Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balcerek78

Alternatywy 4

Polecane posty

Gość balcerek78

kto z was jeszcze ogląda ten serial? nie ma jak polskie seriale PRL - może jakiś cytat, ciekawostka, cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal65
Mała wpadka w odcinku 7. Niejaki Kotek zostawia zapalony dźwig, Kolińska wysyła męża aby ten wyłączył silnik. Podczas akcji widzimy Kubiaka ubranego w kurtkę i czapkę a jak wraca do mieszkania jest niestety w marynarce. Gdzie posiał czapke i kurtke, że o szaliku nie wspomnę ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka43
...a moją ulubioną sceną jest jak "śpiewaczka" wyganiająca mężusia żeby uspokoił sąsiadów bo ona nie może cwiczyć...cyt." idź porozmawiaj Z KAŻDYM Z OSOBNA...dlaczego wszyscy robią mi na złość"... z***b....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
ęOto na przykład główny lokator spod czwórki, ja nie będę wymieniał nazwiska, z sublokatorką spod szóstki, nie będę wymieniał nazwiska… Otóż ci państwo weszli ze sobą w poważne stosunki pozamałżeńskie! Co tam poważne! I do tego jeszcze kulinarne, co przy obecnych naszych kłopotach rynkowych…ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka34
albo ten :) Dziki, wściekły odyniec! Wystarczy to pani? Zdrętwiałem. On zresztą też. Co robić? – myślę sobie. Teodor poleciał za zającem, broń nienabita. Jedyna szansa – ucieczka. No więc ja chodu, oczywiście przez las, on za mną. Ja na drzewo, on za mną…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywy 4- toż to arcydzieło. Pożar u nauczycielki, która wzywała Zenka :) - właśnie tego od opisanego powyżej polowania:))) Albo scena, jak Anioł ( WIELKI Roman Wilhelmi) kazał murzynowi przekopać trawnik i tenże sobie śpiewał: "Ja i łopata kopię sobie tu". Zawsze jak mam coś niefajnego w pracy do zrobienia, to sobie to śpiewam i od razu mi lepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYCHuu
Serial bajera Bareii he he he i cała prawda o komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam spiewaczke i jej niedorobionego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreas g
Znacie gościa od scenariusza? Janusz Płoński - dziennikarz telewizyjny, pracuje w superstacji i pisze książki Te teksty to wszystko jego dzieło i napisał ostatnio kandydat na prezydenta, fajna ksiązka polecam http://www.ebooki123.pl/kandydat-na-prezydenta_p430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa322
Płoński ten od Kandydata na Prezydenta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwek43
no tak czymś się trzeba zająć, a może Alternatywy 4 powrót czy cuś w ten deseń :) to mu lepiej wyszło, chociaż nie czytałem ksiażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze oglądam jak widzę w tv, nigdy się nie nudzi i zawsze śmieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałek gzyb
Mnie bardzo śmieszyła scena z radiestetą u profesora jak go te fale z podsłuchów trzęsły ha ha żyły wodne i tak zamaszyćie zakreśał na ścianach źródła promieniowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary ale jary bombowa komedia wszechczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bareja to jednak był gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie rzeczy żeśmy w Pułtusku robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esentiale forte
Dziwne poczucie humoru rodem z PRL i jego absurdów. Coraz mniej rozumiany serial Alternetywy4 po 89 roku. Nadaje się dla dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek dzwigowy
Najcieplejsi i najfajniejsi byli staruszkowie, którzy zajmowali kolejki etatowo i byli jednymi normalnymi ludzmi w tym serialu bo młodsi wychowani komuną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabin098
Nie wierzę Płoński napisał książkę - pcha się na prezydenta ha ha ha byłoby zabawnie - byle nie jak Anioł. Mało mu Superstacji :) a co każdy wiek jest dobry na promowanie siebie http://autorzy365.pl/autor/janusz-plonski,n1537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariangruby
Postać Anioła to przerysowany obraz prawdziwego komucha; chama, przygłupa z przerostem ambicji i żądzą władzy. Przy tym to jest śmieszne że postawiony na stanowisku ciecia, stara się nadać tej funkcji królewską godność władcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny222
Super śmieszny serial, polecam wszystkim, którzy bronią demokracji a nie wiedza czym jest jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie Gajosa i Bitwę pod Grunwaldem w jego mieszkaniu? Albo jak obstawiali wynik meczu, profesor (miał 2 nazwiska, nie pamiętam jak się nazywał) myślał, że chodzi o wyścigi konne, obstawił dziwny porządek i trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prof. Dąb-Rozwadowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi Dąb - Rozwadowski miał dziwne prądy w mieszkaniu. Nie zapomne jak różczkarz dostał drgawek od tych podsłuchów w ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki 800
Jednak serial wszechczasów. Nie wiedziałem że ten Płoński z Superstacji to autor scenariusza do Alternatywy 4. Dobre miał pomysły, taką komedie wysmażyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał super gość
Zawsze oglądam jak leci ten serial i nieodmiennie mnie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy serial na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rympałek4
Janusz Płoński to współautor scenariusza tego PRL-owskiego serialu o absurdach realnego socjalizmu ale w dzisiejszych czasach ten serial Alternatywy 4 staje się już coraz mniej zrozumiały bo starsze pokolenia, które pamiętają ten serial już odchodzą a młodzi nie pojmują o co tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywy 4 to opis głupoty polskiego społeczeństwa, na co wpływał socjalizm i utrata elit w czasie wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×