Odpowiedz na ten temat

Sołkjutowie XVII

• gość 2017.09.10 [12:14]
    oj Bubo Bubousmiech.gif
  • gość 2017.09.10 [12:30]
    Widać dzień drugi niezbyt pracowity. Na kaca najlepsze usuwanko smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [12:32]
    Stały punkt dnia Loli. Kafeteria. Nie ma, że boli. Święta, ślub, panieński. Usuwanie w najlepsze smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [12:39]
    Nie wierzę, że wczoraj pod pretekstem spryskania sie batiste Bubi nie trolowala i nie obserwowała naszego wątkuusmiech.gif Trzeba miec wladzę, by zakazac calej glamfamili umieszczanie w internecie zdjęć z wesela, po to by nabić więcej wyświetleń za kilka dni. Domyslam sie , że w filmie pojawi sie "delikatne" lokowanie produktusmiech.gif
    Bubi Ty nasz psychologu, wiesz jak dziala ten biznesjezyk.gif
  • gość 2017.09.10 [12:45]
    Chyba jednak nie było nocy poślubnej dla Bubki, że od rana na cisnieniu wątki usuwa smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [12:51]
    Co bylo w poprzednim wątku, ze zostal usunięty? Nie zdarzyłam zerknąć
  • gość 2017.09.10 [12:53]
    oho.. jednak blejk się nie upił wczoraj wystarczająco oczko.gif
  • gość 2017.09.10 [12:58]
    czemu Buba znów dała brzydki tytuł vloga w ważnym dla Marzenki dniu smutas.gif ? ktoś niezorientowany pomyślałby, że wesele skończyło się w szpitalu
  • gość 2017.09.10 [13:01]
    Nie wierzę, że wczoraj pod pretekstem spryskania sie batiste Bubi nie trolowala i nie obserwowała naszego wątkuusmiech.gif Trzeba miec wladzę, by zakazac calej glamfamili umieszczanie w internecie zdjęć z wesela, po to by nabić więcej wyświetleń za kilka dni. Domyslam sie , że w filmie pojawi sie "delikatne" lokowanie produktusmiech.gif
    Bubi Ty nasz psychologu, wiesz jak dziala ten biznesjezyk.gif
    XX
    Dokładnie usmiech.gif nie mogła zdzierżyć że wczoraj pojawiły się tu screeny z insta Jacka i Domi, więc szybko cisnęła na usunięcie usmiech.gif Bo przecież hajsy za wyświetlenia muszą się zgadzać, im większa tajemnica tym potem grubszy portfel Loli. Jack widać jedyny który nie posłuchał rozkazu usmiech.gif
  • gość 2017.09.10 [13:17]
    buba uwaza sie za gwiazde wesela
  • gość 2017.09.10 [13:18]
    Jak na razie najbardziej boho są te sztuczne kwiaty na samochodzie (dramat) i suchy, biedny, rozpadający się tort smiech.gif
  • miszki123456 2017.09.10 [13:25]
    Kiedys oglądałam solkjutow i mój mąż slyszal Bubę w tle i zapytal mnie, co ja za lanserów oglądam, bo to wszystko takie sztuczne i slodko-pierdzace, ze aż boli. Mowie do niego: no cos ty, serio? Ja tam Marzene lubię. I teraz od kilku dni czytam forum - to usunięte tez i wiecie co? Cholera, miał racje. Wy tez macie racje: BUBA to wstretna, chamska manipulatorka, egoistyczne babsko z parciem na bycie kimś, kim nie jest. Zwykla laska z Zatorza zachowuje sie jak ktos, kto osiagnal jakiś niebywaly sukces ale czy sukcesem można nazwać sprzedawanie prywatności na yt? I żeby nie bylo - nic nie mam do ich wyglądu, każdemu można wytknąć wady. Poza tym nie przystoi inteligentnym ludziom śmiać sie z cudzej figury i to mnie na tych fotach żenuje. Ale reszta sie zgadza. Zahukana Marzena, ktora przezywala mgr jak chorobę nowotworową, Buba - zazdrosna egoistka. Pawel jest spoko. Pracowity, normalny facet. Jacek i Dominika - nic do nich nie mam. Ale Buba.... Te teksty do normalnych komentarzy... No tepa dresiara z Zatorza, taka z niej glam princess jak ze mnie baletnica.
  • gość 2017.09.10 [13:25]
    Nie pasuje mi ta cisza, nawet nie chodzi o nabijanie później wyświetleń, ale one nie rozstają się z telefonem. Wystarczy wrzucić jedno ładne zdjęcie i zacznie się wow jak ślicznie! Buba specjalnie zarządziła ciszę, żeby nikt jej bardziej nie denerwował.
  • gość 2017.09.10 [13:29]
    Miszki w punkt. A dodatkowo ona sprzedaje nie tyle siebie ( bo ona to top sikret) co swoją rodzinę. Powinna skończyć z yt poki jeszcze jest czas
  • gość 2017.09.10 [13:29]
    gdzie sa kwiaty i tort? dajcie screena prosze!
