Odpowiedz na ten temat

Youtuberki można zwymiotować

• gość 2016.04.13 [22:23]
    Dawniej oglądałam i subskrybowałam..
    Z czasem dotarło do mnie na czym to polega
    marketing, sprzedaż... nowy rodzaj akwizycji "zachwalam ile wlezie" bo dostałam od sponsora.
    PRzed chwilą oglądałam hol u Szuśki... świeczki, zapaszki.. i zestaw Sanctuary.
    Za chwile pacze a tu Oleśka w filmie o tym samym pudełku.
    Ciekawe kto jeszcze?! I wszystkie sie podniecają i jarają jak dzieci. Podziwiam na prawde... a już królową , a może jednak księżniczką ( princes nie? : ) ) jest Laurka .. Dźiieeeeeeeń doooooblyyyyy !
    Albo te dziewczyny tak sie zmieniają na gorsze.. albo ja przejżałam na oczy. Mam dość!!! A ciężko znaleźć coś nowego i fajnego.
    Z makijażu nadal lubię Ewę Red Lips, a o modzie uwielbiam słuchać u Radzi. A co Wy moje Kafejki sądzicie o naszych GURU Youtuba : Szuś.. Oleś.. Karo... Laurka..
    Wszystkie zmanierowane.. a większość z nich coraz bardziej xxl
  • gość 2016.04.14 [14:44]
    A ja wczoraj obejrzalam RLM i stwierdzam ze nigdy wiecej zadnej absolutnie zadnej rzeczy nie kupie jesli bedzie w jednym czasie podniecac sie nia wiecej niz dwie jutuberki. Ewka i jej wieczorna pielegnacja a przy okazji nabijanie kasy w klikanie linka do paskow wybielajacych, krem czy cos tam z kiehls zachwalany pod niebiosa bo przeciez otworzyli sklep internetowy. Nikt tej marki nie pokazywal a w ciagu ostatnich tygodni nagle WSZYSTKIE yt maja jak sie okazuje od dawna i kochaja calym sercem. Kiedys jak sie szukalo czegos dobrego to mozna bylo liczyc na dziewczyny z yt teraz wiadomo ze jak cos pokazuja to zazwyczaj reklama a zachwalane produkty swojej ceny nie sa warte plus straszne buble w wiekszosci.
  • gość 2016.04.14 [14:59]
    Już dawno poleciały unsuby ode mnie dla całego zblazowanego, burżujskiego towarzycha, chociaż niekiedy oglądam dla śmiechawy jeszcze ich filozofie jezyk.gif Pisałam już chyba w innym wątku, że kilka vlogerek trzyma poziom i w miarę rzetelnie opiniują produkty - Maxi, Ziętek, Aga Grzelak. Mają też coś do powiedzenia, chociaż czasem się przydarzy filmik średni, ale generalnie jest w porządku. Natomiast multum vlogerek pseudourodowych to teraz już tylko z tego słynie, że wywleka swoją intymność w codziennych vlogach i nawet im się nie chce zorientować w temacie/poczytać/zapytać specjalisty odnośnie tematu, na jaki się wypowiadają. Tylko bzdury plotą do kwadratu albo pytają widzek: "a jak to jest", "a co o tym myślicie", "dajcie znać, bo ja nie wiem" itd. Co to za beauty guru? oczko.gif
  • ooolinka 2016.04.14 [15:11]
    Ok, może nie odpowiada na komentarze, ja jej nigdy o nic nie pytałam, więc tutaj macie zapewne rację oczko.gif Nic nie poradzę, że ja ją lubię oglądać, nie jakoś systematycznie, ale od czasu do czasu.
  • ooolinka 2016.04.14 [15:12]
    O sorki, to do tematu o Florence jezyk.gif się mi pomyliło oczko.gif
  • gość 2016.04.14 [15:14]
    CZy one myślą że jesteśmy aż tak głupie?
    Tak jak piszecie o firmie która dopiero co otworzyła sklep a okazuje sie ze nasze Youtuberki od dawna znają produkty ! yhm, jasne
    Tylko Gimbaza jeszcze w to wierzy, albo ktoś kto dopiero odkrył Youtuba! ;D
    Ja lubię i jeszcze ufam Hani Digital. Jak coś dostała to mówi o tym. Ma odwagę powiedzieć ze dany ( np. drogi i zachwalany na YT produkt) to jednak średniak czy nawet badziew. Nie jest zmanierowana, zdziecinniała jak Glam Princes od siedmiu boleści i jej hał słit.
  • gość 2016.04.14 [15:18]
    Da się oglądać jeszcze jako tako te vlogerki które poza youtube zarabiają na czymś innym, są wizażystkami, mają własne firmy (hanka digital)..
