Odpowiedz na ten temat

Swiat Gosi na YT

• gość 2017.07.04 [22:04]
    WTF?
  • gość 2017.07.04 [22:06]
    Pozdrawiam Cie Goha !
  • gość 2017.07.05 [14:34]
    Gocha rowna babka! Mam nadzieje ze bedzie czesciej wrzucac!
  • gość 2017.07.05 [14:48]
    Ona jest super usmiech.gif
  • gość 2017.07.05 [14:51]
    Gośka, wyluzuj kobieto. Taka nachalna reklama, to zawsze antyreklama.
  • gość 2017.07.05 [14:56]
    taka proba graveyardgirl jezyk.gif
  • gośćr 2017.07.05 [20:11]
    Świetna, czekam na kolejne filmy <3
  • gość 2017.07.05 [22:01]
    Słabo, jej pomysłem na "siebie" jest kopiowanie graveyardgirl. Więcej nie zaglądam, bo aż wstyd patrzyć na to.
  • gość 2017.07.05 [22:39]
    Jest bardzo fajna, nastraja pozytywnie.
  • gość 2017.07.05 [22:43]
    aż poszłam zobaczyć kto to ta cała"graveyardgirl" i się nie zgodzę, tamta drze ryja i jest totalnie inna, strasznie infantylna, przeleciałam na szybko 2 filmiki, jest nie do wytrzymania haha, nie na moje nerwy smiech.gif
  • gość 2017.07.05 [23:43]
    Ja ja odkryłam wczoraj, bo zobaczyłam ten filmik z makijaże RLM. Jest niesamowita! Taka zabawna i wyluzowana. Poprawia mi humor. Tez mieszkam w Szkocji i cieszę sue ze są tu tez tak pozytywne osoby a nie tylko dorobkiewicze.
  • gość 2017.07.05 [23:49]
    gość dziś [23:43]
    Ja ja odkryłam wczoraj, bo zobaczyłam ten filmik z makijaże RLM. Jest niesamowita! Taka zabawna i wyluzowana. Poprawia mi humor. Tez mieszkam w Szkocji i cieszę sue ze są tu tez tak pozytywne osoby a nie tylko dorobkiewicze
    X
    Hej też mieszkam w Szkocji usmiech.gif
  • gość 2017.07.05 [23:54]
    Dla mnie zupełnie nieśmieszna. Za to ciarki żenady aż miło.
  • gość 2017.07.06 [00:02]
    Wiadomo jeszcze się taki nie urodził co by....dlatego też jest tyle innych youtuberek i każdy znajdzie coś dla siebie.
  • gość 2017.07.06 [00:39]
    Właśnie otarlam łzy ze śmiechu. Lubie ludzi z poczuciem humoru, najfajniejsze jest to, że ona śmieje się sama z siebie. Nie mam konta na Youtube ale dałabym łapkę i suba.
    Ile ona ma lat? Jajcara.
  • gość 2017.07.06 [01:36]
    Zajefajowa jest! Powiew świeżości w poròwnaniu do tych zblazowanych lalek z youtube, fajna, szczera, zabawna. Poszedł sub usmiech.gif
  • gość 2017.07.06 [02:37]
    Haha, uśmiałam się ogladajac smiech.gif Niezła aparatka ! usmiech.gif I fajnie się dobrali z jej chłopakiem, pasuja do siebie. Ona chyba zyskała mnóstwo subskrypcji w ostatnich dniach, ludzie się poznali na sztucznych i fałszywych wysprzedanych youtuberkach i maja dość, a ona jest taka inna i przez to super.
  • gość 2017.07.06 [07:14]
    Świetna babka, jej psy też usmiech.gif porównując Gosię np. z taką Szusz, która tylko się pindrzy i przegląda w podglądzie, to Gocha naprawdę robi dobre wrażenie.
  • gość 2017.07.06 [08:03]
    Kurcze nieeee, ja jakos nie moge. Wydaje mi sie jakas brudna i patologiczna.
  • gość 2017.07.06 [08:12]
    Patologiczna? W jakim sensie? Zresztą jeśli nie odpowiada ci taka estetyka jest mnóstwo innych jutuberów.
