Odpowiedz na ten temat

Vloglola

• gość 2017.10.07 [19:55]
    Na ewentualnych 5 ludzi i psa dom 400m. No fakt, to taki polski standard smiech.gif Ty pewnie masz 200 na osobe, skoro uwazasz, ze trzeba miec duzy dom.
  • gość 2017.10.08 [14:02]
    wczoraj [16:57]
    Nie trzeba byc milionerem, zeby miec fajna kuchnie. Podejrzewam, ze ta w nowym domu Loli byla droga, ale wyglada staromodnie. Lola zmarnuje potencjal tego domu, ona nie ma gustu.
    x
    Najlepiej mieć kuchnie na pokaz! Sprzęt agd wypasiony, blaty z marmuru itp., tylko nikt w takiej kuchni nie gotuje. Świat oszalał, niektórzy mieszkają w luksusach, ale w tych mieszkaniach zero "duszy". Mieszkanie stricte pokazowe jak z katalogu. Dla mnie kuchnia to życie tam się najwięcej dzieje. Niech każdy ma tak jak mu się podoba. Osobiście wolę kuchnie skromniejsze, ale żeby tam się coś działo, a nie jak z katalogu bez życia. Wracając do Loli niech sobie zrobi tak jak ona uważa, a już mówienie o kimś, że nie ma gustu to naprawdę żenujące.
  • gość 2017.10.08 [14:34]
    Myślę że szafki w kuchni będą w kształcie junikornów smiech.gif
  • gość 2017.10.08 [14:35]
    I każda w innym - tęczowym kolorze! Bo zapomniałam dodać smiech.gif
  • gość 2017.10.08 [14:36]
    Jakie odnowienie chaty? Lola jest nia zachwycona. Co najwyzej odmaluje sciany, naustawia tandetnych mebli i dodatkow i tyle. Przeciez juz mowila jak zachwycona jest kuchnia, a moim zdaniem ta kuchnia jest tragiczna. Ktos, kto urzadzal ten dom, mial fatalny gust. Na dodatek jest naprawde wielki, az wykracza to poza granice komfortu. Lola, to nie Ameryka.
    xxx
    Powiedz Kulczykom i Starakom, ze Polska to nie Ameryka i ze nie powinni takich wielkich chat budowac. #ktobogatemuzabroni
  • gość 2017.10.08 [18:09]
    19:16 Ale wiesz jak to jest. Ktoś nie może CZEGOŚ mieć, bo innych to boli. Najlepiej jakby się cisneli w bloku i jeździli fiatem 126p.... Nawet kuchnia już komuś przeszkadza jakby sama miała tam zamieszkać. Masakra.
  • gość 2017.10.09 [18:07]
    Matko ale Wy przeżywacie ten dom. Jakbyście były z Trójmiasta to wiedzialybyscie ze taka cena za dom jest wręcz okazjonalna (kto z Gdańska ten wie ze zaraz obok jest wysypisko śmieci) . Zerknijcie sobie na ceny nowobudowanych osiedli w Gdansku 2-3 pokojowe mieszkania potrafią osiągnąć cenę ich domu. Wiec czy jest czego zazdrościć? Moze tak, moze nie...na pewno nie warto ciągnąć tego tematu
  • gość 2017.10.09 [20:00]
    ooooo wisi jezyk.gif
  • gość 2017.10.09 [21:49]
  • gość 2017.10.10 [10:42]
    "Pokazy barberskie " to jak dla mnie juz za dużo usmiech.gif odsubskrybowuje. Nie będę czekać az zobacze dom po ingerencji loli, zmiany w ogrodzie juz mi wystarcza . Pa dziewczyny!
