Odpowiedz na ten temat

The Kretka cz. 2

• gość 2017.05.19 [19:05]
    Też mi się wydaje ze kretka jest inna na potrzeby filmikow i inna poza kadrem
  • gość 2017.05.19 [19:05]
    do [19.00] bo nie chce by gimbaza szturmowala social media jej prcodawcy itd. trzyma te dwie sprawy oddzielnie. Wy nie wiecie gdzie ja pracuje, a moje praca nie wie ze jestem kafeterianka oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:07]
    Marek kiedys mowil ze ona strasznie na niego krzyczy w poczatkowych filmikach, szczegolnie o sprzatnie...
  • gość 2017.05.19 [19:10]
    Nie wiem jaka jest Kretka i nie interesuje mnie czy wika zna polski ale żal mi ze tą dziewczynka jest często taka smutna i tak smutno patrzy
  • gość 2017.05.19 [19:12]
    Madry czlowiek selekcjonuje material ktory upublicznia - Kretka wrzuca nawet pierdy Marka oczko.gif gimba polajkuje oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:19]
    Mam w CA kolezanke Polke ktore ma meza Iranczyka - obie coreczki mowia po polsku angielsku i farsi. Nie uwierze ze dziecka nie mozna nauczyc jezyka obcego po tym jak na nich patrze. Jak odwiedzilam je- jedna ktora ma 5 lat pobiegla do mamy i z takim zachwytem zawolala czystym polskim "mamo tak pani mowi po polsku usmiech.gif " . Bawily sie ze mna i popisywaly znajomoscia slow. To bylo niesmaowite.
  • gość 2017.05.19 [19:41]
    Wystarczy popatrzeć na yt na Magdę Pegowską. Jej córka jest dużo młodsza, ma tylko mamę Polkę, a jakoś uczy się obydwu języków.
  • gość 2017.05.19 [19:48]
    Gicirilla kiedys bardzo bronila Kretki i zarzucila mi brak tolerancji dla chorych. Wedlug niej Kretki sposob mowienia wynika z jej dysleksji. Kretka mowi tzw mowa skandowana , gdzie podkresla kazdy wyraz tak samo. Zwrocilam na to uwage bez oceny i nie spodziewalam sie tak chamskiej obrony , uwierzcie slon z jego skora poczulby sie dotkniety. Jakos sluch o niej zaginal. Podejscie Kretki do corki nie dziwi mnie .Slyszalam tez , ze jest bardzo wulgarna , ogolnie prostaczka co widac w kontaktach w Polsce. To co widzimy to bardzo "stonowana" Kretka. Marek ma dylemat , widze kolejny rozwod.
  • gość 2017.05.19 [19:52]
    18.42 patrzysz z punktu widzenia babci ktora nie ma ochoty uczyc sie jezyka niemieckuego ktory jest zupelnie naturalny dla wnuka poniewaz zyje w tamtym srodowisku i nauczanie polskiego to juz tylko dodatek do zycia ?
  • gość 2017.05.19 [20:01]
    No ludzie, jakie to straszne ze wnuk mowi po polsku.. wiadomo, ze im wiecej wiedzy tym gorzej.
  • gość 2017.05.19 [20:22]
    19:52 Co Cie tak zabolalo , ze jestes zlosliwa.Nic nie zrozumialas , komentarz bez sensu. Znam bardzo dobrze dwa inne jezyki i nie musze jak widac uczyc sie trzeciego .
  • gość 2017.05.19 [20:25]
    Patrze z punktu widzenia babci , ktora ma tez wnuka mowiacego po francusku i nie widze potrzeby uczenia sie kazdego jezyka , ktorym mowia moje wnuki.
  • gość 2017.05.19 [20:27]
    2 jak na babcie to duzo i dobry przyklad - od wnuka trzeba wymagac wiecej oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [20:32]
    Ktos Kretce pisal ze nie lubi jej zachowania w Polsce bo robi za duzo szumu wokol siebie , a ona odp" szumu nie rozumiem"...a malolaty zaczely odpisywac ze tez jej takiej nie lubia usmiech.gif Zyc by popisywac sie na lajki gimnazjalistek - rzeczywiscie Kretka robi kariere usmiech.gif . znowu akcja typu "chcialam byc super i nie wyszlo " usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:35]
    Vlogerki zarabiaja na filmikach, reklamuja przeciez wszystkie te rzeczy, ktore widzki maja zakupic.. Za to im firmy placa. . Plus reklamy.. I to wszystkie vlogerki.. To tyle pieniedzy, ze nie musza sie niczym innym zajmowac.
  • gość 2017.05.19 [20:41]
    o tak usmiech.gif prawdziwe vlogerki ktore na tym zarabiaja popatrz gdzie jezdza - np Lobuzy. Zobacz gdzie a raczej czym jezdzi Kretka - kempreme w ktorym nie bylo klimy - cala rodzina powiedziala. Plus popatrz co reklamuje Kretka a co Karolina. Stylizacje nawet na ivent zaprosili z PL do LA - Kretka nie liczy sie marketingowo dla polskich firm bo pewnei liczy sobie w $ - w USA jako youtube tworca nie istnieje. Zbyt polska na USA, za amerykanska na Polske oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [20:46]
    Kretka nie odpuszcza, znowu na insta reklama naszywek. Ciekawe co jej ludzie odpisza usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:49]
    To o czym piszesz dzieje sie u vlogerek w Polsce. Laury Ogrodowczyk mama nawet nazwozy na dzialke dostala juz nie mowie o tym ze kurier najczesciej pojawiajacy sie mezczyzna w jej vlogach. U Kretki tylko Chinszczyzna - jedyny kosmetyk z gornej polki ktory pokazala to paleta KatVonD
  • gość 2017.05.19 [20:49]
    Straszna ciocia klocia się z niej w tych polskich vlogach zrobiła. Ona uważa, że ma super fajny content, a tak naprawdę większość ludzi ogląda ją ze względu na "hamerykańskie" filmiki i chęć zobaczenia chociaż w necie, odrobiny Stanów.
