Odpowiedz na ten temat

The Kretka cz. 2

• gość 2017.05.19 [19:02]
    Diana niedlugo zaginie w blizej nieznanych nam okolicznosciach. Tak jak Adrianna, Slooneszko albo GiCirrila (?)....tamte tez byly jak siostry oczko.gif na jeden sezon oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:03]
    Ale to jest dziwne. Kretka nam mówi w filmikach ze yt to normalna praca a w telewizji mówi że pracuje zawodowo. Lola niby pracuje zawodowo a w audycji radiowej przedstawiają ją jako vlogerke internetowa. Pokręcone to wszystko
  • gość 2017.05.19 [19:05]
    Też mi się wydaje ze kretka jest inna na potrzeby filmikow i inna poza kadrem
  • gość 2017.05.19 [19:05]
    do [19.00] bo nie chce by gimbaza szturmowala social media jej prcodawcy itd. trzyma te dwie sprawy oddzielnie. Wy nie wiecie gdzie ja pracuje, a moje praca nie wie ze jestem kafeterianka oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:07]
    Marek kiedys mowil ze ona strasznie na niego krzyczy w poczatkowych filmikach, szczegolnie o sprzatnie...
  • gość 2017.05.19 [19:10]
    Nie wiem jaka jest Kretka i nie interesuje mnie czy wika zna polski ale żal mi ze tą dziewczynka jest często taka smutna i tak smutno patrzy
  • gość 2017.05.19 [19:12]
    Madry czlowiek selekcjonuje material ktory upublicznia - Kretka wrzuca nawet pierdy Marka oczko.gif gimba polajkuje oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:19]
    Mam w CA kolezanke Polke ktore ma meza Iranczyka - obie coreczki mowia po polsku angielsku i farsi. Nie uwierze ze dziecka nie mozna nauczyc jezyka obcego po tym jak na nich patrze. Jak odwiedzilam je- jedna ktora ma 5 lat pobiegla do mamy i z takim zachwytem zawolala czystym polskim "mamo tak pani mowi po polsku usmiech.gif " . Bawily sie ze mna i popisywaly znajomoscia slow. To bylo niesmaowite.
  • gość 2017.05.19 [19:41]
    Wystarczy popatrzeć na yt na Magdę Pegowską. Jej córka jest dużo młodsza, ma tylko mamę Polkę, a jakoś uczy się obydwu języków.
  • gość 2017.05.19 [19:48]
    Gicirilla kiedys bardzo bronila Kretki i zarzucila mi brak tolerancji dla chorych. Wedlug niej Kretki sposob mowienia wynika z jej dysleksji. Kretka mowi tzw mowa skandowana , gdzie podkresla kazdy wyraz tak samo. Zwrocilam na to uwage bez oceny i nie spodziewalam sie tak chamskiej obrony , uwierzcie slon z jego skora poczulby sie dotkniety. Jakos sluch o niej zaginal. Podejscie Kretki do corki nie dziwi mnie .Slyszalam tez , ze jest bardzo wulgarna , ogolnie prostaczka co widac w kontaktach w Polsce. To co widzimy to bardzo "stonowana" Kretka. Marek ma dylemat , widze kolejny rozwod.
  • gość 2017.05.19 [19:52]
    18.42 patrzysz z punktu widzenia babci ktora nie ma ochoty uczyc sie jezyka niemieckuego ktory jest zupelnie naturalny dla wnuka poniewaz zyje w tamtym srodowisku i nauczanie polskiego to juz tylko dodatek do zycia ?
  • gość 2017.05.19 [20:01]
    No ludzie, jakie to straszne ze wnuk mowi po polsku.. wiadomo, ze im wiecej wiedzy tym gorzej.
  • gość 2017.05.19 [20:22]
    19:52 Co Cie tak zabolalo , ze jestes zlosliwa.Nic nie zrozumialas , komentarz bez sensu. Znam bardzo dobrze dwa inne jezyki i nie musze jak widac uczyc sie trzeciego .
  • gość 2017.05.19 [20:25]
    Patrze z punktu widzenia babci , ktora ma tez wnuka mowiacego po francusku i nie widze potrzeby uczenia sie kazdego jezyka , ktorym mowia moje wnuki.
  • gość 2017.05.19 [20:27]
    2 jak na babcie to duzo i dobry przyklad - od wnuka trzeba wymagac wiecej oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [20:32]
    Ktos Kretce pisal ze nie lubi jej zachowania w Polsce bo robi za duzo szumu wokol siebie , a ona odp" szumu nie rozumiem"...a malolaty zaczely odpisywac ze tez jej takiej nie lubia usmiech.gif Zyc by popisywac sie na lajki gimnazjalistek - rzeczywiscie Kretka robi kariere usmiech.gif . znowu akcja typu "chcialam byc super i nie wyszlo " usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:35]
