Odpowiedz na ten temat

SOŁKJUTOWIE XX

• gość 2017.10.13 [10:06]
    Buba nabawila sie zatwardzenia w Poznaniu bo nie mogla sie skupic na kibelku, kiedy Blejk patrzyl przez szklane drzwi. A potem problem z zapaszkiem w pokoiku. Wiec Buba przetrzymala a teraz siostra Kura musi ja ratowac srodkami na przeczyszczenie.
  • gość 2017.10.13 [10:06]
    Piotr powiedział: nagrywasz mnie? A nie: kochasz mnie? smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [10:07]
    Mial byc romantyczny weekend a tu szkolenie. Blejk tez sie wkrecil.
  • gość 2017.10.13 [10:08]
    dziewczyny, no wyobrazcie sobie, ze macie faceta, a ten jedzie gdzies z kolezanka i nocuja w jednym lozku smiech.gif Piotr nie ma nikogo, gdzie ktoras normalna kobieta by tolerowala takie sytuacje smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [10:13]
    no wlasnie jak sie wysrac w takim pokoju? kto to projektowal ma rozum? pechowiec.gif
    foooj, jak Buba nawali po tej fasoli, to przeciez oni nie zasno smutas.gif
  • gość 2017.10.13 [10:13]
    Marzena do logopedy!
  • gość 2017.10.13 [10:19]
    Super wyklad motywacyjny na warsztatach
  • gość 2017.10.13 [10:24]
    cośtam mówiła, ze za 2 lata chce mieć dziecko, gdyby była sama to by tak nie mówiła, bo przecież potrzebny jest plemniczeksmiech.gif
    te sceny z boyem są naprawde komediowe, on nie chce się pokazywać, ale się nagina, na naszych oczach ukazuje się proces przejścia na ciemną stronę mocy smiech.gif on aż całym sobą pokazuje "mamooo nie chcęę" i nie ma co się mu dziwić, ja tez bym nie chciała być rozrywką dla gawiedzi
  • gość 2017.10.13 [10:26]
    Laura idzie do BROWARA. Moze zje tam torta. To przechodzi moje najśmielsze oczekiwania.
  • gość 2017.10.13 [10:30]
    Marzencia poszła do pracy, wróciła z pracy....
    Zieeeew!!!!!
    I taka zmarznięta!
    No gratulacje! Ubieraj się dalej w ta cienizne a zapewne bedzie ciepło! Kurtczyna a la cienka bluzka na pewno chroni przed zimnem.
  • gość 2017.10.13 [10:30]
    Nazwa "przyjaciel" używana jest tylko po to, by kiedy drogi tej dwójki się rozejdą, nie było o to wielkiego szumu.To bezpieczne określenie "przecież nie byliśmy razem" i tyle. Sorry, nie śpi się w jednym łózku z przyjacielem i nie bierze jednego pokoju w hotelu chyba, że tym przyjacielem jest ciepły kebabusmiech.gif Buba Was wkreca, ogarnijcie sięusmiech.gif !
  • gość 2017.10.13 [10:31]
    Marzencia poszła do pracy, wróciła z pracy....
    Zieeeew!!!!!
    I taka zmarznięta!
    No gratulacje! Ubieraj się dalej w ta cienizne a zapewne bedzie ciepło! Kurtczyna a la cienka bluzka na pewno chroni przed zimnem.
  • gość 2017.10.13 [10:31]
    Nie ogladałam, kto z kim spał w jednym pokoju? Jak przyjaciel jest gejem to spanie w jednym pokoju nie jest dziwne.
  • gość 2017.10.13 [10:34]
    ubiorę się lekko - nie mogę się odzwyczaić po zakYntosie - gołe nogi - hur hur zahartuje się ---> dziwnie się czuję jak inni są w kurtkach - na pohybel wszystkim - będzie padać - > nie ma nic gorszego niż mokry sweter - >pawełek przyjechał po mnie do pracy - zmarzłam - herbatka - piżamka - myju myju - dobranoc kochani
  • gość 2017.10.13 [10:39]
    Widze, że Bubcia chce byc kontrowersyjna jak jej siostra i chce nadal zniechecac ludzi do siebie. Patrzac na jej odpowiedzi pod wczorajszym i dzisiejszym filmikiem nie mam zludzen, że to babsko sie ogarnie i nabierze oglady.
