Odpowiedz na ten temat

The Oleskaaa

• gość 2016.06.17 [19:40]
    Cos ciucho tutaj o niej?Stary watek skasowano wiec zaczynam nowy.smiech.gif
  • gość 2016.06.17 [19:45]
    aż dziw bierze, że nie ma tematu o andziaks.
    A oleska fajna dziewczyna, tylko zapuszczona. Z takim bębnem to aż dziwne, że jeszcze nie nosi butów na rzepy, bo sznurówki wiązać to musi być trudno.
  • gość 2016.06.17 [19:48]
    To zaloz o Andziaks.smiech.gif
    Dla mnie Andziaks to miernita,szkoda nawet o nie dyskutowac.Natomiast Oleska wydaje sie ok ale co ona k****a ze soba zrobila?Zażre sie na śmierć jak sie nie opamieta!Aż przykro patrzec.
  • gość 2016.06.17 [19:51]
    Boze,Oleska jak to czytasz to naprawde zstanow sie nad soba,niszczysz sobie zycie i zdrowie.
    https://zapodaj.net/5f2ee107adfbd.png.html
  • gość 2016.06.17 [19:58]
    oleska ma ładną cerę. Jedyne co ma, to przebarwienia, ale to nic wielkiego w porównaniu do pryszczy na miarę tych u szusz czy karo.
  • gość 2016.06.18 [06:48]
    No bez zartòw, ze to ta sama osoba.
  • gość 2016.06.18 [16:52]
    Ta sama tylko troche mlodsza i jakies 60 kg lzejsza.smiech.gif
  • gość 2016.06.18 [17:15]
    Tak, to ta sama osoba. Pamiętam jej filmiki z plaży. Była wtedy z facetem, z którym się potem rozstała. Na tych filmikach do szczupłych nie należała ale wyglądała o wiele lepiej niż teraz.
    Zobaczcie od minuty 5 jak tu wygląda. https://www.youtube.com/watch?v=m14lrcYEuhk
  • gość 2016.06.18 [17:55]
    W tym filmiku shavki Olga wygląda, jakby była w III trymestrze ciąży. Serio, taki brzuch to już tragedia... chyba że to naprawdę ciąża jest...
  • gość 2016.06.18 [18:03]
    Bez przesady,na tych zdjeciach z plazy byla szczupla,nie chuda ale szczupla a teraz wyglada jak monstrum.
  • gość 2016.06.18 [20:38]
    Olga jest ok, przynajmniej jest szczera i prawdziwa. Nie wciska ludziom kitów tak jak to robią niektóre bjuti guru jutuberki...
  • gość 2016.06.18 [21:07]
    Ale ona budzi sympatie wg mnie. Nie ogladam jej jakos nalogowo, bo jednak paznokcie i kolorowanki mnie nie kreca, ale mysle, ze moglabym sie z nia zakumplowac, bo nie robi sie na gwiazde oczko.gif chcialabym taka kumpele, mam tyle lat co ona. Przynajmniej jest zadowolona i nie uskutecznia gadania ze ojeju pogoda nie taka, glowa boli, aleria, o jesu... hejt itd
  • gość 2016.06.19 [00:22]
    Olga jest na pewno swiadoma swojej tuszy. Ale odchudzanie to proces trudny. Ciezko zrozumiec tym ktorzy zycie fit maja jako styl. Mam taka kolezanke piekna szczupla, ktora zawsze na mnie patrzy jak jem paczka czy chipsy jakbym jadla trucizne. Dla niej takie rzeczy nie istnieja. Dlatego wyglada slicznie. Dba o siebie jest zdrowa. A taka ja czy taka Olga lubimy jesc a niezdrowe najlepiej smakuje. Ja wiem ze powinnam schudnac ale nie umiem przestac jesc pysznosci. I mam jak Olga patrze w lustro widze ze musze cos ze soba zrobic ale nie umiem. Bo jednoczesnie nie umiem pozegnac sie z jedzeniem. Spodnie coraz wieksze kupuje, ale opamietac sie nie umiem. I rozumiem Olge bo tylko grubas ja zrozumie jak ciezko jest sie odchudzic i w tym trwac bo jojo inaczej murowane.
