Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hesper

Wlasnie ogladam PASJĘ po raz pierwszy super film...

Polecane posty

Gość nie badz taka lub taki
swietojeblwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądajac super film
wypowiadasz się na kafe :o gratuluje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jedynce nie ma reklam
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj
o tym filmie nie mowi sie w kategoriach super (ewentualnie super-produkcja ;) ) o tym filmie mowie sie w kategoriach na jaki stopien tandety moze sobie pozwolic mel gibson :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, tandentny, brzmi lepiej jak zgoła inna kategoria: super. Jestem wierząca, ale film do mnie nie przemawia. To jest tylko interpretacja Gibsona, komercyjna zreszta. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do powyższej wypowiedzi. Jestem katoliczką, może niezbyt uduchowioną, ale wierzę w Boga. Celem filmu były łzy, pot, krwawa rzeź. Moment tortur i przybijania do krzyża był szokujący, ale aż za bardzo. Pewne rzeczy nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Widziałam wiele innych lepszych filmów o Jezusie w którym nacisk kładziono na ukazanie historii stwórcy, a ten film nie dość, że jest niesmaczny to jeszcze wywołał we mnie odruch wymiotny. Nie oszukujmy się przybijanie człowieka do krzyża nie jest przyjemne, bezbolesne i radosne, ale nie musimy od razu robić z tego widowiska. Od razu widać, że Mel Gibson nie jest reżyserem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka niedojrzała
wartość filmu utonęła w krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Malinka
Wartość nie może utonąć, ona się unosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka niedojrzała
krew ją zalała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Malinka
To ciebie krew zalewa, że nic nie rozumiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Malinka
I przestań operować sloganami, to nic niewarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkasmutaska
moim skromnym zdaniem film byl bardzo ale to bardzo autentyczny z wszystkich do tej pory pokazanych tak wlasnie bylo naprawde i ciesze sie ze film ten doznal swiatla dziennego niecg kazdy wie jak cierpial jezus naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie film podobal..owszem byl autentyczny i moze nawet slusznie:P hmm a bylam na nimw kinie 2 alta temu juz...wraz ze swoją kalsą(byla to 2klasa gimnazjum:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wiekszosci widze ze powinno byc to pokazane inaczej ...inaczej to znaczy jak? Zawsze Ci najmadrzejsi wypowiadaja swoje zdanie a nie proponuja nic lepszego ...czekam na propozycje nowego scenariusza hihihih ciekawe jak mieli wbijac gwozdzie w dlonie bez krwi jak mieli biczowac tak by nie bylo znakow ....\"po ostrej nocy w sypialni pozostaja slady\" a co dopiero po takiej mece;)................ sory za porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że ten film jest piekny i wzruszający... Ma też, moim zdaniem, jeden ogromny plus - uświadami jak naprawdę cierpiał Chrystus. Czytając Biblię nigdy to do mnie tak do końca nie trafiało, tzn. wiedziałam, że cierpiał strasznie, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo. Nie bardzo rozumiem dlaczego, jak napisała tu jedna z pań, \"Pewne rzeczy nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego\" - przecież On umarł za nas wszystkich! Ten film uświadomił mi ogrom Jego męki! Może każdy jest inny i inaczej odbiera pewne sprawy... Ale uważam, że ten film warto obejrzeć... choc na pewno nie powinny oglądać go dzieci. PS.nie, nie jestem moherem ;) nawet nie jestem katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszeliscie jak jakis lewiowy klubik zglosil skarge ze pokazano pasje o 20 a nie o 23:O bo ponoc mlodych demoralizuje :O:Ohmm ale jak pokazują jakies krawe sensacyjne ajtki itd...nie protestują:P (choc nie mam nic przecwiko takim filmom;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatka 234
Jatki? Seks pokazują i to od rana. Sam przyłapałem swojego syna, jak siedział przed TV z otwartą buzią. A nowa reklama telewiyora w twardzm dyskiem... A autor tego topiku to ściemnia, bo film leciał w TVP1, a tam nie ma przerw na reklamy. Jak to taki super film, to co on na kafe robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie sobie jaja z jatki 234 ciekawe ile szczegolow znajdziecie jeszcze by miec podstawy ze jednak nie ogladalem filmu i sciemniam tutaj hihihih normalnie zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×