  • gość 2017.10.13 [10:47]
    Tam nie bylo jednego lozka tylko twin beds a z przyjacielem mozna spac i w jednym pokoju i w jednym lozku - wiem bo mam takiego przyjaciela. Pewno Bubie organizatorzy za kwatere placili i tyle a jej reakcja na lazienke (co za wiocha ta lazienka tak na marginesie) mowi wszystko - zamiast sie cieszyc na wspolne igraszki pod prysznicem to panika i przerazenie. Chyba slepe jestescie jesli myslicie, ze cos miedzy nimi jest.
  • gość 2017.10.13 [10:54]
    W końcu by zobaczył jej sexi, slakowate fałdki i by się wydało że body flak na bubcie nie działa jezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [10:58]
    Ta łazienka to żenada jakich mało. Jeszcze lustro na suficie nad łóżkiem niech zamontują. I rurę do tańca. To hotel, czy burdel? Co to za miejsce? Wolałabym wiedzieć, żeby móc omijać go szerokim łukiem.
  • gość 2017.10.13 [10:58]
    No ona koszmarnie musi nago wygladac a najgorsze, ze tego to sie nawet po ciemku nie da ukryc smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [10:59]
    Ja poprosze relacje z tej lazienki, bylaby ogladalnosc, ze hej smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [11:14]
    Czy ona caly czas do niego gada tym glosikiem uposledzonej pieciolatki? Zauwazcie jak jej sie glos zmienia natychmiast jak on sie pojawia w poblizu. Ona ma serio jakies zaburzenia osobowosci, na moje oko powazny niedorozwoj emocjonalny to na bank.
  • gość 2017.10.13 [11:17]
    ,,Powiesić Twój płaszczyk?
    - nie cieba
    - Proszę? ''
    Nawet blejk nie rozumie co buba do niego mówi.
  • gość 2017.10.13 [11:21]
    Dziwicie się? Nikt się nigdy nią nie interesował, zresztą dzidzia tak samo, bobek to jej jedyny chłopak i złapała go mając 26lat(?), buba jest po 30 i ma parcie na dziecko, więc to logiczne, że stara się jak może. To, że według niej 'ciecianie' i seplenienie jest zalotne to inna kwestia :/ ona inaczej nie umie, przecież wie, że nie ma figury, nie założy seksi kiecki na kolacje, inteligencją i polotem też go nie powali, więc probuje na słodką idiotke. Przy jej gabarytach i charakterze zostaje sama idiotka.
    dziś [10:58]
    Laura mówiła jak nazywa się hotel więc zapisz sobie żebyś pamiętała aby tam nie jechać
    Myslicie ze Blejk to faktycznie taki sztywniak czy to jest jego obrona przed zapedami Buby?
  • gość 2017.10.13 [11:24]
    11:17
    Serio? Pewnie jak idą do posh cukierni w wawie to się pali ze wstydu, że jego partnerka nie umie się wyslowic w towarzystwie smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [11:26]
    te przemówienia na warsztatach jakoś do mnie nie przemawiają...
  • gość 2017.10.13 [11:27]
    gość dziś [11:21]
    dziś [10:58]
    Laura mówiła jak nazywa się hotel więc zapisz sobie żebyś pamiętała aby tam nie jechać.
    xx
    Oki, nie zwróciłam uwagi, ale serio muszę sobie zapisać.
    Chociaż rodzina O. to zgraja ekshibicjonistwów, więc Bubie się tam powinno podobać. Wszyscy tam przecież lubią świecić golizną.
  • gość 2017.10.13 [11:29]
    No jeszcze przy garach dla niego tez stoi jak jakas baba w czworakach co chlopa jak on bidak z pola wroci to nakarmic musi. Desperacja panie dzieju desperacja....
  • gość 2017.10.13 [11:31]
    up

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...