Odpowiedz na ten temat

Szarlo t

• gość 2017.05.19 [21:52]
    Oglądam Szarlot bo lubię patrzeć na to co gotuje, lubię, taka zabawna dziewczyna ze wsi. Zawsze to jakaś odmiana oczko.gif Ale nie mogę patrzeć na to co i jak je, jak tak można!! Mówi że przytyła, że się odchudza, no dobra, ludzka rzecz przybrać parę(naście) kilo. Ale jak można pić słodkie soki, zagryzać batonikami i jeszcze się cieszyć że słodycze dali w pudełku. Nie ma że boli, redukcja ma swoje prawa i owszem, jedzenia nie ma sobie co odmawiać, ALE CHUDEGO TWAROGU I WARZYW, a nie od jasnej cholery wcinać batoniki. Ja też kiedyś schudłam, na 4 roku studiów warzyłam 72 kilo przy wzroście 168, przez parę lat zeszłam do wagi 54 -55 kilo. Zdarza mi się przybrać tak do 57, ale wtedy zapala mi się już czerwona lampka i nie rzucam się jak hiena na chipsy, tylko jem tą makrelę z pomidorami czy tam... Eh, smutno patrzeć.
  • gość 2017.05.19 [21:54]
    Oglądam Szarlot bo lubię patrzeć na to co gotuje, lubię, taka zabawna dziewczyna ze wsi. Zawsze to jakaś odmiana oczko.gif Ale nie mogę patrzeć na to co i jak je, jak tak można!! Mówi że przytyła, że się odchudza, no dobra, ludzka rzecz przybrać parę(naście) kilo. Ale jak można pić słodkie soki, zagryzać batonikami i jeszcze się cieszyć że słodycze dali w pudełku. Nie ma że boli, redukcja ma swoje prawa i owszem, jedzenia nie ma sobie co odmawiać, ALE CHUDEGO TWAROGU I WARZYW, a nie od jasnej cholery wcinać batoniki. Ja też kiedyś schudłam, na 4 roku studiów ważyłam 72 kilo przy wzroście 168, przez parę lat zeszłam do wagi 54 -55 kilo. Zdarza mi się przybrać tak do 57, ale wtedy zapala mi się już czerwona lampka i nie rzucam się jak hiena na chipsy, tylko jem tą makrelę z pomidorami czy tam... Eh, smutno patrzeć
  • gość 2017.05.20 [07:02]
    A widzicie żeby chudła? Samym gadaniem tego nie osiągnie. Ja też jestem na diecie i nie pamiętam kiedy piłam tymbarka czy inny słodki napój a na którymś z ostatnich filmów Szarlot stwierdziła że mogłaby wypić trzy. Gdzie umiar w tej jej diecie?Ani się nie odżywia zdrowo ani racjonalnie, i takie "guru" od diety to żadne guru.
  • gość 2017.05.20 [10:17]
    Ja kiedyś schudłam z wagi 82 kg do 57 kg i nie przytyłam przez ciążę (nie byłam) lecz przez to że żarłam. Zmieniłam sposób jedzenia i ćwiczyłam byle co, jakieś wygibasy w domu byle by się ruszać.
    Ja rozumiem że każdy je inaczej i ma inny sposób na dietę, ale tak żreć? Ja słodkie napoje piłam tylko okazyjnie u kogoś, tak samo ze słodyczami. Jeden kawałek ciasta popity sokiem na łohoho i żyłam i schudłam.
    A teraz jak ją oglądam to tak myślę że może te dziewczyny też stosują jej dietę i im w biodra idzie. Smutne.
    Zobaczymy za np miesiąc jak się będzie z diety tłumaczyć czy o tym już nie wspomni.
  • gość 2017.05.20 [10:18]
    Albo nie będzie pokazywać swojej sylwetki
  • gość 2017.05.20 [11:26]
    Jak sie ludzie zaczną upominać o efekty to tradycyjnie nawrzeszczy,że niegdy nie mówiła ,że jest na diecie,wciśnie kit,że schudła ale nowa kamera przekłamuje i dodaje kg i ogólnie zluzujcie majty.
  • gość 2017.05.20 [11:35]
    Pewnie tak będzie. Swoją drogą na tym filmie ze sklepu wygląda na ogromną.
  • gość 2017.05.20 [13:04]
    I by się ubrała jak człowiek a nie getry do połowy łydki i płachta na byka.
  • gość 2017.05.20 [22:43]
    A co jakiś czas pokazuje jakie ma sukienki takie, śmakie ,,owakie a jak przyjdzie do wyjścia to wielka Lejdi zakłada jakieś wycieruchy na du*psko i szmate na grzbiet 6 rozmiarów za dużą i lezie dokupić jedzenia
  • gość 2017.05.21 [00:12]
    To Wy tyjecie? czy ona? Bo tak się tym przejmujecie, jakby Wam te kilogramy w górę szły. Zazdrosne dziewczynki usmiech.gif
  • gość 2017.05.21 [00:19]
    Do 21:52. Też mam 168 cm wzrostu, ale ważę 64 kg. mimo że walczę o mniejsza wagę, a raczej nie większą. Kiedyś tu napisałam, że od obiadu nie nie jem. Najwyżej grapefruita. To prawda,tak jest, ale waga wzrosła. Poszłam do lekarza, zrobiłam badania. Niedoczynność tarczycy. Już wiem dlaczego nabieram.... smutas.gif Mimo,że jem jak wrobelek. Za miesiąc (dopiero) wizyta u endokrynologa. Mam nadzieję, że mi pomoże.
  • gość 2017.05.21 [08:36]
    A czego mam zazdrościć? Ja ważę 55kg a ona 75. Widzisz tę subtelną różnicę?
