Odpowiedz na ten temat

SZAVKA

• Dollita 2016.02.07 [23:21]
    Co sądzicie o Szavce na youtube? Wiem, że dużo osób ją uwielbia, ja sama regularnie oglądam jej vlogi, ale mam pewne obserwacje. Dziewczyna jest strasznie dominująca w związku, poza tym kilka razy we vlogach pokazała swoją twarz - jest według mnie fałszywa, ten jej cały optymizm i radosne świergotanie jest w dużej części kreacją na potrzeby youtube, to samo z językiem polskim. Zobaczyła, że widzom się podobają jej pomyłki językowe i w pewnym momencie celowo zaczęła ich popełniać o wiele więcej. Skąd wniosek, że jest sztuczna? Widziałam kilka razy, jak zjechała Arunasa tak wzrokiem, jakby chciała go zabić, odezwała się do niego wiele razy według mnie niegrzecznie i bywały momenty, gdzie wyłączał się jej ten radosny świergot i było widać jej prawdziwą twarz. Zauważyłam też, że współpracuje z Mediakraftem i pojawiają się w jej vlogach reklamy - czyli też już jest dla zarobku na youtube.
  • gość 2016.02.08 [03:29]
    Kolejna wiesniara
  • gość 2016.02.08 [03:51]
    nie znam, nie chce poznac.
  • gość 2016.02.08 [10:24]
    Ona wspolpracuje z Mediakraft?A to teraz wiadomo, dlaczego zrezygnowala z pracy przedszkolanki.Kase za pokazywanie poduktow i wciskaniu gniotow gimbusom bedzie brac.
  • gość 2016.02.08 [14:56]
    Tak zaczęła z nimi współpracę już jakiś czas temu dlatego ciągle vlogi dodaje lol... i jeszcze pretensje w jednym filmiku dlaczego vlogi mają większą oglądalność niż filmiki makijażowe no wtf... z niej taka ekspertka od makijażu jak z koziej d**y trąba... laska jest strasznie szpetna i współczuję mężowi jest totalnie pod pantoflem
  • gość 2016.02.08 [20:39]
    A ja ją bardzo lubie. Tak trzymać Szavka i buziaczki dla Ignasia oczko.gif
  • gość 2016.02.08 [21:37]
    Nie lubie,zawsze drze się jak stare gacie.Nudzi i pod względem estetycznym tez mi nie odpowiada.
  • gość 2016.02.08 [21:48]
    Kolejna w mediakraft...
  • gość 2016.02.09 [01:45]
    Rozwrzeszczana, trajkoczące brzydula.
  • gość 2016.02.10 [12:10]
  • gość 2016.02.14 [02:07]
    urodą nie grzeszy ..jej mąż też.
  • brokeninside87 2016.02.14 [02:15]
    czyli też już jest dla zarobku na youtube.
    x
    a ile za pisanie hejtów na vlogerów?
  • gość 2016.03.20 [16:26]
    Zaczęłam oglądać od niedawna. Napiszcie mi proszę, skąd ona pochodzi. Czy jest Polką z Litwy, bo widzę, że zna litewski, a mąż jest Litwinem. Czym ona zajmuje się zawodowo?
  • gość 2016.03.20 [17:51]
    gość dziś [16:26] Pochodzi z Puńska, z tego co mówiła z filmikach zna litweski bo należy do mniejszości litewskiej. Skończyła pedagogikę na Litwie a w Niemczech pracowała jako przedszkolanka.
  • gość 2016.03.20 [17:57]
    Dzięki za infousmiech.gif
  • gość 2016.03.24 [14:34]
    Ja poznałam ją oglądając jakiś bardzo stary filmik o nauce języków.
    I był super, obejrzałam sporo kolejnych, a potem dotarłam do nowszych i poczułam ogromny spadek jakości.
    Nic tylko zakupy, gadżety, kosmetyki w hurtowych ilościach i dla odmiany znowu zakupy oczko.gif
    Nuda, nuda i nuda. Jak u każdego vlogera który zaczął zarabiać na jutubie hajsy.
  • gość 2016.03.24 [15:45]
    "Nuda, nuda i nuda. Jak u każdego vlogera który zaczął zarabiać na jutubie hajsy"
    Dokładnie.
    Kiedyś ją lubiłam trafiłam na jej kanał przez Inez..która już nie nagrywa (ogromna szkoda).
    Ale teraz to równia pochyła w dół..Strasznie się zrobiła zarozumiała i same pierdy pokazuje.
  • gość 2016.03.24 [16:00]
    Serio? Ja jej vlogi lubię, charakterna dziewczyna z energią, zakupów pokazuje mało, a jak już to są to tanie rzeczy Korsy, rzeczy z DM... nie wiem o co Wam chodzi usmiech.gif No i ma fajnego męża!
  • gość 2016.04.23 [09:22]
    Kolejna znudzona i niedowartosciwana
  • gość 2016.04.23 [10:11]
    I kolejna reklamująca zegarki Daniel Wellington... laski ją pojechały pod zdjęciem zegarków na insta, że też promuje i nie spodziewały się tego po niej, a ta że jak jej nie lubimy to można przestać zdjęcia oglądać. Nie Szavko, my Cię lubimy, tylko szkoda, że jesteś kolejną sprzedajną jutuberką za zegarki wątpliwej jakości.
  • gość 2016.04.23 [14:04]
    no i kolejna buba nie podoba się to ban! żenada One wszystkie to chyba jakieś szkolenie przechodzą jak nie chwalą to zablokować !
