nie mogę się doczekać i pewnie się nie doczekam odpowiedzi bo masz wykrzywioną wizję rzeczywistości.
    Jeden twój komentarz w którym zawarlas 2 kłamstwa. Zarazilas się od gomolow czy co????
    Widzę , że nie zalapalas o Polakach , masz rację , przykład słaby ale ciężko jest wytłumaczyć ulomowi który na mój komentarz " dla mnie osoby które zabraniają interesować się prywatnym życiem G. są ulomne " odpowiada " dlaczego mnie obrażasz! ! Nazwisko!! " chciałam przykładem ale tu się nie da. Tak w sekrecie ci napisze , że zanim napisałam tamten pierwszy komentarz przeczytałam wybiórczo komentarze z pierwszej i jakiś dwóch środkowych stron , bo opinie innych ludzi słabo mnie interesują, nawet nie wiem kiedy były dodane, może rok temu? a ty się królówo do mnie zasadzilas żądając nazwiska jak nienormalna ale teraz przyszło mi na myśl, że jesteś jedną i tą samą osobą która pilnuje moralności na tej stronie wiec juz rozumiem dlaczego odebralas to personalnie i tak się sadzisz. A po co ci moje nazwisko psychopatko? Kultura wymaga żebyś się pierwsza przedstawiła. Haha
    A jakie masz argumenty? Boooo niekulturalnie się wyrażam ? A gdyby było kulturalnie to dosralabys się do kropek i przecinkow? Gdyby były przecinki to wynalazlabys błąd ortograficzny? Pojedziesz jeszcze po moim wykształceniu? ? Pamiętaj ze masz asa w rękawie - napewno zazdrość usmiech.gif
    A odpowiedzi na moje zarzuty co do kanału ZERO .
    Jaki kanał takie fanki. Ma być po studiach ( obronczynie często wytykaja brak wykształcenia hejterkom) , ma być po chrzescijansku ( wytrzeć sobie d**e Bogiem i jeszcze na tym zarobić )
    Ma być kulturalnie ( można walić ludzi w h.... , kłamać ale nie wolno przeklinać )
    Absolutnie nie wolno się wypowiadać na temat kanału ( nie podoba się nie oglądaj , patrz na filmiki , lakjuj i subskrybuj ale broń cie Panie Boże nie zadawaj pytań innych niż skąd masz taką piękną sukienkę moniczko? Na kazdy negatywny komentarz widzę jest zaraz odpowiedz ( zazdrość , brak wykształcenia ).
    Jak chcesz mi dowalić " to po co ogladasz" to ci od razu powiem : obejrzałam trochę dziś bo szukałam filmów ślubnych , weszłam na forum i wystawilam opinię .
    Poszłam później na "Botoks" Po seansie weszłam na forum i wystawilam opinię ( i nikt łącznie z reżyserem nie żądał mojego nazwiska)
    Po co ? Po jajco
  • gość 2017.10.02 [23:39]
    21.10
    I ty mi co ? Grozi ze mnie ktoś kultury nauczy i będzie mnie bolało? ??
    No i jak mam nie pisać o psychofankach ze są UPOŚLEDZONE.
  • gość 2017.10.03 [01:07]
    Dzieci dosc czesto spaceruja po samolocie i zdarza sie im zaczepiac innych, bo sie im wymysli ze ktos ma potrzymac ich zabawke itd
    Nie lubie Gomuleczkow, ale juz bez przesady, ze oni rozbestwieni a inni rodzice i ich dzieci to aniolki.