  • gość 2016.06.19 [00:35]
    Musisz sie ogarnac i przestac objadac niezdrowymi rzeczami,to nie chodzi nawet o wyglad ale o Twoje zdrowie.Otylosc to katasttofa dla organizmu.Ja kiedys dobilam do 94 km,167 cm wzrostu i powiedzialam dosc!Tak wiec ja wiem co to znaczy,tez kochalam slodycze i slone przekaski.Mozna robic domowe,zdrowe slodycze no.czekoladki z oleju kokosowego,miodu ikakao,kaloryczne ale to sa zdrowe kalorie.Walcz o siebie bo warto,bedziesz sie lepiej czuc i odzyskasz lewnosc siebie,radosc zycia.Ja teraz waze 53 kg i mam nowe zycie.smiech.gif
  • gość 2016.06.19 [06:58]
    Ale o wygląd też - ja nie jestem zwolenniczką patrzenia na ludzi przez ten pryzmat, ale pamiętam, jak trudne było życie, gdy miałam ledwo jakiś kilogram nadwagi - docinki i do******lanie mi prawie na każdym kroku. Oczywiście, ja trafiłam na beznadziejnych ludzi po prostu, co przypłaciłam wieloletnimi problemami psychicznymi, ale nigdy nie wiadomo, kiedy się na takich trafi smutas.gif
  • gość 2016.06.19 [09:33]
    Gratulacje dla Was dziewczyny, ze tak madrze piszecie przede wszystkim i ze dajecie dobre rady. Odchudzanie to trudny proces, ja akurat nie mam problemow z waga, ale dobrze rozumiem jak trudno schudnac, teraz walcze zeby schudnac chociaz 5 kg. Tak dla siebie, bo w niektore swoje ciuchy sie nie mieszcez. Cwiczylam z Chodakowska z Jilian Michaels, jezdzilam na rowerze a waga ani drgnie. Ale jak w glowie sobie poukladalam ze nie tykam slodkiego, ani pieczywa bialego, to waga troche drgnela i dostalam duzego kopa do dalszego dzialania. Trzeba sobie wybic z glowy odchudzanie i postawic na zdrowy styl zycia, a wtedy chudzniecie stanie jednym ze skutkow ubocznych usmiech.gif
    Przeciez mozna jesc slodkie, ja sie wrecz obzeram truskawkami teraz, dziewczyny korzystajcie, bo niedlugo truskawek nie bedzie, maja w sobie bardzo duzo witamin i substancji odzywczych, a nawet wspomagaja metabolizm i poprawiaja humor usmiech.gif
  • to ja wyzej 2016.06.19 [09:38]
    Zawarte w truskawkach pektyny pobudzają pracę jelit, a kwasy organiczne regulują trawienie i przyśpieszają przemianę materii. Stugramowa porcja truskawek zawiera ledwie 28 kcal, można je zatem jadać niemal bezkarnie. Są żółciopędne, więc przy okazji stymulują pracę wątroby i woreczka żółciowego. Dodatkowo truskawki są moczopędne (do tego w 90 proc. składają się z wody), więc wspomagając pracę nerek, pomagają uzyskać jednocześnie spadek wagi.
    http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jes z/truskawki-dobre-dla-zdrowia-i-urody-jakie-witaminy-mineral y-zawieraja-_36662.html
  • gość 2016.06.19 [21:44]
    no to gratulacje dla Oleski !!! będą baby haule
  • gość 2016.06.19 [21:48]
    W ciazy jest czy to sarkazm?
  • gość 2016.06.19 [21:51]
    jest w ciąży!!! serio, zajrzyjcie do wątku maxineczki
  • gość 2016.06.19 [22:12]
    Spożywczej od przynajmniej dwóch lat...
    Poza tym Szavka usunęła te komentarze, bo Oleska jest tłusta, a nie w ciąży.
  • gość 2016.06.19 [22:41]
    Olga nie ma partnera wiec gdyby okazaloby sie ze jest w ciazy to poleciala by fala hejtu ze sie puscila... Pozatym ja wiem ze przy takiej nadwadze zajscie w ciaze jest niemozliwe. Po 2 latach od slubu wazylam 95 kg. Tak badzcie swiadome ze widzki tez idealami nie sa. I myslelismy o dziecku no i co. Nie dalo sie. Trzy lata kochania sie bez zabezpieczenia i nic. Lekarz sprowadzil mnie na ziemie. Schudlam i zaszlam dopiero w ciaze. Nie schudlam mocno bo do 70 kg ale juz organizm sie odciazyl i bsrdzo szybko zaszlam. Jednak najgrosze ze po ciazy znow mi blizej do setki niz dalej. Ale walcze!
  • gość 2016.06.19 [22:43]
    Jakim cudem tyle utylas w ciazy? Bo na pewno nie od jedzenia salaty i picia sokow warzywnych
  • gość 2016.06.19 [22:58]
    no to raczej ciaża....brzuch idzie w górę czyli ciążowy...
  • gość 2016.06.19 [23:05]
    Nie ma nikogo znowu? Przecież jakiś czas temu dodawała jakieś splecione ręce w aucie i coś wspominała w filmiku. I nie chodzi mi o Wiktora.
  • gość 2016.06.20 [20:06]
    Brzuch wygląda na typowo ciążowy, ale moja znajoma ma taki od otyłości i ma stłuszczenie organów wewnętrznychsmutas.gif Dlatego wersja optymistyczna to byłaby ciąża, Olga ma partnera, z którym mieszka, może to akurat to.
  • gość 2016.06.21 [13:55]
    Ja do Olgi też nic nie mam, fakt nie oglądam każdego filmiku bo mnie poprostu nie każa tematyka interesuje. Ale w ostatnim czasie roztyła się i to strasznie. Wiem że strata kilku kg nie jest prosta, ale trzeba chociaż podjąć próbe ich zrzucenia, np zamiana białego cukru na trzcinowy, czy białe pieczywo na ciemno , COCA COLe czy też inne reklamowane słodzące napoje na WODE.
  • gość 2016.06.21 [14:35]
    kawki z mega iloscia piany tez na kawe czrna bez mleka i cukru i duzo duzo wody. Olesska obudz sie. Dla wlasnego zdrowia.
  • gość 2016.06.21 [22:59]
    czy Olga ma faceta,? bo cos ucichlo. widzialam na insta dwa zdjecia, byl jakis filmik z facetem ze jedza siushi, a twraz cisza...wie ktos???
  • gość 2016.06.29 [13:45]
    Lubię oleskę. Życzę jej wszystkiego dobrego.
  • gość 2016.06.29 [13:56]
    Olga musi sie za siebie zabrac i to ostro. Wiem co mowie bo sama kiedys wazylam 118kg! Wszystko zaczyna sie od glowy, potem przychodzi racjonalne jedzenie oraz cwiczenia.
    Wystarczy zobaczyc na insta Olgi, Pedarka czy Karoliny....wszystko gotowe i na wynos.
    Wiem jak to jest wpasc w wir "Obzarstwa" im wiecej macznych i slodkich rzeczy tym trudniej z tego wyjsc.
    Mam nadzieje ze jej sie uda a wage napewno ma trzycyfrowa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...