Odpowiedz na ten temat

Sexy, cute, Amezing! czyli VIVA najszczuplejsi!

• gość 2017.03.20 [20:37]
    I zawsze skłonność do tapiru a'la Alf skrzyżowany z Grażyną.
  • gość 2017.03.20 [20:57]
    Faktycznie dziwnie mija się ta historia z tym co było w uwadze.
  • gość 2017.03.20 [21:59]
    Na początku myślałam, że to przypadek i jakiś inny bartek. Ale kurde przypomniałam sobie, iż Boczelli jest teraz na insta podpisany "bart"
  • gość 2017.03.20 [23:00]
    Boguśka napisała pod filmikiem "Porozmawiajmy o butach" "widziałaś abym wydała 200 zł na podkład? Bo nie przypominam sobie... mam droższe podkłady ale dostałam je a zakupy warte 200 zł staram się robić rozważnie usmiech.gif ta dyskusja nie ma sensu bo nawet jeżeli conversy by mi się podobały to niestety moja stopa do nich nie pasuje. Teraz będę robić buty na miarę i uwierz mi to nie koszt 200 zł i zbieram się do tego (a raczej kase) od kilku lat bo zima bardzo mi ciężko znaleźć jakiekolwiek ciepłe buty. Pozdrawiam" Napisała to miesiąc temu. Serio? Zbierać na buty pare lat?
  • gość 2017.03.20 [23:03]
    Wow... Na buty zbiera, apula na raty, aioli na śniadania... bieda aż piszczy smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [00:07]
    Na czym jak na czym, ale na żarle nie oszczędza.
  • gość 2017.03.21 [02:56]
    2017.03.17 [23:12]
    Pustak jakich mało. To ciągłe powtarzanie "także" w złym kontekście i "gram"... Az mam ochotę jej napisać "gramÓW, k**wa"!!!
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia.
  • gość 2017.03.21 [07:28]
    Pustak jakich mało. To ciągłe powtarzanie "także" w złym kontekście i "gram"... Az mam ochotę jej napisać "gramÓW, k**wa"!!!
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia
    X
    A mówisz "pięć kilogram jabłek " czy "pięć kilogramów jablek"? Odmienia się, ale w mowie potocznej dozwolone jest nieodmieniane. Jednakże w publicznych wypowiedziach wypadałoby mówić poprawnie, nie tylko potocznie.
  • gość 2017.03.21 [07:36]
    Jestes w bledzie. Tak, mowi sie 'piec kilogramow jablek', ale 'piec gram drozdzy' a nie ' piec gramow drozdzy'.
  • gość 2017.03.21 [08:04]
    Być może mówi się, ale tylko w domu jakiegoś analfabety.
  • gość 2017.03.21 [08:40]
    gość dziś [02:56]
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia.
    x
    za przeproszeniem chyba Cię pogrzało. W języku polskim dąży się do odmiany wszystkiego, co możliwe, więc jeśli masz podstawowe braki, to zachowaj je dla siebie i nie szerz głupoty wsrod innych.
    ODMIENIA SIĘ.
  • gość 2017.03.21 [08:54]
    Oczywiście, że się odmienia. Pięć gramÓW drożdży.
    Gram jest rodzaju męskiego, nie żeńskiego.
  • gość 2017.03.21 [08:57]
    Nie naskakujcie tak na biednego półanalfabetę smutas.gif On lub ona pobiera nauki u wybitnej językoznawczyni - Boguławy Siedleckiej de Coelho. Jak się człowiek nasłucha tak pięknej polszczyzny, to i nie dziwne, że może się cofnąć w rozwoju smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [08:58]
    gość 2017.03.19 [19:01]
    Zdjęcie zupełnie normalne. Ona tak po prostu wygląda bez dziwnych ustawień kamery i filtrów Photoshopa. W sumie na zdjęciach wrzucanych przez inne osoby wygląda gorzej.
    x
    Nie. Wielka głowa, nieforemna twarz, tłuste włosy i plamy.
    Swoją drogą, idealne ustawienie pod plakatem - każde pod odpowiednią postacią z filmu.
  • gość 2017.03.21 [09:23]
    Nie. Wielka głowa, nieforemna twarz, tłuste włosy i plamy.
    x
    No ale ona naprawdę ma wielką głowę, nieforemną twarz i plamy na skórze oraz intensywnie się poci (co widać po własach). Gdyby zdjęcie zrobione zostało z pełnego profilu, wyszłaby jeszcze gorzej, obecne ujęcie jest relatywnie korzystne. Zdjęcia, na których wygląda "dobrze", w rzeczywistości nie są zdjęciami, ale efektami pracy programów graficznych.
    x
    Swoją drogą, idealne ustawienie pod plakatem - każde pod odpowiednią postacią z filmu.
    x
    To akurat prawda...
