Odpowiedz na ten temat

Sexy, cute, Amezing! czyli VIVA najszczuplejsi!

• gość 2017.03.21 [02:56]
    2017.03.17 [23:12]
    Pustak jakich mało. To ciągłe powtarzanie "także" w złym kontekście i "gram"... Az mam ochotę jej napisać "gramÓW, k**wa"!!!
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia.
  • gość 2017.03.21 [07:28]
    Pustak jakich mało. To ciągłe powtarzanie "także" w złym kontekście i "gram"... Az mam ochotę jej napisać "gramÓW, k**wa"!!!
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia
    X
    A mówisz "pięć kilogram jabłek " czy "pięć kilogramów jablek"? Odmienia się, ale w mowie potocznej dozwolone jest nieodmieniane. Jednakże w publicznych wypowiedziach wypadałoby mówić poprawnie, nie tylko potocznie.
  • gość 2017.03.21 [07:36]
    Jestes w bledzie. Tak, mowi sie 'piec kilogramow jablek', ale 'piec gram drozdzy' a nie ' piec gramow drozdzy'.
  • gość 2017.03.21 [08:04]
    Być może mówi się, ale tylko w domu jakiegoś analfabety.
  • gość 2017.03.21 [08:40]
    gość dziś [02:56]
    x
    Gram jako jednostka masy sie nie odmienia.
    x
    za przeproszeniem chyba Cię pogrzało. W języku polskim dąży się do odmiany wszystkiego, co możliwe, więc jeśli masz podstawowe braki, to zachowaj je dla siebie i nie szerz głupoty wsrod innych.
    ODMIENIA SIĘ.
  • gość 2017.03.21 [08:54]
    Oczywiście, że się odmienia. Pięć gramÓW drożdży.
    Gram jest rodzaju męskiego, nie żeńskiego.
  • gość 2017.03.21 [08:57]
    Nie naskakujcie tak na biednego półanalfabetę smutas.gif On lub ona pobiera nauki u wybitnej językoznawczyni - Boguławy Siedleckiej de Coelho. Jak się człowiek nasłucha tak pięknej polszczyzny, to i nie dziwne, że może się cofnąć w rozwoju smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [08:58]
    gość 2017.03.19 [19:01]
    Zdjęcie zupełnie normalne. Ona tak po prostu wygląda bez dziwnych ustawień kamery i filtrów Photoshopa. W sumie na zdjęciach wrzucanych przez inne osoby wygląda gorzej.
    x
    Nie. Wielka głowa, nieforemna twarz, tłuste włosy i plamy.
    Swoją drogą, idealne ustawienie pod plakatem - każde pod odpowiednią postacią z filmu.
  • gość 2017.03.21 [09:23]
    Nie. Wielka głowa, nieforemna twarz, tłuste włosy i plamy.
    x
    No ale ona naprawdę ma wielką głowę, nieforemną twarz i plamy na skórze oraz intensywnie się poci (co widać po własach). Gdyby zdjęcie zrobione zostało z pełnego profilu, wyszłaby jeszcze gorzej, obecne ujęcie jest relatywnie korzystne. Zdjęcia, na których wygląda "dobrze", w rzeczywistości nie są zdjęciami, ale efektami pracy programów graficznych.
    x
    Swoją drogą, idealne ustawienie pod plakatem - każde pod odpowiednią postacią z filmu.
    x
    To akurat prawda...
  • gość 2017.03.21 [09:46]
    gość dziś [08:57]
    Nie naskakujcie tak na biednego półanalfabetę smutas.gif On lub ona pobiera nauki u wybitnej językoznawczyni - Boguławy Siedleckiej de Coelho. Jak się człowiek nasłucha tak pięknej polszczyzny, to i nie dziwne, że może się cofnąć w rozwoju smiech.gif
    x
    ahahhahahha Bogusława Siedlacka-Goślicka (nie zapominaj, jej głównym osiągnieciem jest bycie ŻONĄ) de Coelho, padłam smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:20]
    Bu zlotousta a jej fanki nie wiele mądrzejsze oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [12:32]
    Bogusia wcale nie jest gruba, to pomówienia. Może ma lekką nadwagę wynikającą z ograniczeń ruchowych, ale to wszystko. Obejrzyjcie jej filmy, a nie koncentrujcie się na jakichś pojedynczych niekorzytnych ujęciach wynikających ze specyfiki działania soczewek w aparatach.
  • gość 2017.03.21 [13:00]
    B. mysli ze jak sie wymaluje to bedzie piekniejsza. Niestety wyglada groteskowo, zwlaszcza w tych czerwonych ustach. Taki clown. Wyobrazam ja sobie jak jedzie w autobusie miejskim i jest taka wyciapana, na pewno zwraca na siebie uwage.
  • gość 2017.03.21 [13:03]
    Widzialam bu nie raz nie dwa. Ona naprawde jest bardzo gruba i wyglada to prostu źle.
    Po co się oszukujesz?
  • gość 2017.03.21 [14:43]
    gość dziś [13:00]
    B. mysli ze jak sie wymaluje to bedzie piekniejsza. Niestety wyglada groteskowo, zwlaszcza w tych czerwonych ustach. Taki clown.
    x
    Do podkreślania ust na czerwono trzeba mieć urodę.
