Odpowiedz na ten temat

Sołkjutowie III

• gość 2017.02.17 [14:56]
    Jednak nie ulega wątpliwości, ze nabijanie się z czyjegoś wyglądu jest jednak przesadą. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Jak również nazywanie kogos smieciem bez podstawnych argumentow również nie należy do podstaw moralnego wychowania. Szanujmy się troche nawzajem, a będzie się nam lepiej zylo,
  • gość 2017.02.17 [14:57]
    gość dziś [11:12]
    gość dziś [06:08]
    Tak jola 'w kazdym badz razie' i przez to uwazam ze az tak jak ktos wyzej pisal wyuczona nie jest. Ta wstawka z szafka byla wg mnie zenujaca ten ton i uzyte slowa ie przemawia do mnie. Moze i jest spoko osoba tzn nie az tak ja jej rodzina jeszcze nie cmoka i mowi w miare ok bez zadnych dziwnych zdrobnien ale jednak lepiej dla niej by bylo sie nie pokazywac zeby uniknac hejtu. Jak ktos wyzrj pisal mi jola tez sie nie podoba moze po zmianie fryzury wyglada lepiej ale jak mam porownywac to wole ogladac zmarchy danki niz wychudzona jolke. Kazdemu podoba sie co innego i fakt ktos to bardzo niemilo napisal. Jednak wole te 3 dziwaczki niz flegmatycznosc dalszej rodzinki
    x
    Jola jest magistrem farmacji. To nie są łatwe studia, a negowanie wykształcenia na podstawie wtrąconego jakiegoś śmiesznego, niepoprawnego zwrotu świadczy o ciasnocie umysłowej. Reszta twojego komentarza to potwierdza.
    x
    I oceniasz kogoś po jednej wstawce z meblami? słabe. Przeciez ona nie ma wprawy w nagrywaniu.
    Co do "w kazdym badz razie" to juz czepaialstwo. Posluchaj sobie Marzeny, jakim ona jezykiem operuje. Albo jej rozmów z narzeczonym o niczym. Dominiki jak zaciaga jakas gwara. Albo Laury i jej "itak"
    "wychudzona jolka" piszesz. Jesli dla ciebie normalna zdrowa sylwetka jest wychudzona to co powiesz o modelkach? bo dla mnie modelki high fashion sa wychudzone, nie Jola.
    Za duzo napatrzylas sie na otylosc i nadwage, a to nie jest normalna sylwetka dla czlowieka, od zawsze
  • gość 2017.02.17 [14:58]
    dziś [13:56] Wypowiedź jest do wszystkich na tym forum, każda z was jest taka sama. Jesteście beznadzieje, bez własnego życia, a kafeteria to wasza jedyna rozrywka.
  • gość 2017.02.17 [15:01]
    dziś [14:07]
    Cos tej drugiej kuzynki nie pokazuja matki malej Buby Ninki chyba Kasia ma na imie. Albo nie chce byc juz we vligach albo czyms podpadla naszej wielkiej Bubie. Moze faceta znalazla? oczko.gif
    X
    juz wtedy kogos miala. we vlogu, jak byla w krk nie byla tam sama.
    no i ona od poczatku byla bardzo zdystansowana. w komentarzach pisali, ze czemu ona sie nie usniecha... nosz kurde. jakbym sama w takim cyrku oczestniczzyla tez nie bylabym zadowolona. ale przeciez to jej rodzinajezyk.gif
    wszystkie slodko pierdzace do kamery, a pewni po wylaczeniu zachowywaly sie normalnie... cyrk!
  • gość 2017.02.17 [15:09]
    znajdz sobie forum na którym pisza ludzie z odpowiednim dla Ciebie intelektem, po co się tu męczysz i pocisz?Jola moze byc nawet dr hab co niemienia faktu, że jest okropnie przeciętną, nudna i brzydka, taka prawda, patrząc na nią widzę Grażynę
    xxx
    żal mi ciebie
    ze wszystkich tam wystepujacych osob przyczepilas sie do najnormalniejszej kobiety, szczesliwej i spelnionej rodzinnie i nieotylejusmiech.gif
    to tylko swiadczy o tobie, ze masz problemy
    albo jestes mloda i moze ci minie w wiekiem.
    bo wiesz w zyciu to jednak ludzie sa najwazniejszy nie darmoszki z zalando i sprzedawanie calej rodziny na youtubie
    pozdrawiamusmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [15:12]
    gość dziś [14:53]
    ja bay nie pisze o sobie, wiec zluzuj majty w rozmiarze XXL.
    xx
    ty juz jesteś pijana
  • gość 2017.02.17 [15:14]
    gość dziś [10:38]
    o, ludzie piszą, ze niefajnie, ze jez∂zą bez kasków, zaraz lura pokasuje te przebrzydłe hejty.