  • gość 2017.10.11 [20:40]
    10:42 "pa dziewczyny"? Buhahahahaha Ile razy tu zagladalas od tego ambitnego wpisu? Lola wrzuci film,to będziesz ta pierwsza hahahaha
  • gość 2017.10.11 [22:26]
    Matko ale Wy przeżywacie ten dom. Jakbyście były z Trójmiasta to wiedzialybyscie ze taka cena za dom jest wręcz okazjonalna (kto z Gdańska ten wie ze zaraz obok jest wysypisko śmieci) . Zerknijcie sobie na ceny nowobudowanych osiedli w Gdansku 2-3 pokojowe mieszkania potrafią osiągnąć cenę ich domu. Wiec czy jest czego zazdrościć? Moze tak, moze nie...na pewno nie warto ciągnąć tego tematu
    x
    2-3 pokojowe mieszkania w 3miescie nie osiagaja ceny miliona zl. Co najwyzej pol miliona. Za milion zlotych kupisz aparatament dosc blisko plazy, ale na pewno nie mieszkanie na zwyczajnym osiedlu. Troche cie fantazja poniosla. Gdansk jest drogi, ale nie wmawiaj, ze drozszy niz np. stolica
  • gość 2017.10.12 [10:49]
    Nie podniecajcie się tym domem loli, on faktycznie nie jest tani jeżeli się popatrzy tylko na cene, ale cena w porównaniu do metrażu i lokalizacji to tanioszka. Ludzie sprzedają domy parterowe ok 120m za milion i to w mniejszych miastach, a tu jest chyba z 350m w trójmieście. Ta cena jest dziwna, ale może poprzedni wlasciciele chcieli się szybko wyprowadzić?
  • gość 2017.10.12 [11:29]
    Racja jezyk.gif ale rzuć ma kafe cene 1,5 mln to mają wizje obrabowania banku i willi w centrum miasta z ochrona smiech.gif
    Sasiadka sprzedawała dom po smierci męża, nie całe 150m, wcale nie najnowocześniej urzadzony ale za to strasznie naszpilkowany elektroniką, alarmami. Wystawila za okragla sumke, sprzedala za trochę ponad 900tys. No i najważniejsza rzecz, lokalizacja to obrzeża Częstochowy jakieś 7-8 lat temu jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [18:01]
    Cudzy dom = sól w oku. Taborety....
  • gość 2017.10.12 [19:27]
    18:01
    To przykre, że tak o sobie myślisz jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [20:44]
    Wczoraj[22:26]
    Nie poniosła - polecam uzupełnić wiedzę, albo przejrzyj sobie np oferty Invest Komfort to sama zobaczysz ile kosztuja mieszkania u popularnych deweloperów. Cena o której piszesz to cena mieszkania w budynku z lat 80 tych lub obrzeż miast a nie centrum czy dolnych dzielnic Gdańska, Sopotu czy Gdyni
  • xylometer 2017.10.13 [08:06]
    Lola kupiła dużo droższy i efektowniejszy dom niż się ktokolwiek spodziewał, stąd ten ból d**y oczko.gif
    Ileż było komentarzy, że na głupoty kasę wydaje, że torebka za parę tysi, a w kawalerce się gnieździ z rodziną, jaka głupia, kasą rozporządzić nie potrafi bo woli ciągle nowe szmineczki i pierdółki.
    A tu się okazało, że stać ją i na szpan metkami i na rezydencję. To już za wiele oczko.gif Teraz to na pewno kredyt ją zniszczy, może chociaż tu jej nie wyjdzie i przestanie się szczerzyć z tą swoją pozytywną energią.
  • gość 2017.10.13 [09:06]
    Nie no, co ty? Pewnie, że nikt się nie spodziewał, na kafe ludzie myśleli, że domy w Gdańsku są w cenach mieszkań w małych miastach, tak max do 200tys jezyk.gif mam nadzieję, że rozumiesz ironię jezyk.gif z tą 'rezydencją' też Cię chyba trochę poniosło smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [10:20]
    Ta cena jest dziwna, ale może poprzedni wlasciciele chcieli się szybko wyprowadzić?
    x
    Moda na tak duże domy minęła jakieś 15 lat temu, potem budowalo się parterowki albo kupowało mieszkania(rowniez ze względu na ograniczone finanse młodych ludzi w tych czasach). Wbrew pozorom wcale nie łatwo sprzedać taki duży dom, bo popyt na nie jest dość mały, rzadko kto szuka takiego kolosa, po którym można się gonić jezyk.gif zwykle takie domy mają multimilionerzy, którym jest wszystko jedno ile pomieszczeń przeznacza na 'rozrywkę' w parze z tym idzie gosposia, niania, ogrodnik. Lola, nie ujmując jej, nie należy do tej grupy społecznej, ale od zawsze miała zapędy do przepychu(jak szusz). Widać to po jej wyborach życiowych: dużo, krzykliwie i z metką, dodatkowo kilka razy dziennie mówiac o swoich BIZNESACH, żeby przypadkiem nikt tego nie przegapil, powtarzajac, ludzie w to uwierzą, zamiast jutuberki zobaczą businesswowan i będą mieli większy szacunek. Ot, cała tajemnica jej kreacji.