  • miszki123456 2017.09.10 [13:36]
    Dzieki nim w sumie wybrałam sie do Mondexu smiech.gif parę rzeczy kupilam, ale jakies ładniejsze koce czy świeczniki maja tam droższe niż w Ikei.
    Ogólnie jak teraz patrzę na to wszystko z perspektywy czasu to nie dziwie sie, ze Buba nie ma faceta. Może się podobać, ale bańkę to ma dziewczyna zrytą.
  • gość 2017.09.10 [13:37]
    Kwiatki są w nowym filmie na YT, tort na instastory parakulinarni. A Buba Kura Paweł i Jacek z Domi w kreacjach ślubnych na instastory Jacka
  • gość 2017.09.10 [13:40]
    Jak powinno być
    Ślub w stylu boho
    Wybiorą go pary, które cenią wolność i mają swoje zdanie(?)usmiech.gif . Chcą zabrać gości w ciekawy, lekko romantyczny świat, w którym nie ma sztywnych reguł. Charakteryzuje się bliskością natury połączonej z nutami nowoczesności. Boho to wyrażanie siebie i naturalność. Para młoda, która ceni ten styl, wybierze łąkę, albo namiot, zamiast klasycznej sali weselnej. Przyjęcie nie będzie miało sztywnego scenariusza i pozwoli gościom na miłe i luźne spędzenie czasu z nowożeńcami. Panna młoda postawi na neutralne barwy. Zrezygnuje z typowych gorsetów i kół usztywniających suknię ślubną, ponieważ będzie chciała się czuć swobodnie. Boho w stylizacji ślubnej to luźno upięte włosy, naturalny makijaż, koronki, złamana biel, spora ilość biżuterii, często z motywami roślinnymioczko.gif
    Jak było:
    Na stole pojawił się smutny śledz, suchy, wyżebrany tort i słoiki z yankee, nad stołem siedziała placząca Danka, Buba rekwirująca telefony łypała na Blejka z kur..ami w oczach. Sztuczne kwiaty i Bob idący do ślubu w szelkach i z walizka dopełniały naturalny look. Nocą zupełnie niespodziewanie pojawiło się orędzie Wanny podczas podziękowań dla rodzicówoczko.gif
    Mam nadzieję, że chociaz Mandzi w tym wszystkim wyglądała i czuła się bohousmiech.gif
  • gość 2017.09.10 [13:44]
    Nie przesadzaj, nikogo nie trzęsie, a Marzena wyglądała jak zaszpachlowana 45-latka.
  • gość 2017.09.10 [13:45]
    o matko
  • gość 2017.09.10 [13:46]
    link do zdjęcia makijażu marzeny wyparował? smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [13:50]
    Wygladala slicznie w tym makijazu!
  • gość 2017.09.10 [13:52]
    tak, bardzo ślicznie heheheh smiech.gif
  • gośćbdbdbdb 2017.09.10 [13:54]
    Ladna dziewczyna. Piszcie sobie co chcecie.
  • gość 2017.09.10 [13:58]
    Mi się wydaje, że makijażystka źle dobiera filtry do zdjęć. Na żywo ten makijaż mógł być piękny, jednak na zdjęciu absolutnie nie powala. Za ostre rysy. Zresztą wszystkie makijaże malowanych kobiet u tej Pani wyglądają bardzo podobnie. Trochę jakby je malowała pod swój makijaż. Rozumiem, też że w Olsztynie może być mało profesjonalnych makijażystek dlatego Marzena jest tak dumna, że akurat ta wcisnęła ją w grafik. Zły filtr, ale w innym obiektywie może być ładnie.
  • gość 2017.09.10 [14:00]
    Bardzo dobry makijaż. Super wyglądała. Do koleżanki od szpachli: doedukuj die najpierw jaki powinien być makijaż ślubny, a potem weź się za hejt. Ślubny to makijaż który musi wytrzymać cały dzień i noc i dobrze wyglądać na zdjęciach. Miała sobie nałożyć krem bb żeby było lekko i naturalnie? Może trzeba było, po godzinie by spłynęło i mamy kolejny temat na kafe
  • gość 2017.09.10 [14:02]
    gość dziś [13:43]
    https://zapodaj.net/9bdd2ea03440c.jpg.html
    x
    z tej perspektywy to ciezko stwierdzic ktora to panna mloda
  • gość 2017.09.10 [14:03]
    Juz pomijając tą toksyczna Bubę. Życzę Marzenie i Pawlowi, żeby byli szczęśliwi. Moze Marzena zmadrzeje i odetnie sie od tej jadowitej rozdymki.
  • gość 2017.09.10 [14:04]
    Ale plecak a tyle wybierania było
  • gość 2017.09.10 [14:05]
    Ta makijażystka wcale wybitna nie jest..
    Są lepsze w Olsztynie.. Po jej insta widać, że wszystkie makijaże podobne i na to samo kopyto..
    Marzena ładna dziewczyna to jej wiele nie trzeba by dobrze wyglądać..
  • gość 2017.09.10 [14:05]
    ale trzeba przyznac ze brwi ma w koncu bardzo fajne!
    ale zeby nawet makijazystce zabronili wrzucic zdj w dniu slubu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...