Odpowiedz na ten temat

Sołkjutowie IV

• gość 2017.03.20 [20:53]
    [20:10]
    w ogole, nie kojarze innego vlogera z tyloma wpadkami, praktycznie w kazdym vlogu... no moze oprocz szusz i stylizacje
    x
    to świadczy o tym ,że ona w ogóle się nie zastanawia ania nad tym co filmuje ani na tym co wrzuca..
    zero jakiegokolwiek pomyślunku..
    jej wszystkie myśli krążą wokół boczku, czekolady i winka i skarpet wizualizacji blejka smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [20:55]
    Zaostrzyc kary dla pijakow za kierownica! Bezwzgledna utrata prawka i wyrok a najlepiej duza kara pieniezna, odpracowanie godzin na rzecz panstwa a za ponowne zlapanie kara wiezienia.
  • gość 2017.03.20 [20:58]
  • gość 2017.03.20 [21:32]
    To forum dzieli sie na 3 grupy:
    1- osoby wchodzace tutaj poczytac, posmiac sie czasem cos napisac - ale na poziomie, kulturą i dowc**em.
    2- psychofanki ktore analizuja kazdy film klatka po klatce, zglaszają dzie sie da , zbanowane zakladaja szybko nowe konta, robią screeny i dzwonia po restauracjach lub na policje.
    3- psychiczne,wulgarne wiesniary ktore NIE MAJA WLASNEGO ZYCIA. Fascynuja sie ublizaniem byleby tylko dac upust gromadzacej sie zolci.
  • gość 2017.03.20 [21:36]
    Ludzie ale wy jestescie nienormalni!! Naprawde chyba nie macie swojego zycia
  • gość 2017.03.20 [21:42]
    Nie ma pozwolenia społecznego na propagowanie picia alkoholu! jestem kierowcą i wiem jak inni są nieodpowiedzialni i jak trzeba uważać. Mogł ktos w nich wjechać i co ten wypity...... Nawet niech ktos wyleci na ulice i nawet jak nie Twoja winna to byłeś pod wpływem.
  • gość 2017.03.20 [21:46]
    A jak ktos by im wjechał, stłuczka, kolizja i co ten wypity.... W przypadku sporu wiadom, kto przegra i poniesie kare. Wypadki zdarzają sie codziennie. Niech Ci wyskoczy ktos na ulice i co ? Pijany kierowca i nikt nie słucha wyjaśnień.
  • gość 2017.03.20 [21:49]
    życie to buba mu zmarnowała, policja poinformowana będzie dochodzenie, bedzie sie tłumaczył, policjant powiedział, że wszystko jest do sprawdzenia, zobaczymy
    x
    Policjant miał rację - wszystko jest do sprawdzenia. A ponieważ zaczął od sprawdzenia ciebie i od razu odkrył niepoczytalność, prowadzone będzie postępowanie w sprawie ocięcia ci internetu w celu uchronienia innych przed koniecznością czytania tych pierdów. Idź już dziecko spać i nie męcz ludzi.
  • gość 2017.03.20 [21:57]
  • gość 2017.03.20 [21:57]
    To nie jest blad tylko obowiazek powiadamiac o zagrozeniu na drodze. Poki u nas bedzie sie na to oczy przymykac poty pijaki beda jezdzic po spozyciu i ludzi zabijac. I nie wazne czy to Pawel M z Olsztyna czy sasiad zza sciany.
    x
    Obowiązkiem jest też według mnie zawiadamianie o szkalowaniu i pomawianiu innych. Żeby bezimienni hejterzy nie czuli się bezkarni, szerząc niesprawdzone i niedające się udowodnić teorie, które krzywdzą innych. Uważaj, żeby społeczeństwo obywatelskie nie obróciło się przeciwko tobie, kłamliwa żmijko. usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [21:58]
    Widziałyście dziewczynki jak Laurka dzisiaj kulturalnie odpowiada? Zero pyskowania, konkretne odpowiedzi, kulturka, uśmiechy... Co się stało?
  • gość 2017.03.20 [22:02]
    Nic się nie stało.. to co wcześniej napyskowała to już jak zwykle usuneła :d
  • gość 2017.03.20 [22:03]
    A co to za akcja z Wedlem i Danka? Bo nie wiem
    Ja pamietam jedna dziewczyne Jacka,mial jej zdjecia na fb, moze 5 lat temu, to byly zdjecia z jakiegos wyjazdu, Egipt? Tunezja? Te klimaty. Dziewczyna byla przesliczna ale naprawde tak piekna,ze nie mozna bylo oderwac oczu od monitora, wtedy pomyslalam,ze Jack to tylko najpiekniejsze dziewczyny wybiera. A Dominika jest bardzo fajna i po prostu chyba czasem caloksztal sie liczy, moj maz tez mial o wiele ladniejsze dziewczyny przede mną ale jednak jestesmy razemusmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [22:05]
    "Proponuję..."
    "Polecam..."
    "To cię teraz zaskoczę, bo..."
    "Pewnie cię zaszokuję, ale.."
    Zwróćcie uwagę, jak często przemądrzała Buba używa takich zwrotów w swoich opryskliwych komentarzach.
    To babsko wszystkich traktuje z góry.
    Zauważcie, że gdy ktoś chce jej coś doradzić, (np. jakiś produkt spożywczy), to ona albo odpowiada, że już dawno to zna i używa, albo że wie lepiej i coś innego jest lepsze.
