Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fluffy*28

Barwy szczęścia

Polecane posty

wlasnie skonczyl sie pierwszy odcinek? Jak Wam sie podobalo? MI tak srednio.Za bardzo\"zasłodzone\".Do tego ciagle smsowali i dzwonili w tym odcinku.Ogolnie,nie spodobal mi sie tak,aby ogladac go nalogowo.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie maksymalna lipa
beznadziejna nuda fabuła, w kółko te telefony albo dumanie nad zdjęciami, jakies katolskie motywy (pewnie,zeby sie podlizac obecnej władzy), wszyscy tacy grzeczni i ułożeni, wszystko jakieś oddzielone od realiów jak np ten motyw z tą dziewczyną, któej rodzice uwazaja, ze chłopak z polibudy to dla niej zła partia, a ona sie ukrywa przed mamusią, że gada ze swoim facetem :o Sorry, gdyby ona miała 14 lat, to można by to łyknąc, ale na studiach no to sorry... :o Do tego słyszałam, że ta parka ma mieć swój pierwszy raz po... 6 latach (sic!) związku. Wszyscy dziani, mieszkają w willach pod Warszawa. Do tego dochodzi beznadziejny operator kamery, który najwyraźniej rozsmakował się zanadto w jezdzie i używa jej tam, gdzie jest to naprawde niepotrzebne. Jednym słowem cały obraz jest mocno rozchwiany, pływający, a to jest ostatecznie bardzo groteskowe :o Podsumowując, nie kupiłam tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just let me cry
juz po samych zapowiedziach nie chcialo mi się ogladac... ale postanawiłam dac szansę temu czemus.... nie rozczarowałam się, bo niczego szczególnego się po tym serialu nie spodziewałam... bo nie dosc ze to polski serial to jeszcze twórców mjm :o to czego tu mozna się kuźwa spodziewac? :D Ludzie lubią ogladac "podkoloryzowaną rzeczywistosc" bo mogą sobie tym poprawić humor... Ale nie o takie koloryzowanie chodziło... litości... przesłodzone do granic możliwości, ze zrobiło mi się maksymalnie mdło... a ja nie lubię słodkości w nadmiarze...dlatego spasuję... Jednym słowem - Niewypał. Niestety, kolejny niewypał w historii polskich seriali. Jak ktos w Polsce zrobi w koncu cos na wzór amerykanskiego serialu, typu : the O.C., OTH, itp., będę zadowolona... ale to chyba nigdy nie nastąpi... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo2
Jeszcze nie wiecie,że w Polsce poza paroma wyjątkami nie produkuje się dobrych seriali? Narzeka się na PRL,ale prawda jest taka,że to właśnie wtedy powstały nie tylko najlepsze polskie seriale,ale także filmy.Z powstałych po 1989 seriali można wymienić jedynie 3-4,które dorównują produkcjom z okresu PRL.Pomijam już fakt,że aktorstwo w produkcjach sprzed 1989 jest na poziomie przewyższającym o kilka klas aktorstwo z lat późniejszych.Teraz produkuje się masowo durnowate serialiki,w których aktorstwo jest na poziomie zerowym,a scenariusze są na niewiele wyższym poziomie. Jeżeli chcecie,żeby w Polsce powstawały naprawdę porządne seriale,to muszę was rozczarować.Teraz po prostu: 1> Nie ma producentów zainteresowanych robieniem takich seriali.Dla nich liczy się zysk,a ponieważ ludzie oglądają seriale typu "M jak miłość",to oni wciskają ludowi podobne w tematyce obrazy. 2>Jest za mało utalentowanych twórców i aktorów,którzy mogliby takie seriale stworzyć i w nich wystąpić.Nie mogą przecież w kółko w kilku serialach grać Chyra,Szyc czy Stuhr.To tylko przykład pokazujący jak mało dobrych aktorów mamy obecnie. 3>Żadna TV nie jest zainteresowana robieniem i emisją serialu,który zbytnio różniłby się od tych,które cieszą się popularnością wśród widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede wiecej ogladac tej
szmiry, naprawde zenada do kwadratu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sam tytuł mówi wiele
pretensjonalny i kiczowaty jak zawartosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony
dla mnie to jest prawie dokładna kopia "m jak miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie maksymalna lipa------>napisała: jakies katolskie motywy (pewnie,zeby sie podlizac obecnej władzy), czy gdyby odcinek zaczynał się od ślubu albo pogrzebu też byś tak pisała? Echo2 W Polsce co roku przybywa okolo 100 nowych aktorów,tuż po studiach.Nie chce mi się wierzyć,że z pośród takiej rzeszy nie wybrali by jakiś fajnych aktorów. Ale na castingi przychodzą też amatorzy.I później mamy taką grę jaką mamy.:O To samo tyczy scenarzystów.Na pewno pisaliby bardziej ambitne scenariusze.Tylko kto je przyjmie? Najlepiej iść po najmniejszej linii oporu:mała kasa przy produkcji,duży zysk i ogromna oglądalność. Gra w tym serialu paru dobrych aktorów. Zresztą..........Zobaczymy,co będzie dalej.:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuu
rany oni naparwde mieli dopiero pierwszy sex?!?!?! w takim wieku?!?!?!?!!?!??!?!?!?!?! co za bzdury!!!!! w dodatku jakie tendencyjne ujecie sceny łóżkowej, dżizusss, no to aż śmieszne było a nie romantyczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dziś kontynuacja
pierwszego razu ? ;) jak oglądaliśmy z chlopakiem koncówkę, to mało ze śmiechu nie sikaliśmy. Wcześniej przeczytaliśmy, że ta scena miała być taka prawdziwa... no comment, aktorzy grali jakby się pierwszy raz na oczy widzieli i bali się dotknąć, a nie jakby byli w związku z takim stażem.... no cóż... to dziś pierwsze sceny to pewnie orgazm bohaterki?;) a może falstart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunnnia
Nie rozumiem czemu wam się ten serial nie podoba... Moim zdaniem jest spoko... W porównaniu do polsatowskiego Tylko Miłość lub Samo Życie to wręcz cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona myszka
podzielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo paweł nie powiedział
julce że rozbił samochód jej ojca. Ta kłotnia jest tak naciągana... wg. mnie scenariusz pisze ktoś kto nie zna kompletnie życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrty
to małżeństwo Marta i jej facet, zapomniałam jak on ma na imię, no fatalne, okropnie sztuczne, te teksty, szczególnie ona, już wolę mjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Zielińska niezbyt dobrze gra. Dziwię się Kasi,ze wiedziała o ciemnych interesach syna Basi,a tak sie z nim cackała.Ja bym od razu wypaliła,on zdradza moje tajemnice,a jego. On,jednak ma więcej do stracenia.Wpakował się po uszy. Z drugiej strony,trzeba mieć tupet,żeby szantażować ludzi,wiedząc,że ci mają na niego haka. To wszystko jakoś niezbyt wiarygodne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak możecie to oglądać jedyny serial godny polecenia to moda na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massimo świetny dowcip
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgfdhdn
serial tragiczny, wieje sztucznością strasznie, jak można tak długo i tak bez sensu upierać na tego chłopaka Julki i mają jakiś głupi argument, że jak był dzieciakiem, to zachował się raz niewłaściwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten serial jest dobry, oglądam z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×