Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilagola

Tak Ewa keller to polska Whitney houston która wkrótce

Polecane posty

Gość kamilagola

Koledaga słyszał Ewę Londynie a ja widziałam ją w warszawie kiedyś na foksal i chwilę rozmawiałam mam jej kilka utworów na jeszcze nie wydanej płycie to tak jakby ktoś chcoał kami22@wp.pl Boże dzieciaki uwierzycie że dziewczyna która była modelką Armaniego studiowała filozofię i śpewa wprost niesamowicie jest taka nieśmiała i skromna inne krowy i prostaczki przepychają się łokciami w warszawce a ona mi powiedziała ,że nie miała odwagi nikomu powiedziec jak śpewa ale wierzcie jak nikt w Polsce może chociaż jedna będzie sławna z powodu rzeczywistego talentu a nie głupich gwiazdorskich przepychanek Nie mam do niej tel Ewa była tam ze znajomym ,którego trochę zna mój znajomy mogę się cos dowiedzieć to była taka gala sportu na foksal bużki kami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo33
No i może ktoś wreszcie zaskoczy naprawdę zdolnościami a nie hołotą z rubryk towarzyskich bo niektóre osoby to ja znam tylko z ostatniej strony Gali czy vivy i to jest całe ich zajęcie chodzenie na bankiety io robienie min a tu proszę ujmujaca kobieca cisza no ale mam nadzieję że na płycie pokarze nam ewa pazur;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo33
No i może ktoś wreszcie zaskoczy naprawdę zdolnościami a nie hołotą z rubryk towarzyskich bo niektóre osoby to ja znam tylko z ostatniej strony Gali czy vivy i to jest całe ich zajęcie chodzenie na bankiety io robienie min a tu proszę ujmujaca kobieca cisza no ale mam nadzieję że na płycie pokarze nam ewa pazur;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby nie jak houston
gwiazdą to była kiedyś, teraz to zaćpana szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA i nie będzie
żadnej keller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×