    Dominika widzę nie jest taką mimozką jak reszta towarzystwa, całe szczęscie. Prowadzi samochód śmiga na snowboardzie i pewnie nawet potrafi przejśc po zaśnieżonym chodniku nie płacząc i drżąc o swoje wątłe życie
    x
    no bo niefajnie, ale mysle, ze oni sa w stanie normalnie sie do tego odniesc. tzn Jacek i Domi
    Jest ogranieta, Jacek chyba nie wozi jej do pracyjezyk.gif ona ma swoj biznes, chodzi na silownie, smiga na tym snowboardzie
    kiedys jezdzili na lyzwach, gdy w tym czasie Marzena i Laura siedzialy na laweczkach, ogladajac jak oni fajnie sie bawia spedzaja czas. Pozniej poszly na kawkejezyk.gif no ale pewnie tusza im przeszkadza w aktywnosci
    Domi fajna normalna dziewczyna.
  • gość 2017.02.17 [15:23]
    Buba
  • gość 2017.02.17 [15:42]
    Skad wiecie, ze jola to mgr farmacji?
  • gość 2017.02.17 [15:50]
  • gość 2017.02.17 [15:57]
    A jaki majtki nosi Buba??? Bielizne la perla oczko.gif moze jakis eks kupil.
  • gość 2017.02.17 [16:00]
  • gość 2017.02.17 [16:30]
    gość dziś [14:58]
    dziś [13:56] Wypowiedź jest do wszystkich na tym forum, każda z was jest taka sama. Jesteście beznadzieje, bez własnego życia, a kafeteria to wasza jedyna rozrywka.
    xx
    o sobie tez tak myslisz? wszak tez tu piszesz...
  • gość 2017.02.17 [16:59]
    Buba wrocila do Legionowa i na walentynki tam byla ale jakos zadnego pieknego bukietu na widac na insta. Oj cos slabo to tajemniczy Blejk sie stara dogodzic swojej ksieznej.
  • gość 2017.02.17 [17:15]
    Dominika dobrze jeździ, Bubencję krew i żółć zalewa, jak by ona wsiadła na snowboard lawina by zeszła.
  • gość 2017.02.17 [17:28]
  • gość 2017.02.17 [18:02]
  • rasalgul 2017.02.17 [18:22]
    John Wick 2 2017
    Film w jakości HD dostępny online
    > http://24filmyonline.pl?u=John_Wick_2__2017
    John Wick udaje się do Rzymu na prośbę starego przyjaciela, który chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców.
  • gość 2017.02.17 [18:24]
    No John Wick dalby rade samej Bubie.
  • gość 2017.02.17 [18:28]
    18:24 smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • her000 2017.02.17 [18:37]
    gość dziś [17:15]
    Dominika dobrze jeździ, Bubencję krew i żółć zalewa, jak by ona wsiadła na snowboard lawina by zeszła.
    x
    Czekam az ciebie zaleje lawina rozumu kafeteryjny Nostradamusie.
    A wsiąść to mozna na konia.
  • gość 2017.02.17 [18:53]
    Buba na koniu to nie raczej,w karecie albo powozie w eleganckim kapelusiku i z parasolka zeby slonce koloru wlosow nie zniszczylo i z przystojnym woznica, ktory by jasnie panne na shoping zawiozl usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [19:28]
    W sumie fajnie odpocząć od Bubci. Dominika spoko dziewczyna choć te jej zmiękczanie słów np. ,,głosciii,, - 2.37 trochę drażni. Ale i tak przyjemniej się ich ogląda niż Laure.
  • gość 2017.02.17 [19:31]
    Może Laura nie dodała dziś normalnego olsztynskiego vlogaska bo te komentarze z fejsa ja zniechęcily do nagrywania. O ile dobrze pamiętam to dziś powinien być vlog właśnie z tego dnia co się rozpetala ta burza na fejsie. Swoją drogą nic ją te opinie widzek nie nauczyły, nadal warczy w komentarzach jak wcześniej.
  • gość 2017.02.17 [19:35]
    Dominika jest zwykła, prosta dziewczyną, bardzo szybko znudziłaby sie wszystkim. Jacek kreował się na faceta z górnej pólki i jak okazało się, że są razem to mi nie pasowało, myślałam, że to co najmniej księżna będzie a wziął klopsa.
  • gość 2017.02.17 [19:43]
    Dominika we vlogu narzeka że źle wygląda z rana. Jacek zamiast jej powiedzieć jakiś komplement powiedział : wstaliśmy o 4 masz to wybaczone....aha usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [19:45]
    Napisałam L na insta że piję świeżo mieloną kawę z ekspresu innej firmy to komentarz oczywiście skasowała. Wiadomo że jest różnica między kawą z ziaren świeżo zmielonych a tą z kapsułek.
  • gość 2017.02.17 [19:47]
    Jacek nagrywa góralską knajpę jak gra a Laura podstawia pod to piosenkę nooo super po prostu usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [19:48]
    Mi się podobał Vlog Jacka i Dominiki. Zawsze coś innego niż te sztuczne akcje - przemieszczanie się autem z jednej chałupy do drugiej.
  • gość 2017.02.17 [19:48]
    gość dziś [19:45]
    Napisałam L na insta że piję świeżo mieloną kawę z ekspresu innej firmy to komentarz oczywiście skasowała. Wiadomo że jest różnica między kawą z ziaren świeżo zmielonych a tą z kapsułek.
    x
    widziałamusmiech.gif zdazylam jeszcze przeczytać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...