    Te które żyją z youtube i nakręcają codzienne vlogi to już jest nie do zniesienia.. To patologia reklamowa..
    Sprzedadzą wszystko, nie pojęcia prywatności, dzieci koleżanek, zaręczyny siostry..własna operacja a by tylko hajsu nałapać..
    Serio ktoś to powinien ogarnąć.
    Filmy jak w innych krajach i jak w tv powinny być wyraźnie oznaczone jako reklamy..
    I jeszcze skarbówka powinna ich z tych darów losu rozliczać..
  • gość 2016.04.14 [15:26]
    Jutubowe filmiki ( recenzje, kursy itp) miały sens kilka lat temu.
    O współpracach jeszcze nikt nie marzył, więc recenzje wydawane były o produktach samodzielnie zakupionych. A swoją kasę bardziej się szanuje, więc były wiarygodne.
    Potem nastał czas współprac i zarabiania na pasji oczko.gif
    No i się zesrało.
    Zastanówcie się jak recenzja może być wiarygodna (szczególnie w przypadku pielęgnacji) gdy jedna z drugą otrzymują tony kosmetyków? Kiedy niby mają czas przyjrzeć się działaniu kosmetyku, skoro by móc wyrobić sobie opinię, potrzeba minimum miesiąca.
  • gość 2016.04.14 [15:44]
    taki kicz potrafią wcisnąć, żeby zarobić, że srać sie chce. później dostają reklamowana rzecz za darmo która idzie w kąt. niektóre ceny produktów są z kosmosu, ale gimnazjalistki pewnie sępią pieniądze od mamusi usmiech.gif 1505455854 blogerek reklamuje to samo. wszystkie się mają za mafasziony, a wyglądają jak kloszardy ze śmietnika. yt wujcio dobra rada, taaa... RLM ostatnio d*******a z tym wieczornym oczyszczaniem hahahah za głupi krem tyle hajsu... cóż, ich "praca", ale czasem to już powinny się wstydzić, że ludzi naciągają i w c***a robią.
  • gość 2016.04.14 [15:52]
    Dziewczyny a gdzie szukacie informacji o produktach?Mnie czasem cos zainteresuje w drogierii ale chce sprawdzic na szybko jakie sa opinie. Ja sie wkurzylam kiedys jak loreal zminil formule true match, na yt oczywiscie same reklamy i ochy i achy ze lepsza ta formula, ze cudowna. Kupilam ponownie, a tu d**a, duzo gorszy podklad od starej wersji. Wtedy juz przestalam brac n powaznie te cale towarzystwo, potem czasem cos ogladalam jak wydalo mi sie interesujace, ale teraz w ogole nie ogladam tych niby specjalistek typu pannajoanna, rock glam masakra, szusz i inne tepaki. Jak potrzebuje sie czegos dwiedziec to tylko maxi lub katosu, ew grzelakowska. Wkurza mnie to lokowanie produktu bez zadnej adnotacji i robienie z widza maszynki do zarabiania pieniedzy. Z yt to ogladam tylko vlogi aggie, boogie, julki k. Bo lubie sobie na brzydkich ludzi popatrzec.
  • gość 2016.04.14 [16:04]
    do testów specjalni i za własne pieniądze kosmetyki kupuje tylko Hania DG (normalnie jak dinozaur yt- wymarły gatunek)
    Ja czasem sprawdzam opinie na KWC a tak już wiem jakiskładnik w składzie mi nie odpowiada a jakie lubię i sama szukam takich kosmetyków..
  • gość 2016.04.14 [21:21]
    Jeżeli mam coś kupić to wcześniej sprawdzam na KWC.
    Kilka fajnych rzeczy kupiłam po recenzji Hani.
    Między innymi podkład AA. Trzecie moje opakowanie. żaden podkład mi tak nie przypadł go gustu.
    A inne Guru Biuru Glamu Stylu Wizażu to już dno i wodorosty. Możemy tylko patrzeć i z niedowierzaniem kręcić głową.
  • gość 2016.04.14 [21:50]
    Myślcie sobie co chcecie,bardzo mi brakuje na Yt Luizki Big Beautiful Lulu.Recenzje rzetelne,szczere czasem az do bolu(nie mylic z bolem d**y u Siuski).Szkoda,ze zniknęla...Reszta tu wymieniana konsumpcjonizm,reklama sponsoring, wspolprace jednym slowem szit.
  • gość 2016.04.14 [21:54]
    Co do produktow, to ja rowniez ufam tylko Hani!
