Odpowiedz na ten temat

Renata Barańska

• gość 2016.03.11 [12:30]
    Hej,oglądacie ten kanał?
  • gość 2016.03.11 [13:50]
    Oglądam i bardzo je lubię. Bożena bardzo fajna,szczera dziewczyna. Jak narazie woda sodowa nie uderzyła im do głowy .
  • gość 2016.03.11 [14:21]
    Ja tych siostrzyczek nie odróżniam i nie wiem, która to Bena a która Renata, ale wolę tę która robi pazurki i ma psa mopsa. Taka bardziej szczera i naturalna a ta druga ma parcie na szkło większe, ale jej nie idzie usmiech.gif
  • gość 2016.03.11 [17:38]
    Bena to ta od paznokci i też ja lubię, naturalna bez tego Ą i Ęusmiech.gif Za Renatą nie przepadam.Ma takie sposób mówienia że mnie drażni i te jej miny do aparatu
  • gość 2016.03.12 [01:42]
    A ja wolę Renatę, bo podoba mi się jej styl, szkoda, że już nie kręci filmików jak kiedyś.
  • gość 2016.03.12 [08:07]
    Z początku od czasu do czasu ogladałam Renatę ale bez emocji. Gdy dołączyła Bena z początku czułam-że to nie mój klimat i w ogóle. A dziś ją uwielbiam i oglądam wszystko, a 3/4 treści mnie nie interesuje ale dla Beny, dla tej normalności, spontaniczności ale i charyzmy której się nie uświadczy dziś na YouTube. Tylko zaczęłam się martwić bo już je "dostrzeżono", już Loreal itp. Mam nadzieję, że za rok nie będą w tym miejscu co Rock Glam czy Szusz...
  • gość 2016.03.12 [11:35]
    Bożenę uwielbiam! Renata jest w porządku. Bożena jest szczera, spontaniczna, ma dystans do siebie, świetna babka usmiech.gif Pamiętam jak kiedyś zaproponowano jej współpracę z chińskimi stronami i szczerze powiedziała do kamery co uważa o jakości tych ubrań bez mydlenia widzom oczu. Wielki plus usmiech.gif
  • gość 2016.03.12 [12:30]
    Subskrypcje im rosną ,prezent od loreala,którym Bena jest zachwycona.Zaczną dostawać darmochy i kasę za recenzję i reklamę.....Ciekawe czy ich przekupią i pójdą w ślady szusz ,stylizacje i innych.....
  • gość 2016.05.04 [12:10]
    Ja też je oglądam, ale nie znam osobiście. Dziś na otwarciu nowego lumpeksu w Socho były obie i powiem Wam że były niegrzeczne, aroganckie, i zachowywały się jak gwiazdy i miny wiecznie nieszczęśliwej i znudzonej Renaty. .. Po paru minutach widać że w rzeczywistości to nie te same dziewczyny które oglądamy na kanale, nie są takie fajne jak się kreują...
  • gość 2016.05.04 [12:12]
    Że Renata znudzona i zmanierowana to standard ale co Bena też???
  • gość 2016.05.04 [13:47]
    Chyba coś ubarwiasz w sklepie to jak się miały zachowywać cieszyć się na Twój widok gwiazdorzyć w lupie szczerze to ja tego nie łykam
  • gość 2016.05.04 [13:49]
    Pewnie ciuchy były brzydkie
  • gość 2016.05.04 [14:52]
    Wiesz co to znaczy pierwsze wrażenie?
    Pewnie nie zwrocilabym na nie uwagi gdyby nie to że zachowywały się głośno i ciągle powtarzaly że same szmaty i nic tu nie ma, a obok stała właścicielka
  • gość 2016.05.04 [15:42]
    Czyżby Renata tu pisała usmiech.gif ?
  • gość 2016.05.04 [17:49]
    Czyżby powoli sodówa uderzała do głowy Benie? Renaty nie trawię i nie mogę jej słuchać, zmanierowana.
  • ItGirl222 2016.05.04 [19:13]
    Nie przepadam za nimi,Renata jeszcze "ujdzie" ,w miare sympatyczna ale Bozena jakas falszywa jest,niby taka skromna i swojska babka ale jest w niej cos niesamowicie irytujacego.Jestem przekonana,ze jest zazdorosnica i tylko udaje,ze nie lubi,ze nie podnieca sie drogimi rzeczami,ze ja to zupelnie nie interesuje,bo ma swoje lumpeksy,itd.A prawda jest taka,ze malo sie nie obsra z zachwytu jak wygrzebie jakas rzecz,ktora nie jest z Primarka.Gdyby miala kase,to kupowalaby markowe produkty,a ze nie ma to udaje,ze ja to nie interesuje.Taka sama jest Mr Olimpia18,moglyby sobie reke podac.Do tego zazdrosc,gdy ktos ma leosza prace,pamietam jak Bozena krytykowala ludzi,ktorzy w pracuja przy lanczykach i w restauracjach z laptopem.Niech jej ktos wytlumaczy,ze niektorzy naprawde tak pracuja,np.ja.No ale zajelo mi to sporo czasu aby do czegos dojsc,nie nagrywam glupot na yt tylko buduje swoja kariere.I dam sobie reke obciac,ze one bankowo wejda w rozne wspolprace jak tylko dostana oferty.
