Odpowiedz na ten temat

SZAVKA

• gość 2017.03.19 [11:16]
    Odsubskrybowalam... nuda- maruda... a w dodatku taka udawana...
  • gość 2017.03.19 [11:19]
    Odsubskrybowalam... nuda-maruda... i ten pokaz jaka ona zmotywować, jak nad sobą pracuje... proszę wszyscy klaskac
  • gość 2017.03.20 [01:52]
    Czyli na youtube nie nagrywa i teraz przeniosla sie na instaatories tak?
  • gość 2017.03.20 [07:36]
    Na insta chwali się bieganiem. Widać ze jest samotna i nie wie co z życiem zrobić. Jej jedyne zajęcie to dbanie o sylwetkę. Dbaniem o dziecko niech się zajmie żłobek.
    Dzieeeeeeen dobry.
  • gość 2017.03.20 [21:15]
    Hej nie ogladalam jej dramatycznego instastory. Moze mi ktos strescic co ona tam opowiadala?
  • gość 2017.03.22 [19:18]
    Zapytałam kulturalnie naszą sławną sprinterke o to czy "kupuje" sobie followersów, bo ma tyle ile ma, a polubień pod zdjęciami niecałe 2 tyś. Nie mogę sprawdzić, bo oczywiście zostałam zablokowana !
  • gość 2017.03.22 [19:19]
    Up
  • gość 2017.03.22 [23:36]
    No cóż... ona chce być znana, podziwiana tylko zachować się nie potrafi. Jak jej nie słodzisz to się nie odzywa a jak pokażesz że powatpiewasz jak wiele w jej popularność to blokuje... no tym sobie pozytywów nie nabije. Widać że bardzo bardzo jej zależy żeby znów sympatię zdobyć... taktyka zmieniona ale z niej zawsze wyjdzie jej prawdziwa 'ja'...
  • gość 2017.03.23 [07:56]
    znowu byl lajf- jaka ona jest glupia. bedzie pisac CV- ale sorry, ona nie wie jak to sie wymawia, jak to sie mowi? si Vi? czy jakos tak?
    no matko, ale idiotke z siebie robi.
    No i znowu Ignacy do niej podchodzi, i widac, ajk sie od niego opedza, bo ona MUSI LAJFA prowadzic.
    co za madka....
  • gość 2017.03.23 [09:27]
    Cv? Idzie do pracy? Co jeszcze ciekawego mowila?
  • gość 2017.03.23 [17:01]
    Nie powiedziała. Przez 2 minuty zastanawiał jak się wymawia CV i tłumaczyła co to jest usmiech.gif
  • gość 2017.03.23 [19:36]
    Zdjęcie sobie sama do tego CV robiła, pan fotograf czasu dla niej nie miał smiech.gif A i palec u stopy - pokazała syry - ma pęcherz. Tragedia, do Kolonii trzeba jechać albo po nowe buty albo po skarpetki albo po wkładki. Dylematy dnia codziennego.
  • gość 2017.03.23 [20:22]
    To u niej w mieście nie ma skarpetek ????
    A pewnie jakieś disajnedskie musza być ...
  • gość 2017.03.24 [18:53]
    Dawno mnie nie było na insta a tu niemiła niespodzianka chamka znowu zaczęła spamować instastory smiech.gif Kobieta 30+ a nie potrafi ogarnąć normalnego życia. Ona jedna na świcie sie nie wysypia. Ona jedna ma dziecko. Umysł nastolatki w ciele dojrzałej kobiety. Zero przyjaciół czy nawet znajomych więc nie dziwne że jedyne czym się zajmuje to Instagram.
  • gość 2017.03.25 [09:21]
    Cały świat musi wiedzieć że litewska królowa Niemiec idzie do pracy... Już CV wysyla, już wypełnia formularze w urzędzie pracy oczywiście zdając pełna relacje na instastory. I musi sobie drugie dziecko zrobić bo przez Ignacego czuje sie rano zmęczona gdyż śmie przespać cała noc! A jej się lepiej rano wstaje jak w nocy mało pospi smiech.gif Problemy je/ba/nego pierwszego świata.