  • gość 2016.04.14 [21:54]
    Luiza była bardzo sympatyczna i szczera, ale z tego co wiem zaczęła robić doktorat i nie pogodziła tego z prowadzeniem kanału smutas.gif Lubiłam też Agnieszkę /Inez/ z Niemiec.
  • gość 2016.04.14 [22:23]
    Ale nudna jesteś juz z tymi jękami na temat yt........... Nie oglądaj jak tak ci się nie podoba, jezu co za tępe dzidy tu siedzą
  • gość 2016.04.15 [09:14]
    22:23 sama jesteś tempa dzida i tu z nami siedzisz po nocach
    buahahhahahahahaha!!!!
  • gość 2016.04.16 [15:58]
    Ja w kwestiach kosmetycznych ufam Alinie Rose. Choć ona chyba więcej działa na blogu niż na yt. W każdym razie do pytań kosmetycznych podchodzi całkiem profesjonalnie i rzetelnie odpowiada. Jest tam też sporo sponsoringu oczywiście, ale generalnie mam wrażenie, że ma sporą wiedzę, więc ją podczytuję/podglądam.
  • gość 2016.04.16 [20:42]
    Alinka? smiech.gif Ona CI może doradzić... jak sie rozebrać
    hahhaha!
  • gość 2016.04.16 [21:27]
    To mnie zupełnie nie interesuje. Owszem, wiem o tej rozbieranej sesji, ale jakoś nie to dla mnie wpływu na kwestie kosmetyczne.
  • majmorka 2016.04.17 [22:59]
    Też za nimi nie przepadam. wielkie ego, ale brak pomysłu na siebie...
  • gość 2016.04.17 [23:28]
    Dlatego ja oglądam YouTube 'rki niszowe - zwykle, przeciętne, które kręcą filmy bez scenariusza.. Kupują w Rossman zwykle rzeczy i mówią co myślą.. Czasem to proste i groteskowe, ale serio czy my kobiety tak nabkazdym kroku jestesmy GLAM? Nie!
  • gość 2016.04.17 [23:48]
    Popieram koleżankę nade mną usmiech.gif Albo profeska albo koleżanka z sąsiedztwa... te pośrodku są najgorsze.
  • gość 2016.04.18 [19:39]
    Napiszcie mi dziewczyny jak to jest że teraz każdy co ma trochę więcej nagrywa na yt ? U mnie ostatnio zaczęła nagrywać koleżanka z liceum nic do niej nie mam, ale zauważyłam że chce nagrywać taki poradnikowo-macierzyński kanał, tylko, że ona ma niecałe 25 lat ma kase, mąż dobrze zarabia mają dwie córki i ona będzie nagrywała porady. Dla kogo ? Kogo stać na dziecko teraz ? Dlaczego YouTuberki zawsze muszą być z bardziej zamożnych rodzin ? Nie zauważyłam żadnej która by nie miała hajsu. Nie podam jej nazwy żeby nie robić promocji i naganiać subskrybcji ona i tak ma kase smutas.gif
  • gość 2016.04.19 [08:52]
    Nie przejmuj się znajdź bogatego faceta daj sobie zrobić dziecko i nagrywaj !
  • gość 2016.04.22 [19:49]
    Ja nie wierze jaki macie żal d**y. Dopóki ludzie nie zrozumieją ze YouTube to praca tak samo jak blog to nie bedzie dobrze :/ jedyna słuszna praca jaka można wykonywać jest praca biurowa albo w korporacji . Doceńmy 21 wiek a nie cofamy sie do 19 wieku :/
  • gość 2016.05.20 [00:07]
    Zerknijcie na Makija i szalona mama
  • gość 2016.05.20 [09:09]
    Też tęsknię do Lulu super babeczka, z mniejszych kanałów oglądałam Monikę szmaragdową i d..pa zamknęła kanał :/ Zostają tylko cwaniary i materialistki. Nudziara jest jeszcze spoko. Hania fajna dziewczyna ale jej makijaże nie moja bajka (trzeba do ludzi wychodzić jezyk.gif ) i ma inny typ cery niż ja wiec podkłady też mi nie pasują :/ Dajcie namiary na nie zepsute Ytberki.
  • gość 2016.05.20 [09:25]
    Ja oglądam
    Ta szalona mama jest narazie spoko zobaczymy co będzie dalej
  • gość 2016.05.20 [09:36]
    dziś [09:25] przestań się reklamować na wszystkich wątkach spamiaro
  • gość 2016.05.20 [16:32]
    http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/25404083/ogra niczenia-w-dostepie-do-facebooka
    Ostatnie zdanie Maćka - powinny posłuchać te jutuberki, które tak się "szczycą", że mają w większości dorosłą widownię... jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...