  • gość 2016.05.04 [22:04]
    Słuszne spostrzeżenie bo przecież podniecała się że od męża dostała rajbaniochy i ostatnio chwaliła się conversami.Mam conversy ale nie mówię że mam conversy a trampki.
  • Stokrotka2408 2016.05.05 [12:09]
    Jak czytam co niektóre komentarze, to mi Was Drogie Panie szkoda.
    Uważam, że bardzo zastało komentarz o zachowaniu Beny i Renaty naciągnięty.
    Jeżeli wchodzi się do ciucholandu i widzie się same szmaty, to każdy miny strzela. Ja nawet w spożywczaku jak mi się nie podoba to komentuje z miną...
    Najlepiej jedna mądra głupotę napiszę, a potem już łańcuszek komentarzy wyssanych z palca leci.
    Zastanówcie się dwa razy nim coś napiszecie
    edytowano 2016.05.05 [12:26]
  • gość 2016.05.05 [14:08]
    A znasz je osobiście,albo widziałaś gdzieś jak się zachowują w realu? To co widzimy w sieci a to jakie są naprawdę to dwie różne rzeczy.
  • gość 2016.05.06 [14:43]
    Ładny gest z ich strony,że robią rozdanie maskar.
  • gość 2016.05.08 [01:51]
    Dla mnie to jakaś masakra gdzie jest ten Sochaczew chyba to konkretne zad***e. Jedna grafik jasne już wieżę druga to chyba nigdy nie pracowała bo tam drogerii natura to na bank nie ma a o wyglądzie to mi się nawet pisać nie chce bo nie mogę się zdecydować która brzydsza
  • gość 2016.05.08 [09:02]
    ad 01:51
    Sochaczew znajduje się w województwie mazowieckim, mniej niż godzina drogi samochodem do Warszawy. To tyle jeżeli chodzi o naukę, bo łatwo stwierdzić, że za poszerzaniem wiedzy to ty nie przepadasz, gdyby było inaczej zamiast rzucać sądami najpierw sprawdziłabyś chociażby w internecie czy w Sochaczewie jest Natura, otóż jest. I tak jedna siostra jest grafikiem, a druga z powodów zdrowotnych obecnie nie pracuje. A wieżę, i to na dodatek krzywą, możesz zobaczyć w Pizie, natomiast "zaufać jakiejś informacji" można określić słowem "wierzyć", przez RZ. Dlatego twoje "jasne już wieżę" tak wiele mówi o tobie.
  • gość 2016.05.08 [14:41]
    Obie siostry bardzo lubię, dajcie spokój są fajne usmiech.gif a Renata naprawdę pracuje jako grafik w pewnej polskiej marce kosmetycznej. Po co miałaby kłamać?
  • gość 2016.05.08 [14:44]
    One są w porządku.Normalne,fajne dziewczyny oby tak dalej.
  • gość 2016.06.10 [11:01]
    chyba przegapiłam, na co jest chora Bena bo podobno jest na zwolnieniu lekarskim
  • gość 2016.06.10 [14:35]
    ma żylaki o***tu, mówiła o tym 2 vlogi temu
  • gość 2016.06.10 [22:23]
    I to jej uniemozliwia prace? Serio? :/ No chyba, że jest prostytutką,to wtedy zrozumiem.
  • gość 2016.06.10 [22:25]
    Po prostu youtuberki nie przepadają za pracą....
  • gość 2016.06.11 [09:19]
    niemiła, nie lubię ludzi z takim sposobem bycia
  • gość 2016.06.11 [12:36]
    kto jest niemiły?
  • gość 2016.06.12 [15:00]
    Bożena pracowała w Naturze, tam dziewczyny cały czas stoją tak jak i w innych sklepach, wystarczy poczytać opinie o sieciówkowych drogeriach i sklepach. Tylko w Rossmannie dziewczyny na kasie mogą sobie usiąść. Więc tak - żylaki w tym przypadku uniemożliwiały jej pracę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...