Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agresywna kwoczka

stare panny i starzy kawalerowie

Polecane posty

Gość agresywna kwoczka

Bujakiewicz, Kożuchowska, Dorota delong, Marcin Delong, Piasek,ciagle sami.Nie potrafia z nikim być. czas na ich a ni nadal sami.nawet brodzik z Wilczakiem tak są a nie są. Nie mówią o rodzinie, nie szukaja męza.moze sa kochające inaczej? Krukówne jak przypiliło to szybko capneła faceta i ohajtała sie by nie byc stara panną. No ale szybko stała się rozwódką. Ale lepiej chyba rozwódką niż stara panna po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Określenie stara panna czy stary kawaler to relikt przeszłości i chyba tylko na wsiach lub małych miasteczkach jeszcze używa się tych określeń świadczących o ciasnocie osób używających ich. Lepiej nie zaśmiecać forum głupimi topikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel to brzmi dumnie
ale do tego samego się sprowadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
bujakiewicz i brodzik nie takie znowu stare, chociaz lata leca. z facetami inaczej, nie muszą się tak bardzo spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znerwicowanej
a jak nazywac kobiete która jest stanu cywilnego panną? jest panna przeciez. Tylkoze panienką sie jest w wieku 16,-22 lat a potem jak nie wyjdzie za mąz robi sie starsza juz panieneczką:), no i przychodzi czas ze wszystkie kolezanki mają mężów a panieneczka w wieku 34 lat nadal sama, szuka, szuka i starzeje się. A stan cywilny nadal - panna...tylkoze juz stara. tak się utarło i zawsze jest i będzie. Tylko ze żadna znajoma, kolezanka i inna osoba nie powie tego wprost starej pannie. Między soba mówi się o star panna a czyz nie . panan i tyle ale w wieku bujakiewicz to juz star apanna. Zreszta ona sama tak na siebie powiedziała w wywiadzie. Mówi ze hoduje kwiaty rybki, ze jest wygodnicka, ze stara panna jest , ze bywa złosliwa. itp..........nie udawamy ze nie ma starych panien na litos boską. Kasi skrzyneckiej udało się bo tez juz była starą panna ale szybko z nich uciekła. Pazurowa stara tez i juz męzatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia Lusia
zdecydowanie wole byc stara panną po trzydziestce niż rozwódką przed trzydziestką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to prawda
singiel:D boze ale wymyslają. stara panna a nie jakis tam singiel. Nie ma stanu cywilnego singiel tylko panna:) a w wieku po 30stce mówi się stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znerwicowanej
racja, ot tez napisałam ze lepiej byc rozwódką niż starą panną po 30stce. Tyleze nie napisałam ze lepiej byc rozwódką przed 30stką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dokładnie panna to panna a po trzydziestce jest stara czyli stara panna a nie jakis singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znerwicowanej
:D hahahahaa singiel - tez sobie wymyslili - a wszystko to poprostu jedna stara panna, wstyd nie miec męza, to znaczy ze zaden facet jej niechce, ze nie nadaje się na zone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy wszystkie
takie szczesliwe mezatki???? myslaby kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znerwicowanej
własnie chodzi o to ze my tez jestesmy starymi pannami:D nie udało nam się capnąc faceta a lata lecą.:D wstyd jak cholera jak ktos pyta a ty kiedy wyjdziesz za mąz? a kiedy urodzisz? niestety. ale potrafie nazwac siebie panna a nie jakąś singielką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
Odwal sie od osób niesparowanych. Pewnie lepiej mieć męża brutala i buraka, wymuszającego co drugi dzien seks dla swojej wyłącznej przyjemności i smalącego obkleśne teksty do kelnerek na piwie z kolegami, trójkę dzieci, którym nie ma za co sprawić kompletu podręcznków, cały dom na głowie, wredną teściową, pozaciągane pożyczki i nowego ciucha w zeszłym roku z lumpeksu. Sorry, wolę robić drugie studia, czytać książki i siedzieć u kosmetyczki. Raz mi ktoś zrujnował do połowy życie i nie pójdę na to więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel to brzmi dumnie
A to określenie "stara panna" czy "stary kawaler" jest obraźliwe? Więcej luzu i dystansu!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to po kolei
