Odpowiedz na ten temat

Żulia Globus i jej francuska rodzinka II

• gość 2017.10.11 [23:04]
    I jak, juz dostalas orgazmu na widok powiadomia o filmiku ?
  • gość 2017.10.11 [23:37]
    ciesze się że pracujesz w biurze oczko.gif ale pewnie masz jakieś wykształcenie większe niż tylko maturę jezyk.gif
  • gość 2017.10.11 [23:46]
    a zrobimy jakieś statystyki bo wszyscy to gość oczko.gif wezmy sie tak jednorazowo przedstawmy smiech.gif
    np. ja - Ania lat 35. była fanka Julki, po tym jak Ona nagrała ten filmik z sercem na głowie, zaczęlam się zastanawiać o co cho.. a potem znalazłam kafeterię oczko.gif i inne.. i stwierdziłam, że to nie facet był toksyczny a Julka, i gdzie byli jej rodzice? jak można zaraz po maturze lecieć w ramiona 40 latka? znała go z korsyki gdzie jezdziła na wakacje. tzn że rodzice musieli wiedzieć, musiała znać go wcześniej, nic nie zrobili? dziwne to wszystko.. no a teraz jako ex fanka jestem ciekawa co znowu wymysli usmiech.gif ale nikogo na tym forum nie wyzywam, ani nic. jestem tylko ciekawa. a Wy jak to jest z Wami? ile lat? powody bycia na forum?
  • gość 2017.10.12 [07:31]
    "nie mogę o tym mówić"...chyba powinna napisać, że nie chce o tym mówić. O swojej pracy nie mógł mówić mój znajomy, który tworzył skomplikowane elementy elektroniczne w pewnej firmie. Ale ogólnikowo mógł powiedzieć: jestem zatrudniony tu i tu na takim i takim stanowisku. Więc nie wierzę, że osoba bez wykształcenia i doświadczenia ma taką pracę o której "nie może mówić" smiech.gif Po prostu nie chce. Swoją drogą mam też znajomych bez wykształcenia, natomiast z ogromnym doświadczeniem w danej dziedzinie, którzy znaleźli pracę w zawodzie do którego normalnie raczej wymagają jakiś tytuł. Ale to wyjątki, ludzie na prawdę zdolni.
  • gość 2017.10.12 [09:09]
    O swojej pracy nie mógł mówić mój znajomy, który tworzył skomplikowane elementy elektroniczne w pewnej firmie.
    x
    Ja także nie mogę mówić o swojej pracy, mimo, że to nie tajemnica firmy. Pracuję z ludźmi.
  • gość 2017.10.12 [09:24]
    Ania-34 latausmiech.gif
    zaglądam tu czasami, ale nie komentuję. Oglądanie Julki to taka odskocznia od mojej pracy, "siedzę" ogólnie mówiąc w przepisach prawnych i takie "odmóżdzenie" na youtube dobrze mi robiusmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [09:48]
    Pracujesz z ludzmi i dlatego nie mozesz powiedziec, ze jestes psychologiem, lekarzem, nauczycielem, doradca czy czym tam jeszcze? Ja np jestem niszczycielem tajnych dokumentow i wolno mi glosno o tym mowic, nie wolno mi tylko mowic o tym co w tych dokumentach (zartuje oczywiscie ale to dobry przyklad). Nie wierze, ze ktorakolwiek z was nie rozumie o co chodzi a tylko udajecie i glupio sie upieracie zupelnie jak Zulia. Ta nalogowa klamczucha znowu kota ogonem wykreca i mydli oczy lamorozcom a te naiwne wierza, ze ona jakas super tajna prace dla rzadu francuskiego wykonuje a nie szklanki zbiera w pubie smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [10:48]
    A kto mówi ze jej wierzy? Przecież wiadomo ze pracuje w sklepie, barze, kwiaciarni albo coś w tym stylu. Tak jak ktoś powiedział, to nie powód do wstydu. Mogła się uczyć. Niestety jej się NIC nie chce wiec taka praca to jej praca marzeń. Osobiście podziwiam kogoś kto zatrudnił takiego lenia i mało urodziwego (co w usługach ma znaczenie). Ja bym na wstępie takiemu komuś powiedziała dowodzenia.
  • gość 2017.10.12 [12:34]
    gość wczoraj [19:37]
    Czepiacie się już naprawdę, a same nagminnie popełniacie błędy językowe czy nie potraficie wymówić nazw angielskich, nie wspomnę o francuskich. 90% z was źle wymawia samo Bourjois smiech.gif Camus to nazwisko francuskie S jest nieme #facepalm
    x
    CamU...?
