Odpowiedz na ten temat

Szusz część 45

• gość 2017.10.04 [19:02]
    Ciąg dalszy...
  • gość 2017.10.04 [19:09]
    Jak najskuteczniej zezłościć inne kobiety i wywołać ich zazdrość? Zakładając czerwony płaszcz i czerwoną czapkę...
  • gość 2017.10.04 [19:14]
    Kolor czerwony jest jednym z podstawowych kolorów w kole barw. Czerwień uznawana jest za królową kolorów. Kolor ten symbolizuje życie i silne emocje, oznacza ogień, krew i rządzę, płodność oraz wielką odwagę. Czerwony ten symbolizuje wszystko co żywe i gorące. Bardzo często kojarzona z uczuciami miłości jak i również seksualności.
    Kolor czerwony ma ogromny wpływ na ludzką psychikę. Naukowcy dowiedli, że kolor czerwony w największym stopniu wpływa na naszą psychikę. Kolor ten bardzo pobudza nasze emocje, dlatego bardzo często używany jest w reklamach oraz kampaniach marketingowych. Jako symbol życia stał się jednocześnie symbolem jego ratowania, poprzez działalność charytatywną czy w organizacjach medycznych. Wszyscy kojarzymy bardzo dobrze czerwone serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które w swoim logo zawierają kolor, który wywołuje tak silne emocje.
  • gość 2017.10.04 [19:23]
    Nie banujcie mnie za moje suchary a newet biszkopty i herbatniki! Bo umrę z rozpaczy..
  • gość 2017.10.04 [19:30]
    zusz jest moja krewną. Wiem, że źle o mnie pomyślicie, że wypisuje tu złe rzeczy o niej ale nie zostawię jej zachowania bez słów. Jej rodzice bardzo ja rozpuścili ale zarazem uwiazali emocjonalnie do siebie ( zbyt emocjonalnie). Jako nastolatka była tragiczna, tylko alkohol, bunt itd.zamknięta w sobie trudno było do niej dotrzeć. Ledwo szkole średnia skończyła. Dzięki ciotce. Rodziców dziś traktuje jak przedmioty. Bardzo mi ich żal i powiem wam ze świetnie odbieracie jej osobe. To egoistyczny, próżny i bez uczuć człowiek. Boi się tylko o siebie.
    Juz więcej tu nie napisze. Pozdrawiam.
    x
    pamiętam jej pierwsze filmy jak mówiła, że kiedyś bardzo często imprezowała praktycznie całe weekendy...
  • gość 2017.10.04 [19:32]
    gość dziś [19:30]
    Szusz jest moja krewną. Wiem, że źle o mnie pomyślicie, że wypisuje tu złe rzeczy o niej ale nie zostawię jej zachowania bez słów. Jej rodzice bardzo ja rozpuścili ale zarazem uwiazali emocjonalnie do siebie ( zbyt emocjonalnie). Jako nastolatka była tragiczna, tylko alkohol, bunt itd.zamknięta w sobie trudno było do niej dotrzeć. Ledwo szkole średnia skończyła. Dzięki ciotce. Rodziców dziś traktuje jak przedmioty. Bardzo mi ich żal i powiem wam ze świetnie odbieracie jej osobe. To egoistyczny, próżny i bez uczuć człowiek. Boi się tylko o siebie.
    Juz więcej tu nie napisze. Pozdrawiam.
    x
    Taaaaa... A ja jestem krewną królowej Elżbiety. Z niej to dopiero było ziółko.
  • gość 2017.10.04 [19:42]
    19:16 gładkie przejście do grupy 45+
  • gość 2017.10.04 [19:49]
    Dzisiaj w filmie jak zwykle filmuje się z bezpiecznej odległości. Fatalna ta dziewucha.
    Powinna wrócić na rosyjska wieść.
  • gość 2017.10.04 [20:15]
    Szusz podziękuj mi za to ze kupiłam 10 galgankow!
  • gość 2017.10.04 [20:18]
    Byłam dzisiaj w centrum i widziałam szusz jak biegła do samochodu. Wywołała trzęsienie ziemi tupotem nog a po drodze ochlapala biedna babcie.
  • gość 2017.10.04 [20:51]
    Jej już nic nie pomoże...nawet tysiąc filtrów.
  • gość 2017.10.04 [20:53]
    Sztuczność tu sztuczność tam, a na imię Werka mam usmiech.gif
  • gość 2017.10.04 [20:55]
    Przyjdzie taki dzień, że nawet Siusia stanąwszy przed lustrem, krzyknie - "kuźwa kto to jest"?
  • gość 2017.10.04 [20:58]
    I ona jako przyszła żona Tomka (jak sama mówiła powodując tym samym załamanie narwowe u fanek lewka, które żyły ostatkiem nadziei ze jednak lewek pozostanie na zawsze kawalerem) przygotowała mu, skacowanemu po nocnych libacjach na dzień chłopaka niespodziankę w postaci hamburgera (gotowca) na sniadanko (o godz.13.00), choć wolałby pewnie pizze ale "co tammm".
