Odpowiedz na ten temat

BARWY SZCZĘSCIA nowy temat

• gość 2017.03.11 [17:25]
    Kochane, w zwiazku z tym, że topik o Barwach Szczęścia bez przerwy się zawiesza i nikt najwyraźniej nie ma zamairu go naprawić, to proponuję rozpocząć nowy wątek. I tak komentujemy bieżące odcinki, więc stare posty są nam niepotrzebne. W tamtym topiku rozmowa jest bezsensu kiedy przez dłużczy czas nie widać nowych postów. Co Wy na to?
  • gość 2017.03.11 [17:54]
    Ok
  • gość 2017.03.11 [19:30]
    Dziś o 22.00 na KINO POLSKA jest film erotyczny,w którym możemy zobaczyć min.Annę Gronostaj z lat 90-polecam,odważne sceny.
  • gość 2017.03.11 [22:43]
    No niestety nie mam tego kanalu w pakiecie smutas.gif pozostaje mi obejrzec "czego pragna kobiety" na tvn...
  • gość 2017.03.11 [23:22]
    Oby ten temat sie nie wieszal. Grazyna 46lat i ona chciala miec dziecko?! Z Borysem, a teraz adoptowac z Tolkiem, ktory tez jest starym dziadem.
  • gość 2017.03.12 [00:17]
    23,22.
    W ogole niezły przeskok z Borysa na Tolka, spora różnica wieku, inni zupełnie faceci.
    A mnie martwi, choć ominęłam sporo odcinków, czemu właściwie Bożenka nie jest z Brunem tylko z tym lekarzem co był z Iwoną???
    Wydawało mi się, że scenarzyści kroją jakąś wielką miłość Bożenki i syna Amelii a tu nagle doktorek!
    A te całe rodzeństwo Pyrków pod jwdnym dachem jak w jakiejś komunie, toż małzenstwo takie jak ich braciszek i Klara powinno od poczatku mieszkac osobno a zwlaszcza po urodzeniu sie dziecka, nie rozumiem takiego życia na kupie.
  • gość 2017.03.12 [01:52]
    Zgadza się, hubert i klara powinni mieszkac sami. Ona chyba miala mieszkanie po matce. A co do Bruna i Bożeny. To było tak, że on sie zabieral jak pies do jeza, bardzo asekuracyjnie, nie flirtowal ani nic, bozenie on sie podobal. Raz go odprowadzala do auta, a potem wracając zostala pobita i prawie zgwalcona, ale ktos przestraszyl zboczenca. Jak byla w szpitalu bala sie Vrunona, on także jej nie odwiedzal, bo byl zajety pracą. Troske okazal jej za to Świderski
  • gość 2017.03.12 [10:07]
    Dokładnie, Bruno podobał się Bożenie ale wszystko zepsuł swoim chłodem w stosunku do niej. Napatoczył się Świderski który był ciepły i potrafił okazać zainteresowanie i Bożena wybrała Świdra.
    Zresztą teraz podejrzewam, ze ten związek się rozwali i Bożena zostanie sama bo Bruno ma mieć tę dentystkę.
  • gość 2017.03.12 [10:32]
    Wracając do Bożeny, to w trudnych sytuacjach po napadzie jeszcze jej ojciec był bardzo żle nastawiony do Bruna i on też przyczynił się do rozpadu czegoś,co się dopiero zaczynało.
  • gość 2017.03.12 [11:36]
    A szkoda bo według mnie mogłoby im być razem dobrze.A wracając do wyglądu i wieku aktorów to aktor grający Borysa ma dopiero 34 lata i jest o 3 lata młodszy od Lesława Żurka.Byłam pewna że jest grubo po 40 tce.Nawet się dziwiłam ,że Zenon często wyrażal się o nim par "chłopak" oczko.gif
  • gość 2017.03.12 [12:55]
    Niektórzy mają taką urodę, że staro wyglądają.
  • gość 2017.03.12 [14:15]
    Żurek z babochłopem Zaborowską ?,jako para,też mi nie pasuje.
  • gość 2017.03.12 [14:27]
    Zborowska miało być.
  • gość 2017.03.12 [19:59]
    Tylko nie to...
  • gość 2017.03.12 [20:18]
    No tak ale jak wyobrażacie sobie jego związek z Bożeną? Ok, ona jest ładna i atrakcyjna i wizualnie do siebie pasują. I tyle. On prezes wielkiej australijskiej firmy. Ona kierowniczka pralni bez wykształcenia. Współczesny galimatias. W życiu takie sytuacje się nie zdarzają. Ludzie szukają partnerów z tego samego poziomu społecznego i taki przystojny prezes dużej firmy nie zainteresowałby się zwykłą praczką, chociaż jest ładna. Szukalby dziewczyny w jakiejś korporacji, albo właśnie jakiejś lekarki, naukowca, czy ewentualnie modelki...