  • gość 2017.07.06 [08:57]
    Podziwiam tę łatwość oceniania ludzi i nazywania patologią jezyk.gif Lepiej się czujesz, jak obejrzysz jeden filmik i kogoś tak nazwiesz? Nie wiem po czym w ogóle wznosisz, że jest np. meliniarą? Bo ma tatuaże, bo lubi siedzieć w rozgrzebanym łóżku z psami, rozczochrana i bez makijażu? Mnóstwo osób tak robi i z pewnością te "zdobione" do nagrywania YouTuberki też z rana wyglądają mniej atrakcyjnie. Gosia wygląda na wrażliwą, pogodną kobietę, która ma odwagę pokazać się bez tony szpachli. Niestety naturalność zaczyna chyba uchodzić za patologię, a kobiety że szponami zamiast paznokci, z dorobionym rzęsami,brwiami, ustami, piersiami itd.są normą.
  • gość 2017.07.06 [08:58]
    Powiem tak, że mam dość oglądania otwarcia setnej paczki sponsorowanej i pianie zachwytu nad nią. Gosie obejrzałam z czystą przyjemnością. Inne youtuberki się przejadły.
  • gość 2017.07.06 [09:24]
    Hejterzy się do niej nie przyczepią na długo, bo zorientują się, że nie z nią takie numery, że ona ma to gdzieś, bo jest prawdziwa usmiech.gifusmiech.gif
    Zgadzam się z przedmówcą, też mam dość tych hauli, denek, paczek, outfitów. I całego tego " Mango TV"
    Fajnie obejrzeć coś innego, oryginalne wnętrza, piękną roślinność i inne podejście do życia niż konsumpcjonizm.
  • gość 2017.07.06 [09:28]
    fajna jest, taka inna. przykro, ze sztucznosc uwaza sie juz za cos normalnego i kazdy ktory jest nieco odmienny jest nazywany patologia. Gocha - swietna dziewczyna!
  • gość 2017.07.06 [09:32]
    Świetna dziewczyna. Obejrzałam przypadkiem jeden filmik, pierwsze wrażenie - dziwna baba, ale juz po chwili ujęła mnie swoją osobą i sposobem bycia. Jak widać po błyskawicznym wzroście subskrypcji, nie tylko mnie.
    Jest niesamowicie inna od tych wszystkich miałkich, komercyjnych Szuszupind.
    W sumie szkoda, że ktoś założył tu temat o niej, bo to oznacza wyrok - atak hejterów.
    Mam nadzieję, że Gocha to udźwignie.
  • gość 2017.07.06 [10:08]
    Czyli ekspresyjna = narkomanka melinara.Oj, to chyba muszę się na sobą zastanowić, bo też bywam ekspresyjna nadmiernie,u nas to rodzinne, czyli to już dziedziczna patologiasmiech.gif
  • gość 2017.07.06 [10:35]
    Długo nie trzeba było czekać na odzew hejterów. Rany, ludzie są straszni.
    Ja Gosię bardzo polubiłam, jej chłopak też wydaje się być bardzo fajnym gościem. Oryginalne osobowości, w dodatku widać, że oboje kochają zwierzęta.
  • gość 2017.07.06 [10:41]
    Gośka wybrałaś najwiekszą żenującą reklamę swojego kanału na kafeterii. Siedzisz i klepiesz sama o sobie zachwyty. Jesteś wieśniarą, na pewno znajdziesz swoją widownię z łatwością ale taka reklama i pisanie o sobie samej zachwytów obnaża Twoją desperację. ŻENADA!!!
  • gość 2017.07.06 [10:47]
    10:41
    Na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski?
  • gość 2017.07.06 [11:05]
    Oj,to chyba muszę się na sobą zastanowić,bo też bywam ekspresyjna nadmiernie,u nas to rodzinne,czyli to już dziedziczna patologia
    X Zakładam że nie nagrywasz filmików na yt,i tylko w otoczeniu rodziny i znajomych,ujawniasz swoją ekspresyjność.Ja bym siebie na jej miejscu nie nagrywała.Co jest w tej kobiecie,,normalnego,,to nie wiem.Ja widzę zaniedbaną kobietę,z szarą twarzą,i różowymi włosami.Ble.
  • gość 2017.07.06 [13:05]
    Ona naprawdę mówi jak Makłowicz smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Ktoś wie jakie ile ma lat, gdzie pracuje, ile lat mieszka w Szkocji, czy skończyła studia? Chyba ją polubiłam usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...