Odpowiedz na ten temat

BARWY SZCZĘSCIA nowy temat

• gość 2017.09.12 [08:47]
    Tak już jest robiony ten serial, z niedociągnięciami.
    Tak samo jak... Widział ktoś kiedyś żeby człowiek w stanie krytycznym trafił do szpitala bez lądowiska dla helikopterów? Nie do pomyślenia oczko.gif .no ale oni wszystkie seriale kręcą tylko w tym szpitalu
  • gość 2017.09.12 [11:20]
    Klara nie miała depresji tylko baby blues, kryzys tuż po urodzeniu. Ludzie myślą, że jak dostaniesz obuchem w głowę to masz się od razu przewrócić a jak za kilka miesięcy to już nie ma nic wspólnego. Klara miała bardzo ciężką ciążę z ryzykiem urodzenia chorego dziecka potem jeszcze głupia Agata zaraziła ją przed samym porodem. Na pewno dużo lepiej by wszystko przebiegło gdyby młodzi byli sami, Hubert mimo że chłop od razu widać, że bardziej empatyczny i inteligentny.
  • gość 2017.09.12 [14:38]
    Dokładnie. Młode małżeństwo z dzieckiem potrzebuje SPOKOJU, a nie jazgoczących siostrzyczek przy uchu, które mają tyle pojęcia o wychowywaniu dziecka co nic. Klara i Hubert z małą powinni sami zamieszkać w tym mieszkaniu Klary. A dwie nadęte siostry zająć się własnym życiem. Iwona, stara baba, może powinna poszukać sobie jakiegoś mieszkania? A Agata? Już ją tak nie ciągnie do mieszkania w ruinie i wyjadania ze śmietnika? Jej Pawełek też jakby się zmył, bo coś go nie widać. Okropna dziewucha, odstrasza swoimi minami, wyrazem twarzy, tonem i sposobem mówienia. Broń Boże przed taką szwagierką.
  • gość 2017.09.12 [15:00]
    O wiele ładniej jej w nowej fryzurze, ale faktycznie ten ton, ta dykcja.. Aaaargh
  • gość 2017.09.12 [15:37]
    ciekawe co będzie z tym Władkiem, oby nie umarł choć mam inne odczucia....
  • gość 2017.09.12 [16:50]
    Jak tyle emocji,to znaczy,że dziewczyna grająca Agatę jest dobra w swojej roli!
  • gość 2017.09.12 [17:03]
    Emocje są raczej negatywne i sprowadzają się do tego, że dziewczyna grająca Agatę ma wredną twarz i fatalną dykcję.
  • gość 2017.09.12 [17:15]
    Pasuje do roli,która ma,odgrywając upiorna bratową.Aż się wierzyć nie chce,że taka hetera może komuś się podobać.
  • gość 2017.09.12 [18:19]
    15:37 w tych wczorajszych kulisach to wypowiadali się przy jakiejś wiosennej aurze w ogrodzie, wyglądało to na plan serialu... więc chyba przeżyje usmiech.gif
    Byłoby go szkoda.
  • gość 2017.09.12 [18:53]
    Te kulisy to chyba lecą w poniedziałki i wtorki, z okazji 10-lecia serialu... Wie ktoś, gdzie można je obejrzeć? bo niestety nie ma powtórek w tv, z tego co sprawdziłam.
  • gość 2017.09.12 [21:04]
    Ja nawet lubię postać Władka, jest pogodny i sympatyczny. Władka niech zostawią, za to Kajtka mogą wysłać na jakieś długie wakacje albo coś w tym stylu smiech.gif Chociaż teraz chyba ograniczyli jego rolę i już nie jest taki irytujący.
  • gość 2017.09.12 [21:23]
    Ostatnio chyba się ogarnął, nie? Nawet nie myśli już tak o sobie, chciał z Darkiem zostać... Nie rozumiem czemu Sabina każe mu wracać do szkoły. Przecież może zostać z ojczymem, nauczyciele zrozumieją.
    Ostatnia scena przepiękna. Darek jak zwykle "na luzie" jak leci stary... Mogliby przestać w kółko puszczać tę piosenkę (bezdroża) do końca już ją obrzydzą....
  • gość 2017.09.13 [07:57]
    Kajtek:Ale tata nie umrze,prawda?Obiecaj mi!
    HAHAHA! W tym wieku to juz chlopak powinien troche ogarniac i nie zachowywac sie jak 3 latek smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [08:44]
    Rodzice Darka będą się pultać, że to on płaci za rehabilitację. Skoro jest już temat rehabilitacji to chyba przeżyje. usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [10:26]
    O właśnie, tak w temacie. Ja nie rozumiem Sabiny, Kajtek jest już chyba w liceum, i to drugi rok. To ile on ma? 17? 18 lat? Miałam o wiele mniej gdy straciłam tatę i nikt się ze mną nie cackał. A ta jeszcze z gębą do Darka, że coś tam krzyknął, że ludzie w szpitalu też umierają. Zrozumiałabym gdyby był małym dzieckiem, 4, 6 lat. To wtedy można mieć pretensje, że go straszy. Ale prawie dorosły i nie wie, że jak tata jest na OIOMie, to jest coś poważnego?