  • gość 2017.10.03 [06:20]
    Latam samolotem z dzieckiem i mimo że moje dziecko zdecydowanie nie należy do spokojnych tylko jest normalnym *****iwym dzieckiem to byliśmy w stanie nie zakłócać spokoju innym pasażerom. Wysiadajac słyszeliśmy głosy wdzięczności bo oczywiście inni rodzice wolą pochwalić się swoim uroczym dzieckiem całemu samolotowi. Każdemu się wydaje że ma najcudowniejsze i najwspanialsze dziecko które każdemu przynosi radosc a wcale tak nie jest. To może innym przeszkadzać. Mimo że mam dziecko to by mnie taki roczniak irytowal bo czasem chce się wreszcie od dzieci odpocząć jak ma się wlasne. Nie mam pretensji do dzieci tylko do rodziców którzy nie potrafią się swoim dzieckiem zająć. A można wziąć kilka zabawek i książek i zabawiac.
  • gość 2017.10.03 [06:30]
    Co do radości Gomułków związanej z adaptacją do żłobka. Chyba znów nie zagłębili się w temat i podjęli decyzję jak większość rodziców bo inni tak robią i on dzieci żyją. Małe dziecko potrzebuje przede wszystkim matki. Do rozwoju żłobek absolutnie nie jest potrzebny. Oczywiście na insta mnóstwo słów pocieszenia że Monia da rade. Tak się ich broni że ich sprawa jak zarabiają i na co wydają pieniądze ale skoro tak im się powodzi to nie rozumiem dlaczego puścili dziecko do żłobka na masową opiekę - tam się czci imuusza nauczyć przetrwać. Płaczą bo nikt ich nie rozumie bo jeszcze nie mówią. Przedszkole popieram ale żłobek jeśli można sobie pozwolić na indywidualną opiekę? Lepsze dla dziecka byłoby wybranie emaptycznej niani. Małe dziecko powinno mieć indywidualną opiekę. I to nie jest moja zdanie tylko potwierdzone naukowo. Żłobek jest dobrym rozwiązaniem i rozwija dziecko ale z rodzin w których rodzice zbytnio się dzieckiem nie zajmuja. W domu też można dziecko nauczyć piosenek i angielskiego tylko trzeba chcieć. W żłobkach dzieci za mało przebywają na świeżym powietrzu i za mało się ruszają. Dzcciom w tym wieku potrzebny jest ****** nie wyłącznie nauka angielskiego. Dlatego mnie irytują Gomułki -maja możliwość przekazania ludziom rzetelnej wiedzy a sami popełniają podstawowe błędy i utwierdzają ludzi w przekonaniu jaki to żłobek jest wspaniały. Nie jest! Żłobek jest dla rodziców którzy muszą pracować i nie stać ich na nianię a nie dla dziecka. Dziecko na tym etapie potrzebuje matki.
  • gość 2017.10.03 [11:38]
    Ja bym więcej poczytała jak ich odbierają znajomi. Dawajcie jakieś szczegolikiusmiech.gif
  • gość 2017.10.03 [12:05]
    Wystarczy, że swoje przemyślenia napisali ludzie z ich wspólnoty.
  • gość 2017.10.03 [12:58]
    Precz z hipokrytami zasłaniającymi się Kościołem i jego naukami w swoim życiu .
  • gość 2017.10.03 [14:02]
    Tak jak ktos wczesniej skwitował, " Prawdziwa milosc nie szuka poklasku"
  • gość 2017.10.03 [18:38]
    21:10
    Osoba która pisała do ciebie nie oceniała przecież twoich poglądów tylko poziom twojej rozmowy
  • gość 2017.10.03 [22:56]
    Mówi się, że nie rozmawia się z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Cóż, to nie cała prawda. Ja się nauczyłam tego, że nie rozmawia się również z ludźmi inteligentnymi ale z przerośniętym ego. To są tacy ludzie, których ego jest tak rozbuchane, że przysłania im już cały świat i nie są nawet zainteresowane tym, co inni mają do powiedzenia. A pojedynkować się na rozmiar ego?
  • gość 2017.10.04 [15:40]
    Nie rozumiem o co chodzi kanał jak kanał jakich tysiące w necie ani mi się to podoba ani nie podoba rzecz gustu co kto lubi. Wypowiadać się można na każdy temat jeśli ktoś lubi pręzyć ciało i swoją szargać prywatnośc w internecie to jego sprawa, ale musi zdawać sobie sprawę, że oprócz opinii pozytywnych beda tez negatywne.