  • gość 2017.10.13 [11:11]
    Widzę z Cz-wy ktoś, pozdrawiam jezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [11:18]
    Powiem wam, że ja mam dwa piętra, dom wybudowany, kredyt na wiele lat i żałuję, że nie mam mniejszego. Nie każdego stać na sprzątaczkę, a sama podłoga w całym domu jak się myje to już kręgosłup wysiada, a co dopiero całą chatę ogarnąć. Fajnie się pochwalić, ale gorzej żyć. Tak samo ciężko mi było w kilku miejscach zagospodarować przestrzeń. Na początku miało być przytulnie, a było nijako. Teraz jest już ogarnięte, ale serio, to nie Ameryka, gdzie kanapa na środku salonu, stół, wielkie tv, a wokół przestrzeń, w kuchni też nie potrzeba 8 krzeseł przy byczym stole
  • gość 2017.10.13 [11:37]
    Ja się wychowałam w domu 200m. Ale nas była trojka dzieci i przestrzeń była zawsze zagospodarowana, teraz rodzice zostali sami(a oboje pracują) i mama też mówi, że generalne porządki są 'męczące'. Moja siostra za to wybudowała 140, wiadomo teraz są inne rozklady domów i bardzo sobie chwali usmiech.gif ja tam loli dobrze życzę i ogólnie podziwiam, to wyzwanie wziąć na siebie taki metraż. Niestety mam wrażenie, że skończy się na sypialni ich i dzieci, jakieś bawialni, małym 'spa' i jej biurze. Połowa pokoi będzie stać pusta jako gościnne, bo nie będzie jak i po co tego zagospodarować :/
  • gość 2017.10.13 [21:23]
    przestancie jej wreszcie zalowac , będzie miala co sprzatac , suknie zalozy, mopa w dlon i ...vlog codzienny jak sie patrzy smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [21:36]
    Dom przepiękny. Zawsze lole uważałam za biedną ale widzę los sie do niej uśmiechnął, gratuluję Piotrowi biznesów
  • gość 2017.10.14 [11:28]
    gość 2017.09.24 [20:52]
    Lola musiala koniecznie Kretce cos udowodnic, przez Kretke teraz bedzie kredyt splacac 150 lat smiech.gif
    x
    Kupiła dom, żeby coś udowodnić koleżance? Cóż, każdy ocenia według własnych zachowań...
    Ja ostatni raz rywalizowałam w ten sposób z koleżankami, jak byłam w podstawówce i pękałam z dumy, że jako pierwsza w klasie miałam spódnicę z dekatyzowanego jeansu oczko.gif
    Ale dawno temu z takiego myślenia wyrosłam.
    Współczuję ci, jeżeli twoje życie to rywalizacja, "udowadnianie" czegoś i prześciganie się z koleżankami, która ma lepiej w życiu. Jesteś straszenie płytka.
  • gość 2017.10.14 [21:37]
    11:28 BRAWO! SAMO SEDNO.
  • gość 2017.10.14 [23:19]
    A ile ten dom ma metrow i ile kosztowal?
  • gość 2017.10.14 [23:52]
    Na instastories wrzucila screen, gdzie jakas laska napisala jej: wąsik sobie usuń!
    Na co Lola odniosla sie do komentarza i wrzucila dwa selfie z dorysowanymi wąsami, żeby tak sobie z tego zażartować....
    Pomijając juz to.
    Wargi ma napompowane i gorna faktycznie ma juz swoj wlasny cień i fałd pod nosem oczko.gif w każdym takim
    Komentarzu (nie byl moze wysokich lotow, ale jednak...) kryje sie jakies ziarno prawdy oczko.gif
  • gość 2017.10.15 [17:34]
    ooo wyglad jak plastic fantastic ale co kto lubi usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...