Odpowiedz na ten temat

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 10.

• gość 2017.10.13 [12:17]
    musi sie pochwalic ze zna lekarza haha
    gość wczoraj [21:49]
    Moja mama jest lekarzem, też jestem luksusowa jak Olfa?
    XX
    Śpię z lekarzem, jestem jeszcze bardziej luxusowa...??? smiech.gif
    x
    to zależy, czy Twój lekarz na własny gabinet, bądz klinikę. Jeżeli etat, no to wiadomo...
  • gość 2017.10.13 [12:42]
    Te snapy o teatrze to jakiś totalny zal.
    Wiedziałam ze jest nieobyta ale aż tak?
  • gość 2017.10.13 [12:52]
    O rany, a czego sie po niej spodziewalyscie? Widac przeciez ze sie nie interesuje sztuka. Ale co w tym zlego? Jedyny jej blad to to, ze sie ze swoja niewiedza obnosi zamiast dowiedziec sie kilku rzeczy. Jest nieobyta? Mysle ze nie ona jedna nie ma wiekszego pojecia o teatrze. Nie kazdy musi sie tym interesowac
  • gość 2017.10.13 [12:56]
    Nie widziałam snapów o relacjach rodzinnych ale wydaje mi się, ze mozna to porównać do zabiegów, które stosują chociażby w top model czy innych show. Takie historie sie sprzedają, mimowolnie zaczynamy współczuć takiej osobie i pałać sympatią.
    Jestem pewna, ze było to celowe działanie a ja w te historie nie wierzę.
    Dziwie się jednak, ze nie reaguje jej brat bo z tego co sie orientuje wie o filmikach.
    Mysle, ze pewne rzeczy powinny zostać prywatne chociażby z szacunku do pozostałej rodziny.
    Z pazerności mozna przekroczyć cienką granice a czasu niestety nie da sie cofnąć.
  • gość 2017.10.13 [13:12]
    gość dziś [12:17]
    musi sie pochwalic ze zna lekarza haha
    gość wczoraj [21:49]
    Moja mama jest lekarzem, też jestem luksusowa jak Olfa?
    XX
    Śpię z lekarzem, jestem jeszcze bardziej luxusowa...??? smiech.gif
    x
    to zależy, czy Twój lekarz na własny gabinet, bądz klinikę. Jeżeli etat, no to wiadomo...
    XX
    A dzięki, uświadomiłaś mnie smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [13:14]
    większość orze na 2 fronty, gabinet plus etat
  • gość 2017.10.13 [13:18]
    Niektórzy mają własną działalność bez gabinetu, wynajmują się usmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [13:44]
    Olfa wybiera się do Poznania, mam nadzieję, że na nią nie trafię smutas.gif
  • gość 2017.10.13 [13:52]
    Po co...?
  • gość 2017.10.13 [14:09]
    Mowicie czasem o Natali z Miami - ona ma jakiegos bloga lub vloga?
  • gość 2017.10.13 [14:52]
    a co was to obchodzi czy ma faceta czy nie smiech.gif z braku własnego życIa wam się piertoli w główce
  • gość 2017.10.13 [15:49]
    dziś [14:09]
    Mowicie czasem o Natali z Miami - ona ma jakiegos bloga lub vloga?
    xxx
    nie ma. Ma insta i snapa i czasami dodaje cos albo z pracy.
  • gość 2017.10.13 [16:03]
    chyba glownie zakupu, chanele i hermesy non stop
    ja nie wiem kiedy ona ma czas na prace
  • gość 2017.10.13 [16:04]
    Olfa do poznania, bo chyba event semilaca znowu
  • gość 2017.10.13 [16:21]
    jak sie nazywa konto na instagramie tej Natalii z Miami?
  • gość 2017.10.13 [16:30]
    bozeeeeeeeeee bylo milion razy
    napisze wszystkie
    Joanna : joanna.k.91
    Kasia: katco.pl
    Natalia: natalie.natalie_
    Majka:maja_mayday
  • gość 2017.10.13 [17:32]
    Czekanie na torebek w butiku to normalne, ale czekanie na spektakl w teatrze to już nie.
  • gość 2017.10.13 [22:34]
    Jak tylko pokazala na snapie ze jest w galerii handlowej, ZNOWU, to od razu wiedzialam ze za 2 snapy dalej będzie paragon. I byl.
    Ale co ma za sens nie pokazanie co sie kupilo ale za to ide sie wydalo to wie tylko Olfa.
    Choc nie zdziwilabym sie jakby trzepała kosze na śmieci w poszukiwaniu czyichś paragonow.