  • gość 2017.10.05 [13:56]
    Czasami lubie sobie obejrzeć szczęśliwe małzenstwa, u mnie była przemoc w rodzinie związek z psychopatą. Do tej pory po rozwodzie ciagle musimy walczyc w sadzie o prawa nad opieka nad dziecmi. Wystarczy, ze 5 minut później oddam dziecko pod opieke byłego i zakłada mi proces karny w sądzie, że jestem nieodpowiedzialna matka. Fajnie się oglada szczęsliwe rodziny, moje zycie mi nie wyszło.
  • gość 2017.10.05 [19:28]
    Pamiętaj, że oni pokazują tylko to, co chcą pokazać. W prawdziwym życiu niekoniecznie muszą mieć taką sielankę.
  • gość 2017.10.08 [13:52]
    Nie chce uczestniczyc w mszach na ktorych sa ci ludzie wolę inne godziny .
  • gość 2017.10.08 [20:19]
    Gwiazda wieczoru nie pojawiła się więc spoko mogłeś przyjść.
  • gość 2017.10.11 [14:48]
    Instastory Moniki z dzisiaj : "parcie na szkło zrobiło swoje i ozdrowiałam."
  • gość 2017.10.12 [13:43]
    Budzą sympatię, ale myślę, że mogliby być podawani jako przykład zaburzeń osobowości o typie narcystycznym w książkach do psychiatrii. To duże skupienie na sobie, nagrywanie siebie samych, ciągłe kupowanie gadżetów domyślam się, po to żeby poczuć się lepiej, dostać jakąś zewnętrzną gratyfikację w postaci choćby komentarzy, lajków, pewnie ciągłe porównywanie się, perfekcjonizm, w ujęciu paychologicznym to jest sposób na wypełnianie jakiejś pustki, ale no niestety to jednak jest dość smutne i często samemu się to zauważa.
  • gość 2017.10.13 [11:21]
    Maja wystapic na konferencji obok o. Szustaka i x.Pawlukiewicza..niezle...nie rozumiem ich fenomenu. Moim.zdaniem ich wypowiedzi to same frazesy bez poparcia przykladami.z zycia. I ta okropna maniera Marcina do nasladowania stylu o.Szustka.. Ww ksieza niezyjacy w malzenstwie maja lepsze przemyslenia o zwiazkach i przyklady niz oni -eksperci od wszystkiego od rameczek po rozwoj duchowy..No nie..nie kupuje tego.
  • gość 2017.10.13 [21:57]
    A kto to jest Szustak nie znam gościa
  • gość 2017.10.16 [15:23]
    "Jak patrzę na Monikę, to mam wrażenie, że te studia i cała nauka w ogóle nie były jej potrzebne, ani jej specjalnie nie uszczęśliwiły. "Ot, miała czas i pieniądze, to poszła studiować, ale najszczęśliwsza byłaby, gdyby mogła rodzić dziec****ichcić obiadki i jeździć na odkurzaczu. I oczywiście nie ma w tym nic złego - jeżeli jakaś kobieta się w tym spełnia, to jej sprawa. Mimo tego, jakoś mnie uwiera, że ktoś taki może stanowić jakąkolwiek inspirację dla młodych dziewczyn, które powinny jednak stawiać na rozwój tak, żeby mogły być możliwie najbardziej samodzielne i niezależne. "
    Mnie bardziej uwiera to, że jest tyle młodych osób, które ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na studia(a byłyby swietnymi prawnikami, bo lubią się uczyć, chcą później pracować w tym zawodzie) albo jeśli już studiują to w złych warunkach, a w weekendy muszą dorabiać, żeby opłacić pokoj. A tutaj patrzymy na dziewczynę, która kształciła się z nudów i to ZMARNOWAŁA.
