Odpowiedz na ten temat

Youtuberki...

• gość 2016.12.13 [16:31]
    Dziś obejrzałam volgmasa agisavy i było tak słodko, że aż mnie zemdliło, niech ktoś założy jej wątek. Dzieciarnia zachwycona rodzinną atmosferą. Nieznoszę biesiad przy gitarce. Dziewczyna jest młoda, miła, niezłozowata, ale ma pewną wadę - podśpiewuje. Życzę jej, żeby wzięła się za śpiewanie na poważniej, udała się na nauki, do kogoś kto nauczy ją prawdziwego wokalnego warsztatu, i oduczy tych zawodzeń ala gwiazda r&b. Wiem, że jej się wydaje, że jej pięknie wychodzi, jednak to jest męczące i niestosowne zachowanie. Takich wyjących dziewczyn jest pełno jak świat długi i szeroki, to śpiewanie jest w bardzo złym guście. To, że ma się pewne predyspozycje to zaledwie początek drogi, można próbować rozwijać te predyspozycje albo pojść prosto do idola, czy gdzie to tam się teraz chodzi.
  • gość 2016.12.19 [14:00]
    Mnie trochę wkurzają już te vlogmasy, przejadły mi się.
    Niech ktoś poleci jakiś ciekawy kanał, gdzie nie ma vlogmasów usmiech.gif
  • gość 2016.12.19 [14:41]
    Aga Grzelak właśnie dodała fajny film, w którym tłumaczy dlaczego nie kręci vlogmasów. Film jest ekstra zmontowany, pełna profeska, Aga jak zawsze ładnie wygląda. Lubię tę dziewczynę mimo, że kręci w sumie pod dzieciaki ale japana zjadam mnie odstresowuje, makijaże mi się podobają, w ogóle coś w Adze jest takiego przyciągającego smutas.gif Jedyna polska youtuberka, którą subskrybuję i cieszę się, że się rozwija i staje się coraz bardziej znana.
  • gość 2016.12.26 [13:48]
    A ja Grzelak nie lubię.Przez nagrywanie dla dzieci,postrzegam ją jako taką strasznie infantylną pindzię pechowiec.gif
  • gość 2016.12.30 [12:31]
    Aga ona ma jakiegoś męża, czy coś? Ogólnie to taka prywata u niej
  • gość 2016.12.30 [13:09]
    Chłopaka.Ile ona ma lat w ogóle?Wygląda na mocną trzydziechę pechowiec.gif
  • gość 2016.12.30 [13:20]
    jej chłop z tego co pamiętam z jakiegoś filmu wygląda jak jezus smiech.gif
  • gość 2016.12.30 [13:23]
    Ona chyba przed 30
  • gość 2017.03.10 [19:08]
    a ja lubię sylwia in glitter , fajna dziewczyna , nie ma parcia na szklo widac ze lubi nagrywac usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [21:26]
    Zapraszam na mój kanał https://youtu.be/PPLeU7Q2GSs
  • gość 2017.03.21 [13:05]
    gość wczoraj [21:26] Z bazyliĄ nie z bazyliOM kretynko pechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...