Odpowiedz na ten temat

Żulia Globus, nadinteligentny Dudu awła i Lolek część III

• gość 2017.10.12 [06:49]
    Zapraszamy na kolejna czesc!!
  • gość 2017.10.12 [14:54]
    Dlaczego smiejecie sie z dziecka? Dziecko niczemu winne..
  • gość 2017.10.12 [15:17]
    Przeciez to dziecko jest niewinne, taki hejt powinien byc karany.
    Zglaszajcie to .
  • gość 2017.10.12 [16:44]
    Tytuł mnie rozwalił xD
  • gość 2017.10.12 [16:54]
    nikt sie tu z dziecka nie smieje tylko z matki, ktora ze zwyklego dziecia robi Kobsteina pechowiec.gif
  • gość 2017.10.12 [17:03]
    o jak smiechlam z tytulu smiech.gif Dudu wymiata smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [18:19]
    Nikt się nie śmieje z dziecka, on niczemu tutaj winny. Śmiejemy się z jego matki.
  • gość 2017.10.12 [18:53]
    Dla mnie ten żarłoczny chłopak niewinnością nie grzeszy. Już widać, że idzie genetycznie w ślady rozwiązłej, chciwej mamusi. Raczej żal mi innych, fajnych dzieci, które przez tego nieuważnego walca drogowego będą stratowane.
  • gość 2017.10.12 [19:04]
    Jest jaki jest ale stwierdzanie faktów to co innego a prześmiewcze tytuły to inna sprawa. Utrzymajmy jakiś poziom dziewczyny. To jest forum o żuli globus a nie o jej zaniedbanym dziecku.
  • gość 2017.10.12 [19:15]
    To wina matki, ze dziecko jest jakie jest. Tak postanowila go wychowywac, no coz... Szkoda dzieciaka.
  • gość 2017.10.12 [19:56]
    Mnie to tylko zastanawia, dlaczego Lolek nie zareagował, nie próbował jej przemówić do rozsądku.
  • gość 2017.10.12 [20:06]
    A mi tego dzieciara nie żal, rozpuszczony, wiecznie się drze i dziewczyny pisały, że widać było jak na filmikach jak uderza psa.
  • gość 2017.10.12 [20:27]
    Fakt, Alex jest nadpobudliwy, ale to nie zmienia faktu, że to jego szurnięta mamuśka tak go rozpuściła. Nie ma co się na siłę czepiać dziecka, bo wina leży tylko i wyłącznie po stronie Żulii.
  • gość 2017.10.12 [20:58]
    Nawet nie wiemy co to jest za Lolek. Może też jakaś patologia? W końcu nikt normalny nie brałby udziału w cyrku, jakim była parodia żłopiącej Żulki. Zdrowy na bani 30-letni facet powiedziałby jej, żeby o tym nie wspominała i raczej próbowała ukryć, zamiast promować to jak bardzo się wygłupiła. Skoro Rolon nie uważa "Żubrówki" za wielką wpadkę i obciach to wątpię w jego moralność.
  • gość 2017.10.12 [21:06]
    Lolo nie zna polskiego, więc nie wie nic. ona może mu wszystko powiedzieć, wszystko oczko.gif i nie koniecznie prawda smiech.gif
    poza tym macie rację, że to winna Żulki że dziecko jest rozpuszczone, no ale teraz jest Lolo, jeśli ich kocha, to może coś z tym zrobi, swoją drogą są też dziadkowie, z życia - każda "babcia" wtrąca się wychowanie nie? albo chce coś doradzić? pomóc. a tu nic? Żulka rób co chcesz? my się nie wtrącamy? Zresztą rodzicę Żulki pozwolili żeby umawiała się z 40 latkiem.. bo za nim z nim zamieszkała musiała go poznać, pozwolili jej na wszystko... więc ona to samo swojemu Dudu.. niestety...
  • gość 2017.10.12 [21:16]
    Mamu dudu ę dy trła awła! jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [21:17]
    20:58
    Ja już nawet nie mówię o Żubrówce. Czy jego naprawdę nie ruszało, że dzieciak śpi na podłodze i matka nie przejmuje się jego zębami? Wiem, pewnie powiecie "No przecież to nie jego dziecko". Ok, ale on też powinien małego wychowywać, powinno mu zależeć na jego bezpieczeństwie!
  • gość 2017.10.12 [21:38]
    21:17
    Żulka gadała, że on chciał zapłacić za jego leczenie, więc może coś go ruszyło, ale dziwne, że jej nie ochrzanił. Choć kto tam wie? Przecież Globusowa nic nam o tym nie powie.
    I nie trzeba rozumieć tego co gadała na filmiku. Widać było 17-letnią gówniarę siedzącą nago z wódą i gadającą przez kamerkę z dziadem. Gdyby mój facet miał podobną sytuację i poprosiłby mnie o pomoc w pogrążeniu się w takim bagnie to chyba zastanowiłabym się nad tym z kim jestem.
  • gość 2017.10.12 [23:00]
