Odpowiedz na ten temat

Youtuberki można zwymiotować

• gość 2016.09.07 [17:35]
    No no niby sie nie lansujesz, ale jednak caly czas piszesz o tej levanie. Daj se siana.
  • gość 2016.09.07 [17:37]
    Vlog Misterka to jakaś beznadzieja. Ledwo ponad 500 subów, nie lansuj się tutaj, bo tu ci subów nie przybędzie.
  • gość 2016.09.07 [18:04]
    To jakaś paranoja. Nie można napisać kogo się lubi bo zaraz się lansuje? Teorie spiskowe moje panie, za dużo chyba sobie wyobrażacie. Oczywiście, że lubię Lewane w/g mnie jest świetna. Jedyna taka na yt. Jeśli chcesz obejrzyj, jeśli nie to nie, czy ja kogoś zmuszam? Jak obejrzysz to sama się przekonasz, że lewana nigdy by się tu nie reklamowała, taki typ.
    Vlog Misterke też lubie, co z tego, że mały kanał, to co nie wolno mi lubić? Ja w ogóle lubię małe kanały, co nie mogę?
    Blue Pearl -Stewardesa też kanał dla mnie super to co nie mogę napisać, że lubię?
    Nikt do oglądania nie zmusza. Wkurzyłam się. Nic nie można napisać o nikim dobrego, bo zaraz, podejrzenia, że się lansuje. Jakbym na któraś wylewała wiadra pomyj byłoby ok. Niestety ja jak nie lubię, to nie oglądam i nie gadam o tym.
  • gość 2016.09.07 [18:06]
    Najgorsza jest Aggi81-brzydka,gruba,zabiedbana,rozdarta i zaklamana.Nudne filmiki,ukrywanie prawdy i rzniecie wielkiej dany z torebkami LV i Prady i niewygodnymi butami za 700e.Ake czas prawdy juz nadszedl...hehe
  • gość 2016.09.07 [18:11]
    Właśnie, skończy się babci sranie!!
  • gość 2016.09.07 [18:14]
    No jasne, to ciekawe czemu sie tak burzysz. Widać, ze lansujesz Vlog Misterke, a jej kanał to nic wartościowego.
  • gość 2016.09.07 [18:37]
    gość dziś [18:14]
    Taaa? a może jednak Lewane? albo Blue Pearl? o Miszmaszowej też wspominałam, bo nie pamiętam? może jednak Misterkę? Kto to wie?
  • ElenaOliv 2016.09.07 [19:37]
    Lubię szarlot t. Kanal jest zabawny i zacząłem schudnąć. Przepraszam za błędy, nie jestem polka. Buzia jest słodky usmiech.gif
  • gość 2016.09.07 [19:38]
    No no tak sobie wmawiaj, lanserka to nie tu.
  • gość 2016.09.07 [19:43]
    szarlot? nie znam. Zobacze.
  • gość 2016.09.08 [00:47]
    Jak mnie wkurza jak one wszystkie mowia "siszejdo". Czasem odnosze tez wrazenie, ze polski jezyk obcy im jest. Aggi to jest "miszcz" polskiego jezyka. Pachlo, dugi, tum, wiecznie, plyn do pukania, to tylko niektore z jej kwiatkow. Nigdy nie podaje nazw lakierow essie, ktore rzekomo "uwielbia", tylko numery. Wiadomo, ze milosniczki "esiakow" posluguja sie raczej nazwami, ktorych ona chyba nie potrafi wymowic. Ciagle pokazuje swoj ulubiony, ktory podejrzewam, ze nazywa sie lilacism. Ona podaje numer. Przeciez to jeden z popularniejszych kolorow. Nazwa ja przerasta. Udawanie bogaczki z pracy 5 godzin dziennie tez slabe. Mieszkam w Ire od 10 lat. Pracuje w sluzbie zdrowia, gdzie zarobki sa wyzsze od przecietnych. Obydwoje z chlopem pracujemy 12 godzinne zmiany ( nie codziennie to fakt, ale jakies 44-50 godzin w tyg). Dublin jest drogi, po oplaceniu rachunkow raczej nie zostaje mi reszta na luji witonoczko.gif Jej styl zycia, ktory usiluje nam przedstawic to sciema. Pozdro dla wszystkich i sorry za brak polskich znakow.
  • gość 2016.09.08 [07:29]
    Może ma z lumpeksu swoje rzeczy, albo sobie odkłada milion lat, żeby poszpanować.