  • gość 2016.04.23 [16:23]
    >>"Nuda, nuda i nuda. Jak u każdego vlogera który zaczął zarabiać na jutubie hajsy"
    Dokładnie.
    Kiedyś ją lubiłam trafiłam na jej kanał przez Inez..która już nie nagrywa (ogromna szkoda).
    Ale teraz to równia pochyła w dół..Strasznie się zrobiła zarozumiała i same pierdy pokazuje.<<
    Mam to samo.. teraz ma jeszcze od pieluchowe zapalenie mózgu..
    Tęsknię za Inez...
  • gość 2016.04.23 [21:17]
    strasznie jej odbiło na punkcie tego dziecka, a arunas to takie popychadło dla szavki, ja takie wrażenie z vlogów odnoszę
  • gość 2016.04.24 [13:45]
    Strasznie prosta dziewczyna, najbardziej smieszy mnie jej nietolerancja na gluten, a non stop we vlogach jedzenie bułek, ciast i innych glutenowych rzeczy i tłumaczenie, że raz na jakiś czas sobie pozwala. Dzisiaj na insta to samo, dziewczyno nie udawaj, że masz ostrą nietolerancję, bo widać, że CZASEM nie jesz glutenu, bo nie chcesz mieć takiej nadwagi, jaką miałaś kiedyś. Sama mam celiakię i to nie jest tak, że mogę sobie raz na jakiś czas na gluten pozwolić. Przez takie osoby jak Szavka ludzie, którzy naprawdę mają ogromny problem z glutenem są traktowani pobłażliwie, bo ludzie widzą takie Szavki i myślą "no skoro jej nie szkodzi raz na jakiś czas, to innym też nie".
  • gość 2016.04.27 [16:20]
    faktycznie, strasznie prosta z niej dziewczyna. I oczy sie swieca jak piec zlotych przy kazdych zakupach, tresci to za duzo nie ma w tych vlogach. Generalnie widac, ze wielka Niemka sie z niej zrobila...
  • gość 2016.04.27 [17:19]
    oj to prawda, ona uwielbia kupować, Korsy to dla niej skarby XD
  • gość 2016.05.09 [07:03]
    Znowu opowiadała onwielkich zakupach w Primarku, to straszne, że ona co tydzień jest na jakis zakupach... No śle przynajmniej nie opowiada przy okazji o minimalizmie
  • gość 2016.05.09 [21:45]
    szkoda, że nie zainwestuje w coś lepszej jakości.. tylko korsy, primark, daniel wellington a mogłaby mieć mniej ,a lepiej
  • gość 2016.05.09 [22:43]
    taaaa, by zaczęła kupować mniej za więcej i by po niej jechali jak na szusz smiech.gif pokrętna logika kafeterii
  • gość 2016.05.10 [11:10]
    Szavka zrobiła sie tam bezczelna w tych komentarzach, ze brak slow. Ta to dopiero jest wyczulona na jakiekolwiek uwagi. Zwłaszcza ze komentarze dziewczyn nie sa jakies chamskie. Ale trzeba sie zachwycać ze nosi dziecko w jakimś dziwnym nosidle albo kupuje mu juz buty. Oczywiście ze producent nosidła, którego pytała o zdanie nie powie, ze nie jest ono przeznaczone dla noworodków.
    Jesli ktos tak dalece wpuszcza innych do swojego domu, relacjonuje swoje życie prywatne od przeprowadzek po ciąże i problemy gastryczne, a potem dziwi sie, ze widzowie to komentują to chyba cos jest nie tak!
    Sama Jestem mama i tez mnie irytują pytania prababci np dot czapki, ale ja nie pozwalam każdemu uczestniczyć w życiu mojej rodziny i mojego dziecka, w wychowywaniu i sprzątaniu. Jesli ktos to robi to MUSI liczyć sie z tym, ze ktos wyraża odmienne zdanie. Tym bardziej ze nikt ani nie obraził szavki, ani jej rodziny. Jakies wielkie przewrażliwienie
  • gość 2016.05.10 [11:27]
    Ja ją nawet lubię ale dziwi mnie podejście do dziecka. Sama mam 17 miesięcznego synka, więc troszkę temat znam. Nigdy nie nosiłam dziecka w wymyślonym nosidle. Jak widzę takie coś, to po prostu szkoda mi tego ściśniętego maluszka - zero swobody, tylko jedna wymuszona pozycja. Chodzi na jakieś masaże z dzieckiem, bo to jest modne. Można w domu pomasować. Po co się tłuc pół miasta z maluszkiem? Chyba, że nie ma się co z kasą robić, to wtedy rozumiem. I kwestia ubrań. Ja jestem dziwa ale większość kupiłam w ciucholandzie lub dostałam od kogoś w idealnym stanie. Stać mnie a nowe ale po co? Wolę wydać dla niego na zabawki edukacyjne, książeczki etc.
    Niestety Szavka odleciała jeżeli chodzi o zakupy. Ciągle coś kupuje. Chyba nie wie, że minimalizm jest w modzie oczko.gif Nie wspomnę o tych nieszczęsnych zegarkach Delingtona czy Welingtona. Swego czasu była burza na jej Instagramie i bardzo się oburzała, że jeżeli komuś się nie podoba, to może przestać obserwować.
    Acha, zaczynają mnie denerwować mnie te jej "udawane" błędy językowe. O ile się nie mylę, to mieszkała w Polsce całe życie, a jeżeli nie, to większość. Dziwne, że po niemiecku i angielsku tak nie łamie sobie języka. W moich oczach dużo pod tym względem traci, bo robi z siebie totalną ignorantkę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...