Odpowiedz na ten temat

Vloglola

• gość 2016.01.28 [21:14]
    Oglądacie? To co zrobiła że sobą to jakaś masakra...
  • gość 2016.01.29 [00:51]
    Nie oglądam przez te wary. Nie moge patrzeć na ten kaczy dziób, kiedyś była śliczna. Naprawdę ładna, a teraz niestety bardzo się skrzywdziła. Jeśli ktoś ma mało widoczną czerwień wargową to nic mu nie da kwas, tutaj trzeba by było skrócić rynienkę nosową. wykonuje sie takie zabiegi w Polsce chociaż nie są popularne.
  • gość 2016.01.29 [11:28]
    Zrobiłam unsub, odkąd pod tagiem świątecznym u aggie walczyła o prawa autorskie smiech.gif gdyż wg niej to ona wymyśliła tenże tag jezyk.gif żałosna kobieta.
  • gość 2016.01.29 [14:05]
    Ja ją lubię, jest bardzo autentyczna usmiech.gif przyznała się do powiększenia ust, a nie jak Karo. Która myśli że ludzie nie zauważą i stwierdzą tłuszcz jej w twarz idzie.
  • gość 2016.01.29 [17:15]
    o co chodzi z tymi prawami autorskimi?
    ona serio się tam burzyła czy w żartach
  • gość 2016.01.30 [09:03]
    Dla mnie bardzo sztuczna łaska a jej facet jakiś taki agresor
  • gość 2016.01.31 [11:48]
    serio kazała aggie umiescic w opisie, ze to ona jest autorka tagu jezyk.gif
  • gość 2016.03.17 [11:32]
    Zobaczcie jej twarz w nowym filmiku ...
  • gość 2016.05.04 [23:31]
    Jest zarozumiała i w rzeczywistości zupełnie inna niż na YT. Potrafi bardzo oczerniac innych. Nie wierzę w jej odchudzanie. Po filmach widać że nigdzie nie pracują ale pytanie skąd mają tyle hajsu?...
  • gość 2016.05.05 [06:41]
    On ma własną działalność, coś tam w samochodach grzebie, a ona pisze te artykuły , ma firmę ma siebie zarejestrowana, w necie pogrzeb to znajdziesz wszystko
  • gość 2016.05.06 [20:33]
    Lola nie pracuje? Hahaha, przeciez ta laska ciagle jest w pracy smiech.gif Troche myslenia nawet przy ogladaniu vlogow nie zaszkodzi.
  • gość 2016.05.07 [13:32]
    Nudy na pudy - siłownia, chudnięcie, zakupy, chińskie szmatki, pies, historie od fryzjera, pontony zamiast ust. Jak pierwszy raz na nią natrafiłam pomyślałam, że kreatywna kobieta z jajem i pomysłem na kanał, ale jakżeż srodze się rozczarowałam. Pustka... Taka Aggie81 z wyższej nieco półki, bo potrafi się ładnie wysłowić, jest zadbana i inteligentna, ale nie przekazuje nic odkrywczego niestety.
  • gość 2016.05.07 [22:03]
    Ale ma wary pod ostatnim zdjęciem na insta.
  • gość 2016.05.08 [01:36]
    Raz nagrywała z ręki jak jechała z córką autem i to nocą. Prawda też jest taka, że żadna z niej dziennikarka bo gdzie efekty pisze coś ale gdzie co ?Ma spotkanie za spotkaniem to nudne. Ciągle zapewnia ile to czasu pracowała na sukces zawodowy jaki? Chyba nic konkretnego, i to prawda wygląda zupełnie inaczej jak kiedyś a gada tyle o samo akceptacji to po co te zmiany bo jest na pompowana jak balon. Oglądalność słaba zobaczyłam filmik o odchudzaniu gada ale efektów nie widać bo chyba nie ma się czym chwalić chyba to kolejna próba zfobycia widzów. Jak dla mnie szkoda czasu a i na koniec włazi w d**e Kreci i reszcie znsnych słabe
  • gość 2016.05.08 [10:34]
    Chyba jest specjalistą od marketingu i social media jak Bogusia oczko.gif ale sama siebie nie umie ładnie opakować i sprzedać, każda się teraz odchudza, to i ona. Chwalenie się, ile schudła w I tygodniu i że jeśli komuś nie służy jedzenie co 3h to nie musi. Łał, odkryła Amerykę. Podziwiam vlogerki typu RLM, Hanka, które schudły naprawdę sporo, jak na moje oko kilkanaście/kilkadziesiąt kg i nie robiły afery z każdego pół kilo.
  • gość 2016.05.10 [17:43]
    Trafiłam na jej insta wczoraj, to zdjecie z pontonami i naciagnietymi brwiami... Tragedia. Dziewczyno co ty ze sobą zrobiaś? Ciagle jakieś zabiegi mam nadzieje, ze nikt tego nie sponsoruje bo jesteś idealną ANTYreklamą dbania o siebie.