  • gość 2017.03.21 [09:46]
    gość dziś [08:57]
    Nie naskakujcie tak na biednego półanalfabetę smutas.gif On lub ona pobiera nauki u wybitnej językoznawczyni - Boguławy Siedleckiej de Coelho. Jak się człowiek nasłucha tak pięknej polszczyzny, to i nie dziwne, że może się cofnąć w rozwoju smiech.gif
    x
    ahahhahahha Bogusława Siedlacka-Goślicka (nie zapominaj, jej głównym osiągnieciem jest bycie ŻONĄ) de Coelho, padłam smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:20]
    Bu zlotousta a jej fanki nie wiele mądrzejsze oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [12:32]
    Bogusia wcale nie jest gruba, to pomówienia. Może ma lekką nadwagę wynikającą z ograniczeń ruchowych, ale to wszystko. Obejrzyjcie jej filmy, a nie koncentrujcie się na jakichś pojedynczych niekorzytnych ujęciach wynikających ze specyfiki działania soczewek w aparatach.
  • gość 2017.03.21 [13:00]
    B. mysli ze jak sie wymaluje to bedzie piekniejsza. Niestety wyglada groteskowo, zwlaszcza w tych czerwonych ustach. Taki clown. Wyobrazam ja sobie jak jedzie w autobusie miejskim i jest taka wyciapana, na pewno zwraca na siebie uwage.
  • gość 2017.03.21 [13:03]
    Widzialam bu nie raz nie dwa. Ona naprawde jest bardzo gruba i wyglada to prostu źle.
    Po co się oszukujesz?
  • gość 2017.03.21 [14:43]
    gość dziś [13:00]
    B. mysli ze jak sie wymaluje to bedzie piekniejsza. Niestety wyglada groteskowo, zwlaszcza w tych czerwonych ustach. Taki clown.
    x
    Do podkreślania ust na czerwono trzeba mieć urodę.
  • gość 2017.03.21 [15:25]
    Ja też widziałam Bogusię i zapewniam, że jest ona chuda jak szczapa.
  • gość 2017.03.21 [15:58]
    Do podkreślania ust trzeba miec zeby!
  • gość 2017.03.21 [16:27]
    dziś [07:36]
    Jestes w bledzie. Tak, mowi sie 'piec kilogramow jablek', ale 'piec gram drozdzy' a nie ' piec gramow drozdzy'.
    X
    Czyli gram się nie odmienia, ale kiloGRAM już tak? smiech.gif Czy dotyczy to tylko sytuacji, w której mówisz o drożdżach? smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [17:38]
    Bogulinka tutaj siedzi i rosnie w siłę jak na drozdzach smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [17:55]
    Anafabetyzm Bogusławy jest tak dalece posunięty, że nie stosuje przecinków, nie odmienia przez przypadki, błędy ortograficzne uszkadzają narząd wzroku... Swobodnie zaczyna zdania od małej litery. OMG. Gdzie i komu ona cokolwiek pisze i na tym zarabia? Czy ktoś wie coś na ten temat? Dla mnie to jest poziom językowy niedopuszczalny nawet w szkole podstawowej.
  • gość 2017.03.21 [18:15]
    Chyba tylko w swojej fantazji.
    Błędy ortograficzne, logiczne. Zauważcie też, że ona nie potrafi pisać dłuższych teksów. Mam tu na myśli odpowiedzi na pytania, a nie eseje oczko.gif Ma problem ze skonstruowaniem zwięzłej, sensownej wypowiedzi, nie zna znaczenia słów. Ma duże braki językowe, nie jest oczytana i słabo radzi sobie z kontekstami kulturowymi a jej pisanym wypowiedziom brak lekkości. Niemalże fizycznie czuć jak ona się męczy, gdy próbuje coś napisać.
    Jej żywioł to niskich lotów humor, tkliwe cytaty i brak intelektualnych rozrywek. Jak więc ona może cokolwiek poprawnie napisać?
  • gość 2017.03.21 [19:24]
    gość dziś [18:15]
    Chyba tylko w swojej fantazji.
    Błędy ortograficzne, logiczne. Zauważcie też, że ona nie potrafi pisać dłuższych teksów. Mam tu na myśli odpowiedzi na pytania, a nie eseje oczko.gif Ma problem ze skonstruowaniem zwięzłej, sensownej wypowiedzi, nie zna znaczenia słów. Ma duże braki językowe, nie jest oczytana i słabo radzi sobie z kontekstami kulturowymi a jej pisanym wypowiedziom brak lekkości. Niemalże fizycznie czuć jak ona się męczy, gdy próbuje coś napisać.
    Jej żywioł to niskich lotów humor, tkliwe cytaty i brak intelektualnych rozrywek. Jak więc ona może cokolwiek poprawnie napisać?
    x
    Bardzo trafna diagnoza. Buka jest wygadana, ale wypowiedzenie się na piśmie to zupełnie inna para kaloszy. Tutaj od razu wychodzą wszelkie braki intelektualne i zaniedbania szkolne. Nie wystarczy przepisać jakiś "mądry" cytat z poradnika motywacyjnego.
  • gość 2017.03.22 [01:52]
    Ktoś tu pisał że widział buke i unosił się wokół niej fetor. Ktoś to może potwierdzić?
  • gość 2017.03.22 [08:57]
    Ja wprawdzie Bogumiły nie spotkałam, ale nie widzę podstaw by wierzyć jakimś anonimom z internetu, mającym na celu sprawienie Bogusi przykrości.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...