Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jazdeczka

Zmarł Lucjan Kydryński

Polecane posty

Gość anna m.
gdzie o tym poinformowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
chyba nie byl taki stary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznie mi przykro.....
kolejna polska legenda odeszła.... Goraco współczuje Halinie Kunickiej, Marcinowi Kydryńskiemu i Annie Jopek - tyle nieszcześć na nich spadło w krótkim czasie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest
?gdzie grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydź się ignorantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To świadczy o poziomie
polskiego społezeństwa... JAK MOZNA NIE WIEDZIEC KIM BYŁ LUCJAN KYDRYŃSKI?????? Odejdź tępaku od komputera, zajmij się czymś innym, POCZYTAJ (nie tylko BRAVO) to może przestaniesz się KOMPROMITOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraz z jego śmiercią pewna epoka się skończyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was tępaki
ja mam wiedzuieć kim był ojciec anny marii jopek której tak poza tym nie cieprię buhaha!!! pokój jego duszy oczywiście ale telenowel nie ogladam i nie intereszuję się akurat ojcami,babkami czy kochankami kogoś tam z tych polskich pseudogwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie wieedzieć kim był
Kydryński to WSTYD. NAwet jesli sie nie lubi Anny MArii Jopek. Tym bardziej, że ona jest gwiad od 10 lat, a on był gwiazda pół wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .ale z was tępaki
najwazniejsze ze wiesz kim jest britney spears i tokio hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda
Smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
bo pani Jopek absolutnie nie jest dla mnie gwiazdą. rownie dobrze moznaby powiedziec ze Groniak czy Nosowska jest gwiazda A poza tym dla każdego "Gwiazdą" jest Ktoś inny... I to, że zmarł Pan Kydrynski to chyba nie powod by ublizac komus kto Go nieznał... Każdy moment jest dobry by opluć kogoś i w ten sposob udowodnic sobie :JESTEM LEPSZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są rzeczy
(sprawy ), o których każdy średnio inteligentny człek wiedzieć powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
ale nasze społeczeństwo nie składa sie tylko z ludzi inteligentnych i sredniointeligentych. tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie jestem tolerancyjna
wobec totalnej ignorancji, głupoty i zidiocienia. Same półmózgi niedługo się ostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
21:08 leszek ....jeden z "wielkich" naszej sceny i estrady odszedl. Magia pocałunków... 21:12 mam brzydki charakter [ ' ] R.I.P. OD DZISIAJ NA MOJEJ TWARZY GOŚCI USMIECH 21:30 Draak pokój jego duszy... 22:04 Translate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignorancja
"ale z was tępaki ja mam wiedzuieć kim był ojciec anny marii jopek której tak poza tym nie cieprię buhaha!!! pokój jego duszy oczywiście ale telenowel nie ogladam i nie intereszuję się akurat ojcami,babkami czy kochankami kogoś tam z tych polskich pseudogwiazdek " Dno totalne!!!!!!!!!!!!!!! A co A.M. Jopek, albo jej S.P. tesc maja wspolnego z telenowelami???Rozumiem, ze na temat Britney Spears wiesz wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro was to nie interesuje
to po jaką cholerę pytacie, kim był? a tak na marginesie, wstyd nie wiedzieć takich rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta 34567
zanim Anna M. Jopek przyszła na świat, to Lucjan Kydryński juz był w Polsce "Kimś", więc mówieniem o nim, że był teściem A. M. Jopek, to tak jak powiedzieć, o królowej angielskiej "mama księcia Karola" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginevra
a co to za wielka figura dla Polski ten cały kydryński? tak jak i Osiecka, Miłosz, Jopek, Sygetyńska. Nie ma się co dziwić. to byli ludzie i na kazdego przychodzi pora, nikt wieczny nie jest. A to czy był wielka gwiazdką czy aktorką, czy muzykiem czy poetą to juz inna sprawa, tak samo umiera i tak samo sie zapomina. Co innego Papież, Teresa z kalkuty....a w y tu rozczulacie sie nad kuroniem, czy Jopkiem.A połowa z was nie wie i nie widziała starego jopka. i teraz wielkie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginevra
a jak umrze mołkowa, czy wander, czy torbicka tez bedziecie tak przezywać? na kazdego przychodzi pora i czas na refleksje owszem przychodzi ale zeby robic z tego wielką szopkę? kwiatkowska tez stara janowska, andrycz, ........długowieczne kobiety i tez lada moment moze się okazac ze to juz obiec. Bielicka tez była znana, było smutno...........a kałuzyński to zwykły publicysta dziennikarz czy konferansjer.....a tak sie tu wszyscy nad nim rozczulają jakby to był wódz narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta 34567
Może dlatego, że jest to forum, gdzie każdy może pogadać o czym chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginevra
ale nie ma znaczenia czy kydryński był kims jak się jopeczka rodziła. Teraz ona jest kims, jest znana, pioseknkarka, kariere robi i wcale nie jest ujmą mówiąc ze kydrynski to jej tesc, tak samo nie jest ujma mówic mama karola, bo karol tez jest sławny przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta 34567
To było odnośnie wypowiedzi, że ktoś tam nie wie jak wygląda czyjś ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie lepiej nie interesować
się nikim poza własną osobą... wyjśc na piwo do pubu, poprzeklinać - to teraz jest ważne. Widać, że ci, którzy nie wiedzą kim był Lucjan Kydryński i postrzegają go wyłącznie jako teścia pani Jopek, nie interesują się kulturą polską w ogóle. Wystarczy poczytać o sekscie na kafeterii, posiedzieć pod blokiem, a jakakolwiek wiedza poza szkolną jest zupełnie zbędna. Rośnie pokolenie nieuków i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×