Odpowiedz na ten temat

Vlogerka Ada Gada

• gość 2016.08.17 [12:15]
    czy ta dzioucha musi tak wszystkich kopiowac?
  • gość 2016.08.17 [12:18]
    Jej głos powoduje, że usypiam pechowiec.gif Brak temperamentu u tej kobiety. Najlepsze jest to jak Szusz, Boogie na YT. smiech.gif
  • gość 2016.08.17 [12:23]
    zero życia w tej babie, anemik następny, gałami przewraca aż mi sie niedobrze robi
  • gość 2016.08.17 [12:58]
    TRAGEDIA, nic więcej nie mam do dodania. Miernota pod każdym względem.
  • gość 2016.08.17 [13:14]
    obkupiła sie w markowe ciuchy w Factory we WRocławiu i myśli,że każdy jej zazdrości jakież to ona ma drogie ciuchy usmiech.gif
  • gość 2016.08.17 [13:24]
    no niestety, nie porywa ta dziewczyna
  • gość 2016.08.17 [17:04]
    przemadrzale babsko, nie uznaje zdania innych i mysli, ze zawsze ma racje, zadufana w sobie
  • gość 2016.08.17 [17:22]
    utre jej nosa jak ja spotkam we WRocku usmiech.gif
  • gość 2016.08.24 [19:18]
    ma dziewczyna kompleksy, ratuje sie metkami usmiech.gif
  • gość 2016.08.24 [19:21]
    Tak ma luji wita i szpanuje a poza tym tag nagrała i otagowala vlogerki byleby suby skoczyly
  • gość 2016.08.25 [12:33]
    wyrwała od kogoś torebke papierową z Viktoria Sekret i łazi z tym po mieście usmiech.gif
  • gość 2016.09.21 [16:18]
    hahaha w ostatnim vlogu mowila ze nie chce wrzucac byle czego na kanal, ze chce aby na jej kanale byly tylko wartosciowe tresci buhahahaha a co ona soba reprezentuje? hahaha jej kanal jest tak pusty jak jej glowa smiech.gif DD nic soba nie reprezentuje dziewczyna
  • gość 2016.10.18 [12:54]
    Popatrzcie na tą małomiasteczkową dziewuche, z każdej strony oczywiście nie specjalnie pokazuje jaka to ona jest bogata, 30latka z mózgiem gimbazy. Szkoda,że nie wychodzi na dwór z całym dobytkiem na plecach smiech.gif
  • gość 2016.12.13 [08:59]
    Wartościowe treści czyli haul z biedronki?
  • gość 2016.12.13 [12:02]
    Chyba ktoś tu na kafe uwzial sie na Adę. Bardzo to przykre. Ada to sympatyczna, zwyczajna dziewczyna. Szczera i nie udaje kogoś kim nie jest. Nie zasłużyła sobie na oczernianie. A haule z lidla.. - większość z nas kupuje w takich marketach a kanał Ady jest dla zwyczajnych osób. Bardziej podobałoby sie wam gdyby prezentowala kosmetyki na ktore wiekszosc nie moze sobie pozwolić? To by wam imponowało?
  • gość 2016.12.13 [13:49]
    jeżeli sama mówi, że na jej kanale będą WARTOŚCIOWE treści to serio? WARTOŚCIOWY jest haul z BIERDONKI? W ogóle haul ze spożywczaka jest WARTOŚCIOWY? Wartościowe filmy to takie z których czegoś sie człowiek może dowiedzieć czy nauczyć a nie takie pierdy
  • gość 2016.12.13 [14:22]
    Ciekawe tylko że skoro jest TAKA przemęczona po prostu nie zrobi sobie przerwy od youtube. Skoro jest zmęczona to może iść spać zamiast montować film czy odpisywania na komentarze. Ale ten typ tak ma. Praca w korpo jej odpowiadała bo od 8-16 i kasa na koncie teraz spodobało się siedzenie w domu więc kasa by mogła przyjść z YT ale przeszkada jej w wypoczynku dziecko.... niech odpoczywa tylko ona wypoczywa co chwile. Wakacje niby miała jechać do bułgarii z dzieckiem ale pojechała ODPOCZĄĆ z mężem. Do mamy jak przyjechała to też pojechała ODPOCZĄC do krakowa. Jak faktycznie potrzebowała odpocząć a nie pochwalić/ wzbudzić kontrowersje żęby kasa wpadła na filmie to by powiedziała sorry jestem zmęczona i na tydzień nie nagrywam i by w spokoju sobie odpoczywała. Ale widać po filmach żę ola ciągle albo z kimś albo w kojcu albo "dała popalić". Ktoś uciekł na macierzyński bo myślał że to fajna łatwiejsza kasa i tu klops hehe
  • gość 2017.01.05 [15:40]
    mają trudne dziecko, że aż uciekają przed nim smiech.gifsmiech.gif wygody rodziców ważniejsze niż dziecko smiech.gif to już któryś z kolei ich wypad bez dziecka smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.01.05 [15:52]
    A wy dalej nie macie nic do roboty tylko całymi dniami albo oglądać Adę albo o niej pisać i zakładać nowe tematy. Własnego życia nie macie??????
