Odpowiedz na ten temat

Sołkjutowie IV

• gość 2017.03.21 [11:48]
  • gość 2017.03.21 [11:50]
  • gość 2017.03.21 [11:54]
    10:08
    Na żywo wyglądają na jednakowo grube..
    Jakby Buba chciała się pokazać w całej okazałości to by nie było problemu by ktoś z rodziny ją nagrał.. Albo zawsze może kamerkę odstawić i się sfilmować z odległości.
    Specjalnie sama lata z kamera by tak się nie stało oczko.gif
    Dwa to ona montuje filmiki i ma wpływ na to czy kogoś pokaże czy nie i czy w korzystnym ujęciu czy wprost przeciwnie
    To żadna g****o burza to suche fakty.
  • gość 2017.03.21 [12:02]
    8:55
    Również poczułam zażenowanie, kiedy Marzena wyśmiała koleżankę że ta "nasmrodziła serem". Dzidzia to burak i tyle.
  • gość 2017.03.21 [12:04]
    Rafalala dzisiaj we vlogu już orgazm przeżyła,bo się spotkała ze swoim niedoścignionym wzorem cnót wszelakich... Ach!Och! Ą,ę,!!! Takie podekscytowanie,no ja cię nie mogę.. I ach! Ubrały się tak samo,no jejuniu....już popuściła w gacie z nadmiaru szczęścia...
  • gość 2017.03.21 [12:05]
    11:54
    Laura pokazywała się wielokrotnie, np. tańcząc w domu zumbę(?). Przyznać trzeba że ma do siebie dystans oczko.gif Kto widział ten wie o czym piszę jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [12:05]
    Buba kazdego pokaze w zlym swietle jesli przy tym jej osoba moze zyskac. Nachlala sie z Dana ale to mamusia dostala najwieksze joby, podobnie w innych przypadkach. Ona chce pozowac na taka eteryczna, zwiewna istote jak jej kolezanka Baszakowa. No ale wychodzi jej to tak samo jak swini latanie. I znowu wcisnela sie w zbyt mala bluzke aeterie. Jak widze jej opiete do granic mozliwosci ramiona to czekam az material pojdzie. I nie jest to estetyczne ani eteryczne.
  • gość 2017.03.21 [12:07]
    Oraz- no jakżeby inaczej?! - jestem wybrańcem dopuszczanym do tajemniczej kosmetycznej niebywałej nowości...nie,ach nie mogę wam niestet( hihihiiii) powiedzieć...obowiązuje mnie klauzula...tajemnicy...cicho sza...
  • gość 2017.03.21 [12:08]
    Nie znasz się...tak opięte balerony są tres choć oraz glamour... jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [12:10]
    Tres chic oraz very glamour *
  • gość 2017.03.21 [12:10]
    Akfik winien cos poczytac poza urzedowym belkotem ale on woli spedzac czas na grach i intruowac swoja sluzke co tam ma upichcic. On to najbardziej kobieca siostra glam. Nawet z Dzidzi wychodzi wiekszy nieokrzesaniec.
  • gość 2017.03.21 [12:13]
    12:07
    haha, po co w ogóle mówić o takich pierdołach, znaczy sprawach tajemnych? Coś powiem ale nie powiem bo musisz plebsie jeszcze poczekać. Cudnie. Kogoś w ogóle obchodzą nowości Givenchy? Baszak ma więcej klasy bo widać było że też jej głupio za podjaraną L.
  • gość 2017.03.21 [12:14]
    Bubowy podliz do baszakowej jest wręcz nie strawny..
    Widać zażenowanie na twarzy retro idolki smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [12:15]
    Alez Jacek ma ogromna górna warge... pechowiec.gif
  • gość 2017.03.21 [12:17]
    Buba to sie zachowuje jakby pol czasu zyla w jakims zamknieciu a jak juz wyjdzie na swiatlo dzienne to niczym dzik z lasu. Na Dziki Zachod ja wyslac, ubrac w kwieciste szaty i w lapy mocnego kowboja oddac. Iha. I ha ha.
    to wy nie żartujecie ze swoimi znajomymi, jesteście cały czas mega poważne? widac, że Manju ma dobre relacje ze swoimi koleżankami w pracy, więc o taki żarcik nikt nie powinien się rzucać..więcej luzu!