  • gość 2017.10.12 [12:36]
    Pracujesz z ludzmi i dlatego nie mozesz powiedziec, ze jestes psychologiem, lekarzem, nauczycielem, doradca czy czym tam jeszcze? Ja np jestem niszczycielem tajnych dokumentow i wolno mi glosno o tym mowic, nie wolno mi tylko mowic o tym co w tych dokumentach (zartuje oczywiscie ale to dobry przyklad).
    x
    Nie zrozumiałaś. Mogę mówić GDZIE pracuję, nie mogę mówić CO robię. Proste. Przy niczym się nie upieram, to tylko luźna uwaga rzucona ot, tak.
  • gość 2017.10.12 [13:24]
    Ale ten temat umiera jednak usmiech.gif moze to i dobrzeoczko.gif kiedyś było duzo więcej postów dziennie. Temat sie wyczerpał
  • gość 2017.10.12 [14:22]
    Może ktoś kiedyś wygrzebie kolejny kompromitujący film Julki to wątek ożyje, bo ja nie wieze, że byl tylko jeden z żubrowkasmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [15:36]
    12:34
    https://youtu.be/-dGKKAQnHbs
    Przeczytała dobrze, bez akcentu,ale ciągle dobrze.
  • gość 2017.10.12 [16:53]
    x
    Nie zrozumiałaś. Mogę mówić GDZIE pracuję, nie mogę mówić CO robię. Proste. Przy niczym się nie upieram, to tylko luźna uwaga rzucona ot, tak.
    x
    Pewnie pomaga w eutanazji. pechowiec.gif
  • gość 2017.10.12 [17:17]
    15:28
    Ja tylko uznaje mocne czerwone pomadki, a pracuje w biurze
    x
    typowa biurwa jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [18:22]
    12:34
    https://youtu.be/-dGKKAQnHbs
    Przeczytała dobrze, bez akcentu,ale ciągle dobrze.
    x
    bardziej "i" niż "u"
  • gość 2017.10.12 [19:01]
    Dokładnie, słychać kamiu a nie chamsko kamu. No ale jej przecież jej słodki polski akcent się podoba
  • gość 2017.10.12 [21:07]
    Czepiacie się, większość Polaków mówi kamuS :/
  • gość 2017.10.12 [21:23]
    nie wiem, o jakiej większości mówisz, ale większość osób, które znam i skończyły co najmniej liceum, mówi kami/kamiu. To jest tak samo oczywiste jak to, że Victor Hugo czytamy "Igo", a nie tak, jak jest napisane. To nie jest jakaś wiedza tajemna, tylko wiedza ogólna wynikająca ze średniego wykształcenia
  • gość 2017.10.12 [21:36]
    21:23
    Mówię o młodzieży niestety. A Hugo to już w ogóle rzadkość.
    Pracuje w bibliotece oczko.gif
  • gość 2017.10.13 [10:03]
    Czepiacie się, większość Polaków mówi kamuS :/
    x
    Chyba ci, co pytają o ulicę DUBOISA jezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [18:46]
    Haha jaka anliza
  • gość 2017.10.13 [19:42]
    szach mat zulia
  • gość 2017.10.13 [20:46]
    Czyli coś takiego jak empik(?) Dobrze ktoś wcześniej strzelił.
  • gość 2017.10.13 [23:21]
    Poszła do pracy żeby dostać kredyt na domek z ogródkiem
  • gość 2017.10.13 [23:49]
    a skąd macie adres jej? smiech.gif
  • gość 2017.10.14 [07:05]
    Upciuu
  • gość2017 2017.10.16 [10:33]
    Wy jesteście na prawdę pier.olnięte mocno usmiech.gif
    Jakim trzeba być zakompleksionym, jakie trzeba mieć nudne życie aby tak wnikać w życie jakiejś tam youtuberki?
    Wielki hejt na Kobusową, a połowa z Was jest pewnie jeszcze bardziej tępa od niej, nic nie osiągnęła i jedyne czym się może pochwalić to rozszczekany pysk, w dodatku w internecie, bo w realu to by nawet okiem nie mrugnęła usmiech.gif
    Mam tylko nadzieję, że żadna z Was się nie ma zamiaru rozmnażać, szkoda by dzieci było oczko.gif
  • gość 2017.10.16 [22:02]
    Zaraz się dowiemy, że praca w księgarni to obciach, patologia, niziny społeczne, bo tu same elity się wypowiadają.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...