  • gość 2017.03.12 [20:19]
    współczesny MEZALIANS miało być smiech.gif a nie galimatias, pomyliłam się smiech.gif
  • gość 2017.03.12 [20:27]
    Do Bruna pasowałaby już bardziej Iwonka. On prezes, ona początkująca lekarka. Mogłaby Iwonka w odwecie za Świdra odbić Bożenie Bruna smiech.gif
  • gość 2017.03.12 [20:47]
    No Iwonka i Bruno to mogloby byc ciekawe usmiech.gif jestem za. A co do Borysa - szok. Nie wyglada ani na mlodszego od Zurka ani tymbardziej na faceta ponizej 40 czy 35lat. On jakis czas temu gral w na wspolnej, wygladal identycznie jak teraz, nie mogę uwierzyć, ze mial wtedy 30lat pechowiec.gif
  • gość 2017.03.12 [20:49]
    Właśnie, jak grali z Grażyną, to myślałam że to równolatkowie : O
  • gość 2017.03.12 [21:40]
    Borys ma 34 lata?! Mój wujek jest o dziesięć lat starszy i wygląda o wiele młodziej od Borysa. Myślałam, że ma jakieś 45-46 lat. Faktycznie, gdy był z Grażyną to nie było widać tej różnicy wieku...
    Co do Bruna i Bożeny: rzeczywiście, związek pomiędzy prezesem dużej firmy a pracownicą pralni jest raczej nierealny. Ale, idąc tym tokiem myślenia, Świderski też do Bożeny nie pasuje! W końcu to lekarz neurolog (czy neurochirurg).
  • gość 2017.03.12 [22:03]
    No tak, nie pasują do siebie. W realnym życiu lekarz nie związałby się z pracownicą pralni. Podobnie jak lekarka Grażyna nie związałaby się z Borysem.
  • gość 2017.03.12 [22:09]
    21.40.
    Znam małzenstwo udane, dwojga ludzi ona 28 lat, on 32-35 lat bodajze.
    W chwili poznania i spory czas tego zwiazku, ona kelnerka, on kierownik w banku, potem ona kierownik zmiany w cukierni/kawiarni, no i w sumie tylko z tytulu bo nadal zasuwala jako kelnerka, a on dyrektor w banku, on po studiach ona nie. Oboje inteligentni, oboje oczytani i pasuja do siebie, zaden tam mezalians.
    Inny przypadek:
    On dytektor w firmie ubezpieczeniowej, ona konsultant call center, samotna matka. On po studiach, po roznych kursach, perfect angielski, kilka lat mieszkania w australii, ona bez studiow, angielski srednio komunikatywny. Byli szczesliwi, ale nie bylo tej chemii jednak, i to ona go porzucila a on biegal za nią jeszcze z rok czasu.
    Kolejny przypadek:
    On po szkole sredniej, konsultant call center, i przedtem dluzszy czas kierowca w rozwozeniu towaru, ona po studiach, kierownik dzialu w call center. Sa szczesliwi.
    Dzis mezalians to chyba nie bardzo, nie wyksztalcenie czy zawod wykonywany decyduje o czlowieku a jego swiatopoglad, zainteresowania, mentalnosc, kultura osobista.
    Co do Bozenki, to zarowno doktorek pasuje jak i Bruno, natomiast nie pasowal mi do niej siostrzeniec Zenka, ten ktory byl z Grazynka, za to fajnie wyglada z Aldonka.
  • gość 2017.03.13 [17:04]
    Dzisiaj Kajchoch oberwię nareszcie!
  • gość 2017.03.13 [17:41]
    Ktoś pewnych rzeczy nie rozumie,to tylko fikcja...
  • Kaitana 2017.03.13 [21:30]
    A może by tak Alicja i Bruno? Oboje samotni, oboje mają dobrą pracę, są ustawieni
    Mam 20 lat, jestem studentką 2 roku.