    W tej rodzinie wszyscy chleją. Alf kiedy wybierał postać do gry to na podłodze przy nogach stało piwko. Ochlej od Marzusi to wiadomo oczko.gif Rodzicielka i córki łoją po butelce winka do kolacji...
  • gość 2017.03.21 [12:19]
    gość dziś [12:17]
    to wy nie żartujecie ze swoimi znajomymi, jesteście cały czas mega poważne? widac, że Manju ma dobre relacje ze swoimi koleżankami w pracy, więc o taki żarcik nikt nie powinien się rzucać..więcej luzu!
    x
    Nie żartuję w ten sposób z koleżanek. Zero taktu i stylu. Marzena jest prosta i nie ma to nic wspólnego z luzem.
  • gość 2017.03.21 [12:22]
    Bo to proste kobity są.
    One nie bawią się w konwenanse tylko cisną co im ślina na język przyniesie..
    Taka ich nie ociosana natura..
    Myślą ,że jak się w koronki, falbanki czy kwiatki poubierają i loczki zakręcą to już z nich damy robi..
    No niestety czar znika jak tylko usta otworzą..
  • gość 2017.03.21 [12:23]
    Oni wszyscy sa prosci jak drutu ale tylko pan Janusz nie udaje skomplikowanej persony z wielkiej elity. Dana pewnie mysli, ze nazywajac siebie rodzinka glam to naleza do arystokracji warminsko mazurskiej. Coreczki i synalek pozuja na najlepsze partie w Olsztynie. Nic tylko pojedynki na miecze urzadzac.
  • gość 2017.03.21 [12:25]
    gość dziś [12:17]
    W tej rodzinie wszyscy chleją. Alf kiedy wybierał postać do gry to na podłodze przy nogach stało piwko. Ochlej od Marzusi to wiadomo oczko.gif Rodzicielka i córki łoją po butelce winka do kolacji...
    xx
    Od kiedy 1 piwo to chlanie? Was już naprawdę p****ało.
  • gość 2017.03.21 [12:26]
    z tą klauzulą tajności to ma sens to w ogóle mówić "wiem coś, ale Wam nie mogę powiedzieć"? ja widzę tyko chęć pochwalenia się, poczucie wyższości
    Odpowiedz 60
    Ukryj odpowiedzi
    Alicja
    Alicja2 godziny temu
    strach p0myslec Poczucie wyższości ... Ja pierdziele czasami zastanawiam sie co jeszcze znajdę idiotycznego w komentarzach I za każdym razem coraz bardziej mnie to zadziwia
  • gość 2017.03.21 [12:27]
    Serio walisz codziennie piwko? super oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [12:28]
    12:25
    nie przeklinaj tutaj nie jesteś u siebie w domu.
  • gość 2017.03.21 [12:29]
    Laura wygląda na totalnie zafascynowana Karoliną jezyk.gif juz dawno nie słyszałam tak słit głosu u niej, nawet przy tym nieznajomym
  • gość 2017.03.21 [12:46]
    z tą klauzulą tajności to ma sens to w ogóle mówić "wiem coś, ale Wam nie mogę powiedzieć"? ja widzę tyko chęć pochwalenia się, poczucie wyższości
    Odpowiedz 60
    Ukryj odpowiedzi
    Alicja
    Alicja2 godziny temu
    strach p0myslec Poczucie wyższości ... Ja pierdziele czasami zastanawiam sie co jeszcze znajdę idiotycznego w komentarzach I za każdym razem coraz bardziej mnie to zadziwia
  • gość 2017.03.21 [13:01]
    Nie wiem po co wstawia te ich nagrania, nic nie słychać.
  • gość 2017.03.21 [13:04]
    Winko, piwko z rana jak smietanausmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [13:05]
  • gość 2017.03.21 [13:06]
    Alficzej guziczek jest takim dobrym kocim tatusiem. Szkoda, ze Kozackie nie wejdzie to rodzinki bo na pewno by sie zarzyjaznili. Takie dwa zwierzoluby.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...