Odpowiedz na ten temat

Thekretka cz.3

• gość 2017.06.03 [08:00]
    Myślę, że pora na 3 część, poprzednia zacina się
  • gość 2017.06.06 [10:25]
    Poprzedni wątek, o ten: http ://f.kafeteria.pl/ temat/f22/the-kretka-cz-2-p_6640808/68 się zacina więc wypowiadamy się tu.
  • gość 2017.06.07 [19:22]
    Poprzedni wątek o kretce powinien nazywać się "moje własne doświadczenia z usa"
  • gość 2017.06.07 [19:29]
    hehehehe dokładnie. Fajnie że ktoś opowiada stamtąd jak to wszystko wygląda z jeszcze innego puntu widzenia, niemniej jednak to wątek o twórczości Kretki...
    Mnie Ona zaczyna drażnić tą chińszczyzną, tymi heheszkami. Szkoda że nie idzie w kierunku ulepszania, tylko siada na "laurach"
  • grandalf 2017.06.07 [19:36]
    czy tylko ja odnosze wrazenie, ze Kretka zrobila sie zlosliwa i wredna? Ma prostackie poczucie humoru
  • gość 2017.06.07 [19:55]
    To nie wrazenie - to cos co widzi myslaca czesc jej widowni
  • gość 2017.06.07 [20:03]
    Mi nie podobał się jej stosunek do loli. Jak robią razem makijaż to mam wrażenie ze traktuje ją z góry, mówi tylko o sobie, jak Lola pokazuje jej nowa szczotkę to ona odpowiada coś o swoich rzesach. Lola co chwile mówi jej coś miłego, że ma pięknie zrobione włosy, albo że super pasuje do niej kolor pomadki a kretka zaciesza i nie stać jej na to by powiedzieć coś miłego do Loli, na końcu jeszcze przewraca oczami jak Lola mówi ze Ania w czerwonym swetrze zwraca na siebie uwagę a Lola będzie jej "tłem". Po tym filmiku myślę że przekonałam się jak kretka traktuje ludzi i jaka chamska. Widzi tylko czubek własnego nosa
  • gość 2017.06.07 [20:44]
    Otóż to, Krecia obrosła w piórka, poczuła się na yt pewniejsza, no bo jej znajoma youtobowa Lola ma sporo mniej subskrypcji, więc gwiazda z ameryki przyleciała i pokazuje swoje "pazurki".
    Zresztą Krecia nawet w swoich filmach jest zupełnie inna niż kiedyś. Drażliwy ma ten ton głosu, i to przywitanie, takie ciągłe mówienie przez nos jakby :/
  • gość 2017.06.08 [06:07]
    Mowicie jakim Polacy sa dorym narodem - a sami ze soba na jednym forum nie potraficie wysiedziec - musicie sie dzielic...
  • gość 2017.06.08 [07:16]
    Kretce się sporo przytyło, na twarzy tego nie widać za bardzo ale nóżki już nie te same co kiedyś.Właściwie jeszcze rok temu wyglądała dobrze.
  • gość 2017.06.08 [07:28]
    Juz wczesniej to pisalam . nogi ma ulane, na wewnetrznej stronie ud "zaciory" usmiech.gif nie ma wciecia w tali wiec wyglada klocowato z tymi dodatkowymi kilogramami
  • gość 2017.06.08 [08:01]
    Niestety, ale Krecia nie młodnieje i teraz co raz ciężej będzie jej zgubić dodatkowe kg. Wiem po sobie, bo swego czasu zasiedziałam się w domu, codziennie pączuś albo eklerek a po roku czasu o matko boska !!! pewnego dnia powiedziałam dość i zaczęłam ćwiczyć w domu 15 minut + codziennie rower no i odrzuciłam gazowane słodkie. Po pół roku czułam się dużo lepiej, za dużo nie schudłam bo tylko 4 kg ale było widać.
    A Krecia po pobycie w PL, naszym jedzeniu, + do tego na florydzie całymi dniami w domu, wszędzie samochodem i wszystko się skumulowało.
    Stąd też teraz zapewne ta siłownia, bo widzi że na fotach nie wygląda jak wyglądała, i pewnie sama po sobie czuje różnicę.
  • gość 2017.06.08 [15:16]
    skad wiecie ze chodzi na silownie? oczko.gif moze to chwyt marketingowy i zaraz bedzie sie odchudzac jakims chinskim proszkowym rozpuszczalnikiem usmiech.gif
  • gość 2017.06.08 [15:57]
    Chodzi, i trochę ćwiczy bo tyle widać na instastory jezyk.gif a co dalej to nie wiadomo smiech.gif
  • gość 2017.06.08 [16:35]
    Mowicie jakim Polacy sa dorym narodem - a sami ze soba na jednym forum nie potraficie wysiedziec
    X
    I na tym polega nasz polski, słowiański urok!
    Myślisz, że w innych krajach panuje zawsze "peace and love"?
    Spojrz na Francję!
  • gość 2017.06.08 [16:42]
  • gość 2017.06.08 [20:38]