  • gość 2016.05.10 [20:10]
    Najlepszy był jej wniosek:
    " Byłam u dietetyka ale on zajął się moim przypadkiem książkowo, a nie indywidualnie. Powiedział że powinno się jeść do 3 godziny. A ja odkryłam, że nie będę jadła co 3 godziny, tylko wtedy kiedy ja będę głodna."
    ręce opadły -.-
  • gość 2016.05.10 [21:20]
    Domyślacie się dlaczego się zwolniła z redakcji? Wszyscy się śmiali z tych żenujących produkcji i wyimaginowanego życia. Nie wnikam co robi teraz ale mamy ubaw z jej napompowanych ust zrobionych przez niesamowitego doktora Igora usmiech.gif
  • gość 2016.05.10 [23:32]
    Przeciez ona jest przepiekna i inteligentna kobieta!!!! Z zabiegami czy bez. Zazdrosc przez was przemawia i tyle.
  • gość 2016.05.11 [08:39]
    Kto sie smial z Loli produkcji? Mialam okazje z nia pracowac i akurat to byla jedna z najbardziej lubianych i sympatycznych osob, a jej filmy byly atutem, a nie powodem do smiechu. WSZYSCY LOLKE OGLADALI i jej kibicowali! To naprawde spoko babka, do tego bardzo profesjonalna w pracy. Slabe jest takie puszczanie absurdalnych plotek, niczym nie popartych. Wejdz na jej youtube i zobacz, jakie filmy ludzie nagrali dla niej, jak odchodzila z firmy. Pol redakcji sie zaangazowalo. Takze pozdro! Przekaze Loli informacje o tych plotach, bedzie miala niezly ubaw. Chociaz domyslam sie, kto za tym stoi!
  • gość 2016.05.12 [11:53]
    spisek dosłownie kto śmie krytykować "dziennikarkę" z tak "naturalnym" wyglądem przecież samoakceptacja to dla niej taka ważna sprawa co widać oczywiście i to jej poszanowanie życia prywatnego a przykładem był filmik 'moje życie ze stalkerem' nie dość że nagrywała w kołnierzu nie wiem co chciała tym osiągnąć litość? to płakała śmiała się na zmianę upubliczniając takie sprawy czy ona myśli o dziecku to chore i ta sprawa z Agii i prawami autorskimi jakże to w jej stylu na koniec napiszę jedno to zaburzona osoba która wmawia sobie twórczość której nie widać czy na yt czy w pracy zawodowej i na bank nie czyta kafeterii przecież ona ma takie ciekawe życia o którym nas zapewnia latami do tego sukcesu dochodziła widać po wyświetleniach SUKCES
  • gość 2016.05.12 [12:00]
    Co do filmu o stalkerze, to oglądając go również odniosłam dziwne wrażenie, jakby albo grała, aby udramatycznić przekaz albo sama nie do końca była stabilna. Dziwny filmik i jej zachowania. Zresztą, ktoś kto pokazuje partnera, dziecko, psa i wszystko inne, co z intymnością związane jest bardziej narażony na stalking, powinna nieco wyhamować po takich doświadczeniach chyba.
  • gość 2016.05.13 [15:52]
    gość 2016.05.10 [23:32]
    Tak zazdroszczę jej braku gustu, tandetnych ubrań, napompowanych ust i botoksu. A zapomniałam i ... modnego pieska, który pasuje do torebki. Resztę mam.
  • gość 2016.05.13 [19:44]
    Robi to, co większość vlogerek - medycyna estetyczna, siłka, modny piesek, koktajle, chińskie szmatki, kosmetyki standardowe jak u innych. Jako dziennikarka mogłaby zająć się czymś poważniejszym, na pewno ma większy potencjał niż taka Szuszolina albo Aggie81irl oczko.gif ale to byłby już wysiłek, potrzebna dobra idea i taka sama realizacja, a gadać o tym, co robi piesek i co wrzuca do blendera może każdy.
  • gość 2016.05.13 [20:05]
    możecie napisać co lola pisała pod tagiem świątecznym Aggie? Jakich słów tam uzyła?
    szukałam tego filmiku u Aggie i go nie ma chyba już. Albo ja źle szukam albo przestaszyła się loli i go usunęła.
    Mnie sie wydaje, że lola by chciała uchodzić za taką rozchwytywaną dziennikarkę, specjalistkę i ciągle gada jaka to zajęta jest. A wiadomo, krowa, która dużo ryczy...
  • gość 2016.05.13 [21:07]
    Lola chciałaby być gwiazda YT ale niestety znajomość z lobuzami kretka na dobre nie wychodzi
  • gość 2016.05.21 [00:05]
    serio!!! ktoś sobie subskrypcji troszkę kupił ja tego nie rozumiem Lola drugą Szusz nie będziesz pojmij to dziewczyno
  • gość 2016.05.22 [23:01]
    Odniosę się do kupna subskrypcji, myślę że to może być prawda bo po tej Pani widać, że zależy jej na zarobku na yt. Kariera którą próbuje wmówić swoim widzą jest zwykłym kłamstwem. Szuka pomysłu jak zarobić, bo "dziennikarką" nie jest.
  • gość 2016.06.06 [15:06]
    .....tu jest jakby luksusowo
  • gość 2016.06.07 [13:38]
    kłamczucha tyle pół roku temu nagrała filmik "koniec pewnej ery na yt" mówiła tam o prywatności i że nie będzie pokazywać faceta i chyba się jej zapomniało a kupno subskrypcji bardzo możliwe że to prawda widać po odsłonach są marne a suby lecą jak oszalałe
  • gość 2016.06.07 [16:14]
    Nic ciekawego, tyle gadania, że jest dziennikarką że będzie kreatywnie, będą bieżące tematy itd., a jest taka nuda, że lepiej juz pooglądać jak Szusz się oblizuje, serio.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...