Odpowiedz na ten temat

Profesjonalizm, elegancja i luksus II

• gość 2017.05.19 [19:28]
    Co za pieprzony pies ogrodnika - sama pudelek nie sprzeda ale komuś tez nie pozwoli zarobić tych kilku złotych. Jaki to ma sens? To tak jakby zamiast po prostu wyrzucić ciuchy w których nie chodzimy (ewentualnie wrzucić do specjalnego kontenera) wcześniej je pociąć żeby tylko nikt ich nie sprzedał ani nie używał :/
  • gość 2017.05.19 [19:35]
    19:51 też się z tego śmiałam, widać było jak dziewczyna jest zajarana, wreszcie mogła wyjść w garniaku do ludzi i przejśc się po mieście a nóz widelec ktoś ją wziął za prawniczkę albo prezesa firmy smiech.gif
    XXX
    Każdy się lubi ładnie ubrać, lepiej przez to poczuć. Ale czuć się jak prezes to przegięcie smiech.gif nie przejdzie, trochę ludzi ją kojarzy. musiałaby zrezygnować z tego obciachowego kanału na yt.
  • gość 2017.05.19 [20:06]
    Strasznie się wiesza, może czas na nowy wątek???
  • gość 2017.05.19 [20:18]
    Olfa znowu kłamie na Snapie. Najpierw twierdzi, że ludzie od wczoraj wypisują do niej o sprzedawanie pudełek LV, więc wlaśnie dowiedziała się że coś takiego jak "biznes pudełkowy" istnieje i że można je sprzedać na Ebayu i zarobić. Potem mówi, że kilka miesięczy temu miała około 20 pudełek i na początku pierwsze 10 wyrzuciła normalnie, a potem już resztę niszczyła, żeby nikt ich nie wyciągnął ze śmieci i nie sprzedał... To jak, niby o sprzedawaniu pudełek dowiedziała się wczoraj bo "nie wchodzi na żadne serwisy aukcyjne", a tu nagle wiedziała o tym kilka miesięcy temu... Hipokrytka
    hahaha made my evening!
  • gość 2017.05.19 [20:24]
    I co, nawet jesli plecak do garnituru jest okropny, to daje to komus przyzwolenie do ROBIENIA MU ZDJEC I ROZPOWSZECHNIANIA ICH?
    To wlasnie jak przywalic komus lopata i go zabic tlumaczac to tym, ze np. no ale ja sie bardzo zdenerwowalem, bo on mi nieboddal oddal 10 zl, no, bidulek ze mnie smutas.gif
    Juz w ogole nie wspominajac o tym, ze niestety, ale u O. i jej faceta tez mozna znalezc "KILKA" defektow.
    Powonnismy naprawde stoczyc walke z alkoholizmem w Polsce, bo potem to prowadzi wlasnie do takich DDAsmutas.gif
  • gość 2017.05.19 [21:03]
    Czemu to gowniane forum się co chwila zacina?
  • gość 2017.05.19 [21:39]
    Ona już kiedyś dawniej mówiła, że skakała po nich i darła te pudełka. Także tego, i tak samo zrobię jak się zacznie kończyć miejsce, a co ma jakaś p***a/pajac ma zarabiać sobie z moich pieniędzy? O nie... pudełeczka fajna sprawa jak się kupi Chanel jako inwestycję i taka nówka torba i pudełko nieruszane o wiele bardziej zyskuje na atrakcyjności. Już te pudełka doskonale rozumiem, ale bardziej śmieszne byłoby jakby ktoś darł jakąś książkę albo palił ubrania czy coś by nikt inny już ich nie wykorzystał. Ale wiecie, no fakt ja bym też płaszcza z Burberry nie dała do tych "skrzynek" bo raz, że jakaś p***a je sprzeda lub sama sobie weźmie a dwa, że luksusowa marka na byle kim to mi nie pasuje niestety, ale jakieś h&m czy zara czemu nie bo to zwykłe szmatki- dlatego dobra luksusowe warto sprzedawać samemu albo rodzinie oddać (jak ktoś ogarnięty jest ofc).
  • gość 2017.05.19 [22:17]
    No i co z tego że ktoś wygląda brzydko czy niestylowo, nie wszystkim zależy żeby dobrze wyglądać i mają do tego święte prawo. Poza tym obgadywanie Bogu ducha winnych ludzi kojarzy mi się z takimi wyglądającymi przez okno po całych dniach babami, które nie mają nic lepszego do roboty jak czepiać się innych, no świetna zabawa. Nienawidzę takich "obcinających" innych ludzi babsztyli (często widzę, jak się przyglądają komuś z nadwagą czy ubranemu niestandardowo),bo to jest zwyczajnie prostackie. A jeśli to prawda że niszczy pudełka żeby ktoś na nich nie zarobił to już w ogóle ją to pogrąża, po 1500zl by się nie ruszyła z fotela, ale chce jej się ruszyć żeby przypadkiem ktoś nie zarobił kilkunastu złotych. Mało tego że ma prymitywne przekonania, to jeszcze się z nimi ujawnia i nie widzi jaki to obciach.