    Dziewczyny dlaczego Marek nie komponuje Kretce podkładu muzycznego do filmów,talent raczej ma i zawsze to coś oryginalnego.Z tego co pamiętam to stworzył jakiś jeden kawałek do lookbook-ów z 2014.Swoją drogą to stroje z 2014 miała całkiem fajne.Teraz to ...no comment.
  • gość 2017.06.08 [20:50]
    Uwierz mi tez tesknie za ta Kretka z 2014 roku. Nie do konca moj styl - ale fajnie sie ogladalo usmiech.gif Marek na strasznie zmeczonego wyglada - ciezko z takim samopoczuciem cos stworzyc :/
  • gość 2017.06.08 [21:09]
    Myślicie że ten komentarz w poprzedniej części rzeczywiście napisała Tracey lub ktoś z jej otoczenia?
  • gość 2017.06.08 [21:30]
    Mysle ze tak. Tam bylo sporo psychopatek ktore do takiego stopnia wylewaly swoja zolc ze sie zastanawialam jak mozna az tak pisac o kims kogo sie nie zna osobiscie. Plus pamietam jak jedna pisala zeby "zaprosic" byla zone Marka do rozmowy - wiec wierze ze o zrobila.
  • gość 2017.06.09 [07:12]
    O tak "stroje dnia" z 2014 były fajne, wtedy jeszcze chciało jej się wyjść z domu i nagrywać w ciekawych miejscach.Teraz z domu nie wychodzi.
  • gość 2017.06.09 [10:05]
    Nie rozumiem osób, które krytykuja Kretkę. Nie można nic zarzucić tej wspaniałej youtuberce. Piękna, inteligentna kobieta błyszcząca wysokim poziomem intelektualnym, który można podziwiać w kaźdym jej filmiku. Ma taką dużą wiedzę na temat kosmetologii, wszakże to jej zawód i uczy nas jak używać ostatnich chińskich wynalazków w tej dziedzinie. Jest ekskpertką w branży modowej, sama dowiedziałam się od niej, źel Dior i Chanel majaj teź takie naszywki jak te, które ona sprzedaje.
    Każda jej kreacja, szerokie spodnie, kurteczka z plastiku, buciki z pomponami jest dla mnie inspiracją, patrzę ne moją wspólczesną-klasyczną garderobę i czuję się jak wieśniaczka z polskiego ciemnogrodu. Muszę się wziąć za siebie. Kretka daje mi wspaniałą motywację ! Nie moźecie powiedzieć, że jestem zazdrosna, chociaż niektóre osoby widzą to negatywne uczucie w każdym merytorycznym komentarzu, a ja piszę same superlatywy o Ance.
    Nie zapominajmy takźe o dużym wpływie Kretki na kształtowanie umysłu naszej młodzieży, wszyscy stwierdziliśmy ten fakt, po zlocie młodych widzek w Koszalinie, to jest bardzo pozytywną oznaką i świadczy o wysokim poziomie duchowym naszych młodych dziewcząt. Mają swoją idolkę, która im daje "pozytywną energię", jak często same mówią.
  • gość 2017.06.09 [10:43]
    Ten sam komentarz umieściłam pod ostatnim filmikiem Kretki, poniewaź zwrócono jej uwagę na błąd językowy. Sześć palcy to nie to samo co siedem palców.
    Kretka mieszka w USA od 5 lat i ma prawo kaleczyć nasz piękny język, bądźmy wyrozumiali. Posługuje się tylko angielskim i otoczona jest tylko osobami mówiacymi w tym języku, czy wy myślicie, że w Targecie i innych sklepach mówi się po polsku?
  • gość 2017.06.09 [12:39]
    Ciekawe z kim ona rozmawia po angielsku... Z markiem, viki i diana po polsku, w sklepach kazdy głupi powie i zapyta o cenę
  • gość 2017.06.09 [13:57]
    @12.39
    Nie zrozumialas mojej ironii? P.rzeciez ja sobie robię tzw "jaja"
  • gość 2017.06.09 [14:04]
    10:05 jak na nie-fanke Kratki nadzwyczaj dużo wiesz na jej temat. Zastanawiające.
  • gość 2017.06.09 [15:25]
    czy nie pisalam wczoraj ze bedzie promowac chinskie rozpuszczalniki odchudzajace? milej sraczki Kreciu usmiech.gif
  • gość 2017.06.09 [15:32]
    Kretka gmera lapami przed sama kamera a pazur odrosniety ze az obrzydza. No tak Diana w rozjazdach - nie ma komu zrobic paznokci naszej damie za darmo. A film byc musi bo wyplaty miesiecznej od youtube nie bedzie - a wydatkow pelno- gosci glodnych zwiedzania cala cahlupa usmiech.gif Rzeczywiscie mozna pozazdroscic Kretce zycia oczko.gif
  • gość 2017.06.09 [15:55]
    oj detox wlasnie przechodzi.. pewnie jakies "herbatki" cudowne bedzie reklamowala.. chyba Lola tez "robi" taki detox.
  • gość 2017.06.09 [16:32]
    dzięki bogu że nowy wątek nie ma długich wpisów od tych którzy próbują się dowartościować pisując paragrafy o swoim życiu
    co to kogo obchodzi co "gość" osiągnął

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...