Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gałka muszkatołowa

Podoba Wam się Kinga Rusin?

Polecane posty

Gość gałka muszkatołowa

Ja ją lubię bardzo, uważam, że jest piękną kobietą i Lis na nią nie zasługuje, bo okazał się zwykłym bucem. Poza tym Kinga jest chyba najsympatyczniejszą obecnie kobietą w TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l77
LUBIę Ją ,łADNA ,MIłA KOBIETA I INTELIGENTNA DZIENNIKARKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie
Ja też ją bardzo lubie, jest naturalna i bardzo sympatyczna :) Bede za nią trzymać kciuki w TZG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a lubię, tą kobietę-dziecko:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canon a 510
taka bunia z niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ją
niestety to pozory jest strasznie nadęta i wyniosła nie dziwne ze ją lis w trąbę puścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżejk
mogłby w LOŚCIE zagrać białego niedźwiedzia albo czarny dym ewentualnie desmonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, nie podoba mi sie kobieta-dziecko! Nie moge pojac, dlaczego jest tak zarozumiala nie majac powodu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusin
Nie podoba mi się - ma jakiś taki"murzyński" nochal i wydaje sie jakaś napuszona. Hanka Smoktunowicz jest piękną i seksowną kobietą, nie dziwię się, że Lis stracił dla niej głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Rusin
ma gębę jak świnka pigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej nie jest
kurwiszonem jak Hanna S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O WŁaŚNIE..
a poza tym to Smoktunowicz ma krzywy ryj jak mówi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj joj joj
zazdrośnice :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusinka
jest ładniutka i to bardzo i nie jest to tylko moje zdanie.Hanka nie ma do niej porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymoherowa
co Was tak gorszy w tym, że Smoktunowicz ma romans z Lisem? I co z tego! Co to, jedyni co zdradzają i romansują??? Oboje są dorośli i wiedzą co robią. Zresztą tworzą świetną parę. Nie bądzcie takie zdewociałe i skołtunione - a może jesteście wysłanniczkami Radia Maryja? :))) Moherowe bereciki :)))) hi,hi,hi,hi i żeby zaraz Hankę wyzywać od kurwiszonów? Chore dewotki! Nie ma nic piękniejszego, niż "owoc zakazany" czyli skok w bok... mniam, mniam. A wy pryszczate "moherowe bereciki" zazdrościcie szczęscia w miłości innym, wy nigdy czegoś takiego nie przeżyjecie... Pozostanie wam wyduszanie pryszczy w samotności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze cooooo
???? "Nie ma nic piękniejszego, niż "owoc zakazany" czyli skok w bok"...wspolczuje Ci bardzo..mam nadzieje ze nigdy zaden faceta sie w Tobie nie zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymoherowa
Aktualnie mam drugiego męża, a za sobą kilka "skoków w bok", więc dziecinko co ty możesz o mnie wiedzieć... Właśnie jestem w trakcie szalonego romansu z żonatym facetem i takie coś mnie kręci na maksa. Uwielbiam odbijać facetów takim ''''''''gąskom""""" , jak ty :)) )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
Antymoherowa - napisz wprost, ze jestes niezla ku....a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze cooooo
zalosna jestes naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeehehehihi
nienawidze jej!!!! ma morde jak jakiś prosiak, nie umie sie wysłowić, i strasznie niekulturalnie przerywa w pol zdania gosciom w dziendobry tvn!!! kinga klinga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeehehehihi
nienawidze jej!!!! ma morde jak jakiś prosiak, nie umie sie wysłowić, i strasznie niekulturalnie przerywa w pol zdania gosciom w dziendobry tvn!!! kinga klinga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam ze moim zdaniem
nadeta i wyniosla to jest molek !! z ktora podobno nikt nie chce pracowac bo nadzwyczajniej w swiecie sie nie da :) kinga rusin jest madra sliczna nic dodac ... Zreszta jak ktos oglada program "dzien dobry tvn"to wie ze jak jest molek i pienkowska to jedna mowi przed druga a jak jest kinga z tym panem to jest smiesznie i w ogole NATURALNIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymoherowa
Wiem, wiem gąseczki, denerwujecie się, taka jak ja będzie zawsze zagrożeniem dla was - nudnych, głuputkich, zdewociałych , pryszczatych, zakompleksionych babiszonów. Dla was gąski każda kobieta, która ma romans będzie szmatą i kurwiszonem - wy marzycie o księciu z bajki na białym koniu i prawdziwej miłości jak z komedii romantycznej.... i na marzeniach się skończy. Nudne jesteście, więc spadam stąd, bo nie mam czasu na dyskusje z głupiutkimi gąskami.... mój żonaty kochanek, czeka na mnie...dziś zaszalejemy :)))) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
a jak Wam się podoba jej nazwisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga rusin jest sliczna inteligentna babka:)i na pewno jedna z lepszych prezenterek:),co do jej nazwiska to nie bede sie wypowiadac bo po co??-nie ma sie wplywu na nazwisko wiec nie widze powodu zeby nad nim dyskutowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antymoherowej
Do ANTYMOHEROWEJ... ja tez uwazam,m ze robienie wielkiego halo z romasnu Lisa i Smoktunowicz jest bez sensu i tu sie z toba zgadadzam. Powala mnie jesdnak głupota twojego stwierdzenia ze moherowym beretom przeszkadza ich romans. Co ma piernik do wiatraka. Poza tym cała kafeteria jest wielkim zwolennikiem PO (z małymi wyjątkami) wiec zarzut o moherowych beretach jest głupi. A i jeszcze jedno...tak sie składa ze ja jestem takim ":moherowym beretem" (bo jestem za PiSem) i olewam to co wyczynia samoktunowicz niech robi sobie co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tylko zapytałam, czy Wam się PODOBA Kinga! Stwierdzenie o Lisie było tylko drobnym wtrętem. Antymoherowa - jeżeli chciałaś się pochwalić zdobyczami wśród żonatych facetów i wyleczyć kompleksy (Wy = brzydkie i pryszczate, ja = piękna i wyzwolona), to załóż sobie osobny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ANTYMOHEROWEJ
Właśnie. Spierdalaj z tego topiku bo nie potrzebujemy tu takich suk jebanych jak ty - wiecznie w rui. Chwal się chwal swoimi zdobyczami stara kurwo, życzę ci by ktoś też tak się skutecznie zakręcil kolo twojego rogatego męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepłymoher
Jak Antymoherowa idzie z każdym do łóżka lub krzaki to nie dziwne, że sie u niej dużo dzieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×