Odpowiedz na ten temat

Vblog Aga in America

• gość 2017.05.11 [16:26]
    nie wiem jak mozna nie myc owocow czy warzyw.. ludzie,ktorzy robia na polu, nie maja lazienek z umywalka, zeby rece myc po skorzystaniu z lazienki.Wiec, nawet jesli uprawa jest ekologiczna, to jakis czlowiek zbiera te owoce czy warzywa.. i ten czlowiek, moze miec rozne bakterie na rekach.
  • gość 2017.05.11 [16:47]
    Ona lubi fantazjowac o tym jak jakis mlody byczek zrywal te owoce, zaraz po tym jak sie po swoich mlodych i swiezych jajeczkach drapal usmiech.gif Tylko to jej zostalo w przerwie od obowiazkow malzenskich.
  • gość 2017.05.11 [17:03]
    Kwiecień wiecznie brudna i nie, nie uważam że dziecko ma być czyste i cichutko bawić sie w kątku, ale Kwiecień bije rekordy, ciągle jest czymś usyfiona...
  • gość 2017.05.11 [17:04]
    Hitem i tak sa zdjecia i filmik z pierwszych urodzin, wszyscy ubrani a Kwiecien na golasa w pamperze.
  • gość 2017.05.17 [23:43]
    jak zobaczylam ten filmik ze to dziecko je tylko same owoce to az mi przykro. nasrane ma w glowie ta baba, powinni ja zamknac
  • gość 2017.05.18 [00:03]
    Będą mieli jazdę jak Kwiecień zostanie niesforną nastolatką smiech.gif
  • gość 2017.05.18 [02:05]
    Kwiecien usmiech.gif .. swoja droga, to ciezko mi zrozumiec, ze Polka nazwala tak swoja corke.. no ja rozumiem, ze to April i amerykanie czesto wybieraja dziwne imiona dla dzieci ale zeby Polka dala tak na imie swojej corce..ale zraza zaraz, przypomnialam sobie, ze aga nie jest emocionalnie zwiazana z krajem ..
  • gość 2017.05.18 [11:17]
    Robi z siebie wielka amerykankę bo dorwała jakiegos psychicznego brzydkiego Msrykajina który narzuca karmić dziecko samymi owocami żeby nie daj Boże nie było chore. Bo owoce tańsze, umyje nie umyje obierze i jedz dziecko, po co gotować ? Mamusia idealna na łatwiznę idzie.
  • gość 2017.05.18 [11:19]
    Dziecko do szkoły nie pójdzie, debila z niego zrobi. Wątpię ze je nauczy to co nauczy podrecznik i nauczyciel w szkole. Ona jest za wygodna i nie wydaje mi się by siedziałam z nią 8h i uczyła.
  • gość 2017.05.18 [12:23]
    Robi z siebie wielka amerykankę bo dorwała jakiegos psychicznego brzydkiego Msrykajina
    xx
    Wedøug mie Nate nie jest brzydki, taki normalny z urody. Taki typ urody skrzyzowanie holendra z niemcem. Kwiecien natomiast z urody czysta niemka.
  • gość 2017.05.18 [12:28]
    Najfajniejsze, to pytanie kto ma Kwiecien uczyc angielskiego. mamusia?
    A poza tym mala naucza pisac i czytac i wystarczy. Wydadza pozniej
    za jakiegos zamoznego faceta i bedzie na utrzymaniu meza.
  • gość 2017.05.18 [14:07]
    przeciez to dziecko hwst paskundne, oczy krzywe grube siedzi na tej podlodze jak jakis dziki zwierz i je lapami no chore
  • gość 2017.05.18 [14:29]
    No, na mnie tez wrazenie takiego zwierzaka robi. Potem jak takiego zwierzaka w swiat wypuscic, bedzie miec 15 lat i z podlogi jesc bo tak nauczona. Tyle, ze oni, zdaje sie, nie maja jej zamiaru w swiat wypuszczac, pewno bedzie wieziona w domu, bez szkoly, przyjaciol, pracy, tak jak jej mamusia. Po angielsku tez sie pewno od matki z polskim akcentem nauczy mowic bo z nikim innym nie przebywa na co dzien.
  • gość 2017.05.18 [14:52]
    z dziecmi bawic sie nie bedzie no jeszcze jakies je dotknie hahahaha zachoruje to bedzie je leczyla sama... daja jej owoce zeby raka nie dostala a tak naorawde jak ktos ma raka dostac to dostanie nawet pijac sama wode.
  • gość 2017.05.18 [18:48]
    Ja tam nie mam nic przeciwko jej diecie. Ale po cholerę pokazuje swoje mlaskające dziecko na YT? Ble, obrzydliwa jest ta dziewczynka jak tak mieli wszystko do kamery. Poztym widzę, że ta Ameryka trochę ludziom odbija, czego Aga jest najlepszym przykładem. A jak chcesz wyrazić negatywną opinię to na pewno jej zazdrościsz! (Tak, bo akurat ja mam czego :] )
  • gość 2017.05.18 [19:11]
    A ja uwazam ze to swietna dziewczyna mocno zaangazowana w rodzinę, relacje. Moze nie wszystkie jej pomysly się sprawdzą ale widac jak bardzo się stara.
  • gość 2017.05.19 [17:06]
    ale widac jak bardzo się stara
    zzz
    i dla kogo sie star, zdzira jedna chce zwyczajnie karmic swoje ego by
    we wlasmym mniemaniu chodzic za lepsza od zawszonych tlustych
    polek (ona tak mysli o kobietach w pl).
