Odpowiedz na ten temat

Vlogerka Ada Gada

• gość 2017.05.22 [15:45]
    Na Maltę usmiech.gif
  • gość 2017.05.22 [19:31]
    Skąd wiesz?
  • gość 2017.05.23 [01:24]
    Na prywatnym profilu ma info
  • gość 2017.05.23 [10:40]
    Daj link do tego profilu
  • gość 2017.05.23 [19:59]
    Nie sadze Że na Maltę. Podobał im się ten kraj ale żeby aż tak ?
  • gość 2017.05.26 [07:59]
    Juz powiedziała na insta ze na Maltę także przynajmniej spoko in dalej tym lepiej hehe ciekawi mnie tylko czy juz maja żłobek bo kto sie zajmie Ola
  • gość 2017.05.26 [13:01]
    Ciekawe skąd pomysł na taki kierunek? Z tego co Ada mówiła to lubi jak dużo się dzieje no i myślałam że stawia na karierę. Widziałam ich w jakieś światowej stolicy, a tu ciche nadmorskie miasteczko pechowiec.gif
  • gość 2017.05.26 [13:35]
    Aleksander pracuje z domu a Ada obecnie wcale, więc mogli wybrać dowolny kierunek. Sama też bym wybrała podobnie. Nie rozumiem szału na stolice, no chyba że ktoś jest karierowiczem Niektórych pęd, korki, masa ludzi w godzinach popołudniowych no i zawyżone ceny(bo to stolica) po prostu odstraszają...
  • gość 2017.05.26 [18:23]
    Fajnie jakby pokazała typowe życie mieszkańca, bo mi osobiście Malta kojarzy się tylko z turystyką. Ciekawe czy jakoś to przedstawi czy pozostanie przy domowych vlogach. Ogólnie dużo traci na tym, że ma bardzo monotonny głos, nawet jak coś robi to jest to nudne jak flaki z olejem. Teraz ma pole do popisu, w końcu coś się dzieje.
  • gość 2017.05.27 [08:35]
    Mam wrażenie, że ten wybór to raczej wybór jej męża . W filmiku o podróżach mówiła, że jej wcale ten kraj nie przypadł do gustu. Za to jemu tam bardzo się podobało. Zdziwiło mnie też, że właśnie teraz zdecydowali się na ten wyjazd. Mam wrażenie, że byłoby im dużo łatwiej zaaklimatyzować się od października, listopada. Mniej ludzi i temperatury niższe. Na wakacje to kraj bardzo fajny ale czy do życia. Trudno też im będzie tam z małym dzieckiem. Upały są tam jednak męczące. Pierwsze lato będzie trudne. Ale trzeba to przyznać, odważni są.
  • gość 2017.05.27 [11:33]
    Najprawdopodobniej jest to decyzja z pracy. Napisała w komentarzach, że myśleli tylko o krajach anglojęzycznych i brali pod uwagę Stany czy Australię. Sami nie mieliby szans na taki wyjazd, tam to albo wykształcenie ścisłe albo kupa hajsu do zainwestowania żeby dostać wizę. Więc jednym z powodów może być praca.
  • Ollciaaa 2017.05.28 [22:29]
    No to raczej nie praca lecz chęć zmian skoro brali pod uwagę różne kierunki.
    Fajnie, bardzo Adzie zazdroszczę i trzymam kciuki żeby wszystko jej wyszło.
    Tylko dziwi mnie, że zostawia we Wrocławiu mieszkanie. Mówiła co z nim zrobi? Tzn wynajmie czy sprzeda?
  • gość 2017.05.29 [01:28]
    Stany to nie miejsce, do którego jedzie się bo chce się zmian(na pewno nie przeciętna polska rodzina z humanistycznym wykształceniem) jezyk.gif co do wyboru, to mogli mieć wybór z korpo, to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego... na bank mieli kilka powodów, zapewne głównym jest praca a potem może chęć przygody? W sumie fajne miejsce, dziecko będzie dwujęzyczne jak pomieszkają kilka lat, ogólnie dużo plusów, chociaż widać, że wyjeżdżała z bólem serca i wcale się nie dziwię, w pl mieli dobre życie usmiech.gif
  • gość 2017.05.29 [02:00]
    Czemu dziwne, ze zostawila mieszkanie? Za pare lat moga wrocic, a nawet jak nie, to nie musi go od razu sprzedawac.
