Odpowiedz na ten temat

Profesjonalizm, elegancja i luksus II

• gość 2017.05.03 [20:00]
    Nowy temat o naszej luksusowej damie, bo poprzedni się tnie. Zapraszam do dyskusji
  • gość 2017.05.03 [20:48]
    Kontynuując temat:
    "pamitam gdy Olfa mówiła o tym że hejtrzy ją nie ruszaja, ma ich gdzieś, nie przejmuje się ich zdaniem a z drugiej strony blokuje osobny które nawet nie napisały a polubily niepzychylny komentatorz."
    x
    To mnie najbardziej rozwala smiech.gif Jak zobaczyłam wieczorem ten komentarz Maff to tak mi wtedy przyszło do głowy, że największa parodia byłaby wtedy gdyby Olfa siedziała z telefonem i śledziła kto lajkuje a później blokowała. Ale wtedy stwierdziłam, że no bez przesady - może i upadła nisko, ale nie aż tak. A następnego dnia wchodzę na kafe i czytam że faktycznie to zrobiła, no myślałam że sie zakrztuszę ze śmiechu smiech.gif Zresztą nie rozumiem tego jej gadania że nie przejmuje się krytyką, podczas gdy ma tak potworny ból dupska, że aż ją z nerwów nosi jak widzi nawet cokolwiek napisanego merytorycznie...
  • gość 2017.05.03 [21:12]
    Wykończy ją ta sprawa z LV
  • gość 2017.05.03 [22:26]
    Mi tam jej zwyczajnie szkoda. Miała jakiś pomysł na siebie, ciekawe plany, ale po drodze coś nie wyszło, brakowało coraz więcej elementów układanki tego wymarzonego życia... I chyba jest już za późno żeby rzeczywiście udało jej się spełnić te marzenia - nie ten wiek, nie te osiągnięcia które mogłyby jej otworzyć odpowiednie drzwi, nie te znajomości, nie ten facet u boku. Tworzenie iluzji coraz bardziej będzie popadało w śmieszność i rozbiegało się z tym co ma w rzeczywistości, to przykre jeśli trzeba rezygnować z własnych marzeń ale lepiej czasem ustalić sobie realistyczne cele zamiast narażać się na ciągłe upokorzenia. Tak więc generalnie - nie hejtuję jej, nawet podziwiam ambicje i konsekwencję, ale niestety nie wróżę dobrego końca tej przygody z internetową sławą, niekoniecznie z winy samej Damy.
  • gość 2017.05.03 [22:28]
    Mnie tez jej szkoda. Latala kolo sklepu Lv jakby conajmniej wspolwlascicielka byla. Reklame im darmowa robila. A tu nic na otarcie lez nie dostala.
  • gość 2017.05.03 [22:52]
    Nawet lubiłam Olfę. Zdawała się być szczera i mimo że z niektórymi jej poglądami się nie zgadzam, to gdzieś tam biła od niej prawda. Lubię ludzi z pasją i tak też postrzegałam Dorotę. Widać, że jest solidna, pracowita. Z wielu wypowiedzi płynęła logika. Śledziłam ją od dawna, bo ciekawie opowiadała o perfumach. Trochę się zdziwilam, że mnie zablokowała na insta. Nigdy nie pisałam komentarzy. Niektóre z jej zdjęć lajkowalam. Jednak raz dałam lajka za zdjęcie z hasztagiem #inspiredbyolfa papier toaletowy z LV, czy coś w tym stylu. Zdjęcie wydało mi się po prostu śmieszne. Nie wiedziałam, że mogę ją tym urazić i nie spodziewałam się, że ktoś sprawdza jacy użytkownicy lajkują jakieś glupkowate foty. Serio? A 80000 zł w sumie za zakupy w ekskluzywnym butiku to wcale nie jest zawrotna kwota. To jest 20 tys euro i dla wielu osób to zawrotna kwota rozumiem to. Ale klienci ''luksusowych" butików wydają znacznie, znacznie więcej. I nie sądzę, że PR dużej firmy wysłał maila treści jakiej przedstawia to Olfa. Sądzę, że pewnie to była w miarę grzeczna, ale i konkretna odpowiedź.
  • gość 2017.05.03 [23:54]
    Ej, Olfa dzisiaj nic nie dodaje na snapie czy po prostu dostałam bloka?
  • gość 2017.05.04 [15:29]
    Aha
  • gość 2017.05.04 [15:36]
    Nie klikajcie na link powyżej
  • gość 2017.05.04 [22:28]
    Ktoś wie co nowego na snapie u olficzki?
  • gość 2017.05.05 [07:14]
    Cisza na snapie, nic się nie dzieje.
  • gość 2017.05.05 [08:04]
    Wlasnie.
    Ona tak mowi, ze nie przejmuje sie hejtem.
    A usuwa kazdy komentarz, nawet napisany merytorycznie i bez obrażania nikogo.