  • gość 2017.03.21 [15:25]
    Ja też widziałam Bogusię i zapewniam, że jest ona chuda jak szczapa.
  • gość 2017.03.21 [15:58]
    Do podkreślania ust trzeba miec zeby!
  • gość 2017.03.21 [16:27]
    dziś [07:36]
    Jestes w bledzie. Tak, mowi sie 'piec kilogramow jablek', ale 'piec gram drozdzy' a nie ' piec gramow drozdzy'.
    X
    Czyli gram się nie odmienia, ale kiloGRAM już tak? smiech.gif Czy dotyczy to tylko sytuacji, w której mówisz o drożdżach? smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [17:38]
    Bogulinka tutaj siedzi i rosnie w siłę jak na drozdzach smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [17:55]
    Anafabetyzm Bogusławy jest tak dalece posunięty, że nie stosuje przecinków, nie odmienia przez przypadki, błędy ortograficzne uszkadzają narząd wzroku... Swobodnie zaczyna zdania od małej litery. OMG. Gdzie i komu ona cokolwiek pisze i na tym zarabia? Czy ktoś wie coś na ten temat? Dla mnie to jest poziom językowy niedopuszczalny nawet w szkole podstawowej.
  • gość 2017.03.21 [18:15]
    Chyba tylko w swojej fantazji.
    Błędy ortograficzne, logiczne. Zauważcie też, że ona nie potrafi pisać dłuższych teksów. Mam tu na myśli odpowiedzi na pytania, a nie eseje oczko.gif Ma problem ze skonstruowaniem zwięzłej, sensownej wypowiedzi, nie zna znaczenia słów. Ma duże braki językowe, nie jest oczytana i słabo radzi sobie z kontekstami kulturowymi a jej pisanym wypowiedziom brak lekkości. Niemalże fizycznie czuć jak ona się męczy, gdy próbuje coś napisać.
    Jej żywioł to niskich lotów humor, tkliwe cytaty i brak intelektualnych rozrywek. Jak więc ona może cokolwiek poprawnie napisać?
  • gość 2017.03.21 [19:24]
    gość dziś [18:15]
    Chyba tylko w swojej fantazji.
    Błędy ortograficzne, logiczne. Zauważcie też, że ona nie potrafi pisać dłuższych teksów. Mam tu na myśli odpowiedzi na pytania, a nie eseje oczko.gif Ma problem ze skonstruowaniem zwięzłej, sensownej wypowiedzi, nie zna znaczenia słów. Ma duże braki językowe, nie jest oczytana i słabo radzi sobie z kontekstami kulturowymi a jej pisanym wypowiedziom brak lekkości. Niemalże fizycznie czuć jak ona się męczy, gdy próbuje coś napisać.
    Jej żywioł to niskich lotów humor, tkliwe cytaty i brak intelektualnych rozrywek. Jak więc ona może cokolwiek poprawnie napisać?
    x
    Bardzo trafna diagnoza. Buka jest wygadana, ale wypowiedzenie się na piśmie to zupełnie inna para kaloszy. Tutaj od razu wychodzą wszelkie braki intelektualne i zaniedbania szkolne. Nie wystarczy przepisać jakiś "mądry" cytat z poradnika motywacyjnego.
  • gość 2017.03.22 [01:52]
    Ktoś tu pisał że widział buke i unosił się wokół niej fetor. Ktoś to może potwierdzić?
  • gość 2017.03.22 [08:57]
    Ja wprawdzie Bogumiły nie spotkałam, ale nie widzę podstaw by wierzyć jakimś anonimom z internetu, mającym na celu sprawienie Bogusi przykrości.
  • gość 2017.03.22 [09:56]
    Nie czepiajcie się jej umiejętnośc***isarskich, przecież to autorka poczytnej książki, której nakład rozszedł się w bardzo szybkim tempie! smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [10:19]
    Dajcie jej żyć.Niech sobie robi swoje filmy.
  • gość 2017.03.22 [12:33]
    Znowu kontrast... Śliczna dziewczyna plus Bu a'la klaun. Po co ona to sobie robi?
    https://www.instagram.com/p/BR7o-lxDxaY/?take n-by=aniolnaresorach
  • gość 2017.03.22 [12:43]
    Ona na tym zdjęciu wygląda jakby miała tupecik smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [12:45]
    Bardziej ma mine na tym zdjęciu jakby jej coś smierdzialo.
  • gość 2017.03.22 [12:51]
    Tak sie konczy myslenie, ze ktos majacy metr wzrostu i ogolnie brzydki moze sie rownac wygladem ladnej, wysokiej dziewczynie smiech.gif
    A jej smieszne fanki ja jeszcze w tym utwierdzaja. Jak jej makijaz sprawia przyjemnosc to niech sie maluje, ale trzeba miec troche kontaktu z rzeczywistoscia.
    A te wszystkie sztuczne komplementy wiecej jej szkoda niz pomagaja, bo sie skupia na kupowaniu szminek zamiast diecie i rehabilitacji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...