  • gość 2017.10.16 [18:08]
    pięknie Was podsumowali w najnowszym materiale o hejterach.
  • gość 2017.10.16 [19:15]
    Nawet nie muszę oglądać, żeby wiedzieć, o czym gadają - "nie podoba się, to nie oglądajcie", "lubimy konstruktywną krytykę, ale nie hejt", "świat jest piękny, przepełniony Bożą miłością, doceńcie to, nie mnóżcie zła, tylko dobro - piszcie nam, że jesteśmy piękni, a nie, że wykorzystujemy dziecko do reklamy koszulek" i pewnie stos tym podobnych banałów.
    Nie oni pierwsi chcą czytać w internecie same pochwały na swój temat i wszystkich krytykujących wrzucają do wora z napisem "hejt", bo przecież tak jest łatwiej.
  • gość 2017.10.16 [20:37]
    No przecież ciężko się samemu nazwać cynicznym, bezuczuciowym Hektorem. Łatwiej mówić, ze hejt jedt wszędzie.
    Oh jak mi Was szkoda, Wasze rozumy pozostały w epice kamienia łupanego. Oj Moniko i Marcinie nie przejmujcie się, mogą Was pobić, ale tylko głupotą.
  • gość 2017.10.16 [20:38]
    Hejterem *
  • gość 2017.10.16 [20:39]
    Ja się zastanawiam co dla tych ludzi na tym forum znaczy „konstruktywna krytyka”. Zdecydowanie mylą się wam pojęcia. Wy hejtujecie, co nie ma nic wspólnego z konstruktywna krytyka.
  • gość 2017.10.16 [21:59]
    Panie, ten hejt to zazdrość nic innego
  • gość 2017.10.16 [22:13]
    A twój rozum to nawet nie sięgnął kamienia łupanego
  • gość 2017.10.16 [22:21]
    czy k***a wielbiciele Moniki trudno wam zrozumieć,ze to jest nie forum dla was s***********e na jej strony i tam komentujcie wasze achy i ochy i zachwyty.
  • Adrian M 2017.10.18 [18:32]
    Po pierwsze pozdrawiam Państwo Gomułka.
    Chciałem napisać do nich maila, ale w ostateczności wycofałem się z tego, gdyż po dokładnej analizie ich kanału oraz ich odpowiedzi na komentarze pt. "inna opinia" zrezygnowałem. Nie lubię po prostu zwinnego i sprytnego omijania odpowiedzi typu mediatorskiego, ponieważ znam ten temat na wylot z racji zawodu. Jestem człowiekiem, który lubi prosty, treściwy przekaz.
    A więc, widzę tutaj bardzo dużo zwykłych komentarzy broniących wiary katolickiej( bez wyzwisk czy wulgaryzmów) . Czy to jest mowa nienawiści? Hate oznacza nienawiść, jak więc nazwiemy osoby rozumiejące wiarę inaczej aniżeli przez pryzmat pieniędzy, urody, manny z nieba, skupieniu się na swoim szczęściu w oderwaniu od tematyki Krzyża? Od pomocy potrzebującym np.? Bo zarabianie na swoim dobrobycie, szczęściu a nawet dziecku nie przyczyni się do zmiany świata na lepsze. Trzeba się wręcz wyzbyć tego bogactwa, gadżetów, 24h chęci i potrzeby pochwał, żeby stać się tym maluczkim.
    Jezus nie hejtował, mówicie. Dla nas to PAN Jezus kochani. To nie kumpel z przystanku Jezus.. Może jedni wierzą w Pana Jezusa a inni Jezusa?
    Pan Bóg to nie ukryje się w kubku o nazwie miłość za 40 zł plus przesyłka, drogim samochodzie, wybielonych zębach, Big Brother' skim katolicyźmie, szołmeństwie.
    A Wy w co wierzycie kochani??? Ja w sens cierpienia, pomocy innym( bez zysku), braku parcia na szkło i plastik.
    Z Panem Bogiem
    Adrian M. z Kaszub

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...