    A to blokowanie osob, ktore lajkuja smieszne zdjecja lub nieprzychylne komentarze to juz jest PARANOJA W CZYSTEJ POSTACI!
    Ogladalam filmy Doroty od bardzk dawna, nie zgadzalam sie z nia w wielu kwestiach, ale lubilam jej filmy.
    To jaka postawe pokazuje teraz i jak paychodelicznie zaczela sie zachowywac, zmusza mnie do tego, zeby przestac ja sledzic i ogladac w mediach spolecznosciowych.
    Zal zal zal... tak moge podaumowac to co zostalo mi po Dorocie po jej ostatnim zachowaniu.
  • gość 2017.05.05 [10:25]
    Najbardziej mnie bawi to, jaki ona ma teraz zal do calego swiata ze to nie ja LV wybral do wposlpracy. Przez kilka lat probowala sie wykreowac na kobiete luksusu, ktora sobie od tak wyskakuje 2 razy w tygodniu do LV po torebke. Teraz nagle zmienila gadke - 'wygenerowalam dla nich sprzedaz na setki tysiecy zlotych', 'zrobilam im darmowa reklame'. Teraz sie okazuje, ze to jednak nie bylo tak do konca za darmo, a wszystko co robila bylo nastawione wylacznie na przekonanie LV, ze jej sie cos od nich nalezy. Na dowod pokazuje screeny ze zdjeciami torebek, ktore ludzie kupili pod jej wplywem. Cala akcja z 'inspired by olfaktoria' to bylo nic innego jak wykorzystywanie widzow do tego, zeby zostawiali w internecie slad, ze to co kupili, kupili przez nia, tak, zeby teraz taki LV mial dowod, ze to dzieki niej. Wyrachowana jest strasznie. Ale powoli, powoli zbieralo sie jej tych dowodow, i wiadomo, ze skoro nie ma takiej sily przebicia jak Maff czy Jessica, to zwrocenie na siebie uwagi musialo potrwac troche dluzej. Ja mysle, ze ona byla bardzo blisko osiagniecia swojego celu. Niestety, nie mogla sie pogodzic z tym, ze to nie ona pierwsza dostala wspolprace. No i pekla. A trzeba bylo nie unosic sie duma, poczekac jeszcze troche, moze zakrecic sie kolo Maff. A teraz jest po zawodach.
  • gość 2017.05.05 [11:55]
    To jest dowod na to, ze NIE MOZNA ufac ŻADNEJ blogerce w internecie!!!
    Wszystkie kłamią, wszystkie się sprzedają, wszystkie udają, ze chcą miec kontakt z widzem a tak naprawdę wykorzystują ich do powiększania swojej mamony.
    Nawet taka Dorocia ktora śmiała się z barterowych i darmoszkowych blogerek/vlogerek sama probowala dostac się do śwoata LV wykorzystujac swoich widzow.
    PRZESTANCIE OGLADAC TE GLUPIE PIXZDY I ROBIC IM SPRZEDAZ!
    Wszystko co reklamuja jako dobre robia za pieniadze od sponsorow i jest to sciema!
  • gość 2017.05.05 [12:29]
    A zapoznaliście się już z dawnymi dokonaniami Pani Z Klasą?
    https://www.youtube.com/watch?v=vEmcOx1CgQQ
  • gość 2017.05.05 [12:31]
  • gość 2017.05.05 [12:33]
    A to coś dla miłośników motoryzacji
    https://www.youtube.com/watch?v=Z9tiUa6149Y
  • gość 2017.05.05 [12:53]
    Widać, że miała mocne parcie na szkło...
  • gość 2017.05.05 [12:54]
    następna co bawi się w archeologa. Milion razy było to wklejane
  • gość 2017.05.05 [13:00]
    Myślę że tutaj kluczowy był "zgrzyt" pomiędzy wydawaniem 80 tysi w luksusowym sklepie a utrzymywaniem się z bloga. Ja nie wierzę w takie zarobki, z tego typu działalności. Nigdy nie wyjaśniła z czego tak na prawde zyje, przez co ludzie snują jakies domysły... Nie jest to dla mnie profesjonalne. Jeśli miałaby coś reklamowac, ludzie muszą mieć jasność kim jest, by się z nia identyfikować. A tu same domysły i niejasności.
  • gość 2017.05.05 [13:15]
    Te filmik z Casting Martini to jest przeciez cala Olfa - nalewa sobie wina, zamyka oczy i wyobraza sobie, ze jest kobieta luksusowa. A pozniej otwiera oczy, i znowu okazuje sie, ze tak naprawde siedzi sama przy stole, w skromnych ciuchach i z kielichem w rece. Na koniec przychodzi jakis facet i lapie ja za reke - "Dorota, moze juz wystarczy na dzis?". Twarzy goscia nie moze pokazac, bo tak naprawde to jest jej brat. Cala Dorota!