kożuchowska nie dziwię się jest zadufana w sobie mysli sobier z enie wiadomo kim jest a nie widzi ze brzydka jest kosmetyki wszystkiego nie zmainią zadna tapeta nie pomoże,deląg to kazdy wie że zadufanyw sobie buc którzy nie dośc mysli ze jest mega ładny to jeszcze mylnie sądzi ze potrafi grac,nie dziwię się żezadna go nie chce bo które lubią narcyzów.A piasek hmm nio cóz,,,,nic nie mam do gejów zeby nie było ale on jest chyba homo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dokładnie stara panna to kobita która se chłopa nie znalazła zawsze sie na takie mowiło STARA PANNA i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
Po prostu wbijcie to sobie raz do głowy, że osoby "samotne" tak naprawdę stawiają na siebie a nie "dzidzie" i "mężusia" nie będą gotować obiadów i prać skarpetek. Stawiają na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna kwoczka
a kto tu wspominał ze lepiej miec męża brutala?miec normalnego faceta kochanego dobrego a nie odrazu brutala.tak uwazam wstyd byc panna starą. popieram was laseczki. szukajmy faceta bo juz czuje ze mamy szykowana etykietkę stara panna chodząca samotnie z psem i na nedzielne obiadki do mamusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel to brzmi dumnie
Powiem Wam szczerze, że mam i męża i dziecko i gdybym mogła, to męża bym natychmiast komuś oddała... nad dzieckiem bym się zastanowiła. Na chwilę obecną wolałabym być "starą panną" Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
Taką logiką podreperowują sobie samopoczucie rozdepatane mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna kwoczka
markowska tez bedzie stara panną i frykowska - juz psa mają:D samotne osoby sa z wyboru?wątpie. tak im wyszło ale sie nie przyznają. Nie poznały nikogo, lata leciały ...i samotność jest wkurza mnie jak stara samotna panna mówi- "cytryna jest taka słodka taka pyszna" a wszyscy wiemy przeciez ze cytryna kwasna jest. więc nie ma co nas okłamywac ze samotnośc to cudowna rzecz, ze wspaniale jest spac samemu, rozmawiac do ścian, wstawac samemu , chrzątac się po kuchni, cisza.........spokój, i zegar bije tik tak tik tak.......nuda.juz wole wyprac te skarpetki niz zyc jak samotnik , zdziwaczały odludek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
To poczytaj sobie kafe, ile jest tu osób szczęśliwych w swoich związkach a ile nie. Pewnie, pewnie, jakby mi dobra wróżka dała wybór to raczej wolałabym kochającego czułego światłego cudownego męża niż nie. Tylko że life is brutal i ja na ogół widze wokól siebie żony umordowane życiem i facetów znudzonych żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna kwoczka
taaaaaa stara panną? bo mąz ci pije i bije ? a trza był brac za młodu łajdaka? trza było poczekac na 30stke wtedy wyjśc za mąz, a nie zenić się w wieku 20 stu lat i teraz nam mówic ze lepiej stara panną byc.samotne dni noce to cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnnna
pies to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy wszystkie
ciekawe co powiesz po 10 latach małzwnstwa -jesli oczywiscie wyjdziesz kiedys za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znerwicowanej
kazda narzeka a w gruncie rzeczy woli zycie we dwoje niz w pojedynke. piprzenie głupot ze epiej zyc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy wszystkie
do agresywnej-chyba za bardzo sie tym przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
Sorry, byłam w stałym związku przez kilka lat - najgorsze doświadczenie mojego życia. Teraz oddycham i jestem szczęśliwa. Nie jestem sama, chodzą na randki. Ale nie chcę nikogo na stałe, nie chcę męża i małżeństwa. NIE CHCE. To jest mój wybor i moj lifestyle. Pojmijcie ludzie, że jest wiele ścieżek samorealizacji, chcecie się realizować dzidziami i obiadami - wasza sprawa. Ale nie pieprz o kwaśności cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatka na stara panne
agresywna kwoczka ma racje . niestety. bycie singlem, osoba samotna, stara panna, czy jak to inaczej nazwac, to nic przyjemnego. to porazka zyciowa. i miejcie to czasem na uwadze piszac ukasliwe komentarze. nie wszystkim sie w zyciu uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×