  • gość 2017.05.29 [02:14]
    22:29
    Naprawdę sądzisz, że ogłosi na yt co robi z mieszkaniem? Może jeszcze konkretne kwoty? jezyk.gif byłaby naprawdę głupia gdyby zaczęła się spowiadać ze swojego majątku
  • Olllciaa 2017.05.29 [20:14]
    No przecież o wszystkim mówi. Mówiła, że będzie pokazywać przygotowania do przeprowadzki więc sądziłam, że powie coś o mieszkaniu tam i tutaj.
  • gość 2017.05.29 [22:35]
    Pierwszy vlog z Malty to raczej vlog z lidla. Po co ludzie nagrywają takie vlogi. Zamieszkali na pięknej Malcie a pokazują jakieś zakupy z marketu. Kto to ogląda? I po co?
  • gość 2017.05.30 [22:08]
    Nie mieli na kredyt to wyjechali a mieszkanie wynajęli
  • gość 2017.05.31 [00:43]
    Skąd wiesz, że nie na kredyt?
  • gość 2017.05.31 [01:26]
    Pierwszy vlog z Malty to raczej vlog z lidla. Po co ludzie nagrywają takie vlogi. Zamieszkali na pięknej Malcie a pokazują jakieś zakupy z marketu. Kto to ogląda? I po co?
    x
    Ja tam się dziwię haulom z Lidla/Biedronki/Tesco nawet jak youtuberka mieszka w Pcimiu Dolnym. Kogo może interesować to, co ktoś inny kupuje do jedzenia? Jak będzie mnie to ciekawić, to pójdę do Biedry i pozagladam ludziom w koszyki.
  • gość 2017.05.31 [15:08]
    22:08
    Napisałaś to z takim wydźwiękiem jakby mieszkania na kredyt nie można było wynająć :/ to nie ma nic do rzeczy...
  • gość 2017.05.31 [18:56]
    Ciągle chodzi w tej samej białej bluzce w kwiaty. Tak samo w tamtym sezonie jak i w tym. Średnio to wygląda. A pierwszy film z Malty beznadziejny. Oczywiście przylecieli w takie piękne miejsce Ale pierwszy film musiał być o jedzeniu z dyskontu. Już lepiej opowiedzieliby o lokalnych potrawach itd a nie taka żenada.
  • gość 2017.05.31 [20:36]
    Myślę, że długo tam nie wytrzyma. Kto im będzie teraz z dzieckiem zostawał. Do tego nie ma na Malcie rossmana i dużych galerii handlowych. Zrobią sobie dłuższe wakacje i pewnie wrócą
  • gość 2017.05.31 [21:25]
    tez bylam rozczarowana tym pierwszym filmem, ale mysle ze ada sie rozkreci. Dopiero co przyleciala, wiec pewnie nie miala sily na chodzenie po knajpach i zwiedzanie. Taka przeprowadzka to duzy stres.
  • gość 2017.06.01 [11:32]
    Te 2 czy 3 filmiki z malty na duży plus. Zawsze to coś nowego..
  • gość 2017.06.03 [00:13]
    Dobrze ze sie przeniosła na Maltę przynajmniej jej miejsce zamieszkania bedzie ciekawe w odróżnieniu od niej i jej filmów
  • gość 2017.06.03 [07:45]
    Myślałam, że jak wyjedzie to będzie ciekawiej ale nadal jakoś nudno.
  • gość 2017.06.03 [14:16]
    Ma taki sposób bycia, że czegokolwiek by nie zrobiła to jest to nudne. Są ludzie spokojni, ale ona mówi bez werwy, jakby zaraz miała usnąć :/
  • gość 2017.06.03 [14:33]
    Myślę, że wynika To co tego, że po prostu to co pokazuje jest nudne. Papier toaletowy, mycie włosów i twarzy. Swoją droga dziwią mnie ludzie, którzy na świecznik wystawiają życie prywatne swoje I bliskich. Nie odwazylabym się na dokumentację i upublicznianie swojej porannej toalety, obiadu, zabawy z dziećmi. Dziwne, tym bardziej, że pokazuje córkę a męża nie.
  • gość 2017.06.03 [14:56]
    Bo maz jest swiadomy i dorosly a corka nie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...