  • gość 2016.09.14 [20:41]
    Ja lubię Nasiha92 i czekam na każdy film smiech.gif Obserwuje ją też na instaaa
  • gość 2016.09.27 [11:03]
    Oglądnęłam ta szalona mamę
  • gość 2016.09.27 [17:02]
    szalona mama jest nawet ok ale d**y nie urywa.... duże kanały tupy stylizacje czy "piękna" Szusz to dno - nie wiem jak Wy ale widzę mamy podobne opinie niestety jedne chodzące reklamy , kobiety które już mają problem żeby nagrać fajny oryginalny film od siebie niestety wszytsko co im firmy karzą masakra jakaś;/ widzę teraz jest szał na małe kanały i bardzo dobrze ! może w końcu się zmieni ta YT rzeczywistość pełna kłamstw oszustw i nagabywania do kupna drogich kosmetyków ą ę bleeee;/ ja lubię dla smiechu Natalię Zaj**istą i Vlog Misterkę na prawdę spoko babki , może Natalia nie jest zbyt elokwentna zwykła dziołcha ze śląska ale i tak ją lubię nie jest sztuczna usmiech.gif a w kwestii beauty to szukam nadal kogoś kto ma to coś i zostanie moim guru. Niestety jak dla mnie Mai tylko tutoriale filmy o kosmetykach nie koniecznie też jej płacą za to jak każdej innej nie jest do końca wiarygodna . Ale tutaj robimy selekcję hahahah smiech.gif
  • gość 2016.09.29 [12:20]
    maxi jedzie na opinii, ona nawet nie bardzo wie co z czym w przypadku cery i udziela porad w stylu ja to mam skore sucha czyli pewnie super delikatna, a ja wy macie tlusta to mozecie byle g stosowac, wiele jej filmikow jest jak musztarda po obiedzie, z tym konturowaniem rozem to tez pojechala dawno po tym jak sie hype rozszedl po necie, test palety TF bez sensu zjechanej, za to poleca produkty, ktore ładnie wygladają na niej samej, ale juz o skladach tych produktów to nic nie wie - helfy myx z denaturatem
  • gość 2016.09.29 [12:56]
    no i jeszcze tak akcja z maseczka glamglow - kosmetyki mają rożne normy steżenia pewnych składników - inne procentowe stężenie dopuszczalne w kosmetyku do zmycia ze skórzy po krótkim czasie i inne niższe dla takich, które zostawia się na całą noc na twarzy - jak można nie wiedzieć takich rzeczy i zachowywać się jak baba kutwa, która tego nie zmyje do świat wielkiej nocy bo tyle za to dała, chciała ośmieszyć produkt (nie wnikam w to czy ta maska jest dobra i warta pieniędzy), a ośmieszyła samą siebie swoją niewiedzą, ale dziewczyny są w nią wpatrzone jak w super guru i uważają ją za mądrą i rzetelną w ocenach
  • gość 2016.09.29 [13:02]
    agata welpa odpaliła kanał na yt i zaczęłąm ją oglądać, często dodaje filmy, na razie jej się chce czego nie można o innych powiedzieć i jeszcze oglądam Aleandrę też makijaż, ale czasem jakiś inny kosmetyk pokaże od tych, które u maxi i katosu można zobczyć
  • gość 2016.10.24 [20:52]
    aleandra spoko ale dziwnie się wypowiada .....jakoś tak nie mogęjezyk.gif mnie z makijazu się podoba jeszcez glamgirl spoko jest te halloweenowe spoko dała na prawdę maly kanał a jedzie usmiech.gif zapodajcie jeszcze jakies kanały? a co myslicie o siadam i gadam?jezyk.gif
  • gość 2016.10.24 [21:24]
    Aleandra ma wschodni akcent moim zdaniem.Ale nawet ładna jest.
  • gość 2016.10.24 [22:14]
    Polecam kanał " megilounge ", trafiłam do niej szukając czegoś na temat minimalizmu. Miałam już dość kanałów o kupowaniu ton żarcia, ciuchów i kosmetyków.
  • gość wczoraj [14:15]
    Polecam Eweline be'glashes
  • gość wczoraj [14:31]
    Oglądam też Miszmaszową też normalne klimaty bez wywyższania się i pozowania.
    xxx
    patologia, a nie normalne klimaty
  • gość wczoraj [15:00]
    Lubilam megilounge swego czasu, az nie pokazala zdjecia wanienki dziecka z plywajacymi kawalkami odchodow :/
  • gość wczoraj [15:40]
    Nieee, Megi tak j** nie ta. A miala ja za normalna babke co zna granice upubliczniania swego zycia. O SM jak opowiedziala i o drugim dziecku to juz mialam dosc.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...