    Nigdy jeszcze nie zauważyłam, żeby komuś podziękowała za komentarz i chęć pomocy. Ani nawet za komplementy, których dostaje mnóstwo od płaszczących się przed nią, naiwnych widzek.
    Ona naprawdę nie ma za grosz pokory.
  • gość 2017.03.20 [22:10]
    gość dziś [21:36]
    Ludzie ale wy jestescie nienormalni!! Naprawde chyba nie macie swojego zycia
    XX
    A ty co tu robisz? Inni są nienormalne a ja im zwrócę uwagę bo jestem taka normalna. Haha
  • gość 2017.03.20 [22:14]
    22:05
    Zapomniałaś o kultowym "Radzę" oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [22:14]
    Teorie to tworzy autorka vloga vel wielka Buba. A potem zdziwiona, ze ludzie robia gownoburze. Patrz co wrzucasz w ten smietnik jakim jest net. Chcesz szkalowac siostre, szwagra i reszte rodziny to idz dalej tym torem. Gratulacje za pomyslowosc. Oskara jej dac!
  • gość 2017.03.20 [22:18]
    Mnie najbardziej śmieszy jak ktos ją zapyta o jakąś część ubioru "skąd to..?"
    A buba z dumą odpisuje "z ansłer/srajlando ale już dawno ten model wszędzie wykupiony.." - że niby odkąd ona coś pokaże to znika z internetów tak się ludność tępa nią inspiruje (w jej opinii oczywiście) smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [22:21]
    A mnie zastanawia z czego utrzymywała sie buba jak nie kręcili vlogow przez dwa miesiace
  • gość 2017.03.20 [22:25]
    Alfa rzadko dopuszczają do komentowania bo on też ma problem z agresją wobec widzów oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [22:27]
    22:21
    Jeśli chcecie odkryć coś w stylu agowych petitek to ja wysiadam. Nie chcę tego widzieć oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [23:09]
    piszecie czasem ze L. chce dowalic na vlogach marzenie..ale podajcie jakis przyklad, bo ja nie kojarze takich scen?
  • gość 2017.03.20 [23:22]
    Dowala Dzidzi non stop a ta udaje, ze tego nie widzi albo jest na tyle glupia, ze rzeczywiscie nie widzi.
  • gość 2017.03.20 [23:42]
    Po prostu pokazuje ją w takich sytuacjach w jakich nigdy by samej siebie nie pokazała i nie pokazuje.
    Np nie korzystne ujęcia sylwetki w całej okazałości, vlog o tym jak to matka zwraca prezent który dostała od m.. itp
  • gość 2017.03.20 [23:49]
    Co to za Łukasz do c***a??
  • gość 2017.03.20 [23:55]
    Marzena jest pokazywana przez Bu jako głupsza, gdyby nie cała rodzina Laury nikt by nie oglądał
  • gość 2017.03.21 [01:01]
    gość wczoraj [21:32]
    To forum dzieli sie na 3 grupy:
    1- osoby wchodzace tutaj poczytac, posmiac sie czasem cos napisac - ale na poziomie, kulturą i dowc**em.
    2- psychofanki ktore analizuja kazdy film klatka po klatce, zglaszają dzie sie da , zbanowane zakladaja szybko nowe konta, robią screeny i dzwonia po restauracjach lub na policje.
    3- psychiczne,wulgarne wiesniary ktore NIE MAJA WLASNEGO ZYCIA. Fascynuja sie ublizaniem byleby tylko dac upust gromadzacej sie zolci.
    xxx
    Dodałabym jeszcze
    punkt 4. Fanki, które przychodzą tu pisać, że osoby z kafe nie mają swojego życia i że zazdrościmy youtuberkom smiech.gif
    5. Trolle
  • gość 2017.03.21 [07:48]
    22:21
    Jeśli chcecie odkryć coś w stylu agowych petitek to ja wysiadam. Nie chcę tego widzieć
    XXX
    Agowe pepitki? O co chodzi?
  • gość 2017.03.21 [08:16]
    gość wczoraj [22:03]
    Ja pamietam jedna dziewczyne Jacka,mial jej zdjecia na fb, moze 5 lat temu, to byly zdjecia z jakiegos wyjazdu, Egipt? Tunezja? Te klimaty. Dziewczyna byla przesliczna ale naprawde tak piekna,ze nie mozna bylo oderwac oczu od monitora, wtedy pomyslalam,ze Jack to tylko najpiekniejsze dziewczyny wybiera. A Dominika jest bardzo fajna i po prostu chyba czasem caloksztal sie liczy, moj maz tez mial o wiele ladniejsze dziewczyny przede mną ale jednak jestesmy razemusmiech.gif
    xxx
    To prawda, że często te śliczne laski okazują się puste w środku, beznadziejnymi gospodyniami, matkami, żonami a nawet kochankami.
  • gość 2017.03.21 [08:37]
    gość dziś [08:16]
    gość wczoraj [22:03]
    x
    Glam rodzina dostała ogromną paczkę słodyczy z Wedla, Danka tarzała się w łakociach na podłodze niczym Sknerus McKwacz. Mocno żałosny moment, uwieczniony na gifie, paredziesiąt stron temu wrzucony. załuj, jeśli nie widziałas takiej żenady w wykonaniu dojrzałej kobiety. Kasa, kasa.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...