Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodoni0202

Widziałyści wczoraj mandaryne?

Polecane posty

Gość dodoni0202

To co ona zobiła to kompletna prażka!! To coś na głowie... Póżźniej ten płaszcz... I gadanie taki jakby chciała wrócić do wiśniewskiego i wogóle ta osatnia piosenka... ładna, ale nie pasująca do jej systuacji życiowej/( chodzi mi o rozwod z michałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
to była zupełna porażka, zresztą jak zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że Mandaryna ma Wiśniewskiego w głębokim poważaniu, ale tym występem udowodniła tylko, że jest pełna żalu, goryczy i nienawiści. Mandaryna była dla mnie porzuconą żoną, zranioną kobietą i samotną matką, a wczorajszym występem udowodniła, że jest zazdrosną kobietą, która nie może przeboleć straty. Wiśniewski jest nic nie warty, ale Marta takim zachowaniem wcale nie jest od niego lepsza, aczkolwiek nie chcę wysuwać daleko idących wniosków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie co ona miala w
pewnej chwili na glowie, wygladalo to jak spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoni0202
Nooo takie nieswieze spagetti porazka!!! haha usmiłam sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopa miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivthj
fakt że ten jej były mąć to zwykły krętacz dupcyngiel bo nie rozumiem jak można tak postępować,zdradzić żonę i jeszce obnosic się z tym:( ona nie jest za mądra ale współczułam ją a on w tym czasie juz się pocieszył i cała ta afera z przekierunkowaniem jej strony w necie na jego i ze tych dzieci mu nie pozwala mu ogladac a to jemu sie nie chce to ŻAŁOSNE .nie wiem po co zrobiła ten show tzn przypuszczam a wręcz jestem pewna że jeszcze go kocha przykre to ,powinna przejrzec na oczy,ale jak niektóre kobiety sie zakochasją to tak to własnie jest a ta obecna jego która urodzi mu dziecko też dziwna skoro nie zajarzyła jeszcze że z nią się skończy tak samo jak z mandaryną:/ naiwne kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale o co chodzi...
? ja nie widziałam Mandaryny co w ogóle, gdzie i jak? napiszcie:) bo jestem nie w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie widzialam
napiszcie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoni0202
Najpier 1 piosenka była spoko, na druga załozyła jakas preułge co imitowało mopa w kolrze spagetti a potem zaśpiewała piosenke która napisał michał i pwoedziła: teraz zaśpiewam pioenke ktore napisał jeszcze niedawno najwazniejszy mezczyzna w moim zyciu, teraz jest nniestety tylko ojcem moich dzieci" to byla taka jkas spokojna o milosci czy cos. Była w takim oblesnym czarnym plaszcze i na koniec obrocia sie a na plecach było napisane chce zapomniec. tak bylo mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Magdalena.
"Chcę zapomniać", to tytuł tej piosenki, ale gdyby te słowa nic nie znaczyły nie odwróciłaby się i nie ukazała wszystkim tego napisu. Mandaryna jako jedna z niewielu śpiewała z playbacku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
a ja wam powiem ,ze zielony musi coś w sobie mieć,bo kiedyś czytałam wywiad z m.femme i też gadała,ze go jeszcze kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytul tej
piosenki to po prostu chce a nie chce zapomniec ;/ wg mnie bardzo fajnie sie zachowala widoicznia kochala tego palanta, nie obrazila go nie wyzwala po prostu zaspiewala piosenke ktora napisal i po co tyle krzykku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi co to za
występ? gdzie? z jakiej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o booze
ludzie o top trendy chodzi ;/ i nie najezdzajcie na dziewczyne bo dobrze zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandaryna nie potrafi nawet udawać! Piosenki leciały z playbacku, a nawet nie potrafiła sprawnie poruszać ustami, żeby wszyscy myśleli, że śpiewa... http://media.putfile.com/mandaryna2 - to jest jej prawdziwy śpiew i tyle... Już wolę Wiśniewskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
tez wole bardziej wisniewskiego niz ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
wiecie ona jak i inne widzą w nim? kase, szoł, bezpieczeństwo dla ich dzieci, on potrafi zrobic wszystko by dzieci ni ebyły głodne, by one miały wczasy, wielki dom, teraz Mandaryna morze pomarzyc o luksusach chybaze sama zarobi na nie.Famme nadal sama i tez zazdrości innej ze tamte miały slub jak z bajki, wczasy, luksusy, dom jak pałac. Teraz swiatczak szara myszka i sie dała wciagnąc w ten romans. Wystarczyła słabostka wiśniaka a ta juz w ciązy z nim. Chyba przesadził. Jak mozna miec Mandaryne za zone, miec ślub z nią dzieci a teraz szara myszka jakaś ni to ładne ni mądre. Pewnie i ona jak sie dorobi kopnie go w tyłek. Czas pokaze. Swiatczak teraz ma szanse na dogodne zycie dla siebie i dziecka a napewno mysli juz o rozwodzie bo niebawem ma byc slub, tuz przed narodzinami, za rok wesele a teraz cywilny. Kościelny chce w innym obrządku religijnym, porypańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepeczka
JAKI POJEB!!!!A przecież zapraszał do swojego domu tego księdza przed poprzednim ślubem, żeby się przygotować i w duchu katolickim przeżyć ten sakrament, a teraz już jako neofita w jakimś innym odłami będzie hajtał ??? on się po prostu bawi wszystkim, siedzi w swoim wielkim mieszkaniu i myśli, a dziś zrobię se dzieciaka, a na poród zaproszę tvn, przygłup! wszystko sprzedał, tandeta i kicz! a do tych jego żonek nie mam żadnego szacunku, sama wiedziały w co się pchają. A ,andi srandi ma za swoje myślała, że złapała szczęscie za rogi, a tu kicha, świątczakowa wlazła jej do łózka tak jak ona kiedyś też wlazła gdy michał był mężem magdy. Tylko femme ma z nich wszystkich klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze bywa
famme ma klase bo jest nieznana, nie pisza o niej gazety, biedna mysz pod miotłą. Nie ma faceta, rozgłosu, nawet do reklam jej niechca, nawet do top trendy się nie nadaje, nigdzie......co ma tu klasa>samo to ze weszła w związek z zielonym to juz brak klasy. nie ma treski, sztucznych cycków i to niby jest klasa? nie przedaja sie jej płyty, nie jest na listach przebojów. moze pomarzyc o dziecku, bo żaden jej niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Joanna.
A Mandaryna i tak wylazła na swoje. Właśnie stała się właścicielką luksusowej willi infor. UWAGA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartobliwe to
niby tak, bo jak wiesz każdy z ciekawości kupi płyte i juz kasa, leci, ma alimenty na dzieci, Która by niechciała miec dwoje dzieci i 5 tys na nie? więc ze swojej pracy utrzyma wille, a z alimentów utrzyma dzieci i siebie, wycieczki , samochód, czy jakieś kredyty.itp. cały czas ma koncerty, ma swoją szkołe tańca więc dochody ma jakby nie patrzec. Mieszka chyba z rodzicami w tej wilii to i rodzice pomagaja finansowo, i przy dzieciach, i siostra tam mieszka. Wszyscy na kupie w willi i jest OK. Wyszła na swoje ale co przezywa to jej, no i brak faceta to wiesz niezbyt fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×