  • gość 2017.05.19 [22:25]
    Mówiła, ze niszczy pudełka, bo nie zamierza sie przyczyniać do sprzedawania w nich podrób i oszukiwania ludzi. Ale wy i tak wiecie lepiej usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [23:01]
    Wiecie co, ja bardzo życze Olfie sukcesu, szybkiego, jak najszybszego aby mogła wyjechać do tego NY albo ogólnie JuesEj. Niech wreszcie jej gęby nie widzę i tego głupkowatego chichotu nie słyszę.
  • gość 2017.05.19 [23:04]
    czy juz wiadomo kiedy i gdzie wyjazd na te "wakacje"?
  • gość 2017.05.19 [23:10]
    gość dziś [22:25]
    Mówiła, ze niszczy pudełka, bo nie zamierza sie przyczyniać do sprzedawania w nich podrób i oszukiwania ludzi. Ale wy i tak wiecie lepiej usmiech.gif
    XXX
    Coś ty?Naprawdę? Ach kurde, laska sie tak starała, niszczyła pudełka... Co za niezwykle szlachetne zachowanie, w obronie dobrego imienia marki i potencjalnych konsumentów, i takie z klasą.
    Dziwię się po prostu, no bardzo zbulwersowana jestem, że luiwitą jej współpracy za to nie zaproponował
  • gość 2017.05.19 [23:22]
    gość [21:39]
    Ale wiecie, no fakt ja bym też płaszcza z Burberry nie dała do tych "skrzynek" bo raz, że jakaś p***a je sprzeda lub sama sobie weźmie a dwa, że luksusowa marka na byle kim to mi nie pasuje niestety, ale jakieś h&m czy zara czemu nie bo to zwykłe szmatki- dlatego dobra luksusowe warto sprzedawać samemu albo rodzinie oddać (jak ktoś ogarnięty jest ofc).
    xxx
    Ej ty tak na poważnie takie bzdety pierniczysz czy sobie jaja robisz? Marka luksusowa na byle kim ci nie pasuje? No kurde , prawdziwa dama z klasą nas na forum zaszczyciła. W mózgu beton kompletny....
    A kto to według ciebie jest "byle kto"?
  • gość 2017.05.19 [23:33]
    22:25
    Tak, bo jakiś menel wyciągnąłby pudełko z kontenera, kupił podróbę torebki i sprzedał na bazarze jakiejś klientce przekonanej że kupuje oryginał
  • gość 2017.05.19 [23:46]
    22:17 ja przestałam ją lubić po jednym snapie w którym oświadczyła, że szukają z koleżanką miejsca przy stolikach przed restauracją, żeby móc sobie ludzi obserwować i obgadywać jak wyglądają. Ręce mi opadły jak to usłyszałam. Tak zachowują się typowe mentalne wieśniary, jak jej w ogóle nie było wstyd takich głupot publicznie mówić. :/
  • gość 2017.05.19 [23:54]
    Bo olfa jest mentalną wieśniarą. Takie rzeczy robią tylko ludzie zakompleksieni lub próżni o ogromnym (lecz nader pustym) ego.
  • gość 2017.05.19 [23:58]
    Zgadzam się z większością tutaj ale....CZEMU NIE PISZECIE JEJ TYCH KOMENTARZY NA INSTA CZY YT? tam jakoś swojego zdania nie pokazujecie. Screenujecie jakieś poszczególne komentarze..ale same nic chyba nie piszecie..tylko tutaj zamieszczacie wielkie wywody na jej temat jakby to miało coś dać (BO NO TAK OLFA TYLKO SIEDZI I TO CZYTA JAK KAŻDY JEJ WIDZ) to się mija z celem...publicznie nic jej nie napisze ALE NA KAFE JA OBSMARUJE ILE WLEZIE A CO! MOGE!
  • gość 2017.05.20 [00:06]
    Ten pustostan i tak by wszystko skasował. Szkoda mi tej wieśniary, powinna się na DDA leczyć.
    Co do obgadywania ludzi w restauracji Olfa ci powie że każdy tak robi tylko tego nie mówi głośno a ona jest odważna i mówi. Otóż nie k*********e nie każdy...
  • gość 2017.05.20 [00:09]
    Olfa w bardzo szybkim tempie kasuje wszystko co negatywne. Ja dałam jej 3 negatywne komentarze. Wszystkie trzy nie przetrwały 5 minut.