    Nie no blazenada jak Boga kocham!
  • gość 2017.10.04 [21:03]
    A ten chłopiec obdarzony przez przyszła żonkę tak szczodrym i pełnym wyzeczen darem w postaci zdrowej potrawy (to co ze jest biedak na statynach i ma podwyzszony poziom cholesterolu), przecież zawsze jest szansa ze tętniaka dostanie i przyszła żona tak dbająca o zdrówko przyszłego męża szybciutko młoda wdowka zostanie..ale zbaczam z tematu, otóż ten chłopiec ma bagatela 35 lat!
    Buuuhahahah
  • gość 2017.10.04 [21:05]
    w dniu chłopaka w łodzi było słonecznie od alkoholu już nie myśli i nie wie jaki jest dzień
  • gość 2017.10.04 [21:05]
    No cóż to jej trzeba przyznać, że stara się i robi co może żeby się przypodobać, a wygląda jak wygląda. Wiecie co...lepiej, że zza tych filtrów nie widać jak naprawdę wygląda.
  • gość 2017.10.04 [21:07]
    Ano ściemnia biedaczka, dni jej się mylą albo może i to jest zamierzony trik? Tylko głupiutkie fanki i tak się nie poznają ze film był nagrywany w inny dzień.
  • gość 2017.10.04 [21:09]
    przytyła na twarzy, wystarczy spojrzeć na filmy z 2015.. i ten owal idzie w dół.. tragedia
  • gość 2017.10.04 [21:10]
    Oni mieszkają na Radockiego?
    Dom wariatów! Dzielnica dla typowych lwiatko słoniatek. Głośno, smrodu od spalin na potęgę i dosatkowo towarzystwo nieciekawe, imprezujace, nieciekawe.
  • gość 2017.10.04 [21:12]
    Jej twarz jest okragla jak księżyc w pełni. Sprytnie ustawia kamerkę żeby korzystnie wyglądać. Spróbujcie sobie siebie nagrać. Odpowiedni kadr czyni cuda. Znam się na tym.
  • gość 2017.10.04 [21:18]
    gość dziś [21:09]
    przytyła na twarzy, wystarczy spojrzeć na filmy z 2015.. i ten owal idzie w dół.. tragedia
    x
    tak, zrobił jej się chomiczek na twarzy kupiła drogie kremy i myśli, że pomoże ... raczej nie
  • gość 2017.10.04 [21:23]
    https://m.youtube.com/watch?v=qnjzo8A-MYg
    Stary vlog. Mikołajki 2013 juz mieszkała z lwem.
    No pizze mu zrobiła nawet tort usmiech.gif .
    Trzeba przyznać ze to nie hamburger z baru.
  • gość 2017.10.04 [21:38]
    Fajne zakupy z sephory, a jakie gifty...
  • gość 2017.10.04 [21:49]
    normalny czlowiek to juz dawno zrezygnowal by z krecenia tych smieci
  • gość 2017.10.04 [21:57]
    Jej już nic nie pomoże.
  • gość 2017.10.04 [22:01]
    nic jest tylko nic , to tylko forma do ktorej za mocno sie przywiazala , to wszystko umrze i znowu nic
  • gość 2017.10.04 [22:09]
    Wiecie co?Wytłumaczcie mi jedno,JAK MOŻNA WYDAWAĆ TYLE KASY NA KOSMETYKI?JAK?Owszem,kosmetyki z Sephory są fajne,mam nawet na oku jeden krem z Eisenberga,ALE JA JUŻ 3 MIESIĄC SIĘ ZASTANAWIAM CZY GO KUPIĆ,BO JEST MI PO PROSTU ŻAL 245 ZŁ NA TAKI KREM,pomimo tego,że naprawdę jest ekstra.Pieniądze niszczą ludzi,niszczą społeczeństwo,jej by się przydało żyć tak jak przeciętnemu Polakowi za ok 2 tys miesięcznie,albo i mniej,i wtedy by doceniła życie,DOPIERO WTEDY,JAKBY NIE WIEDZIAŁA,CZY MA ZAPŁACIĆ ZA PRĄD CZY ZA GAZ,i tyle.To by ją może nauczyło życia,ja mam 23 lata i jestem rozsądniejsza od Niej,i się 5 razy zastanowie zanim coś kupię,a nie szastam pieniędzmi na lewo i prawo.Ludzie,litości.
  • gość 2017.10.04 [22:12]
    nie kupuj tego kremu za takie pieniadze , płacisz tylko za markę , zawartość tego kremu jest przecietna , nasze polskie kremy są o wiele lepszym skladzie ! w zyciu nie dalabym tyle za krem , uzywam naszych polskich marek i wygladam lepiej nic tej zj**ki z yt ktore kupuja kremy za ogromna kasę!
  • gość 2017.10.04 [22:19]
    Naturalne kremy, rzeczywiście płaci się za markę.
    A jeśli ktoś chce mieć gładką i odżywiona skórę to teraz jest świetna pora u pogoda na kwasy owocowe. Polecam!
  • gość 2017.10.04 [22:21]
    Polecam naturalne kremy , są specyficzne strony sklepu, a za te wychwalone płaci się za markę a później za zawartość. *

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...