Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowebonusy

B jak brzydula (niemiecka brzydula)

Polecane posty

Gość marcowebonusy

fajny ten kowalski, lepszy od dawida:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilnetoooooooooooo
brzydula niemiecka to okropnosc!!!!!!!!!!!!! polska wersja lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
hmmmm, a co ma twoja opinia do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kowalski sympatycznieszy
a ja nie mogę si doczekac kiedy Lisa w końcu się zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
z tego co widzialam po przemianie jest niewiele ladniejsza;) ps. ciekawe jest w tym serialu ze scenariusz znacznie odbiega od kolumbijskiej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kowalski sympatyczniejszy
znalazłam na jakimś blogu że Lisa zmieni się prawie że pod koniec emisji serialu. A najlepszy podobni będze ostatni odcienek bo Lisa będzie brałą ślub z Kowalskim ale w ostatniej chwili powie nie i wyjdzie za Davida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
wiem wlasnie i nad tym ubolewam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiłyście mnie z tym
Kowalskim i aż obejrzałam wczoraj i dziś żeby go zobaczyć pierwszy raz od wielu tygodni.I sama nie wiem,z wyglądu ładny,ale ma nieco pedalski sposób bycia..I taki pajac trochę.Ale faktycznie fajniejszy od Davida-ten to taki mydłek. A która to ta Britta?Oglądałam Brzydulę długo,ale kompletnie jej nie kojarzę...A Hugo mnie rozwalił tym swoim białym strojem na pogrzebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kowalski sympatyczniejszy
birtta pracowała z Hugo taka mała krótko ściete ciene włosy. Później gdzieś wjecała a jak wróciła to się hajneła z Hugo. Hugo to wogole ma kreacje nie z tej ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiłyście mnie z tym
Ja zawsze myślałam,że to gej...Oglądałam na youtube ostatni odcinek i o ile serial ogólnie jest fajny,to koniec będzie do bólu naiwny i banalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
dzis jak brzydula poszla do niego do domu on otworzyl jej caly mokry tylko z recznikiem na biodrach;) wygladal super hihi i w doatku jest tak slodki;) szkoda ze i tak lisa wybierze tamtego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeee a ja nie oglądałam
:(:(:( I jutro o 8 też nie obejrzę powtórki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
powiem szczerze za dla mnie byl nudnawy, wciagnal mnie watek milosny miedzy rokko a lisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walleryja
Fajny ten kowalski, normalnie tez całkiem ok wyglada (no poza faktem, że kurdupel z niego :) ), niexle go do tego serialu przebrali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa chce go zobaczyc
w reczniku 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
jest strasznie w moim typie;) powiem ci ze w tym reczniku wyglaal fantastycznie, wyobraz sobie opalona, lekko umiesniona, gladką i mokra od wody klate:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa chce go zobaczyc
Dobrze że gładka :P Przystojny jest,ale czasem ma takie dziwne ruchy ciotowate.A dzisiaj też nie obejrzałam całości,bo jak jechali do domu Lisy to mi prąd wyłączyli :O Było coś?? :P Ciekawa jestem czy gdzieś na necie można zobaczyć powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
moglo sie dziac, ale dawid przyszedl do lisy nie w pore... akurat jak usta lisy i rokko zblizaly sie do siebie przerwal im:) a byla taka piekna scena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa chce go zobaczyc
Nie wiem co ten Rokko widzi w Lisie,nie dość że jest brzydka,to jeszcze tak głupio sie zachowuje :P A David to sam nie wie,najpierw mówi Lisie niemal wprost,ze jest brzydka,co nie było miłe,a potem tak sie nad nią rozczula u tej dziennikarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
no jak to co, jej wewnetrzne piekno i dobro:) zreszta od tez jest troszke nietypowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaa
podpowiedzcie mi skąd sciagacie Brzydulę niemiecką? bardzo bym chciaął ją obejrzeć . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
hej, ogladam brzydule na tvn7 od 8 do 9 rano jest powtorka, a od 16-do 17 "nowe":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
czy ktos wie mniej wiecej okolo którego odcinka bedzie przemiana? ogladam ta Brzydule okazjonalnie , najpierw srednio mi sie podobala, ale teraz jest ok, nie chcialabym przegapic przemiany, wiece cos w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobał Wam sie dzisiejszy
odcinek?Mam wrażenie,że Lisa jest bardzo zdesperowana żeby mieć faceta,bardziej podrywa Kowalskiego niz on ją :P Np jak sie do niego przysuwała gdy oglądali gwiazdy.Ale bardzo to romantyczne było jak się tak smyrali po dłoniach :) I z Davidem też było fajnie zrobione,że akurat w tym momencie sobie uświadomił,że ja kocha :) A ta modelka jaka paskudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
mam zupelnie inne odczucia:) wiedziala, ze sprawila rano kowalskiemu przykrosc, dlatego pozniej do niego przyszla, stanela na glowie i zaproponowala spotkanie:D a tak w ogole super miejsce na randke... slodkie sa ich randki:P ps. modelka wg mnie ladna, ale zbyt nachalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga jutro Brzydula
się przemieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
am pytanie, ostatnio nie mam mozliwosci ogtadac a zaciekawil mnie jeden fakt.. ostanio ogladałam jak David był uwieziony w lesie i Lisa go odnalazła, pozniej odwiedzala go w szpitalu.. przed porwaniem David wyznaj jej milosc, i byl zazdrosny o Rokko, nastepnieLsa uratowala mu życie a on sie odkochał? bo widze po opisach ze Lisa jest znow z Rokko? co sie Davidowi znowu stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
david stwierdził, że musi się wyszumieć i pożyć "po swojemu" i bez niej.. kawał h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×