    Vlogerki zarabiaja na filmikach, reklamuja przeciez wszystkie te rzeczy, ktore widzki maja zakupic.. Za to im firmy placa. . Plus reklamy.. I to wszystkie vlogerki.. To tyle pieniedzy, ze nie musza sie niczym innym zajmowac.
  • gość 2017.05.19 [20:41]
    o tak usmiech.gif prawdziwe vlogerki ktore na tym zarabiaja popatrz gdzie jezdza - np Lobuzy. Zobacz gdzie a raczej czym jezdzi Kretka - kempreme w ktorym nie bylo klimy - cala rodzina powiedziala. Plus popatrz co reklamuje Kretka a co Karolina. Stylizacje nawet na ivent zaprosili z PL do LA - Kretka nie liczy sie marketingowo dla polskich firm bo pewnei liczy sobie w $ - w USA jako youtube tworca nie istnieje. Zbyt polska na USA, za amerykanska na Polske oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [20:46]
    Kretka nie odpuszcza, znowu na insta reklama naszywek. Ciekawe co jej ludzie odpisza usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:49]
    To o czym piszesz dzieje sie u vlogerek w Polsce. Laury Ogrodowczyk mama nawet nazwozy na dzialke dostala juz nie mowie o tym ze kurier najczesciej pojawiajacy sie mezczyzna w jej vlogach. U Kretki tylko Chinszczyzna - jedyny kosmetyk z gornej polki ktory pokazala to paleta KatVonD
  • gość 2017.05.19 [20:49]
    Straszna ciocia klocia się z niej w tych polskich vlogach zrobiła. Ona uważa, że ma super fajny content, a tak naprawdę większość ludzi ogląda ją ze względu na "hamerykańskie" filmiki i chęć zobaczenia chociaż w necie, odrobiny Stanów.
  • gość 2017.05.19 [20:53]
    usmiech.gif O wlosach tez pisali w komentarzac ze wyglada na 50 lat usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:54]
    Dokladnie... Czesc mlodych widek, nie bardzo sobie zdaje sprawe z tego, ze sa manipulowane.. Poza tym wiekszosc z nich sa inne przed kamera, inne prywatnie.. Po czesci to jest aktorstwo.. Przed kamera nikt nie przeklina, a poza.. zdarzaja sie wstawki pewnie niezauwazone, gdzie jedna lub druga jest bardziej soba.. A z innej beczki, to u szusz tez byly kiedys fajne vlogi, takie przytulne w kuchni na starym mieszkaniu.. a teraz nowa chata, zimnem wieje..
  • gość 2017.05.19 [20:57]
    Moze to jej specyficzne zachowanie bylo spowodowaniem brakiem obycia wsrod ludzi. Nacodzien chyba nie ma az takiej stycznosci ze swoimi fanami.
  • gość 2017.05.19 [21:02]
    Szusz mi nie podchodzi. Nie mam az tyle czasu zeby poswiecic codziennie po pol godz na vlogi. Kretka mi sie kiedys podobala bo bylo dosc szybko, dynamicznie i wesolo, pomimo ze jej stroje to nie do konca moj styl. Od 2015 rok ogladam tylko po to zeby podziwiac jak z seksownej laski robi sie z niej siostra blizniaczka swojej mamy.
  • gość 2017.05.19 [21:05]
    Specyficzne zachowanie bylo spowodowane tym , ze mogla sie wreszcie wyzyc przed ludzmi. Raz na dwa lata przyjezdza do Polski wiec jest spragniona tego ze ludzie jej zazdroszcza ze przyjechala z USA.
  • gość 2017.05.19 [21:54]
    Jak to do mnie to nie unikam Polaków i nie obchodzi mnie czy Oni mnie unikają. Nie mam czasu na spotkania alkoholowe i mnie już to nie bawi i to obojętnie z kim czy to są Amerykanie czy Polacy. Na Florydzie jest co robić jak zresztą w Polsce też. A tak nota bene większość Polaków unika siebie na obczyźnie. Ciekawe dlaczego? Kretki życia nie będę oceniać bo nie chodzę w jej butach. Ale prosi się sama o komentarze ukazując swoje życie tak jak ja się narażam pisząc swoją opinię. O dzieciach się wypowiadam bo mam taki przykład w rodzinie i u koleżanek. Nie można wszystkich szufladkować psychologiczno-książkowo. Każdy jest inny i ma inne zdolności.
  • gość 2017.05.19 [21:57]
    No i Kretka lata na hulajnodze , taka wyluzowana .... ratunku!!!
  • gość 2017.05.19 [22:00]
    Skad ta opinia , ze Polacy "unikaja sie na obczyznie" ? Mam zupelnie inne doswiadczenie z moich 30 lat "na obczyznie".
  • gość 2017.05.19 [22:02]
    Po ostatniej niedzieli -to co ona wstawia to juz naprawde szukanie poklasku na wielka sile - juz sie chyba ludziom znudzila co widac po ostatnich komentarzach

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...