    Ale nic to nic to... Olfa na bank czyta kafe i inspiruje sie naszymi pomysłami #inspiredbykafeteria.
    Właściwie powinna nam za to jakies kody rabatowe odpalić, albo lepiej testery z Douglasa...
  • gość 2017.05.20 [00:10]
    23:58 tak trudno się domyślić że niejedna osoba jej napisała prawdę, ja również, ale blokuje każdego kto się nie zachwyca jej osobą.
  • gość 2017.05.20 [00:14]
    00:06 nigdy w życiu nie siedziałam z koleżankami i nie obgadywałam ludzi na ulicach, czasami zwróciłyśmy uwagę na ładnie ubraną kobietę, albo przystojnego faceta, ale nigdy na zasadzie oczerniania czy wyśmiewania stylu jakieś osoby. To co robi dorota to wieśniactwo w czystej postaci.
  • gość 2017.05.20 [01:14]
    Mieszkam w Nyc i powiem Wam, że setki ludzi nosi plecak do garnituru, bo tak im wygodnie.
  • gość 2017.05.20 [02:39]
    kiedyś stwierdziła, że każdy facet z brodą to pipa wołowa smiech.gif
  • gość 2017.05.20 [06:27]
    2358 ponieważ za nawet najnormalniejsze pytanie dostałam bana od Olfy na insta i snapie. Piszę tutaj bo wiem, że ona czyta kafe.
  • gość 2017.05.20 [06:29]
    2225 kto kupiłby torebkę bez zaglądania co jest w środku pudełka???
  • gość 2017.05.20 [08:10]
    Maffashion na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes. Olfaktoria na frytkach z sosem. Czy juz jest jasne dlaczego Maff dostała współpracę z LV? usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [09:29]
    0810 frytki z sosem nie są złeoczko.gif a tak serio ja się nie dziwię, że Maff dostała współpracę chociaż coś teraz o tym cicho.
  • gość 2017.05.20 [11:00]
    gość wczoraj [16:15]
    dziś [16:01]
    a ona ma z was beke, bo na tym $ zbija i wspolprace nawiazuje ... i kto tu jest przegrywem, hm? oczko.gif pytanie retoryczne
    xxx
    wez sie nie osmieszaj
    x
    Ale taka jest prawda. "Youtuberka" - cóż, to nie brzmi dumnie, ale dziewczyna jakoś tam się ustawia i trzepie kasę.
    A wy co z tego macie? Siedzicie tu od kilku miesięcy i w kółko te same komentarze klepiecie.
  • gość 2017.05.20 [11:12]
    gość wczoraj [12:40]
    Nadal pytanie " gdzie wyobrażasz sobie siebie za 5-10 lat " istnieje. I oczywistym jest ze jeśli rekrutacje Cię dyrektor lub manager działu nie mozeszz powiedzieć ze na jego miejscu to logiczne, warto wtedy powiedzieć ze zależy mi na zrobieniu MBA, albo jakiegoś innego drogiego kursu itp. Dziewczyna po psychologii powinna wiedzieć jak na takie pytania się odp. Przecież podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie chodzi o szczerość tylko o jak najlepsze sprzedanie swojej osobowości.
    x
    Wybacz, ale byłam na niejednej rozmowie w sprawie pracy i nigdy takie pytanie nie padło. A aplikowałam na specjalistyczne stanowisko przez profesjonalne firmy rekrutujące typu michael page. Podobnie, nikt nie zadaje pytań "jakie są pani słabe strony" oraz innych głupich pytań, o których czyta się w jakichś pożal-się-boże-poradnikach.
    I miałam kiedyś spotkanie z panią dyrektor, która właśnie oczekiwała, że...za 2-3 lata kandydat zajmie jej stanowisko (była ekspatem i chciała wrócić do siebie).
    Ja zawsze odpowiadałam szczerze, bo kłamstwa mogą obrócić się przeciwko nam.
    Bo na rozmowie nie tylko sprzedajesz swoją osobowość, ale też powinnaś powiedzieć o swoich prawdziwych oczekiwaniach. W przeciwnym razie możesz trafić na stanowisko, które później nie będzie ci odpowiadało.
  • gość 2017.05.20 [11:18]
    Ha ha to obgadywanie ludzi jest mega żałosne. Ciekawe czy jakby ktoś skomentował publicznie olfe, że ma małpią czachę a do tego małe świńskie oczka to uznałaby to za szczerość, bo ktoś powiedził co myśli?smiech.gif czy za chamstwo i brak wychowania po czym zaczęłaby straszych prawnikiem ha ha, hipokrytka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...