  • gość 2017.03.13 [23:01]
    Nie wiem czemu Alicja wydaje mi sie zbyt meska natomiast Bruno zbyt kobiecy. Juz predzej Alicja i Swiderski. Choc tez nie do konca. Do Bruna by pasowala jakas drobna elegancka kobietka, raczej brunetka... Moze Nina? No kajcioch sie doigral, a oliwka nie wiem co widzi w tym gnojku przeciez Eryk jest milszy przystojniejszy... Nie wykorzystał jej. Zapewne kajtek na jego miejscu wykorzystałby okazje gdyby tam leżała andzela.
  • gość 2017.03.13 [23:05]
    Fajna była ta pierwsza kandydatka na dziewczynę Bruna z portalu randkowego, ta doktorantka z prawa. Ładna, atrakcyjna i zadbana. I widać, że mądra bo pogoniła Amelię.
    Co za durny wątek. Amelia i Bruno tyle lat żyli w niezgodzie własnie przez Amelię, a teraz ona szuka mu żony w taki sposób. Gdyby moja matka mi założyła portal randkowy i szukała mi partnera za moimi plecami, to bym się strasznie w****ila pechowiec.gif z takiego wtrącania się rodziców w życie dorosłych dzieci nigdy nic dobrego nie wynika.
  • gość 2017.03.14 [01:47]
    "No kajcioch sie doigral, a oliwka nie wiem co widzi w tym gnojku przeciez Eryk jest milszy przystojniejszy... Nie wykorzystał jej. Zapewne kajtek na jego miejscu wykorzystałby okazje gdyby tam leżała andzela."
    x
    Dokładnie, to samo pomyślałam. W rzeczywistości Oliwka na pewno wybrałaby Eryka. Andżela prawdopodobnie też, gdyby miała wybrać któregoś z nich. Na Kajciocha raczej nawet by nie spojrzały, a już na pewno nie chciałyby z nim stracić dziewictwa.
    A ja bym chciała, żeby Alicja była z Brunem. Tak się jednak raczej nie stanie i scenarzyści nie połączą ich dróg. Alicja chyba zakochała się w Łukaszu, a ten będzie się opędzał od niej, jak od muchy. Żal mi jej. Też czuję się tak samotnie.
    A co się właściwie stało z byłą żoną Łukasza, po tym, jak próbowała się zabić? Wątek się chyba urwał ot tak, jak wiele innych.
  • gość 2017.03.14 [08:47]
    Oj była żona Łukasza, to jakaś na moment 5 planowa postać była, więc też bez przesady, że będą ją pokazywać i kończyć z nią wątek...
    Piszecie często, że za dużo Kajtka i w ogóle tego wątku młodzieżowego...ale w sumie to co mieli pokazywać, jak juz ta młodzież jest, jak tylko grzecznie chodzą do szkoły, po szkole prosto o domu, mycie rąk i nauka do wieczora? To wtedy byście pisali, ze nudne, ze nierealne, bo takie idealne jezyk.gif
  • gość 2017.03.14 [10:04]
    "gość dziś [08:47]
    Oj była żona Łukasza, to jakaś na moment 5 planowa postać była, więc też bez przesady, że będą ją pokazywać i kończyć z nią wątek...
    Piszecie często, że za dużo Kajtka i w ogóle tego wątku młodzieżowego...ale w sumie to co mieli pokazywać, jak juz ta młodzież jest, jak tylko grzecznie chodzą do szkoły, po szkole prosto o domu, mycie rąk i nauka do wieczora? To wtedy byście pisali, ze nudne, ze nierealne, bo takie idealne jezyk.gif"
    x
    Już bym wolała, żeby pociągnęli watek byłej Łukasza, niż Kajciocha. Ciekawe, co się z nią stało.
    Co do młodzieży, to jakoś ani Staś ani Wojtek nie odwalali takich akcji, jak Kajcioch i nikt nie pisał, że jest z tego powodu nudno. A przybranej córki Róźy i Zdzisia, to już w ogóle nawet nie pokazują i o niej nie wspominają. A to też już przecież prawie pełnoletnia nastolatka. Nie ma żadnych problemów? Nie chodzi do szkoły?
    Mogliby tak zrobić z Kajtkiem, bo to nigdy nie była zbyt lubiana postać. Ewentualnie wystarczyłoby gdyby tylko zdawkowo wspomnieli o nim od czasu do czasu, zamiast rozkręcać wątek i tworzyć nierealne historie o jego erotycznych podbojach jezyk.gif
  • gość 2017.03.14 [16:22]
    Zanosi się na to,że syn Marka jeszcze nam pokaże,co umie,bo już się rozkręca,a jak ma jeszcze poklask u babci Krystyny z piekła rodem,to zobaczymy co wywinie!
    Wybieram parę Bruno i dr Pyrka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...