Odpowiedz na ten temat

Renata Barańska

• gość 2017.03.09 [12:51]
    Ale pieprzysz!Tutaj jest wiecej osob negatywnie piszacych o Bozenie bo jestem ja i ktos jeszcze kto pisze inne posty.Nie ma wcale JEDNEJ psychofanki jak chcesz ludziom wmawiac!Bozena jaka jest kazdy widzi i wcale sie nie dziwie,ze tyle osob jej nie lubi.Jest nudna,przewidywalna,przemadrzala i po prostu widac,ze brakuje jej kontaktu ze swiatem zewnetrznym,juz odleciala w domu z tym psem z nudow i nagrywa gnioty byleby cokolwiek paplac.
  • gość 2017.03.09 [14:08]
    12:00 trolem i obronczynia psychofanka odpisujaca na kazdy komentarz jestes ty, a skoro wspomnialas o sprzataniu to juz wiem czym sie zajmujesz, dlatego taki kołtun jak bozienka ci imponuje
  • gość 2017.03.09 [16:38]
    Również nie jestem fanką Bożeny i pisałam o jej wadach(solarium, palenie, plotkowanie niekonstruktywne, zazdrość). Dużo tu takich osób, każdy ma inny styl i zwraca uwagę na coś innego. Mi nie przeszkadza, że nie pracuje skoro jej mężowi to pasuje. Nie podoba mi się, że ona uważa się za jakiegoś pracownika roku Natury, gdy już jej tam nie ma szmat czasu. Po prostu to zabawne.
  • gość 2017.03.30 [12:13]
    Ja Bożenkę bardzo lubię, jest taka pocieszna, zabawna i swojska, nie cyrtoli się tylko wali prosto z mostu. Denerwuje mnie tylko to, że robi coraz więcej filmów sponsorowanych. Za to ma u mnie niestety minusa
  • gość 2017.04.16 [11:19]
    Ciekawe gdzie Bozenka bedzie latac w tych bezowych ciuchach w stylu kim kardashian? Do spozywczaka i lekarza? Smiechu warte!!
  • gość 2017.04.16 [12:33]
    Nie lubie Bozeny ale akurat te jej ostatnie zakupy sa fajne,widac,ze nie rzuca sie na kazdy ciuszek bo tani czy z modna metka ale stara sie wybierac to co pasuje do jej stylu.Co jest zlego w karmelowym kolorze?Pewnie lepiej chodzic w pstrokatych ubraniach z brokatowymi napisami!
  • gość 2017.04.18 [03:26]
    Koniecznie w różowym kolorze!
  • Anna Anna Anna 2017.05.03 [22:58]
    Która to Bożena a która Renata?
    Zerknęłam na ich kanał na youtubie, dla mnie nic ciekawego..
  • gość 2017.05.05 [19:57]
    Dziewczyny, Renata mieszka w Warszawie czy w Trójmieście?
  • gość 2017.05.05 [20:08]
    aktualnie w Sochaczewie
  • gość 2017.05.15 [18:50]
    A co Bożena robi w Tańcu z Gwiazdami??
  • gość 2017.05.17 [10:38]
    sprzata!!!
  • gość 2017.05.19 [14:03]
    znam Bożenę, mamy wspolnych znajomych ,dowiedzialam się ze nagrywa niedawno ,weszłam na kanał z ciekawości ... i jest zupełnie inna niż w realu. Bożena jest wredna i zarozumiała uważa sie za dużo lepszą od innych . Kilka razy miałam tą "przyjemność" obcować z nią na jakiś grillach u znajomych . Jest glupio mądra,poucza wszystkich uważa się za ósmy cud świata , nie lubię tego typu ludzi. Renatę również znam ale mniej wydaję się sympatyczna ,spokojną nie ma w niej tej zawiści co w Bożenie .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...