    Niech nagrywa po angielsku dla swoich ziomali amerykanow.
  • gość 2017.05.19 [22:55]
    gość wczoraj [14:07] twoje jest pewnie piękne takie jak ty oczko.gif
  • gość 2017.05.20 [12:48]
    Ja nie dziwię sie, że Aga nie chce uczyć swojego dziecka polskiego. Wtedy to dziecko byłoby biedne, bo czytałoby te wasze komentarze pełne jadu i biedy umysłowej.
  • gość 2017.05.20 [13:33]
    Jak się poczyta ten wątek to aż się przykro robi, że też ludzie, którzy przejawiają najgorsze narodowe przywary mają czelność wypominać komuś niechęć do polskości. Polskość to nie pierogi na święta i schab z kapustą w niedzilę, też nie chrzyciny, komunie i wesela, na które nie prosi się starej babci. To coś więcej, dla was to nieuchwytne.
  • gość 2017.05.21 [01:16]
    szok! Ta nauka w domu, myslalam, ze wyglada troche inaczej. Wiedzialam, ze musza brac egzaminy, zeby panstwo sprawdzalo, czy dobrze dziecko jest uczone w domu..ale teraz jak Aga powiedziala, ze sie sciaga z internetu te testy, egzaminy i robi.. czyli tak naprawde nikt nad tym nie ma kontroli, tylko rodzic. Nie nie moge, juz jej ogladac.... Aga sama powiedziala, ze nie byla lubiana w szkole.. to teraz wiemy, dlaczego ona nie chce posylac corki do szkoly. Co ona opowiada za bzdury.. najprawdziwsze przyjaznie sa nawiazywane w szkole.. ona ma cos nie tak z glowa. Robie unsub.
  • gość 2017.05.21 [01:17]
    skoro Aga nie chce corki uczyc polskiego, i nie lubie Polski, to niech przestanie nagrywac po polsku i zacznie w jezyku jej nowego ukochanego kraju! Tak, tak, ja juz jej ogladac nie bede, wlasnie zrobilam unsub i na tym koncza sie moje wypowiedzi na temat tej osoby.
  • gość 2017.05.21 [13:04]
    Hmm...w podstawowce nikt jej nie lubil, w gimnazjum nikt jej nie lubil, w technikum nikt jej nie lubil, z wlasna siostra nie rozmawiala przez 1.5 roku mieszkajac z nia w jednym pokoju, nie chce znac wlasnego ojca...czy ta kobieta naprawde nie widzi, ze to z nia cos jest nie tak? Ona ma w sobie tyle pretensji i pogardy do swiata i ludzi, ze zupelnie nie dziwi, ze ludzie odpowiadali jej tym samym a jedyny sposob na to, zeby przezyc w takim "podlym" swiecie dla takiej osoby, to uwiesic sie na facecie . Ona jest jakas kaleka psychiczna i wszystko jest w niej strasznie zaburzone i powykrecane w srodku. Ciekawe, ze lata po lekarzach, wycina sobie wszystko co moze a nie pomyslala nigdy, zeby udac sie do psychiatry.
  • gość 2017.05.21 [15:30]
  • gość 2017.05.23 [22:19]
    ogladam wlasnie jej vlogi,
    nie wiem co piszecie w tym watku, ale moim zdaniem ta dziewczyna ma problem!!!!!
    dziecko je tylko surowe owoce!! do szkoly nie pojdzie!
    Sama Aga jest pewna, ze posiada wiedze calkowita!
    szok!
    Kobieto opanuj sie!
  • gość 2017.05.23 [22:22]
    Ona jest samozwańczym guru smiech.gif pasowałaby do guru od pszczoły smiech.gif pszczoła nie jest taka pyskata jak Aga
  • gość 2017.05.24 [14:16]
    Dziewczyny nie bądźcie takie surowe. Aga miała bardzo ciężko w życiu. Los nie był i wciąż nie jest dla niej łaskawy czy nie widzicie tego? Jako mała dziewczynka straciła matkę, myślicie ze po tym wydarzeniu można jeszcze dalej normalnie żyć? Nie dziwie się ze nie lubi polski bo tez jej nie lubię ze względu na podłych ludzi poza tym ten kraj nie ma nic od zaoferowania. Jej diecie tez się nie dziwie bo ona dzielnie walczy o zdrowie i życie!!!
  • gość 2017.05.24 [15:01]
    Oboze chyba sie rozplacze mamusie stracila a co w domu dziecka kiblowal 15 lat ze mamy tu nad nia sie pochylic ze wspolczuciem.
    To niech idzie na terapie i do logopedy.
    A nie cale zycie bedzie sie wiozla na trudnym dziecinstwie.
  • gość 2017.05.24 [15:15]
    ten kraj nie ma nic od zaoferowania
    xxx
    slusznie napisanie dla takich gamoni i brzydul polska nie ma nic.
    Zaden fajny bogaty facet nie chcial w polsce to musial sie ewakuowa do ameryki. Ale musi jednak pluc jadem na polske z wscieklosci za przymus wyjazdu do ameryki, stad kana po plsku.
    Dziwie sie ze w ogole sobie tym zawraca d**e (kanalem po polsku) zamiast cieszyc sie z sympatii i milosci jak okazuja je cudowni, zyczliwi amerykanie.
  • gość 2017.05.24 [15:21]
    Polska cebula zieje jadem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...