Odpowiedz na ten temat

Swiat Gosi na YT

• gość 2017.10.11 [17:28]
    Im mniej widzów, im bardziej niszowy kanał tym lepszy kontakt z "fanami".
    PS. Gosiu, nie jestem twoją fanką, lecz widzką.
  • gość 2017.10.11 [18:19]
    Każdy, kto zakłada kanał na yuotube chce zarabiać. Jeśli ktoś myśli inaczej jest bardzo naiwny. Każdy kto ma jakąś pasję w głębi duszy chce na niej zarabiać.
    Ludzie! Gosia nigdy nie powiedziała, że nie chce zarabiać na filmikach!
    To że ktoś ma jakąś pasję, dzieli się nią i zarabia na tym to tylko chwalić Boga, bo każdy by tak chciał. Nawet leniwce kanapowce chcieliby żeby im za leżenie płacili.
    Gosia znalazła coś dla siebie i fajnie. Zarabia na tym no i super. Ja tam ją lubię oglądać.
  • gość 2017.10.11 [20:13]
    Witam serdecznie
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • gość 2017.10.12 [13:37]
    Nie rozumiem dlaczego wiele osób z góry zakłada, że Gośka zmieni się na gorsze, że to tylko kwestia czasu. Jak faktycznie się zmieni to wtedy owszem można krytykować lub nie. Widzę że wiele osób lubi szukać dziury w całym. Co do jej widowni...myślę, że dzieciarnia jej nie ogląda , tylko raczej "dzieci lat 90."
  • gość 2017.10.12 [14:46]
    Ta i to dorosłe baby piszą takie żenujące komentarze typu "pierwsza! XD". Puknij się w cymbał. Ona się nie zmieni, ona po prostu pokazuje po mału swoje prawdziwe oblicze.
  • gość 2017.10.12 [15:01]
    gość dziś [14:46]
    Ta i to dorosłe baby piszą takie żenujące komentarze typu "pierwsza! XD".
    X
    To jasne,że takie komentarze piszą dzieci.
  • gość 2017.10.12 [15:05]
    No i tu dziewczyny pojawia się pytanie, na czym polega dorosłość czy bycie dzieciarnią, kto powiedział, że dorosła osoba nie może tak pisać, bardziej dorosłe jest np. oglądanie. M jak miłość albo zachwycanie się pazurkami z hybrydkami? A co do Gosi, to jest ok, chociaż w sumie oglądam wybiórczo jak się trafi.
  • gość 2017.10.12 [15:07]
    Bez kitu, nie znoszę jak ktoś na takich forach reklamuje jakieś ankiety, albo tego typu formy zarobku.
  • gość 2017.10.12 [15:28]
    Oczywiście, że filmy Gosi oglądają również dzieci. Z tej prostej przyczyny, że dzieci oglądają prawie wszystko. To po pierwsze. Po drugie dla nich Gosia jest "taka śmieszna" - a tak naprawdę zapewne połowy z jej przekazu nie rozumieją! Po trzecie Gosia nie ma wpływu na to, kto ją ogląda. Z pewnością wolałaby mieć widownię w zbliżonym wieku do swojego, czyli ludzi, którzy ją rozumieją. Dla dzieciaków jest "kosmitką". No cóż, taki urok dostępności internetu.
  • gość 2017.10.12 [15:34]
    Parę dni przypadkowo trafiłam na jej kanał, myślałam, że to kolejna żenująca laska próbująca zrobić karierę na siłę na yt, a potem stwierdziłam "kurcze, ale ona jest pozytywna" i spodobały mi się jej filmy smiech.gif nikogo nie udaje, jest sobą i poprawia mi nastrój smiech.gif inne youtuberki mnie wkurzają, pokazują wszystko jako idealne, a ona robi swoje usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [15:35]
    I 1000 odp moja usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [15:48]
    Po trzecie Gosia nie ma wpływu na to, kto ją ogląda
    X
    Ma.Cóż to za problem,zrobić ograniczenie wiekowe-na kanale?Ale ona dobrze wie że nikt dorosły jej oglądał nie będzie,jak zrobi ograniczenie. smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [15:53]
    Spacja, wypad stąd. Wszędzie piszesz to samo o ograniczeniu wiekowym. Upadł twój żałosny kanał i siejesz ferment w sieci.