  • gość 2017.05.21 [11:27]
    Uderz w stół a nożyce się odezwą... widocznie masz czego oczko.gif
  • gość 2017.05.21 [11:54]
    Ależ niech ona waży ile chce ale niech nie robi z siebie eksperta od rzeczy na których się nie zna bo to tylko wprowadzanie w błąd jej oglądających.
  • gość 2017.05.21 [12:06]
    Niech każdy waży ile chce, najważniejszy jest charakter (o ironio...) ale niech osoba która tyje i wp*****la jak dziki wieprz nie robi z siebie guru odchudzania.
  • gość 2017.05.21 [12:07]
    Tak samo ona w którymś filmiku powiedziała, że je zawsze tak samo. Od schudnięcia TAK SAMO. To jak ona chce do ciula schudnąć, jak nie ma zamiaru jeść mniej/zdrowiej?
  • gość 2017.05.21 [12:08]
    A tu na Kafe jest nas garstka, co nie lubi Szarlot t (nie ma takiego zainteresowania tą osobą widocznie) i z naszych wyświetleń ma może złoty pisiąt. Ja nie jestem nawet 2 minut na jej filmiku i nic po sobie nie zostawiam. To ma z nas na tej ser Honolulu.
  • gość 2017.05.21 [19:10]
    Ktoś się w komentarzach zapytał jak gubienie kilogramów... i ciiisza ;P
  • gość wczoraj [06:04]
    Mnie zastanawia jak ona kiedyś schudła 45 kg. przy takim apetycie. Zwłaszcza, że ponoć wcale nie ćwiczyla. Redukcja żołądka? A może polknela tasiemca? Inna opcja nie przychodzi mi do głowy. Teraz się stara schudnąć, nawet ćwiczy i co? I nic.
  • gość wczoraj [07:59]
    Po redukcji żołądka nie można jeść dużych porcji jedzenia.
  • gość wczoraj [09:29]
    cyt.
    2017.05.18 [11:12]
    A mnie sie wydaje,że jak pracowała w Macu to przytyła bo żarła hamburgery tonami,pewnie ją wypieprzyli z roboty bo zaczeła źle wyglądać przed klientami a wiadomo,że dziewczyny z Maca muszą być ładne i miłe a nie spasione i wiecznie nafukane.Jak ją z Maca wywalili to zatrudniła sie może i w jakimś sklepie gdzie faktycznie trzeba było zapeprzać światek piątek i wtedy schudła a jak zaczeła nagrywać to sie zwolniła i siedzi w domu i żre ,ciągnąc teorie o pracy w sklepie,która kupy się nie trzyma....tak ja to widzę
  • gość wczoraj [10:26]
    Wiecie co? Poczekamy, zobaczymy jezyk.gif W końcu zacznie kitować czemu nie chudnie. Kwestia czasu.
  • gość wczoraj [12:08]
    Do 7:59, owszem, dlatego mogła schudnąć. Pamiętajmy, że to było ładnych kilka lat temu usmiech.gif
  • gość wczoraj [12:55]
    Ale po takiej operacji już inaczej musisz jeść przez całe życie a nie tylko chwilę po redukcji.
  • gość wczoraj [13:12]
    Ludzie, jak się wp*****lało jeszcze więcej to może dla niej redukcją było to, jak teraz je i dlatego chudła! A teraz się organizm przyzwyczaił i proszę. Łatwiej jest schudnąć z ponad 100 kg niż np z 60.
  • gość wczoraj [16:26]
    Żołądek z czasem się rozciąga. Poza tym posłuchajcie jej pierwszych vlogow, w których mówi jak schudła. Przecież ona tam niczego konkretnego nie mówi. Nie jadła po 17. Ok. Śmietanę zastąpiła jogurtem,no ok. Pieczywo ciemne i makarony, też ok, ALE... Zauważcie, że cały czas powtarza, że SAMOPOCZUCIE NAJWAZNIEJSZE. Alkohol odstawila, ale na chwilę, ćwiczyla, ale przez chwilę,bo NIENAWIDZI, slodzik używała, ale też przez chwilę , bo woli cukier i miód., mleko tylko 3,2%, woda tylko gazowana. Jadła wszystko. Ok,pewnie mniejsze ilości, bo przecież jakoś schudła,ale jakim cudem? Przy takim apetycie???, to z podziwu wyjść nie mogę. W takim razie ile ona jadła wcześniej???!! pechowiec.gif
  • gość wczoraj [17:17]
    Jeśli faktycznie tyle szama i miesza wszystko ze sobą to pewnie musi niezłe bąki zabijacze walić jezyk.gif Jakby tak na wizji zasadziła i to w obecności mężusia to dopiero by hejterki miały o co strzępić ryje smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Może by raz na zawsze opuściły kanał i na dobre dały jej spokój jezyk.gifcool.gif
  • gość wczoraj [18:58]
    Mieszkam na ulicy Kasztanowej... i ta ulica mi się kojarzy z Łysym Kasztanem... cholera... chyba się wyprowadzę... :/
  • gość wczoraj [19:44]
    18:58 hahahaha dobre jezyk.gif
  • gość dziś [00:51]
    Co za prymitywna laska... lol, gdzie z taką osobą do Zanzibaru lub Stanów hahaha smiech.gif Przy prasowaniu wyszło jej sadło, odradzam jedzenie przy oglądaniu tej porażki

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...