  • gość 2017.05.05 [13:30]
    dziś [13:00]
    Zupełnie jak w Q&A, gdzie w tytule napisała ile zarabia, zaczęła się tłumaczyć, ze owszem, to temat tabu na YT, ale tak, owszem, czemu nie - ona odpowie ile zarabia. Po czym powiedziała, że zarabia stosunkowo dużo jak na polskie warunki, ale równocześnie mało jak na jej możliwości i umiejętności smiech.gif
    Czyli suma summarum dużo się nagadała, a nic z tego konkretnego nie wynikło.
    Tak samo jeśli chodzi o tej jej rzekome kwalifikacje, mogłaby sprecyzować jakie to przymioty intelektualne wynoszą ją na wyżyny biznesu usmiech.gif
    Zresztą Olfa w takim gadaniu nie jest sama. Ile to jutuberek dużo kłapie o swoich firmach, o klientach i zleceniach, ileż to komputerowej pracy mają do wykonania, ile papierkowej roboty " w firmie", ale żadna nie powie szczerze co konkretnie robi, na czym ta cała działalność polega tak, jakby to albo było objęte tajemnicą, albo jakby nie chciała jednak zdradzać jak się fajnie w życiu ustawić.
  • gość 2017.05.05 [14:18]
    Masz racje. Powinna sie cieszyc ze lv otworzyl butik w wawie. Inaczej nie kupilaby zadnych torebek i nie mialaby o czym krecic filmow
  • gość 2017.05.05 [14:23]
    Ja rozumiem całe to podniecenie zaistniałą sytuacją ale to wszystko przypomina trochę takie niepotrzebne bicie piany.
    Olfa, jak na razie jest raczej średnio polularna choć bardzo się stara aby jej popularność stale rosła. Być może dla niektórych widzów, terści jakie porusza na swoim kanale są pod jakimś względem unikatowe i w swoim rodzaju ale tak naprawdę to nie ma tam zbyt wie wartościowych i ciekawych treści.
    Na blogu od dawna nic sie nie dzieje a filmy.. No cóż...
    Że unboxing?Że haul? Na jutubie tego akurat pełno i myślę, że można wyszukać wiele innych kanałów które podobne treśći proponują.
    Olfa niestety wykazała się nie tylko brakiem obycia i profesjonalizmu, jak podkreślacie w swoich wypowiedziach ale przede wszystkim zwykłą głupotą i buractwem. Ktoś kto jest aspirującą jutuberką (poruszającą tematykę produktów i innych luksusowych d**ereli) nie może wygadywać takich pierdół o jakiejkolwiek marce luksusowej. Jej wypowiedź na temat Lui Witą nie miała nic wspolnego z profesjonalizmem, to był najzwyklejszy w świecie RANT. Aby coś takie zobić trzeba mieć dobre argumenty a nie tylko dużo gadać. Jeśli robisz takie rzeczy stajesz się kompletnie nieatrakcyjna dla potencjalnego reklamodawcy.
  • gość 2017.05.05 [14:28]
    dziś [14:23]
    japie pier d o l e n i e Co jak co, ale Olfa generuje bardzo duza sprzedaz i porusza tematy, ktorych nie porusza nikt inny. nawet jej haule sa zupelnie inne, bo nie o chinskich rzeczach, a o markach, o ktorych inni nie mowia. popularnosc jej kanalu stale rosnie liczba subskrypcji tez - jeszcze nie dawno na urodziny prosila o prezent,zeby dobic do 50 tysiecy, a teraz ma juz 54 tysiace, wiec przestan chrzanic. i co jak co, ale marki chca z nia wspolpracowac - bardzo czesto pokazuje maile, jakie od nich dostaje. wiec zawisc zawisc i zawisc! rusze D u p e i do roboty!
  • gość 2017.05.05 [14:36]
    A skąd niby to przekonanie, że generuje dużą sprzedaż; dużą w porównaniu z kim lub z czym. Puste gadanie.
  • gość 2017.05.05 [14:38]
    dziś [14:36]
    jak to-wejdz na ten jej debilny hasztag i zobacz, co ludzie kupuja z jej polecenia. A potem wejdz na hasztag fashionelki #fashinspired (swoja droga, ciekawe, kim sie inspirowala hehe) i porównaj se, co "sprzedaje" elajza
  • gość 2017.05.05 [14:42]
    Też mi dowód na generowanie wysokiej sprzedaży.
  • gość 2017.05.05 [14:43]
    dziś [14:42]
    pokaż lepiej, jaką TY generujesz. Podpowiem - żadną! więc siedz cicho i smaruje d**ę maścią
  • gość 2017.05.05 [14:45]
    No właśnie jak ktoś nie ma rzeczowych argumentów ani dowodów to tak tomsię kończy.
  • gość 2017.05.05 [14:47]
    dziś [14:45]
    to daj przyklad i pokaz,zes rzeczowa i lepsza - pokaz, co i ile osob kupuje z Twojego polecenia. Czekam!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...