    Darek się z nim jakoś nie cackał i proszę, o wiele lepiej się zachowywał wczoraj. Chociaż też, p********ie, że jest potrzebny matce. No chyba na odwrót, ona jemu. Jak Kajcioch kogoś powinien wspierać to dziadków, Darka, ale ją? Niedorzeczne
  • gość 2017.09.13 [10:29]
    A rodzice Darka to też medal za postawę normalnie. Mogliby pomóc, chociażby tylko ze względu na WŁASNEGO syna, albo przynajmniej nie utrudniać. A nie awantury robić ludziom, którzy nie mają z tym nic wspólnego.
    Darek kiedyś wspominał, że ma ich dość. Teraz go rozumiem.
  • gość 2017.09.13 [12:41]
    Bruno za tą akcję z agencją od zerwania SMS-em, powinien dostać siarczystego kopniaka w tyłek zarówno od Anety jak i od Bożeny. Nie chciałabym mieć faceta, który w TAKI sposób zerwał z poprzednią partnerką, nawet jeśli zrobiłby to dla mnie. To już dużo świadczy o człowieku.
  • gość 2017.09.13 [12:54]
    No Agatka pojechała smiech.gif , ale tak to w realu też bywa że jak ktoś poza rodzicami się dzieckiem zajmuje to rości sobie prawo do uwag, itp...
    Padłam z tą czapką, bo wcześniej nie raz pod opieką Klary Marysia miała w domu czapkę na głowie smiech.gif
    A gdzie artysta Paweł smiech.gif , pewnie już w Hollywood oczko.gif
  • gość 2017.09.13 [12:58]
    12:41
    I do tego ta muzyczka żartobliwa w tle. Jakby to było śmieszne. Co za nędzarz moralny z Bruna.
    W ogóle ta para tchórzy pasuje do siebie.
  • gość 2017.09.13 [13:02]
    Scenarzyści, chcieli chyba wprowadzić trochę "humorku" żeby jakoś zrównoważyć te wszem obecne nieszczęścia w Barwach Szczęścia (o ironio), ale średnio im to wyszło. Nie pierwszy raz zresztą
  • gość 2017.09.13 [14:22]
    Właśnie Kajtek jest już dorosły a Sabina by chciała żeby wszyscy obchodzili się z nim jak z jajkiem jakby miał z 5 lat.
  • gość 2017.09.13 [14:39]
    Kajcioch serio ma 18 lat?
  • gość 2017.09.13 [15:35]
    Chodzi do liceum, do drugiej klasy już bodajże czyli ma około tylu.
  • gość 2017.09.13 [18:18]
    Na oficjalnym facebooku Barw Szczęścia można zobaczyć kulisy smiech.gif
    https://pl-pl.facebook.com/barwyszczescia/
  • gość 2017.09.13 [18:23]
    Nie wiem po co ten Kajcioch siedzi w szpitalu zamiast chodzic do szkoły!
  • gość 2017.09.13 [18:28]
    Martwi się o tatę. Pewnie nie jest mu łatwo w takiej sytuacji skupić się na nauce. Zresztą w serialowej czasoprzestrzeni to nie jest dużo nieobecności w szkole. Nadrobi usmiech.gif
    Ja nie rozumiem dlaczego i po co w 1698 Kajtek zabierze Oliwkę do szpitala. Chory człowiek niekoniecznie chciałby być wystawiany na pokaz w takim stanie. Oliwka powinna zostać za drzwiami a nie się lampić na nieprzytomnego od środków przeciwbólowych Władka.
  • gość 2017.09.13 [22:49]
    Fakt, ta idiotyczna muzyczka puszczana podczas rozstań Bożeny z Adrianem i tej drugiej dwójki to jakieś nieporozumienie, jakby to było coś fajnego....
    X
    Pewnie Brad Pitt w Hollywood błaga swojego agenta by załatwił mu rolę u Pawełka w filmie xD
  • gość 2017.09.14 [13:57]
    Oliwka nawet na jakiś czas się wprowadzi do Angeli, żeby tylko jej nie otrula czy coś.
  • gość 2017.09.14 [14:28]
    18:23
    Wiadomo to tylko serial ale... Nie wiem czemu Sabina każe mu wracać do tej szkoły. Dopóki Władek jest na granicy życia i śmierci, to wręcz kajtek powinien tam zostać, żeby móc go zobaczyć bo nigdy nic nie wiadomo. w szkole to i tak będzie myślał tylko o nim!
    A tam ma wsparcie Darka, niedługo Dziadków.
    Miło ze strony Oliwki że pojechała z Kajtkiem dla wsparcia i towarzystwa ale faktycznie powinna ich zostawić samych w sali. Już pomijając fakt, że w żadnym szpitalu by jej nie wpuścili, raczej tylko najbliższym pozwalają na odwiedziny pacjentów w takim stanie
  • gość 2017.09.14 [17:00]
    Sabina jest rabnieta i to bylo widac w szpitalu,gdy tak bezczelnie odezwala sie do Darka.Od razu pomyslalam,ze przeciez ona tez nie rodzina.Bo niby w jaki sposob?Ze jest matka syna Wladka?To nie jest zadna rodzina i Darek powinien jej to uswiadomic.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...