    Swoja droga, ilez mozna miec kosmetykow? Ciagle nowe i nowe. Pomijam fakt ze lekka reka wydaje gruba kase nie myslac nawet o tym jak ulotne jest jej chwilowe "wziecie". Ale tyle otwartych kosmetyków jedna kobieta nie jest w stanie zużyć i po prostu je wyrzuca. Podwojna glupota.
  • gość 2017.10.13 [22:46]
    Olfa ma bony na kosmetyki.
  • gość 2017.10.14 [07:03]
    2234 to nie paragon, a wydruk z terminala. Nie domyślasz sie dlaczego?oczko.gif
  • gość 2017.10.14 [10:32]
    gość dziś [07:03]
    Poszła na zakupy i...podczas tych samych zakupów zwróciła towar, oddając paragon? Bez przesady...
  • gość 2017.10.14 [12:42]
    Olfa i teatr, taaaa - widać właśnie jak bywa. Niech lepiej idzie do kina albo do Douglasa, żeby móc potem pokazywać swoje marne paragoniki usmiech.gif
  • gość 2017.10.14 [12:50]
    1032 KTO JĄ TAM WIE
  • gość 2017.10.14 [13:28]
    Ludzie z biedy, aspirujący do bycia nowobogackimi itd., nie będą się uczyć polotu, obycia, savior vivre, zachowań przy stole i chłonąć kulturę. Nowobogacka dziunia jaką chce być Olfaktoria to będzie osoba, którą się szybko z salonów wyrzuca przez jej brak obycia. Chamka, prostaczka, zachlana morda kobiety o pochodzeniu wątpliwym jest żartem, przedmiotem zabawy dla klas wyższych. Ona takim przedmiotem była. Niestety ani już prawnik, ani Olivier z którym w Fashion pracowała nie zadają się z nią. A dlaczego? Przypomnijcie sobie snapy od niej w których kolega O. mówi wprost, że jaka Ty śmieszna Dorotko jesteś.
  • gość 2017.10.14 [13:46]
    Prawda, ten pospolity ryj chłopki z kieliszkiem szampana w ręku. Wygląda jak służąca po cichu przebierająca się w bieliznę Pani.
  • gość 2017.10.14 [19:06]
    W dzisiejszych czasach to właśnie skromność i dążenie do celu jest cenione w świecie biznesu. Dorotka ma za mały rozumek, aby takie rzeczy pojąć usmiech.gif
    xxxx
    Nie umie tez pewnie pojac, ze niektorzy wola dalej inwestowac niz od razu wszystko wydac na torebki. I tego, ze nie kazdy sie przejmuje czy wszyscy widza jak jest bogaty i czy jego zapach buduje pozycje dystansu.
  • gość 2017.10.14 [19:07]
    Rozuniem, ze 20 letnia olfa mogla byc dumna, ze wyrwala sie z domu, pracuje jako kelnerka i studiuje. Ale czy ona zamierza sie tym podniecac do konca zycia? smiech.gif
  • gość 2017.10.14 [19:10]
    13:46
    Trafne podsumowanie.
    Olfa juz nigdy sie nie dostanie do grona, do ktorego aspiruje. Lata leca, a ona dalej stoi w miejscu. O ile malo obyta 19latka moze dla niektorych moze wygladac uroczo i ma sie jej ochote pokazac co i jak, o tyle 12 lat pozniej jest juz ciezko.
    Kazdy normalny czlowiek, o ktorym marzy, zeby go pociagnela w gore ucieka pewnie od niej, az sie kurzy.
  • gość 2017.10.14 [19:20]
    Kobieta która ma 31 lat nad podnieca się praca kelnerki i konsultantki. Ona powinna być w zupełnie innym miejscu.
  • gość 2017.10.14 [20:16]
    Nie umie tez pewnie pojac, ze niektorzy wola dalej inwestowac niz od razu wszystko wydac na torebki. I tego, ze nie kazdy sie przejmuje czy wszyscy widza jak jest bogaty i czy jego zapach buduje pozycje dystansu.
    x
    Haha, to jej budowanie dystansu usmiech.gif Z doświadczenia widzę, że "budowanie dystansu" to domena kierowniczek średniego szczebla, które wyżej srają niż d**ę mają.
    Ludzie na naprawdę wysokich stanowiskach, z dużą wiedzą i karierą to często bardziej przyziemni i "ludzcy" niż te "kerowniczki". Bo są pewni tego, kim są i nie muszą się na nikogo kreować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...