  • gość 2017.01.05 [15:54]
    Maja bol d**y ze Ada ma wszystko a one nic tylko swoje stare pecety
  • gość 2017.01.05 [15:58]
    15;40 a ciebie boli ze ona ma swoje życie a ty juz dawno gdyby nie sikanie w kiblu zapomnialabys ze jestes baba, bo słuzysz swojemu dziecku a ono ci sie i tak odpłaci brakiem szacunku i ryjem takim samym jak ty masz na kafe hahah pewnie osaczasz swoje dziecko jak wiekszosc matek polek aż ma cie dość i nawet nie wie co znaczy zatęsknić, ma cie na codzień i juz tobą zyga
  • gość 2017.01.05 [16:41]
    do 15.58
    to może jak nie radzicie sobie razem z Adunią ze swoim dzieckiem to oddajcie do domu dziecka i wróćcie po nie za 20lat smiech.gifsmiech.gif żałosne Mamuśki egoistki smiech.gif ja nie mam potrzeby uciekac przed swoim dzieckiem, kocham budzic sie przy nim i byc blisko każdego dnia.
  • gość 2017.01.05 [16:53]
    nasza gwiazdunia jeszcze nie raz ucieknie przed dzidzią, taka z niej mamunia na pokaz smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.01.05 [17:00]
    Kurczę, był jeszcze jeden wątek taki dłuższy i nie mogę go znaleźć. Błąd wyskakuje. Ada nie wytrzymała psychicznie i kazała usunąć?
  • gość 2017.01.05 [17:02]
    do 15.54
    a co takiego ma Adunia,że można jej zazdrościc??
    mieszkania na kredyt,zakupów firmowych w Factory, zakupów spożywczych???? telefonu,który każdy posiada?? smiech.gifsmiech.gif nie no jest co zazdrościc , taaak smiech.gif ołjeeee
  • gość 2017.01.05 [17:06]
    był i juz nie ma
  • gość 2017.01.05 [17:25]
    nie pracuje i musi od dziecka odpocząc smiech.gifsmiech.gif .
    Przepraszam pracuje nad tym, co jeszcze pokazac na jutubie smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.01.05 [18:29]
    17:02 np urody- bo Ada to ładna kobieta a ty pewnie jestes oblesnym pasztetem zapuszczonym od siedzenia przed kompem. Męża- ty pewnie nie masz chłopa (ewentualnie jakiegoś patologiczngo konkubenta)bo jakbyś miała to byś tu nie przesiadywała non stop. Teściów- ze sa pomocni w każdej stytuacji - ty pewnie jestes gnojona przez teściowa i dlatego odreagowujesz agresję na forum. Podejścia do życia - ty jestes zacofana matka Polka. Sposobu na siebie, ze Ada zarabia z domu - ty pewnie zasuwasz na dwie zmiany dlatego tak cie bolą pieniądze Ady. Mieszkania- ty pewnie mieszkasz w trzy pokolenia na kupie w starej kamienicy zagrzybialej.
  • gość 2017.01.05 [18:44]
    Ada ma ładne oczy ale brzydkie krzywe wąskie usta i wysuszoną twarz jak na młodą kobietę
  • gość 2017.01.05 [18:52]
    gość dziś [18:29]
    dobrze, że ty jesteś piękny, młody, ambitny, zdolny, masz pewnie też piękne dziecko, piękną i mądrą żonę, jesteś też elokwentny a i pewnie bogaty domniemam, masz cudowne życie, stać cię na podróże itp. itd.
    ale w takim razie co robisz na cafe? nie szkoda ci czasu i życia? to przecież wg ciebie miejsce dla nieudaczników życiowych
  • gość 2017.01.05 [19:11]
    do 18.29
    sorry ale nie mam teściowej przy sobie, mieszkam z facetem w domu jednorodzinnym 4pokojowym z salonem, siedze na kafe sporadycznie. Ada nie jest wzorem dla mnie,przynajmniej nie po tym jak ucieka od swojego dziecka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...