Odpowiedz na ten temat

The Pink Rook

• gość 2016.08.29 [00:04]
    Co o niej myslicie? Ja ja w sumie lubie, choc dosc irytuje mnie,ze:
    strasznie pozuje do zdjec - ujecie twarzy to standardowe 'och, jaka jestem napalona'. Jezyk w zebach i zamglone spojrzenie.
    oraz - Kinga wydaje sie miec dosc wygorowane przekonanie o mocy swoich cyckow. Ma kanal o stanikach, piersi to i piersi tamto. I choc jej biust nie jest najmniejszy na swiecie, i byc moze podoba sie jej facetowi, to sorki, to NIE JEST BIUST KTOREGO MOZNA ZAZDROSCIC.
  • gość 2016.08.29 [11:51]
    Z czym dokładnie masz problem??
  • gość 2016.08.30 [00:10]
    a mozna jeszcze bardziej precyzyjnie? Mysle, ze dosc dokladnie uzasadnilam moj 'problem'.
  • gość 2016.08.31 [12:40]
    Az tak bolą Cie jej piersi? Smutne zycie musisz miec, wspolczuje.
  • gość 2016.08.31 [23:04]
    Ja się zgadzam z autorką. Pink jest po prostu zakochana w sobie i to mnie odrzuca, drażnią mnie jej miny.
  • gość 2016.09.01 [10:18]
    Gosc 12:40 - Zycie jak zycie, pewnie tak samo u ciebie - raz smutne, innym razem wesole. Jednak moja jakosc zycia w momencie ogladania filmow na You Tube nie wplywa zbytnio na moj odbior przekazywanej w nich tresci. A skoro celem vloggerki jest pokazywanie siebie poprzez przekaz werbalny i wizualny, to oczywista konsekwencja bedzie okreslona reakcja widzow na ten przekaz. I moja jest taka jak opisalam w pierwszym poscie. No, to klasyczny tekst 'nokautujacy' o smutnym zyciu juz rzucilas. Teraz pewnie chcialabys mi napisac 'jak ci sie nie podoba to nie ogladaj' ...oczko.gif
  • Fokusowana 2016.09.02 [10:37]
    Kolejna "gwiazda" która przyjechała z zadupia do wielkiej UK i myśli ze jak sobie kupi "szanel" to jest lepsza od innych. Zdjęcia i pozy żałosne, cycki jak cycki wiszą ( nomen omen)każdemu. Wulgarna i prosta zeby nie powiedzieć prostacka. Można słuchać Mozdzera ale we łbie mięs wioskę Kinia udowadnia tym na każdym kroku
  • gość 2016.09.02 [10:42]
    a wy sie tak nasmiewacie z szuszy... ze taka czy owaka. a gwiazda Kinga nakłada 3 bazy , dwa korektory a są zachwyty
  • gość 2016.09.03 [10:09]
    Znam ta osobę, strasnie fałszywa i dwulicowa. Niestety na jej youtubowa kreacje dało sie nabrać juz kilku.
  • gość 2016.09.03 [13:48]
    Wydawała sie ok
  • gość 2016.09.05 [02:14]
    Taki plastik sie z niej zrobil. Tona tapety, spalone rozjasniaczem biale kudly, sztuczne, tandetne rzesy, pomaranczowa skora. Jus nie ogladam jej, ilez mozna o zbytkach (haule, zakupy , tony kosmetykow) sluchac
  • gość 2016.09.05 [09:49]
    Żartujesz????? Przecież oba "aspiruje" na "szafiarke" "szanela"albo "diora". Przecież te wszystkie pożal sie boze stylizacje i pozy maja odbiorcom nasuwać skojarzenia rodem z "Paryża" jak mogłaś tak obrazić jedyna sarkastyczna bezpośrednia wyluzowana zdystansowana juciuberke?
  • gość 2016.09.06 [02:15]
    Kinga sie zafiksowala na modowych magazynach. Wybrala sobie rozne trendy i wrzucila je na siebie. Tyle, ze one nijak do siebie nie pasuja. Taki jarmark bardziej. I tak mamy biale, wpadajace w fiolet wlosy - i niektorym kobietom to pasuje, ale Kinga dorzucila do tego pomaranczowa twarz. I to juz nie wyglada dobrze. I znowu - czasem, pomaranczowa twarz wyglada ok, ale nie z golebim blondem. Do tego ciemne brwi, ktore az krzycza - JESTEM BRUNETKA ALE ZAFARBOWALAM SIE NA BLOND!!!!. Do tego wszystkiego czerwona szminka i juz wies tanczy oraz spiewa. Jakby komus bylo malo, to jeszcze styl na 'mowcie mi faux pas, ale mi sie podoba i wam sie ma tez'. No coz, nawet udawanie fanki jazzu na nic sie tu nie zda.
  • gość 2016.09.06 [20:36]
    Genialna babka. Jedyna, którą lubię oglądać, która nie boi się mówić wprost i która ma to coś. Aż chce się włączać film. Podoba mi się, że wynajduje cuda w sklepach i je zestawia. Ktoś napisał, że nic do siebie nie pasuje ... usmiech.gif A może za dużo "idealnych" outfitów z Polski i wydaje się ona niezbyt ciekawa? Dla mnie bombowa dziewczyna! Ma swój styl, czar usmiech.gif
  • gość 2016.09.06 [22:29]
    gość dziś [20:36]
    Szkoda ze w realu bardzo fałszywa i zafiksowana na popularność yt. Na spotkaniu z nią na którym byłam, dawało sie odczuć ta prowincjonalność dziewoi która zaczęła zarabiać więcej i uważa sue za lepsza bo ja stać. Rokowała dobrze a jak jest - widać .