    jutro test słodyczy smiech.gif na kanale.... idealne do tego MOJO czy jak tam .. koleżanka to kupiła podobno obżydliwe oczko.gif no tu dostaje zdrowe prezenty jezyk.gif a wcina słodycze oczko.gif i już nie ma siłowni? nic fit smiech.gif
    a najzabawniejsze było jej tłumaczenie że jednak będzie jadła mięso bo się nie opłaca gotować dwa obiady dla chłopaków i dla siebie smiech.gif pusta jest jak but. przecież to nie oto chodzi w tym wszystkim usmiech.gif tylko o biedne zwierzęta. a jak lubi mięso i ją to nie obchodzi to by tak własnie powiedziała, że weganizm nie jest dla niej i tyle oczko.gif ale uraziła by tym swoją fankę AgaofAmerica czy jak tam jest jej smiech.gif ona ją zawsze tak broni jezyk.gif się dobrały jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [23:08]
    Od pewnego czasu nie mogę już zdzierżyć jej filmików, nie wnoszą nic nowego, więc pewnie test słodyczy też sobie odpuszczę.
  • gość 2017.10.13 [01:14]
    no filmy sa takie zeby kasa szła z subów. nic po za tym. pod publikę. robi wszystko co chca. Q&A.. potem makijaz, wlosy, ciuchy, mowiony look.. ale wstydzi sie gdzie pracuje jezyk.gif i gdzie jest pies?
  • gość 2017.10.13 [07:09]
    Ona sama stwietdxila, ze felix jest nadinteligentny
    Zadna to obraza
    Ale jego dudu i awla z tym cos nie koreluje smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [07:29]
    07.09
    Dudu mowi jezykiem istot nadinteligentnych, to jest cos, czego ty nigdy nie zrozumiesz glupia, maluczka istoto oczko.gif
  • gość 2017.10.13 [10:12]
    i gdzie jest pies?
    x
    no właśnie pechowiec.gif
  • gość 2017.10.13 [10:15]
    gość wczoraj [23:00]
    jutro test słodyczy smiech.gif na kanale.... idealne do tego MOJO czy jak tam .. koleżanka to kupiła podobno obżydliwe oczko.gif no tu dostaje zdrowe prezenty jezyk.gif a wcina słodycze oczko.gif i już nie ma siłowni? nic fit smiech.gif
    a najzabawniejsze było jej tłumaczenie że jednak będzie jadła mięso bo się nie opłaca gotować dwa obiady dla chłopaków i dla siebie smiech.gif pusta jest jak but. przecież to nie oto chodzi w tym wszystkim usmiech.gif tylko o biedne zwierzęta. a jak lubi mięso i ją to nie obchodzi to by tak własnie powiedziała, że weganizm nie jest dla niej i tyle oczko.gif ale uraziła by tym swoją fankę AgaofAmerica czy jak tam jest jej smiech.gif ona ją zawsze tak broni jezyk.gif się dobrały jezyk.gif
    x
    obrzydliwe*
    o to*
    dwóch* obiadów*
    Obrzydliwą to ty masz ortografie pechowiec.gif
  • gość 2017.10.13 [11:33]
    Biedny aleksik?Juz nie pamiętacie jak prał psa zabawką po głowie i po łapach deptał?Lepiej dla zwierzęcia że jest gdzie indziej...mam nadzieje ze u rodziców,nie w schronisku
  • gość 2017.10.13 [11:43]
    Dokładnie, gdzie ten dzieciak "biedny" pechowiec.gif za samo lanie psa nalezaloby sprac go po dupsku, zeby sam zobaczyl jak to dobrze jak bije psa. maly, upasiony, wyjacy troglodyta pechowiec.gif
  • gość 2017.10.13 [12:16]
    11.43
    Hahahha tryglodyta
  • gość 2017.10.13 [12:34]
    gość dziś [11:43]
    Dokładnie, gdzie ten dzieciak "biedny" pechowiec.gif za samo lanie psa nalezaloby sprac go po dupsku, zeby sam zobaczyl jak to dobrze jak bije psa. maly, upasiony, wyjacy troglodyta pechowiec.gif
    x
    Dlaczego takie jest? Bo Julka go tak wychowuje, nie zakazuje, nie jest stanowcza, dziecko nie wie gdzie sa granice w zachowaniu.
    To wina matki, dziecko zachowuje się adekwatnie do tego jakie zasady panują w domu, czyli żadne.
  • gość 2017.10.13 [13:05]
    Bawi mnie jak piszecie ciagle czemu lorek nie reaguje. Najpewniej temu, ze nie widzi w tym nic zlego. Nie jest taki biedny, pewnie ryz z kurczakiem to dla niego rarytas
  • gość 2017.10.13 [14:23]
    Ja na jej miejscu bym usunela kanal, konto na insta i zaczela normalnie zyc, praca jaka by nie byla- zadna nie hanbi, wychowanie Aleksa, zadbanie o siebie ,przez te filmiki tylko wszyscy z niej smieja , na sile pokazuje cudownego synka,super prace, kochanego faceta, w rzeczywistosc***ewnie jest zupelnie inaczej.Przepraszam za brak polskich znakow

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...