  • gość 2017.05.19 [20:53]
    usmiech.gif O wlosach tez pisali w komentarzac ze wyglada na 50 lat usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:54]
    Dokladnie... Czesc mlodych widek, nie bardzo sobie zdaje sprawe z tego, ze sa manipulowane.. Poza tym wiekszosc z nich sa inne przed kamera, inne prywatnie.. Po czesci to jest aktorstwo.. Przed kamera nikt nie przeklina, a poza.. zdarzaja sie wstawki pewnie niezauwazone, gdzie jedna lub druga jest bardziej soba.. A z innej beczki, to u szusz tez byly kiedys fajne vlogi, takie przytulne w kuchni na starym mieszkaniu.. a teraz nowa chata, zimnem wieje..
  • gość 2017.05.19 [20:57]
    Moze to jej specyficzne zachowanie bylo spowodowaniem brakiem obycia wsrod ludzi. Nacodzien chyba nie ma az takiej stycznosci ze swoimi fanami.
  • gość 2017.05.19 [21:02]
    Szusz mi nie podchodzi. Nie mam az tyle czasu zeby poswiecic codziennie po pol godz na vlogi. Kretka mi sie kiedys podobala bo bylo dosc szybko, dynamicznie i wesolo, pomimo ze jej stroje to nie do konca moj styl. Od 2015 rok ogladam tylko po to zeby podziwiac jak z seksownej laski robi sie z niej siostra blizniaczka swojej mamy.
  • gość 2017.05.19 [21:05]
    Specyficzne zachowanie bylo spowodowane tym , ze mogla sie wreszcie wyzyc przed ludzmi. Raz na dwa lata przyjezdza do Polski wiec jest spragniona tego ze ludzie jej zazdroszcza ze przyjechala z USA.
  • gość 2017.05.19 [21:54]
    Jak to do mnie to nie unikam Polaków i nie obchodzi mnie czy Oni mnie unikają. Nie mam czasu na spotkania alkoholowe i mnie już to nie bawi i to obojętnie z kim czy to są Amerykanie czy Polacy. Na Florydzie jest co robić jak zresztą w Polsce też. A tak nota bene większość Polaków unika siebie na obczyźnie. Ciekawe dlaczego? Kretki życia nie będę oceniać bo nie chodzę w jej butach. Ale prosi się sama o komentarze ukazując swoje życie tak jak ja się narażam pisząc swoją opinię. O dzieciach się wypowiadam bo mam taki przykład w rodzinie i u koleżanek. Nie można wszystkich szufladkować psychologiczno-książkowo. Każdy jest inny i ma inne zdolności.
  • gość 2017.05.19 [21:57]
    No i Kretka lata na hulajnodze , taka wyluzowana .... ratunku!!!
  • gość 2017.05.19 [22:00]
    Skad ta opinia , ze Polacy "unikaja sie na obczyznie" ? Mam zupelnie inne doswiadczenie z moich 30 lat "na obczyznie".
  • gość 2017.05.19 [22:02]
    Po ostatniej niedzieli -to co ona wstawia to juz naprawde szukanie poklasku na wielka sile - juz sie chyba ludziom znudzila co widac po ostatnich komentarzach
  • gość 2017.05.19 [22:26]
    Wiadomo, ze dzieci sa rozne, jedne chetnie ucza sie jezyka inne nie. Ale kretka nie raz mowila, ze im nie zalezy na tym zeby Wiktoria mowila po polsku. Poza tym, to bardziej chodzi o to, ze wielu osobom wydaje sie takie dziwne to, ze nie mowila nigdy po polsku,mimo ze wiekszosc czasu spedza z mama. I ja rozumiem, ze od chwili kiedy poszla do przedszkola czy szkoly to moglaby zaczac mowic tylko po angielsku bo znam takie przypadki..ale ona nigdy nawet jak byla mniejsza i nie chodzila do szkoly nie mowila po polsku. To jak to mozliwe, ze bedac od narodzin do powiedzmy 4 lat tylko z mama (no bo marek w pracy i pewnie jak wraca do domu na wieczor to ile mial, ma tego czasu z corka)ktora mowi po polsku, tego jezyka sie nie nauczyla..
  • Polonia z Miami 2017.05.19 [22:37]
    Kretka udaje ten luz i koloruje swoje zycie.
    Ma taki kalendarz i mniej wiecej rozplanowane filmiki z dwumiesiecznym wyprzedzeniem(!), nawet wakacje planuja pod vlogi.
    Zauwazcie,ze ona nie kupuje nic pozadnego do domu np jak Lola i wszystko pokazuje z chin.Nawet kodmetykow porzadnyvh nie ma tylko z targetu.
    Nawet talerze ma po zonie Marka.
    Marek ciagle jeszcze splaca swoja pierwsza zone i kretka nie moze tego przebolec. Calymi dniami grzebie w necie. Kiedys zaprosila gosci z dziecmi. Wstydzila sie brudnych lazienek i pokoi na gorze i pozamykala je na klucz aby dzieciaki nie biegaly i nie widzialy syfu. Opierdziela i strofuje Viktorie przy kazdej i tylko "nie rusz", " nie dotykaj". Kaze tez malej sprzatac swoj mess po niektorych projektach a jak przychodzi niedziela czy sobota wpycha mala markowi aby ja gdzies zabral i sama wstaje dopiero po poludniu. Oto wasza kretka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...