  • Fokusowana 2016.09.06 [22:32]
    gość dziś [20:36]
    Kiniu - nie wypada o sobie pisać w samych superlatywach używając słów które od razu zdemaskuja twoja osobę ( genialna babka). Słabe smutas.gif
  • gość 2016.09.25 [11:55]
    Ktos wie ile ona ma lat? Ktory rocznik?
  • gość 2016.09.27 [09:39]
    Chyba 29-30
  • gość 2016.09.27 [12:18]
    Kolejny pustostan umyslowy. Laska przyjechala do UK z na sile chce z siebie zrobic gwiazde....mam "szanele", "diory"...Niestety granatem od pluga oderwana, prosta jak Fokusowana ale w lepszym opakowaniu (czytaj...lepiej ubrana)
  • gość 2016.10.01 [01:56]
    No i to ciagle czochranie/poprawianie wlosow przed kamera jest dosc irytujace.
  • gość 2016.10.02 [22:34]
    Pewnie większość z was, które tak najezdzacie na Kinge jest taka super idealna. Pp za tym każda osoba jest inna i ma prawo ubierać się i wyglądać jak chce. Laski żal was. Jedna z drugą popatrzcie e lustra. co w tym złego że wyjechała do UK? Wiele osób pracuje i mieszka za granicą i niech im się wiedzie jak najlepiej.jestescie przesiakniete złością i zazdrością. wystarczy nie oglądać. Pewnie nie wpadlyscie na to??
  • gość 2016.10.03 [01:16]
    Do gosc 22:34 - ludzie nie komentuja zachowania i wygladu innych dlatego, ze uwazaja, ze sami sa idealni. Nie trzeba uwazac sie za ideal, zeby moc komentowac innych. Komentuja bo You Tuberka, publikujac swoje filmy robi to po to, zeby inni mogli ja zobaczyc. I WEDLE ZYCZENIA JEST OGLADANA PRZEZ INNYCH. A kazdy z nas, ogladajac cos, ma na ten temat jakies zdanie. I niektorym sie chce swoja opinie opublikowac na przyklad na kafe. Moja opinia jest taka, ze Kinia jest tak zakochana w sobie, ze notorycznie przed kamera tak sie zapomina w swoim samouwielbieniu, ze ma sie wrazenie ze dostaje orgazmu na wizji na widok swoich wlasnych grymasow, nienaturalnie wypietych ust, i niby seksownie zmierzwionych wlosow. Kinga jest definicja narcyzmu.
  • gość 2016.10.03 [22:47]
    Bo widocznie taka już jest. Albo jest to kreacja która przybiera przed kamerą. Pozwólmy każdemu być sobą.
  • gość 2016.10.03 [23:23]
    A mnie ciekawi, czemu już nie kumpluję się z Fokusowana .Tak się odwiedzały, i co teraz cisza ,Anka miała 30-stke .I najlepszej psiasioly nie zaprosiła.
  • gość 2016.10.04 [22:03]
    Masz racje,nawet jak chwaiła sie kartkami iprezentami nie bylo słowa o Kindze. Zapewne Kinga juz nie gustuje w "malych" kanałach a polski yt zrobił się dla niej za mały teraz aspiruje do swiatowej gwiady ze swoim nowym kanałem..który to juz 3?
  • Fokusowana 2016.10.09 [19:15]
    Stworzyla kanal anglojezyczny, gdzie piski i ochy ciagle nadaja ten zenujscy ton polskiej cebulandii. Cóż mieszkac w UK i pokazywac ze sie umie cos sklecic w tym jezyku przeciez jest takie odkrywcze, i takie niespotykane. Zazdro Kinia, serio. Wszyscy sa pod wrazenien Twojej jakze niespotykanej lingeistycznej umiejetnosci.
  • gość 2016.11.10 [08:02]
    Niezle cwana,zakochana w sobie i nic jej nie interesuje poza szmatami
  • gość 2016.11.10 [08:21]
    gość dziś [08:02]
    Można kogoś nie lubić,ale trzeba być obiektywnym.
    Jeśli oglądasz jej kanał to musiałaś zauważyć,że wspomina również o muzyce,literaturze,filmie,malarstwie.
    Oczywiście jej kanał jest głównie urodowo-modowy ,ale nie można jej zarzucić ,że tylko szmatki jej w głowie.
  • gość 2016.11.10 [21:33]
    Tak cos tam wspomina o sztuce,malarstwie itd ale to jest kropla w oceanie .glownie to szmaty i kosmetyki az głowa boli
  • gość 2016.11.11 [11:22]
    gość wczoraj [21:33]
    Bo to założenia stricte urodowo-modowy kanał.Więc proporcje są jakie są.
  • gość 2016.11.12 [01:38]
    Kinga mowi czasem o sztuce, literaturze itd, bo sama lubi o sobie myslec ze jest kims taki, kto lubuje sie w rozrywkach dla osob o wyzszym niz przecietny poziomie intelektualnym. A w praktyce to wyglada tak, ze ona owszem, czasem cos tam wspomni o jakiejs bardziej ambitnej ksiazce i tak dalej, ale ona po prostu wyraza swoja opinie na temat danej pozycji, co nie jest rownoznaczne z tym, ze jest jakas wielka intelektualistka. Z drugiej strony, czesto przyznaje sie tez do swojego uwielbienia dla totalnej popkulturowej szmiry dla gospodyn wiejskich, i mowi nawet o tym, ze wstyd sie jej przyznac ze to lubi. No ale to wlasnie swiadczy o jej intelektualnym polocie. Samo gadanie o tym, ze sie sie wie o istnieniu dobrych ksiazek, wystaw i dobrej muzyki nie robi z czlowieka intelektualisty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...