  • gość 2017.03.25 [18:03]
    Ona ma zaburzenia osobowości i do tego jest strasznie niedowartościowana, dzisiejsza fotka z zoo - ona wygląda jak fleja :/ fit ciało nie wystarczy, po co tak się oszepać ubiorem?!?
  • gość 2017.03.25 [18:54]
    Może to był kiedyś worek na ziemniaki ? oczko.gif Wygląda koszmarnie, a figury to aż tak fajnej przecież nie ma ... I to jej biadolenie, masakra z nią i tym jej Ignasiem. A co mają powiedzieć matki z 3-4 dzieci, z bliźniaki, z dziećmi niepełnosprawnymi ?
  • gość hi 2017.03.26 [20:14]
    wyobrazcie sobie tylko jakie bedzie pianie, udawanie wzruszenia, lez i cala szopka, jak przebiegnie te 20km na jesieni. juz to slysze...
  • gość wczoraj [14:12]
    Boogie nie pracuje - źle, nie biega/ćwiczy - źle, dziecko kisi sie w domu - źle, słaby angielski - źle...
    Szavka szuka pracy - źle, biega/ćwiczy - źle, dziecko w żłobku - źle, angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym plus jakiś tam akcent, ale jest - źle..
    Laski, napiszcie proszę punkt po punkcie jaka ona ma być by Was zadowolić, ja jej to wyślę, zrobimy eksperyment i ona przez jeden dzień będzie taka, jaką ją sobie wymarzycie i zobaczymy jaka wtedy będzie fala komentarzy...
  • gość wczoraj [14:21]
    Do 14:12
    Możesz jej wysłać poradyoczko.gif tylko u niej nic to nie da bo jest niewychowana. Jak można tak postaciomprostacko zwracać się do widzów? Jej kanał i dlatego jej wolno? Niech się nie dziwi, że wiele osób nie uwaza ja za sympatyczna bo sobie na to ostro zapracowala. Nie wspominając już o tym jaka jest mało wiarygodna. Kiedy jeszcze nie była mama narzekała na właśnie takie mamy jak ona sama jest. Moim zdaniem nie ma nic złego że poslala do żłobka syna tylko gryzie się to z jej poglądami z czasów kiedy sama w żłobki pracowała... hm... nie wydaje ci się to dziwne? Byłam kiedyś jej wierna subskrybentka ale zarazilam się do niej poprzez jej zachowanie.
  • gość wczoraj [14:22]
    Wybaczcie literówki
  • gość wczoraj [16:53]
    Mnie nie interesuje czy Szavka biega czy tańczy na rurze, jej sprawy. Jedyne co zauważyłam to szukanie wielbicieli i wychwalania. Chamstwo w czystej postaci dla tych, którzy nie. Zablokowana zostałam za komentarz, że wątpię że tak szybko biega. Cóż za obraza majestatu to była i dramat na Insta story i ubliżanie. To jest dorosła kobieta ? To jest osoba z zaburzeniami. I tak jak ktoś pisał wylewała tzw.wiadro pomyj na inne matki oddające dzieci do żłobka. A co teraz mamy ? I jak to ona jest zmęczona tym dzieckiem, jaka nieszczęśliwa ...
  • gość wczoraj [18:53]
    Zgadzam się, że chyba najwięcej straciła tym, że mierzy siebie inną miarą. Zawsze z pogardą wypowiadała się o rodzicach dzieci, z którymi miała kontakt w przedszkolu. Głosiła - poniekąd słuszne- tyrady o tym, żeby nie posyłać tak maluch dzieci do żłobka. Po czym z dnia na dzień głosi inne poglądy o tym, że Ignacy potrzebuje isc do żłobka. Tym bardziej, że ona jest pedagogiem i sama wie, jak jest...
  • gość wczoraj [19:30]
    Szkoda Arunas na tę kwokę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...