  • gość 2017.10.12 [16:55]
    dziś [15:48]
    Ogląda ją wiele dorosłych osób, co widać choćby w komentarzach pod jej filmami. Nawet zdaje się Ty ją oglądasz, skoro się tak ekscytujeszoczko.gif
  • gość 2017.10.12 [16:59]
    gość dziś [16:55]
    Nie pechowiec.gif
  • gość 2017.10.12 [17:05]
    dziś [16:59]
    To czegoś tu nie rozumiem. Jeżeli jej nie oglądasz, to skąd Twoje uprzedzenia? Obejrzyj parę razy i dopiero się wypowiadaj.
  • gość 2017.10.12 [17:41]
    okropna baba pechowiec.gif
  • gość 2017.10.12 [18:25]
    To po co ogladasz?
    Tak czytajac ma sie wrazenie, ze dzieci to pisza tutaj.
  • gość 2017.10.12 [20:34]
    Kurczę, ona się rozwija. Idzie to w coraz lepszym kierunku. Gośka, kocham Cię serduszko.gif
  • gość 2017.10.12 [21:45]
    Chyba rozwoja papier z paczek. Ten kanał jest o niczym.
  • gość 2017.10.12 [21:52]
    Ten kanał jest o niczym.
    X
    Żeby jeszcze chociaż tak słów nie przeciągała smiech.gif Gada do widzów jak do jakichś upośledzonych
  • gość 2017.10.12 [21:56]
    Fantastyczna, inteligentna dziewczyna. Jedyne co mnie nudzi to makijaże. Ani to śmieszne, ani dydaktyczne. Ona się tym bawi, gorzej z widzami.
  • gość 2017.10.13 [01:19]
    Jakbym się dobrze postarała to mogłabym być mamą Gosi, jak ja oglądam to maż zaraz, gdy słyszy przywitanie Gooosi, się odwraca od swojego komputera i ze mną ogląda.
    Najbardziej lubimy reakcje Rossa, a Goooosia to naprawdę fajna babka, mogłaby czytać książkę telefoniczną i nawet wtedy nie było by nudnie smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [07:51]
    Ciekawa jestem od kogo zbiera tyle pochlebnych komentarzy ta miotła? pechowiec.gif
  • gość 2017.10.13 [07:56]
    Wygląda jakby się nigdy nie myła.
  • gość 2017.10.13 [08:13]
    Od inteligentnych ludzi.
    Widziałam jak dostała "skarby" od kilkuletniego chłopca w paczce. Jej reakcja była grzeczna, nieprzesadzona, ciepła, ale nie słodkopierdząca. Te skarby dla dorosłego są niewiele warte, ale dla nadawcy owszem. Zareagowała idealnie i sadzę, że "na żywo".
  • gość 2017.10.13 [08:15]
    gość dziś [07:56] No raczej
  • gość 2017.10.13 [08:23]
    Mnie też nudzą filmiki makijażowe, ale one mają najwięcej wyświetleń, więc przypuszczam, że najchętniej takie właśnie filmy oglądają dzieci i młodzież. Odbiorcami pogadanek jest starsza widownia. Tak myślę.
  • gość 2017.10.13 [11:48]
    Nie wiem z czego inni tak się śmieją, że rozlewają herbaty, czy opluwają ekran. Też się czasami zaśmieję, ale żeby aż tak wybuchać śmiechem to nie wiem z czego. Fajnie się ogląda, jest ciekawą osobą na yt, ale żeby tylko specjalnie nie przedłużała słów. Ładnie jej w jasnych włosach usmiech.gif Różowy out
  • gość 2017.10.13 [12:33]
    boosz, ludzie, przecież każdy ma jakiś charakterystyczny sposób mówienia, Gosia przedłuża słowa bo tak ma i tyle w temacie. Co innego Laura, mówi normalnie ale zjeżdżając w sztuczność zaczyna się ciaćkać i seplenić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...